Kördüğüm 384. Bölüm Özeti 25 Ağustos Cumartesi Fragmanı (1. Kısım)# Ambika eve geri döner.

Burak 15 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 384. Bölüm 25 Ağustos Cumartesi Neler Yaşanacak?

Maiyya odasına gelir. O Akash’ın sözlerini düşünür ve onlardan rahatsız olmuştur. Akash bazı belgelerle odaya gelir ancak Maiyya onları görmek istemez. Maiyya  kocasının adını o kıza vermemesini söylediğini ama Akash’ın onu dinlemediğini söyler. Çok kızgın olduğu için buradan gitmesini ister. Akash annesine ’’Meethi’nin benim hayatım olduğunu biliyorsun. Benim bir adımım onun hayatında mutluluk getirebilirse neden kendimi geri tutmalıyım? Bu size hakaret edeceğim anlamına gelmez. Bunu asla yapmam. Bunu Meethi’nin mutluluğu için yapıyorum. Bugün beni ne kadar sevdiğini görmek istiyorum der. Maiyya  kağıtları alır ve fırlatır. Meethi’nin anne olamayacağını biliyorum. Ben de üzüldüm ama boşluğu doldurmak için iyi bir ailenin çocuğunun evlat edinilmesini kabul ediyorum. Neden bu fahişenin kızını seçtiniz? Babanın adını o kana mı vereceksin? Bana verdiğin bu acı asla iyileşemez. Bu evlatlık belgelerini kullanarak anlaşmaya varmaya geldin der. Akash onunla konuşmaya çalışır ama nafile. O odanın dışına çıkar.

Mukta ve Vishnu da Karvachauth töreni için oruç tutmuşlardır. Nani de yanlarındadır ve onlara Manav için büyük olan evine gelmelerini söyler. Mukta Nani ile birlikte yaşarlarsa Manav’ın bundan etkileneceğini düşünmektedir. Daha sonra Ratna’nın adamları gelir. Vishnu onları durdurmaya çalışır ancak onu iterek düşürürler. Chameli’yi yaralayan adam Mukta’ya Rani’yi sorar. Mukta bir şey bilmediğini söyler. Adam bıçağı Mukta’nın boğazına dayar ve onu uyarır seninle bir düşmanlığım yok. Ben Rani’yi istiyorum der.Onu bana verin gideyim der. Diğer adamlar evi araştırır ve Rani’nin olmadığını söyler. Mukta tekrar Rani’nin nerede olduğu hakkında bir fikrim yok der. Adam yarına kadar süre verir yoksa Manav’ı bir daha göremezsin der. Mukta’yı iter ve Mukta başını çarpar.  Adamlar Vishnu’yu polise gitmemesi için uyarırlar ve giderler.

Sankrant, Ambika’dan bir şeyler yemesini ister ama inkar eder. Bu kez Maiyya onu durdurur. Bir şeyler ye ve git der. Buraya oruç için geldin. Kimse benim evimden boş mideye gitmez der. Her ikisine de Malvika hizmet ederken (Maiyya’nın ısrarı üzerine) yemek yemeye otururlar. Sankrant Ambika’yı kendi elleriyle besler. Ambika öksürmeye başlar. Sankrant ve Malvika suyunu verir. Ambika bayılıyormuş gibi davranır/ rol yapar. Malvika Ambika ile ilgilenir. Sankrant Ambika’yı kendi odasına götürür. Maiyya, doktor çağırmalarını söyler. Doktor gelir ve Sankrant’a Ambika’nın iyi olduğunu söyler ve onu hamilelik için tebrik eder. Sankrant bu haberle çok mutlu olur. Maiyya doktoru zorlar bunun için para aldın mı der. Daha önce Ambika’nın onlara oyun oynadığını söyler. Doktor inanmazlarsa başka doktora görünmelerini söyler. Sankrant Maiyya neden inanmadı diye merak eder. Annesine babaanne olacağını söyler. Meethi ve Akash bunu duyar ve şaşırır.  Ambika herkes ondan şüphe ettiği için gitmek ister. Maiyya’ya bu sefer yalan olmadığını söyler. Sizin torununuzu büyüteceğim der. Her şeyin ötesinde o sizin kanınızda der. Maiyya Rani’yi düşünerek onu durdurur. Ambika’ya bir yere gitmiyorsun bizim umudumuz senin karnında. Bebek bu evde doğacak der. Akash acele karar almadın mı anne der. Maiyya Ambika’ya karşı düşmanlığının olmadığını ama onun ailesine yaptıklarını asla unutmayacağını söyler. Ambika isterse DNA testi yaptırmasını ister. Geçmişte yaptıkları için tövbe eder. Maiyya torunum bu evde benim önümde doğacak ve büyüyecek der. Ambika’ya sen bizim soyumuzu taşıyorsun ve o kötü kan değil der sonra Meethi’ye döner kimsenin bu konuda problem yaratacağını düşünmüyorum.  Burası benimde evim der. Meethi başını sallar ve burası sizinde eviniz, Akash’ı merak etmeyin der.

Akash odasında Maiyya’nın kararını düşünürken telefon gelir ve Vishnu en kısa zamanda bir yerde görüşmelerini söyler. Akash Vishnu ile buluşur ve Vishnu Ratna’nın adamlarının gelerek Rani’yi sorduklarını söyler. Çok tehlikeli olduklarını ekler. Akash Vishnu’ya Rani’yi evlatlık aldıklarını söyler. Nani Mukta’ya Manav’ı kendi çocuğunu düşünmesini söyler. Mukta masum bir kişiyi kurban etmek istemez. Manavı düşündüğüm kadar Rani’yi de düşünüyorum der. Nani Mukta’yı Rani’yi vermesi konusunda zorlar aksi takdirde Manav’ın hayatını riske atacaksın der. O adamlar zaten Rani’yi bir gün bulacaklar der. Tekrar Manav’ı almak için gelirlerse ne olacak der. Vishnu ikilemde kalır. Bütün bunları Meethi’ye Rani’yi evlatlık almışken nasıl söyleyeceğim der. Rani’yi o adamlara nasıl veririz diye düşünür. Akash polise gideceklerini söyler. Vishnu adamların söylediklerini anlatır ama isteksizce başka çaresi olmadığı için gitmeyi kabul eder.

Ambika eve geri geldiği için mutludur. Sankrant’ın  aptalca etrafında olmasından hiç hoşnut olmadığını söyler. Malvika bebek doğana kadar sabırlı olmasını söyler. Bu arada Meethi Akash’a ulaşmaya çalışıyordur. Ambika’nın odasından gelen sesi merak eder ve Malvika’yı farkeder. Meethi,Malvika’ya burada olduğunuzu bilmiyordum diyerek özür diler. Bazı sesler duydum merak ettim. Burada ne yapıyorsun? Kendi odanda olmalısın der. Ambika odadan çıkar. Evdeki herkes beni kabul edene kadar bu odada kalmayı düşündüm der. Meethi onun biriyle konuştuğunu duymuştur ve onu sorar. Ambika kendi kendisine konuştuğu yalanını söyler. Meethi Ambikaya hala değiştiğini düşünmüyorum. Hala aynı Ambika’sın. Hamile olduğun doğru olabilir ama senin başka bir drama için bunu kullandığını hissediyorum. Maiyya’nın duyguları ile oynuyorsun der. Ambika, ellerini endişeyle katlar. Meethi bu evdekilere hatta rüyasında bile kimseye zarar vermeyi düşünmemesini söyler. Bir şey daha, anne olmak çok güzel bir deneyim. Tanrı sana bir şans daha verdi. Mümkünse, değiş! Seni çok seven Sankrant gibi bir kocan olduğu için şanslısın. Onun parçaladığın kalbini tekrar kırma. Buna hiç tahammül edemem der. Ambika, düşmanının savaşacak kadar iyi olduğuna sevinir.

Polis Vishu’nun evine 2 tane gözcü verir. Vishnu gelenlerin sayısının fazla olduğunu bu iki kişinin onları  güvenliğini sağlayamayacaklarını söyler. Polis memuru onlara hiçbir şeyin olmayacağına dair güvence verir. Meethi Akash’ı beklemektedir. Rani onun için endişelenir ve ona Akash’ı sorar. Meethi, Akash’a ulaşamadığını söyler. Mukta ve Nani, Meethi’nin evine geliyor. Rani şoför Mukta’ya sarılır. Nani onları birlikte görmekten memnun olmaz. Bazı insanların kaderine bak. Bu kötü kanlı kız, büyük evde burada Manav o kovuğa sıkışmış der. Mukta Rani’ye bakar. Ratna’nın adamların onları tehdit ettiğni söyler. Meethi  onu düşüncelere dalarken bulur. Her şey yolunda mı? der. Nani reddeder. Mukta’dan konuşmasını ister. Rani Manav ile oynar iken Mukta Meethi’yi biraz kenara alır. Belki de Rani’nin Chameli’nin onu kurtarmaya çalıştığı adamlara geri dönme zamanıdır der. Meethi onun sözleriyle hayrete düşer.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 384. Bölüm Özeti 25 Ağustos Cumartesi Fragmanı (1. Kısım)# Ambika eve geri döner.” üzerine 38 yorum

 1. LEYLA dedi ki:

  Mahim mereba canim nasilsin aynurum gozumun nuru nasilsin nardesin rojin merakli nebhat ☺ ozur dilerim nardesiniz ya kim evlenyor gokhanmi massallah Allah bir yasrikda kocatsin insallah aa bide aynurum kim o anomin

 2. LEYLA dedi ki:

  Birdakika ne olyor burda

 3. Anonim dedi ki:

  😮
  ;o :-

 4. &Aynur& dedi ki:

  nerden duyucak olayam????
  hayat ablam soylemisdii))))
  her kes biliyor???
  sen sik girdigin icin bilmiyorsundur her halde ama simdi biliyorsun))))

 5. ... dedi ki:

  ☺❤✊✌✋☝⌚☎✉✒✏✂⛺〽☕☀☁⛅☔⚡❄⛄⛪⛲⚓⚾⛳⚽Ⓜ✈⛵✈⛽♨⏳⌛⏰♈♉⏰♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓⛎➿♿♻⚠⛔㊙®©™㊗⭕❌❎ℹ✅✔✴✳➕➖✖➗↕⬆↗➡↘⬇↙⬅↖↔⤴⤵⏪⏫⏬⏩◀▶❇✨⚪⚫⭐▫▪◽◾◻◼⬜⬛❔❓❕‼❗⁉〰➰♠♥♣♦↩↪☑=-O 😛 😉 🙁 🙂 :-! :-$ B-) :O :-* 😀 :'( :-\ O:-) :-[

 6. rojin dedi ki:

  neredesin

 7. rojin dedi ki:

  ve tek benim haberim yok herkes bilyormu bun sen nerden duydun

 8. &Aynur& dedi ki:

  yaaa papatyam sen her zaman sonunda duyuyorsun sana guluyorum yaa hahahah
  gokhan abimin sevgilisi var ceylan suud arabystanli yani rabia ablamizin akrabasi rabia ablamizin abisinin dugununda tanisdilar abimle sevgili oldular)))
  abimde bayramdan sonra evlilik teklifi edecek)))

 9. Rojin dedi ki:

  bana artık meraklı Melahat deyin ya birisi soylesin kim evleniyor

 10. rojin dedi ki:

  Gokhan abim evleniyor şok kimle Merak etim

 11. Mahym dedi ki:

  Gokhanim canim kardesim vayyybeeeeeeee evlilik teklifi)))))))))))ne guzellllllll))))))))))))
  Canim ya suan benden mutlusu yok)))))
  Allahim sizleri bir yastikda kocaltsin, mutlu, cocuklu, neseli, bir omur versin ve verilecek omur sizler icin her seyden degerli olsun, Kardesim senin sevgini anlayabiliyorum cunku bende kocami o kadar seviyorum)))))
  Bu sevginiz bir-birinize hic bitmesin, bir-birinizi hic uzmeyin, daima mutlu ve huzurlu olun)))))))))) Sizi cok seviyorum

 12. &Aynur& dedi ki:

  mahymmm ablammmmm)))
  hos geldin ablacimmm))))
  seni coook ozledim vallahi billahi)))))
  iyim ablamm)))
  sen nasilsin???
  ailen nasil kizin???
  hepsine sellamlarimi illet)))
  kizinida optummm)))))

 13. Rojin dedi ki:

  Mahym ablam hoşgeldin nasılsınız seni çok özledik ben çok iyim tatile nasıl geçiyor

 14. Mahym dedi ki:

  Canlarim benim islerim cok yogun buaralar ben iyim cantanelerim nasilsiniz?

 15. Mahym dedi ki:

  Herkese merhabalar
  Aynurum
  Aleynam
  Hayatim
  Gokhanim
  Guljan ablam
  Tyllam
  Nuranaay ablam
  Rojinim
  Ve Yeni gelen Leyla ve Nihat kardesim hepinize selamlarimi yolluyorum)))))

 16. &Aynur& dedi ki:

  hep iyi ol papatyam)))

 17. rojin dedi ki:

  yine bu anonim leyla ablam ve Aynur kardeşim ben çok iyim

 18. Anonim dedi ki:

  Hayyr

 19. &Aynur& dedi ki:

  unutmuyorus tabi anonim)))

 20. &Aynur& dedi ki:

  merhabalar)))
  leyla ablamm iyim sen nasilsin??
  papatyam iyim sen nasilsin???

 21. LEYLA dedi ki:

  Rojin canim nasilsin canim

 22. LEYLA dedi ki:

  Nasilsiniz

 23. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar reklamlara tıklamayı unutmayalım

 24. rojin dedi ki:

  Yapılan araştırmalara göre; kadınların çoğu 30 yaşına kadar trip 30 yaşından sonra ise terlik atıyor.gunnu komik sözü

 25. Rojin dedi ki:

  pinar ablam elinize emeginize saglikkkk)))))
  harikaaa olmusss))))))))))

  1. Pınar dedi ki:

   saol rojin cim teşekkürler

 26. Rojin dedi ki:

  GULJAN ABLAM
  MAHYM ABLAM
  TYLLA ABLAM
  NURANAAY ABLAM
  HAYAT ABLAMM
  ALEYNA ABLAM
  GOKHAN ABIM
  AYNUR kardeşim
  AMRITA BALMADA NIHAT abim LEYLA ABLAM hepiniz nasılsınız

 27. LEYLA dedi ki:

  Mereba canim aynurum gozumun nuru senin varliğin bana hediye zatan

  Hayatim nardesin san yaa seni ozledim gal artik

  Umut bey mereba nasilsiniz

  Pinar hanim nasilsiniz

  Yaa harkes narde sizi bekliyorum

  1. Pınar dedi ki:

   leylacım iyiyim sen nasılsın

 28. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   merhaba umut saolasın

 29. &Aynur& dedi ki:

  aleyna ablamm dun o kadar beklemissin abimii))))
  ama abim gelmemiss????????
  sen kendini kizma arada bir sey vardir)))
  belki neti cekmemisdir???
  belkide neti bitmisdir???

 30. &Aynur& dedi ki:

  ben kahvaltimi yapiyim)))
  sonra gelirim)))

 31. &Aynur& dedi ki:

  gunaydin leylA ablammm)))
  nasilsin))))
  ooo ilk gelmissin sana hediyemmmm kirmizi cicekler))))

 32. &Aynur& dedi ki:

  ikincide bennnnnnn))))))))))))
  gunaydinlarrr)))))))))))
  …………………….
  pinar ablam elinize emeginize saglikkkk)))))
  harikaaa olmusss))))))))))

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurum merhaba teşekkür ederim

 33. LEYLA dedi ki:

  Ilk benim nardesiniz arkadaslar pinar eline sağlik

  1. Pınar dedi ki:

   bravo leyle bir kucak dolusu çiçek benden sana gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir