Kördüğüm 383. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Chameli’nin elinde neden Akash’ın fotoğrafı var?

Burak 14 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 383. Bölüm 24 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak?

Meethi, Maiyya’nın sözlerini kafasından çıkaramadığı için uyuyamaz. Maiyya ile Akash arasında Rani yüzünden sorun istemiyorum. Ama ne yapmalıyım? Maiyya’nın dileğine karşı hiçbir şey yapamam der. Telefonu titrer. Ev telefonundan gelen çağrıyı görünce şaşırır. Onu kimin aradığını görmek için aşağı iner ama telefonun etrafında kimseyi bulamaz. Avluya gelir. Bütün yerin ışıkları yanıyordur. Maiyya oraya mutlu şekilde gelir. Meethi’yi onların evindeki tapınağına götürür ve tilak(alına koyulan kırmızı nokta) yapar. Meethi’nin kafası karışır. Maiyya ona sargisini gösterir. Maiyya onu çağırır ona sevgili gelinim. Kızgın olduğumda nasıl tepki verdiğimi biliyorsun. Seni ve Akash’ı incittim. Beni lütfen affedin der. Meethi de ondan özür diler. Benim hayır duam her zaman sizinle. Benden herhangi bir şeyi isteyebilirsiniz. Sana hayatımı bile vereceğim. Sadece kocamın soyadını o kıza verme. Onu çok sevdiğini biliyorum. Onunla oynayın, alışverişe çıkın ama ona adımı vermeyin der. Meethi ayrılır ve Maiyya bir fahişenin kızına soyadımı nasıl veririm diyerek kızgınlığını dile getirir.

 

Ertesi sabah, Meethi ve Akash (Rani ile birlikte) alışveriş için dışarı çıkarlar. Maiyya onlara zamanında geri gelmelerini söyler. Sankrant Ambika’yı Karvachauth töreni için eve getirmiştir.  Ambika önce Maiyya’yı sonra herkesi selamlar. Akash kardeşinden bir açıklama ister. Ona hala güveniyor musun? Duygularınla oynadığını anlamadın mı? Ambika’ya döner. Neden masum kardeşimi kandırmaya çalışıyorsun? Zaten ailemle yeterince oyun oynadın. Bundan sonra oyun oynamana izin vermeyeceğim der. Ambika şimdi ne yaptım der. Sargi’yi bekliyordum ama Maiyya onu yollamadı. Buraya gelmek istemedim ama kardeşin ısrar etti der. Sankrant, Akash’a kendisiyle konuşmasını söyler. Ambika’yı buraya getirdim. Bir sakıncası mı var der. Ambika sadece Maiyya’nın Karvachauth’daki nimetlerini/kutsamasını ister. Maiyya’nın nimetlerini/kutsamasını aramaya gelemez miyiz? Akash hala Ambika’yı Sankrant’a anlatmaya çalışır. Bizi tekrar incitmek için tekrar evimize girmek istiyor. Neden bunu anlamıyorsun? der.

Sankrant tartışmak istemediğini söyler. Akash lütfen bu günün mahvolmasına izin verme der. Sankrant Ambika’yı buraya Maiyya izin verdiği için getirdim der. Akash ve Meethi buna şok olur.  Maiyya Ambika’nın geçmişte onlarla ne yaptığını hatırlatır. Yardım edemeyeceğini söyler. Maiyya iki oğlu arasında kaldığını söyler. Ambika’yı hiç sevmiyorum ama Sankrant’a da zarar veremem, ben bir anneyim. Sen Meethi anne olmadığın için beni anlayamazsın der. Meethi bu sözlere incinir. Tören başlar ve Maiyya’nın ayaklarına onları kutsaması için dokunurlar. Ambika ellerini Meethi’nin önünde katlar. Yeni bir başlangıç yapmak için kutsanmasını bekler. Meethi’nin ayaklarına da dokunur. Meethi her zaman mutlu kal der ve onu kutsar. Maiyya torunun olması için dua eder. Ambika içinden bunun için buraya geldiğini düşünür. Bir süre sonra iyi haberi alacaksın.

Meethi Akash ile Sankrant hakkında konuşur. Kardeşinin Ambika’nın onu yine kandırmaya çalıştığını görememesi çok  üzücü der.  Meethi Sankrant kendi kararlarını alabilir. Her ne olduysa oldu. Bugün eğlenmeliyiz. İkimiz de sabahtan beri bir şey yemiyoruz der. Daha sonra Rani’yi fark ederler ve onu yarın alışverişe götüreceklerini söylerler. Rani çok mutlu olur. Malvika, oyunculuğu için Ambika’yı över. Ambika Rani’ye bakar. Malvika Rani için birkaç günlüğüne buraya gelmişti ama şimdi sonsuza dek burada kalacak gibi görünüyor. Kayın biraderin onu evlat edinecek. Ona adını verecek. Rani Chatterjee diye anılacak der. Ambika, şimdi burada olduğu için onların planlarının bozulacağını söyler. Bu gece ilk hareketimizi yapacağız der.

Chamelide hapishanede düzenlenen töreni için oradaki diğer kadınlarla birlikte hazırlık yaparlar. Gün içinde oruç tutmuşlardır ve gece ayın gelmesini beklerler. Sankrant, Ambika’ya Malvika’yı tanıyor musun diye sorar. Ambika daha önce aynı yerde yaşadıkları için birbirlerini tanıdıklarını söyler. Malvika doğrular. Ay görünmek üzeredir ve  hepsi dışarıya yönelirken Maiyya Meethi’yi durdurur. Sankrant hakkında konuşur. Bugün iyi bir gün ve kimsenin üzülmesini istemiyorum, lütfen çaresizliğimi anlamaya çalış. O cadıyı aramaya zorlandım, Gomti aradı der. Beraber dışarı çıkarlar.

Maiyya, Malvika’ya bir kez daha (kızgınlık veren bir miktar) para verir. Malvika içinden bana bu bozuklukları veriyorsun. Benim kim olduğumu yakında sana göstereceğim der. Meethi ve Akash birbirlerine gülümseyerek bakarlar ve Maiyya pujaya başlamalarını söyler.(bu törende kadınlar kocaları için dua etmektedir) Meethi ve Ambika kendi kocalarına bakar. Meethi,  Akash gibi bir yaşam partnerine sahip olduğu için dua eder. Chameli de aya baktıktan sonra elindeki fotoğrafa bakar. Fotoğraf Akash’ın fotoğrafıdır. Öte yandan Meethi pujaya devam ederken Chamelide hapiste Akash’ı düşünmektedir ve senin gibi bir partnerle tanıştım ama seni terk ettiğim için hata yaptım. Beni lütfen affet der.(Bu sefer ben şok oldum)

Akash, Meethi’nin alnındaki vermilyonu doldurur ve Sankrant, Ambika’nın alnını doldurur. Rani heyecanlı görünüyordur. Meethi Akash’ın ayağına dokunur(kutsama için). Akash onun dileğini yerine getirmeye hazırdır. Meethi onun sevgisini ve desteğini ister. Rani, Chameli’nin Akash gibi bir kocası olsaydı, o Chameli’yi ancak bu kadar severdi. O zaman üçümüz mutlu şekilde yaşardık ve hiç ayrılmak zorunda kalmazdık diye düşünür. Gomti Sankrant’a karın ayaklarına dokunmayacak mı? diye sorar. Ambika biraz isteksiz gibi gözüküyordur. Sankrant eşinin tüm isteklerinin gerçekleşmesini umar. Ambika daha önce alnına vermilon sürerek tüm haklarını verdiğini söyler. Evli bir kadın, kocasından başka bir şey istemez der. Maiyya, oğulları gelinlerine bir şey vermeyecek mi diye merak eder. Sankrant Ambika için bir kolye almıştır. Ambika bu hediyeyi cazip bulur ama sadece küçük bir dram yaptıktan sonra onu almayı düşünür. Aileni o kadar çok incittim ki, senden böyle hediye kabul edemem. Umarım bunun hakkında kötü hissetmezsin der. Sonra hediyeyi alır.

Rani Ambika’yı çağırır. Bu kolye sana yakışmamış. O Meethi’nin boynunda gerçekten iyi görünecek der. Meethi ona böyle bir şey söylememesini söyler. Gomti, Akash’a hediyesini sorar. Maiyya özel bir şey almış mı diye merak eder. Akash bu özel ve Meethi için çok değerli olacak der. Meethi elini heyecanla uzatır ve Akash ona Rani’nin evlat edinme evraklarını verir. Maiyya, Malvika ve Ambika afallar. Rani evlat edinme konusunu merak eder. Akash avukatıyla görüştüğünü, formalitelerin yakında biteceğini ve Rani’nin Rani Akash Chatterjee olacağını söyler. Meethi teşekkür eder. Maiyya ileri adım atar ve Akash’ı tokatlar. Malvika ve Ambika gülümserken, herkes buna şok olur. Akash o hayatımıza geldi, bu belki de Tanrı’nın isteği der. Maiyya, Meethi’nin hayalini kurduğunun farkına varır. Akash’ı başka bir şekilde durdurmayı düşünür. Kendi oğlumun beni böyle incitmeye karar vermesi durumunda ne yapabilirim, der ve oradan ayrılır. Meethi, Maiyya’nın üzüldüğünü biliyordur. Şimdi ne yapacağız? Beğenmeyecek der. Maiyya ile konuşmaya karar verir. Ambika ailede yarıklara neden olabilecek problemin Rani oluğunu düşünür.

Malvika Rathor’un fotoğrafını elinde tutuyordur. Bir karı kocasının Karvachauth’daki uzun yaşamı için dua eder. Onlar için sevgiyi ve mutluluğu istiyorlar ama ben senin ve ailenin yok olmasını istiyorum. Meethi ve Mukta’nın yıkımını görmek istiyorum der. Mumu yakar ve sonra fotoğrafları yakmak ister. Rani evlat edinme konusunu bilmiyordur ve kendisine neden yeni bir isim verildi der. Akash, ona bu evde kalması için tüm haklarını vereceğini söyler. Birisi sana babanızın adını sorarsa, o zaman onlara Akash Chatterjee olduğunu söylemelisin der. Ayrıca Meethi senin annen olacak, evlat edinme budur der. Meethi de Rani’nin yanında oturuyordur. Meethi ve Akash Rani için ellerini uzatırlar. Rani, Chameli’nin de çok mutlu olacağını düşünür. Bir gün çok büyük bir evde yaşayacağımı söyledi der. Meethi ellerini mutlu bir şekilde tutar ve Rani’nin elini öper.

Kördüğüm ailesi bu benim kardeşim Irmak …

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 383. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Chameli’nin elinde neden Akash’ın fotoğrafı var?” üzerine 252 yorum

 1. LEYLA dedi ki:

  Neyse harkese iyi gecelar

 2. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Leyla hanım uyudunuz..Sanırım İyi geceler Allah rahatlık versin size..)

 3. LEYLA dedi ki:

  Gokhan bey mereba nasilsiniz iyi aksamlar kendinizle tanisdirirmisiniz lutfan

 4. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Oooo Aynur abisinin gülü ben..zaten o soruların cevabını yazmıştım…))

 5. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü sorularını cevaplasam mı? Aaacaba tamam tamam…Cevaplayacağım şimdi..))

 6. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü teşekkür ederim…biraz sohbet etikten sonra gitmem lazım… 🙂

 7. LEYLA dedi ki:

  Nihat beyy

 8. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba leyla hanım…Tekrar aramıza hoşgeldin…Ne zaman istersen gelebilirsin..Bu senin kararın….Mutlu olduk gelmenize…

 9. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi Akşamlar herkese…yorumları okuyup geliyorum..

 10. LEYLA dedi ki:

  Aynur turkmenistanin neresindansin canim

 11. LEYLA dedi ki:

  Aynur canim kardesim nereye gitdin yaaa

 12. LEYLA dedi ki:

  Nihat bey bana sadece leyla diyebilirsiniz

 13. LEYLA dedi ki:

  Ban yetimim ve kendi cektiklerimi kimsenin cekmesini ve ya yasamasini isdemiyorum

 14. LEYLA dedi ki:

  Cok karisik benim durumum

 15. &Aynur& dedi ki:

  ben sonra gelirim arkadaslar)))

 16. &Aynur& dedi ki:

  tm iyi geceler ablamm)))
  yarin gorusurus)))

 17. LEYLA dedi ki:

  Canim iyi gecelar

 18. LEYLA dedi ki:

  Iyi gecelar harkese yarin arkan saatde buraya uğrarim

 19. &Aynur& dedi ki:

  hahahah cok komikmis ya abla))))haahahahha

 20. &Aynur& dedi ki:

  abla sen aslen nerelisin???

 21. &Aynur& dedi ki:

  abla anlatsana cok enteresan olduu???
  …………….
  tamam abimm sorun digil)))
  sonra konusurus)))

 22. LEYLA dedi ki:

  Ban kizim ama o cocuklarin sayesinde kendimi onlarin Annesi gibi hissetyorum ve onlarin bana Anne diye itap etmesi hosama gityor biraz

 23. LEYLA dedi ki:

  Olsun ama ban sizinle kunusmak isdiyorum

 24. LEYLA dedi ki:

  1 en cok cocuklari severim
  2 korduğumdan baska dizi izlemam
  3 HAYATIMDA 4 YETIM COCUKLAR VAR ONLARA BAKMAK VE IYI INSANLAR OLMALARI
  4 BENIM 4 YETIM COCUĞUN 3 COK KUCUK OLMASINA RAĞMAN BUYMEK ISTIYOR VE DAHA 6 YASINDA AMA EVLANMEK ISDEDIYNI SOYLEDI ☺
  5 COCUKLARA HEDIYE ALMAYI SEVERIM
  6 KAVGAYI VEYA KUTU SOZLERI SEVMAM 7 HAYATIM O KUCUK 4 YAVRUDA SADECE

 25. NİHAT dedi ki:

  ARKADAŞLAR BENİM ŞU AN ÇIKMAM LAZIM.
  bİRAZDAN YAZARIM.
  GÖKHAN GELİRSİN SOHBET EDERİZ
  AYNUR VAKTİM YOK BİRAZDAN SORULARINA CEVAB YAZARAM.

 26. &Aynur& dedi ki:

  arada burda sorunlar oluyo yabanci insanlar gelip siz niye burda konusuyorsunuz gidin whatsapp da instagramda konusun diye sorun yaratdilar bir cok insanin kalbini kirdilar(((

 27. &Aynur& dedi ki:

  tamam ablamm))
  iyi geceler tatli ruyalar)))
  allah rahatlik versin)))
  yarin konusurus insallah)))
  ablaaa sakin yazma numaraniii!!!
  nolursunn!!!
  burusy guvenli digil!!!!
  bizde numaralarimizi vermek istiyorus ama maalesef guvenli digil((((

 28. NİHAT dedi ki:

  1996 DOĞUMLUSUNUZ O ZAMAN LEYLA.
  BİDE ARKADAŞ OLDUĞUMUZA GÖRE HANIM DEMESEM OLUR MU?

 29. LEYLA dedi ki:

  Ama peki ban basliycam simdi turkmenistandayim o numarami yazicam tamami sizdan tek ricam o numarayi alin ve beni arayin bekliycam sizi sevyorum ve sesiniz duymak icin bu tehlikeli olsada guvanli olmadada yazicam

 30. &Aynur& dedi ki:

  1)en cok neyi seversin???
  2)hangi dizileri izlersin???
  3)hayatinda en onemli kisi???
  4)komik anin oldumu???olduysa ne???
  5)ne yapmayi seversin???
  6)ne yapmayi sevmezsin???
  7)hobilerin ne??
  iste bu kadar)))
  nihat abi sende sorularimi cevapla)))

 31. LEYLA dedi ki:

  Benim artik gitmam gerek

 32. NİHAT dedi ki:

  LEYLA HANIM YAZARIMDA HİÇ SORUN DEĞİL AMA GÜVENİLİR DEĞİL.UMARIM BENİ ANLARSINIZ ÖZEL YER OLSAYDI HEMEN YAZARDIM.

 33. &Aynur& dedi ki:

  bende seni sizi cok sevdim yaa))))
  abla seni sorguya cekicem simdi bekle)))haha

 34. LEYLA dedi ki:

  Ama nihat bey benim hayat durumum cok karisik onu burda kunusmak isdemiyorum cok uzun ve karma karisik

 35. &Aynur& dedi ki:

  ben netden meleklerin askini izliyorum ve sizle konusuyorum)))
  yook ben azerice hic bilmem maalesef ama biraz anlarim birazcik)))

 36. LEYLA dedi ki:

  Aynurum gozumun nuru seni cok sevyorum san ne kadar tatlisin oyle yaaa

 37. LEYLA dedi ki:

  Nihat bey ban 21 yasimdayim bu ayin 27 22 yasiyorum baska ne bilmek isdarsiniz

 38. LEYLA dedi ki:

  Pinarcim sana bir sey sora bilirmiyim eğar izin verirsan tabi nihat bey siz arkek adamsiniz rica etsam siz yazarmisiniz sonra sileris

 39. NİHAT dedi ki:

  İŞDEN EVE GELDİM YEMEK YEDİM ŞİMDİDE
  TV BAXIRAM
  SİZ NAPIYORSUNUZ?
  AYNUR SEN AZERİCE BİLİRSEN??

 40. NİHAT dedi ki:

  GÖKHAN MESAJINI OXUDUM SAAT 10DA YAZASAN ŞİMDİ BİZDE SAAT 10.
  ARAMIZDA 1 SAAT FARK VAR.

 41. &Aynur& dedi ki:

  ee napiyorsunuz sizler???

 42. NİHAT dedi ki:

  LEYLA SENDE HAKKINDA YAZARMISIN.

 43. NİHAT dedi ki:

  ALEYNA 18 YAŞINDAMI ANLADIM
  AYNUR ANLIYORUM SENİ GÜVENİLİRLİ YER OLSAYDI TL NUMARAMI YAZARDIM.

 44. &Aynur& dedi ki:

  yaa ozur dilerim leyla abla meleklerin askini izliyordum internetden)))
  tamam sorun digil)))
  namaz okuyorsun ne guzel)))

 45. NİHAT dedi ki:

  LEYLA HANIM OLUR TANIŞALIM.
  BEN NİHAT HÜSEYNLİ.19 YAŞINDAYAM
  AZERBAYCANLIYAM BAKIDA YAŞAYIRAM.
  HÜQUQ YENİ HUKUK OKUYORUM VE FOTOĞRAFÇILIK İŞİNDE ÇALIŞIRAM YENİ FOTOGRAFAM.AİLEDE 4 NEFERİK ANNEM,BABAM BİDE 21 YAŞINDA BACIM VAR ODA NİŞANLIDI.
  BU QEDER

 46. &Aynur& dedi ki:

  iyim leyla ablamm)))
  …………….
  abi aleyna ablam 18 yasinda))))

 47. &Aynur& dedi ki:

  arkadaslar sakin numaranizi yazmayin burasi guvenli digil!!!!!!!!

 48. NİHAT dedi ki:

  EVET İYİ OLURDU.TL NUMARANIZI YAZIYORMUSUNUZ SİZ BURAYA

 49. LEYLA dedi ki:

  Aynur pimar hayat rojin nardesiniz yaa nihat bey kohan bey

 50. LEYLA dedi ki:

  Nihat bey ban iyim siz kac yasinizdasiniz sormasi ayip ama merak etdim nerelisiniz biraz sizinle tanisabilirmiyis

 51. LEYLA dedi ki:

  Arkadaslar benim sabah namazina kalmam lazim ve sonrada isim var o yuzdan arkan yatmam lazim tuh yaa ne yapicam ki sadece saat 11 bucuka kadar ola bilirim sizinle keske isdediyim zaman sizlarle kunusa bilsam keske ne iyi olurduk bazilarimiz giremiyorus o yuzdan telefonda kunusa bilseydik ne iyi olurdu dimi

 52. NİHAT dedi ki:

  SAĞOLUN LEYLA HANIM İYİM SİZ NASILSINIZ?

 53. NİHAT dedi ki:

  SAĞOL AYNUR SENDE HEP İYİ OL KARDEŞİM.
  ALEYNA KAÇ YAŞINDAKİ ABLA DEDİĞİNE GÖRE YAŞI BÜYÜKTÜR.

 54. LEYLA dedi ki:

  Evet nihat bey bande yeniyim

  Nasilsiniz arkadaslar

  Aynur kardesim nasilsin canim benim

  Rocin kardesim san nasilsin iyimisin

  Hayatim san nasilsin

  Gokhan bey siz nasilsiniz

  Hepiniz iyisiniz insallah

 55. &Aynur& dedi ki:

  hep iyi olabimmm)))
  diger arkadaslar sonra gelir saat 10 gibi felan)))
  yaa ben aleyna ablami cok ozledim((((
  ablamm ya hemen gelsen)))

 56. NİHAT dedi ki:

  HOŞBULDUM KARDEŞİM BENDE İYİM
  ARKADAŞLAR NERDE?

 57. &Aynur& dedi ki:

  hos geldin abimm)))
  iyim abim sen nasilsin)))

 58. NİHAT dedi ki:

  AYNUR KARDEŞİM NASILSIN?

 59. &Aynur& dedi ki:

  ben aynur turkmenistanliyim)))
  13 yasimdayim
  siyah gozlu siyah sacli bir kizim hemde cok konuskanim)))
  tanistigima memnun oldum)))
  aramiza hos geldin ablamm)))

 60. &Aynur& dedi ki:

  hayirli aksamlar)))
  hos geldiniz yeniler))))
  leyla bende kendimi tanitayim

 61. NİHAT dedi ki:

  MERHABA LEYLA SENDE BENİM GİBİ YENİSİN GALİBA

 62. NİHAT dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR

 63. LEYLA dedi ki:

  Rocin cinim nasilsin ban leyla 21 yasimdayim aslinda ban turkuyeliyim ama turkmenistana ni is icin galdim canim

 64. LEYLA dedi ki:

  Mereba gokhan bey siz nasilsiniz iyisinizdir insallah tesekur ederim beni araniza kabul etdiyiniz

 65. &Aynur& dedi ki:

  off ya yorum cikmadiiiii
  yarin denerimmm(((((((((

 66. &Aynur& dedi ki:

  kimse yok madem bende komik fikra anlatiyim)))

 67. &Aynur& can parcam abime dedi ki:

  tamam abim ben soylerim guljan ablama…
  aksam olmaya calis))…
  kolay gelsin)))…

 68. &Aynur& dedi ki:

  merhabalar….
  leyla aramiza hos geldin))…
  kenidini tanitirmisin istersen tabi….

 69. Yusra dedi ki:

  Pınarcım şok olma Rani akashın gerçek kızı chameli akashın eski sevgilisiymiş

 70. Rojin dedi ki:

  Ben gelice kimse yokmu

 71. Rojin dedi ki:

  ANONİM BEN ROJIN İyisindir Maço abim İNŞALLAH…ailen nasıllar…Selam olsun benden..))

 72. Rojin dedi ki:

  ANONİM BEN ROJIN

 73. Rojin dedi ki:

  görüşürüz Maço abim Akşam ben gelicem inşallah ben çok iyim

 74. Anonim dedi ki:

  görüşürüz Ma

 75. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Rojin boncuk gözlüm…Ben çıkıyorum…Gece gelmeye çalışırım…Bir kaç işlerim var…kendine iyi bak görüşürüz İNŞALLAH..) 😀

 76. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi olmaya..çalışıyorum…Rojin boncuk sen nasılsın…İyisindir İNŞALLAH…ailen nasıllar…Selam olsun benden..))

 77. Rojin dedi ki:

  Leyla ablam aramıza hoşgeldin ben rojin 14 yaşındayım Fransa yaşıyorum aslen Muş ben çok meraklı bir insanım Maço abim nasılsın

 78. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Cnova İtalya da oto yolda köprü çokmuş…11 ölü var…Şimdi haberim oldu Aynur abisinin gülü italyan halkına baş sağlığı diliyorum Burada..üzücü bir olay..

 79. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha bu arada Aynur abisinin gülü..şimdiden çok teşekkür ederim sana..))
  Bu arada leyla hanım..biz hepimiz burada gündüzleri müsait olamıyoruz…Gece 10 gibi burada hepimiz oluyoruz…Bilginiz olsun..)tekrar hoşgeldin aramıza..

 80. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ben çıkıyorum…işlerim var o yüzden görüşürüz İNŞALLAH..)

 81. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Pınar hanım…kardeşinizin sesi çok güzel tabii desteğimiz herzaman olacaktır…

 82. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba Leyla hanım…Aramıza hoşgeldin…nasılsınız?

 83. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü senden..Bir şey isteyeceğim…Guljan ablama söylerimsin? Aşağıdaki mjkmi okusun…işini bitirdikten sonra..

 84. GÖKHAN 'DAN GULJAN ABLAMA dedi ki:

  Selam Aleyküm…Nasılsınız bugün iyisinizdir..İNŞALLAH… Guljan ablam..Nasılsın seninle konuşmak istiyorum…Arzuw hanımla ilgili…Bak guljan ablam sen beni seviyorsun öyle değil mi?…Ablam benim için birazcık hatırım varsa Arzuw hanımı Affedin…Ablam arzuw hanım sizi çok seviyor…Ve sizsiz yapamıyor…Kesin ağladığını da düşünüyorum…Benimle senin aramızda abla kardeş farklı duygular var…İkimiz ne demek istediğimizi anlıyoruz…Sende Arzuw hanımı anla benim haddime değil ama barışmanızı istiyorum…Biliyorum Arzuw hanımın yaptığı hiç doğru şey değildi bunu onaylamıyorum…Ama arzuw hanım hatasını fark etti…Geç oldu ama yinede fark etti..Ablam seni annesi olarak görüyor senin onunla konuşmadığın sürece kendisini kötü hissediyor…Benim de babam yok birisini baba olarak kabullenmedim..Ama arzuw hanım seni annesi olarak görüyor canı acıdığından eminim…Ablam ölümlü dünya kime ne olacağı belli değil…lütfen bu kardeşin için onunla barış barışmasan kendimi çok kötü hissederim…Şeytana uyma şeytan şuan çok mutlu olmuştur…İkinizi ayırdığı için…Gel ablam ben sen Arzuw hanım birlikte şu şeytanın bacağını kıralım elimi sana uzatıyorum…Kabul eder misin?
  Bu sözü sana ve Arzuw hanıma arman ediyorum…Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir……diyor beni üzmeyeceğinden eminim….Bu arada ablam…Hikayelerini okudum…Baya güldüm çok güzel eşinle bir omur mutluluklar dilerim…Mükemmel çiftsiniz…cevapını bekliyor olacağım

 85. LEYLA dedi ki:

  Mereba pinar abla nasilsin

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkür ederim leyla sen nasılsın

 86. LEYLA dedi ki:

  Aynurcum mereba nasisin nasilsin hayatim iyisiniz inallah

  1. &Aynur& dedi ki:

   fena digilim leyla sen nasilsin…

 87. &Aynur& dedi ki:

  kopru yazacaktim lopru yazmisim pardon…

 88. &Aynur& dedi ki:

  papatyam hayat ablamm ben iyim sukur)))
  siz nasilsiniz???

 89. &Aynur& dedi ki:

  haberleri duydumuzmu italyada lopru cokmus onlarca olu var!!!!!!!!!!!!!

 90. Hayat⏳ dedi ki:

  Ben akşam gelirim İnşallah şimdilikk çıkıyorum)) ;D

 91. Hayat :P dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız..))
  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık çok güzel olmuş..)) ırmak ablamızın sesi çok güzel kulaklarımın pası silindi.)) çok beğendim.Desteğimiz ırmak ablamızla olsun))
  İyiyim şükür Aynur’um rojimin boncuğum sizler nasılsınız))❤

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkür ederim cnm cok saol

 92. &Aynur& dedi ki:

  hayirli gunler kordugum ailesi)))
  nasilsiniz)))
  ………………..
  pinar ablamm ozet supeeer olmus)))
  vidioda mutiss)))
  eline saglik)))
  ben sonra gelirim simdi cikmam lazim)))

  1. Pınar dedi ki:

   saol aynurum teşekkür ederim

   1. &Aynur& dedi ki:

    rica ederim ablamm….

 93. rojin dedi ki:

  anonim ben. rojin kimse yok herkes neredesin

 94. Anonim dedi ki:

  kimse yok herkes ner

 95. Umut dedi ki:

  Teşekkürler Pınar ablacım sağolasın özet çok güzel olmuş videonuzu tabiki destekleriz

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkür ederim umut…

 96. Rojin dedi ki:

  GULJAN ABLAM
  MAHYM ABLAM
  TYLLA ABLAM
  NURANAAY ABLAM
  HAYAT ABLAMM
  ALEYNA ABLAM
  GOKHAN ABIM
  AYNUR kardeşim
  AMRITA BALMADA Nihat abim hepiniz nasılsınız

 97. Rojin dedi ki:

  video çok güzel olmuş Irmak ablam sesi muhteşem ona her gün destek olacam başka varmı Pınar ablam

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkür ederim rojin cigim

 98. rojin dedi ki:

  Pinar ablam eline salig çok güzel olmuş

 99. Rojin dedi ki:

  merhaba kördüğüm Ailesi hepiniz nasılsınız Nihat abe aramıza hoşgeldin ben rojin 14 yaşındayım Fransa yaşıyorum aslen Muş ben çok meraklı bir insanım

 100. Pınar dedi ki:

  Kördüğüm ailesi en altta kardeşimin videosunu koydum. Desteklerseniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir