Kördüğüm 383. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Chameli’nin elinde neden Akash’ın fotoğrafı var?

Kördüğüm 383. Bölüm 24 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak?

Meethi, Maiyya’nın sözlerini kafasından çıkaramadığı için uyuyamaz. Maiyya ile Akash arasında Rani yüzünden sorun istemiyorum. Ama ne yapmalıyım? Maiyya’nın dileğine karşı hiçbir şey yapamam der. Telefonu titrer. Ev telefonundan gelen çağrıyı görünce şaşırır. Onu kimin aradığını görmek için aşağı iner ama telefonun etrafında kimseyi bulamaz. Avluya gelir. Bütün yerin ışıkları yanıyordur. Maiyya oraya mutlu şekilde gelir. Meethi’yi onların evindeki tapınağına götürür ve tilak(alına koyulan kırmızı nokta) yapar. Meethi’nin kafası karışır. Maiyya ona sargisini gösterir. Maiyya onu çağırır ona sevgili gelinim. Kızgın olduğumda nasıl tepki verdiğimi biliyorsun. Seni ve Akash’ı incittim. Beni lütfen affedin der. Meethi de ondan özür diler. Benim hayır duam her zaman sizinle. Benden herhangi bir şeyi isteyebilirsiniz. Sana hayatımı bile vereceğim. Sadece kocamın soyadını o kıza verme. Onu çok sevdiğini biliyorum. Onunla oynayın, alışverişe çıkın ama ona adımı vermeyin der. Meethi ayrılır ve Maiyya bir fahişenin kızına soyadımı nasıl veririm diyerek kızgınlığını dile getirir.

 

Ertesi sabah, Meethi ve Akash (Rani ile birlikte) alışveriş için dışarı çıkarlar. Maiyya onlara zamanında geri gelmelerini söyler. Sankrant Ambika’yı Karvachauth töreni için eve getirmiştir.  Ambika önce Maiyya’yı sonra herkesi selamlar. Akash kardeşinden bir açıklama ister. Ona hala güveniyor musun? Duygularınla oynadığını anlamadın mı? Ambika’ya döner. Neden masum kardeşimi kandırmaya çalışıyorsun? Zaten ailemle yeterince oyun oynadın. Bundan sonra oyun oynamana izin vermeyeceğim der. Ambika şimdi ne yaptım der. Sargi’yi bekliyordum ama Maiyya onu yollamadı. Buraya gelmek istemedim ama kardeşin ısrar etti der. Sankrant, Akash’a kendisiyle konuşmasını söyler. Ambika’yı buraya getirdim. Bir sakıncası mı var der. Ambika sadece Maiyya’nın Karvachauth’daki nimetlerini/kutsamasını ister. Maiyya’nın nimetlerini/kutsamasını aramaya gelemez miyiz? Akash hala Ambika’yı Sankrant’a anlatmaya çalışır. Bizi tekrar incitmek için tekrar evimize girmek istiyor. Neden bunu anlamıyorsun? der.

Sankrant tartışmak istemediğini söyler. Akash lütfen bu günün mahvolmasına izin verme der. Sankrant Ambika’yı buraya Maiyya izin verdiği için getirdim der. Akash ve Meethi buna şok olur.  Maiyya Ambika’nın geçmişte onlarla ne yaptığını hatırlatır. Yardım edemeyeceğini söyler. Maiyya iki oğlu arasında kaldığını söyler. Ambika’yı hiç sevmiyorum ama Sankrant’a da zarar veremem, ben bir anneyim. Sen Meethi anne olmadığın için beni anlayamazsın der. Meethi bu sözlere incinir. Tören başlar ve Maiyya’nın ayaklarına onları kutsaması için dokunurlar. Ambika ellerini Meethi’nin önünde katlar. Yeni bir başlangıç yapmak için kutsanmasını bekler. Meethi’nin ayaklarına da dokunur. Meethi her zaman mutlu kal der ve onu kutsar. Maiyya torunun olması için dua eder. Ambika içinden bunun için buraya geldiğini düşünür. Bir süre sonra iyi haberi alacaksın.

Meethi Akash ile Sankrant hakkında konuşur. Kardeşinin Ambika’nın onu yine kandırmaya çalıştığını görememesi çok  üzücü der.  Meethi Sankrant kendi kararlarını alabilir. Her ne olduysa oldu. Bugün eğlenmeliyiz. İkimiz de sabahtan beri bir şey yemiyoruz der. Daha sonra Rani’yi fark ederler ve onu yarın alışverişe götüreceklerini söylerler. Rani çok mutlu olur. Malvika, oyunculuğu için Ambika’yı över. Ambika Rani’ye bakar. Malvika Rani için birkaç günlüğüne buraya gelmişti ama şimdi sonsuza dek burada kalacak gibi görünüyor. Kayın biraderin onu evlat edinecek. Ona adını verecek. Rani Chatterjee diye anılacak der. Ambika, şimdi burada olduğu için onların planlarının bozulacağını söyler. Bu gece ilk hareketimizi yapacağız der.

Chamelide hapishanede düzenlenen töreni için oradaki diğer kadınlarla birlikte hazırlık yaparlar. Gün içinde oruç tutmuşlardır ve gece ayın gelmesini beklerler. Sankrant, Ambika’ya Malvika’yı tanıyor musun diye sorar. Ambika daha önce aynı yerde yaşadıkları için birbirlerini tanıdıklarını söyler. Malvika doğrular. Ay görünmek üzeredir ve  hepsi dışarıya yönelirken Maiyya Meethi’yi durdurur. Sankrant hakkında konuşur. Bugün iyi bir gün ve kimsenin üzülmesini istemiyorum, lütfen çaresizliğimi anlamaya çalış. O cadıyı aramaya zorlandım, Gomti aradı der. Beraber dışarı çıkarlar.

Maiyya, Malvika’ya bir kez daha (kızgınlık veren bir miktar) para verir. Malvika içinden bana bu bozuklukları veriyorsun. Benim kim olduğumu yakında sana göstereceğim der. Meethi ve Akash birbirlerine gülümseyerek bakarlar ve Maiyya pujaya başlamalarını söyler.(bu törende kadınlar kocaları için dua etmektedir) Meethi ve Ambika kendi kocalarına bakar. Meethi,  Akash gibi bir yaşam partnerine sahip olduğu için dua eder. Chameli de aya baktıktan sonra elindeki fotoğrafa bakar. Fotoğraf Akash’ın fotoğrafıdır. Öte yandan Meethi pujaya devam ederken Chamelide hapiste Akash’ı düşünmektedir ve senin gibi bir partnerle tanıştım ama seni terk ettiğim için hata yaptım. Beni lütfen affet der.(Bu sefer ben şok oldum)

Akash, Meethi’nin alnındaki vermilyonu doldurur ve Sankrant, Ambika’nın alnını doldurur. Rani heyecanlı görünüyordur. Meethi Akash’ın ayağına dokunur(kutsama için). Akash onun dileğini yerine getirmeye hazırdır. Meethi onun sevgisini ve desteğini ister. Rani, Chameli’nin Akash gibi bir kocası olsaydı, o Chameli’yi ancak bu kadar severdi. O zaman üçümüz mutlu şekilde yaşardık ve hiç ayrılmak zorunda kalmazdık diye düşünür. Gomti Sankrant’a karın ayaklarına dokunmayacak mı? diye sorar. Ambika biraz isteksiz gibi gözüküyordur. Sankrant eşinin tüm isteklerinin gerçekleşmesini umar. Ambika daha önce alnına vermilon sürerek tüm haklarını verdiğini söyler. Evli bir kadın, kocasından başka bir şey istemez der. Maiyya, oğulları gelinlerine bir şey vermeyecek mi diye merak eder. Sankrant Ambika için bir kolye almıştır. Ambika bu hediyeyi cazip bulur ama sadece küçük bir dram yaptıktan sonra onu almayı düşünür. Aileni o kadar çok incittim ki, senden böyle hediye kabul edemem. Umarım bunun hakkında kötü hissetmezsin der. Sonra hediyeyi alır.

Rani Ambika’yı çağırır. Bu kolye sana yakışmamış. O Meethi’nin boynunda gerçekten iyi görünecek der. Meethi ona böyle bir şey söylememesini söyler. Gomti, Akash’a hediyesini sorar. Maiyya özel bir şey almış mı diye merak eder. Akash bu özel ve Meethi için çok değerli olacak der. Meethi elini heyecanla uzatır ve Akash ona Rani’nin evlat edinme evraklarını verir. Maiyya, Malvika ve Ambika afallar. Rani evlat edinme konusunu merak eder. Akash avukatıyla görüştüğünü, formalitelerin yakında biteceğini ve Rani’nin Rani Akash Chatterjee olacağını söyler. Meethi teşekkür eder. Maiyya ileri adım atar ve Akash’ı tokatlar. Malvika ve Ambika gülümserken, herkes buna şok olur. Akash o hayatımıza geldi, bu belki de Tanrı’nın isteği der. Maiyya, Meethi’nin hayalini kurduğunun farkına varır. Akash’ı başka bir şekilde durdurmayı düşünür. Kendi oğlumun beni böyle incitmeye karar vermesi durumunda ne yapabilirim, der ve oradan ayrılır. Meethi, Maiyya’nın üzüldüğünü biliyordur. Şimdi ne yapacağız? Beğenmeyecek der. Maiyya ile konuşmaya karar verir. Ambika ailede yarıklara neden olabilecek problemin Rani oluğunu düşünür.

Malvika Rathor’un fotoğrafını elinde tutuyordur. Bir karı kocasının Karvachauth’daki uzun yaşamı için dua eder. Onlar için sevgiyi ve mutluluğu istiyorlar ama ben senin ve ailenin yok olmasını istiyorum. Meethi ve Mukta’nın yıkımını görmek istiyorum der. Mumu yakar ve sonra fotoğrafları yakmak ister. Rani evlat edinme konusunu bilmiyordur ve kendisine neden yeni bir isim verildi der. Akash, ona bu evde kalması için tüm haklarını vereceğini söyler. Birisi sana babanızın adını sorarsa, o zaman onlara Akash Chatterjee olduğunu söylemelisin der. Ayrıca Meethi senin annen olacak, evlat edinme budur der. Meethi de Rani’nin yanında oturuyordur. Meethi ve Akash Rani için ellerini uzatırlar. Rani, Chameli’nin de çok mutlu olacağını düşünür. Bir gün çok büyük bir evde yaşayacağımı söyledi der. Meethi ellerini mutlu bir şekilde tutar ve Rani’nin elini öper.

Kördüğüm ailesi bu benim kardeşim Irmak …

dizibilgi google play

Kördüğüm 383. Bölüm Özeti 24 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Chameli’nin elinde neden Akash’ın fotoğrafı var? (252 Yorum)

 1. Aynur abisinin gülü sorularını cevaplasam mı? Aaacaba tamam tamam…Cevaplayacağım şimdi..))

 2. Merhaba leyla hanım…Tekrar aramıza hoşgeldin…Ne zaman istersen gelebilirsin..Bu senin kararın….Mutlu olduk gelmenize…

 3. Ban kizim ama o cocuklarin sayesinde kendimi onlarin Annesi gibi hissetyorum ve onlarin bana Anne diye itap etmesi hosama gityor biraz

 4. 1 en cok cocuklari severim
  2 korduğumdan baska dizi izlemam
  3 HAYATIMDA 4 YETIM COCUKLAR VAR ONLARA BAKMAK VE IYI INSANLAR OLMALARI
  4 BENIM 4 YETIM COCUĞUN 3 COK KUCUK OLMASINA RAĞMAN BUYMEK ISTIYOR VE DAHA 6 YASINDA AMA EVLANMEK ISDEDIYNI SOYLEDI ☺
  5 COCUKLARA HEDIYE ALMAYI SEVERIM
  6 KAVGAYI VEYA KUTU SOZLERI SEVMAM 7 HAYATIM O KUCUK 4 YAVRUDA SADECE

 5. ARKADAŞLAR BENİM ŞU AN ÇIKMAM LAZIM.
  bİRAZDAN YAZARIM.
  GÖKHAN GELİRSİN SOHBET EDERİZ
  AYNUR VAKTİM YOK BİRAZDAN SORULARINA CEVAB YAZARAM.

 6. arada burda sorunlar oluyo yabanci insanlar gelip siz niye burda konusuyorsunuz gidin whatsapp da instagramda konusun diye sorun yaratdilar bir cok insanin kalbini kirdilar(((

 7. tamam ablamm))
  iyi geceler tatli ruyalar)))
  allah rahatlik versin)))
  yarin konusurus insallah)))
  ablaaa sakin yazma numaraniii!!!
  nolursunn!!!
  burusy guvenli digil!!!!
  bizde numaralarimizi vermek istiyorus ama maalesef guvenli digil((((

 8. Ama peki ban basliycam simdi turkmenistandayim o numarami yazicam tamami sizdan tek ricam o numarayi alin ve beni arayin bekliycam sizi sevyorum ve sesiniz duymak icin bu tehlikeli olsada guvanli olmadada yazicam

 9. 1)en cok neyi seversin???
  2)hangi dizileri izlersin???
  3)hayatinda en onemli kisi???
  4)komik anin oldumu???olduysa ne???
  5)ne yapmayi seversin???
  6)ne yapmayi sevmezsin???
  7)hobilerin ne??
  iste bu kadar)))
  nihat abi sende sorularimi cevapla)))

 10. LEYLA HANIM YAZARIMDA HİÇ SORUN DEĞİL AMA GÜVENİLİR DEĞİL.UMARIM BENİ ANLARSINIZ ÖZEL YER OLSAYDI HEMEN YAZARDIM.

 11. ben netden meleklerin askini izliyorum ve sizle konusuyorum)))
  yook ben azerice hic bilmem maalesef ama biraz anlarim birazcik)))

 12. Pinarcim sana bir sey sora bilirmiyim eğar izin verirsan tabi nihat bey siz arkek adamsiniz rica etsam siz yazarmisiniz sonra sileris

 13. yaa ozur dilerim leyla abla meleklerin askini izliyordum internetden)))
  tamam sorun digil)))
  namaz okuyorsun ne guzel)))

 14. LEYLA HANIM OLUR TANIŞALIM.
  BEN NİHAT HÜSEYNLİ.19 YAŞINDAYAM
  AZERBAYCANLIYAM BAKIDA YAŞAYIRAM.
  HÜQUQ YENİ HUKUK OKUYORUM VE FOTOĞRAFÇILIK İŞİNDE ÇALIŞIRAM YENİ FOTOGRAFAM.AİLEDE 4 NEFERİK ANNEM,BABAM BİDE 21 YAŞINDA BACIM VAR ODA NİŞANLIDI.
  BU QEDER

 15. Nihat bey ban iyim siz kac yasinizdasiniz sormasi ayip ama merak etdim nerelisiniz biraz sizinle tanisabilirmiyis

 16. Arkadaslar benim sabah namazina kalmam lazim ve sonrada isim var o yuzdan arkan yatmam lazim tuh yaa ne yapicam ki sadece saat 11 bucuka kadar ola bilirim sizinle keske isdediyim zaman sizlarle kunusa bilsam keske ne iyi olurduk bazilarimiz giremiyorus o yuzdan telefonda kunusa bilseydik ne iyi olurdu dimi

 17. Evet nihat bey bande yeniyim

  Nasilsiniz arkadaslar

  Aynur kardesim nasilsin canim benim

  Rocin kardesim san nasilsin iyimisin

  Hayatim san nasilsin

  Gokhan bey siz nasilsiniz

  Hepiniz iyisiniz insallah

 18. hep iyi olabimmm)))
  diger arkadaslar sonra gelir saat 10 gibi felan)))
  yaa ben aleyna ablami cok ozledim((((
  ablamm ya hemen gelsen)))

 19. ben aynur turkmenistanliyim)))
  13 yasimdayim
  siyah gozlu siyah sacli bir kizim hemde cok konuskanim)))
  tanistigima memnun oldum)))
  aramiza hos geldin ablamm)))

 20. Rojin boncuk gözlüm…Ben çıkıyorum…Gece gelmeye çalışırım…Bir kaç işlerim var…kendine iyi bak görüşürüz İNŞALLAH..) 😀

 21. İyi olmaya..çalışıyorum…Rojin boncuk sen nasılsın…İyisindir İNŞALLAH…ailen nasıllar…Selam olsun benden..))

 22. Leyla ablam aramıza hoşgeldin ben rojin 14 yaşındayım Fransa yaşıyorum aslen Muş ben çok meraklı bir insanım Maço abim nasılsın

 23. Cnova İtalya da oto yolda köprü çokmuş…11 ölü var…Şimdi haberim oldu Aynur abisinin gülü italyan halkına baş sağlığı diliyorum Burada..üzücü bir olay..

 24. Ha bu arada Aynur abisinin gülü..şimdiden çok teşekkür ederim sana..))
  Bu arada leyla hanım..biz hepimiz burada gündüzleri müsait olamıyoruz…Gece 10 gibi burada hepimiz oluyoruz…Bilginiz olsun..)tekrar hoşgeldin aramıza..

 25. Aynur abisinin gülü senden..Bir şey isteyeceğim…Guljan ablama söylerimsin? Aşağıdaki mjkmi okusun…işini bitirdikten sonra..

 26. Selam Aleyküm…Nasılsınız bugün iyisinizdir..İNŞALLAH… Guljan ablam..Nasılsın seninle konuşmak istiyorum…Arzuw hanımla ilgili…Bak guljan ablam sen beni seviyorsun öyle değil mi?…Ablam benim için birazcık hatırım varsa Arzuw hanımı Affedin…Ablam arzuw hanım sizi çok seviyor…Ve sizsiz yapamıyor…Kesin ağladığını da düşünüyorum…Benimle senin aramızda abla kardeş farklı duygular var…İkimiz ne demek istediğimizi anlıyoruz…Sende Arzuw hanımı anla benim haddime değil ama barışmanızı istiyorum…Biliyorum Arzuw hanımın yaptığı hiç doğru şey değildi bunu onaylamıyorum…Ama arzuw hanım hatasını fark etti…Geç oldu ama yinede fark etti..Ablam seni annesi olarak görüyor senin onunla konuşmadığın sürece kendisini kötü hissediyor…Benim de babam yok birisini baba olarak kabullenmedim..Ama arzuw hanım seni annesi olarak görüyor canı acıdığından eminim…Ablam ölümlü dünya kime ne olacağı belli değil…lütfen bu kardeşin için onunla barış barışmasan kendimi çok kötü hissederim…Şeytana uyma şeytan şuan çok mutlu olmuştur…İkinizi ayırdığı için…Gel ablam ben sen Arzuw hanım birlikte şu şeytanın bacağını kıralım elimi sana uzatıyorum…Kabul eder misin?
  Bu sözü sana ve Arzuw hanıma arman ediyorum…Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir……diyor beni üzmeyeceğinden eminim….Bu arada ablam…Hikayelerini okudum…Baya güldüm çok güzel eşinle bir omur mutluluklar dilerim…Mükemmel çiftsiniz…cevapını bekliyor olacağım

 27. Merhaba arkadaşlar nasılsınız..))
  Pınar ablam eline emeğine kalbine sağlık çok güzel olmuş..)) ırmak ablamızın sesi çok güzel kulaklarımın pası silindi.)) çok beğendim.Desteğimiz ırmak ablamızla olsun))
  İyiyim şükür Aynur’um rojimin boncuğum sizler nasılsınız))❤

 28. hayirli gunler kordugum ailesi)))
  nasilsiniz)))
  ………………..
  pinar ablamm ozet supeeer olmus)))
  vidioda mutiss)))
  eline saglik)))
  ben sonra gelirim simdi cikmam lazim)))

 29. GULJAN ABLAM
  MAHYM ABLAM
  TYLLA ABLAM
  NURANAAY ABLAM
  HAYAT ABLAMM
  ALEYNA ABLAM
  GOKHAN ABIM
  AYNUR kardeşim
  AMRITA BALMADA Nihat abim hepiniz nasılsınız

 30. merhaba kördüğüm Ailesi hepiniz nasılsınız Nihat abe aramıza hoşgeldin ben rojin 14 yaşındayım Fransa yaşıyorum aslen Muş ben çok meraklı bir insanım