Kördüğüm 382. Bölüm Özeti 23 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım)# Malvika hain planları için Rani’yi kullanır

Burak 11 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 382. Bölüm 23 Ağustos Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

Meethi doğum günü partisi için hazırdır. Damini eve gelir. Rani Damini’nin kim olduğunu merak eder,  partiye gitmek için çok heyecanlıdır. Damini onu gördüğüne sevinir. Rani, Nani ve Ekadish’i sırasıyla yeşil biber ve acı kabak olarak adlandırırken Damini’yi sever. Rani, Damini’ye Anni olarak seslenir. Damini, gerçekten Rani’nin  kim olduğunu merak eder. Meethi her şeyi daha sonra anlatacağını söyler. Damini Meethi’nin Rani’ye pahalı kıyafetler almasını eleştirir. Annesi geri geldiğinde bu kıyafetleri alamazsa problem yaşanacağını düşünür. Meethi, Anni’ye Rani’nin annesinin geri gelmeyeceğini söyler. Damini şaşırır. Rani yeni elbisesinde dans ederken, Damini küçük Iccha’yı hatırlar. Meethi bazı işler için erken ayrılır. Malvika bunu fırsat bilir. Rani’nin giysilerini ona hakaret ettiği için bozar ve Rani’ye makyaj yapar. Bu şekilde Meethi’yi küçük düşürmeyi düşünür.

Meethi, Akash ve Ekadish parti salonuna ulaşırlar. Ev sahibi onları karşılar ve bebek sahibi olmaları ile anne baba olduklarını anladıklarına dair konuşma yaparlar. Meethi ve Akash’a bebek planını sorarlar. Meethi Rani’den bahseder, onunla iyi bir ilişki kurduk der. Rani Maiyya tarafından değiştirilmiş kıyafetiyle partiye gelir. Meethi onu bu halde görünce şaşırır. Partideki tüm çocuklar büyükler dahil Rani’nin kıyafetiyle dalga geçer.  Rani’nin hizmetçinin kızı olduğunu düşünürler. Malvika ve Gomti şovun tadını çıkarırlar. Meethi, Rani’nin adına özür diler. Çok sayıda Hintçe film izlediğinden, hepsini taklit ettiğini söyler. Malvika ise planının işe yaradığını düşünerek bunlar Meethi için daha başlangıç der. Ekadish, bu şekilde Rani’yi getirdiği için Gomti’yi azarlar. Meethi Rani’nin neden kıyafetlerini değiştirdiğini söyler. Rani bu kıyafetleri annesinin aldığını söyler. Malvika, Rani’nin Meethi’ye kıyafetlerini değiştirdiğini söylemesini durdurmak için araya girer ve konuyu dağıtır.

Dans yarışması başlar ve bu sefer Malvika dans müziğini değiştirerek Rani’yi piste sürer. Rani uygun olmayan müzikte dans etmeye başlar. Herkes tekrar ona gülmeye başlarken Akash ve Meethi çok şaşırır. Meethi müziği durdurur. Malvika müziği DJ ‘in değiştirdiğini söyler. Maiyya  çok kızar ve Rani’yi durdurur. Parti sahipleri Meethi’nin Rani’yi getirmesine kızar. Çocuklarına kötü örnek olduğunu düşünürler. Maiyya Rani’yi  durdurur ve burası genel ev dansı yapılacak yer değil der. Rani bu dansı Chameli’yle iken yaparken kimsenin onu durdurmadığını hatırlar.

Ratna puja’yı bitirir. Adamları zorla Chameli’yi getirir. Chameli Rani’yi soran birisinin suratına tükürür. Adam bıçağını çıkarır ve onu omzundan yaralar. Chameli’yi korkutmaya ve işkence etmeye devam ediyorlardır. Benim kızım olması onun suçu değil der ve onun iyiliği için dua eder. Adam sabrını kaybederken saçlarını tutar. Bana Rani’yi anlat yoksa onu bulduğumda onu parçalara ayırırım diyerek Chameli’yi tokatlar. Ancak o kararlı görünüyordur. Meethi, Maiyya’dan ve Rani’nin adına herkesten özür diler. Akash da Mehra’dan Rani’nin davranışlarından dolayı özür diler. Daha önce hiç böyle bir atmosfer görmemişti, bu yüzden biraz heyecanlandı der ve ayrılırlar.

Chameli Maa’nın elindeki tridente ( ucunda 3 lü bıçak olan mızrak  )bakar. Onu alır ve adama saldırmaya döner. Kızıma dokunmaya bile cesaret etme, der. Ona açıkça onun Rani’nin gittiği yere ulaşmayacağını söyler. Ratna ona Chameli’nin trident’i bırakmasını söyler.  Chameli herhangi bir anne kızı kurtarmak için Durga Maa’ya(birçok kolunda öldürücü silahlar taşıyan tanrıça) dönüşebilir der. Kızımı mı satacaksın? der ve adama trident ile saplar. Sonra Ratna’ya döner. Kızım, ben hayatta kalana kadar asla sana gelmeyecek yoksa aynı kaderi paylaşırsın der.  Polis oraya varır. Chameli trident ile adam öldürdüğü için tutuklanır.

Evde, Maiyya, sosyal toplantılarda nasıl davranılacağı konusunda hiçbir tavır göstermediği için Rani’ye kızmıştır. Annen sana hiçbir şey öğretmedi mi?  yoksa aynı zamanda bir dansçı olarak insanların evinde mi dolaşıyor ? diyerek kızar. Rani Maiyya’ya karşı kötü konuşur.Meethi endişelenir. Rani’nin adına özür dileyerek konuyu hafifletmeye çalışır. Televizyonu çok izliyor, televizyonda gördüğü her şeyi taklit ediyor der.  Maiyya, başka çocukların neden Rani gibi davranmadığını söyler. Bize çok kötü hakaret etti. Rani Meethi’ye neden Maiyya’nın onu azarladığı sorar. Ben sadece dans ediyordum. Herkes beni görmekten mutluydu (Maiyya) der. Meethi sessiz olmasını söyler. Maiyya Rani’yi sessiz olması konusunda uyarır. Maiyya da sessiz olmasını ister aksi takdirde tokat atacağını söyler. Annesi onu çocukluğunda tokatlamış olsaydı, böyle konuşmaya cesaret edemezdi. Kimin kızı olduğunu bilmiyorsun! der. Rani Maiyya’yı kötü birisine benzetir.  Maiyya, Rani’yi öfkeyle tokatlamak için elini kaldırır ama Meethi elini tutar. Maiyya açık bir şekilde şaşırmış durumdadır . Meethi,  Maiyya’dan özür diler ve Rani’ye elini kaldırmasını rica eder. Malvika, kaynana-gelin ilişkisindeki çatlağı görmekten memnundur. Akash Meethi’ye Rani’yi odasına götürmesini söyler. Maiyya ona bu kız için elimi tuttun mu? der. Meethi de gözyaşları içindedir. Çocuğu döversek o asla anlamaz. Bu tarz davranışlar sevgi ile öğretilebilir ya da çocuk yanlış yola girer der. Meethi, Rani’ye Maiyya’dan özür dilemesini söyler. Rani bunu yapmayı reddeder. Rani’yi alır ve götürür. Akash gerilir.

Ratna  polis müfettişine yalan söyler. Chameli’nin o adamla bir sorunu vardı. Uzun zamandır onun peşindeydi. Onu durdurmaya çalıştım ama o beni dinlemedi. Sonunda adamı öldürdü der. Müfettiş, Chameli’den kızı hakkında bilgi ister. Chameli kimseye güvenemez ve ismini vermek istemez. Polis sana yardım edeceğiz dese de Chameli ona inanmaya hazır değildir. Polis Ratna kızına bizim yüzümüzden dokunamayacak der. Bunun üzerine Chameli, kızının bilgilerini söyler.

Meethi, Rani’ye Maiyya’nın elini tutmasının arkasındaki nedeni söyler. İstemeyerek ona bu sözleri söylediğini biliyorum der. Gençsin, olgunlaşmamışsın, bu yüzden onu durdurdum. Maiyya’dan özür dilemeni söyledim ama inatçı davranıyorsun. Beni dinlemeye hazır değilsin der. Chameli’nin senin annen olduğu gibi Maiyya da benim annem der. Ona hakaret edemezsin. Rani annesine kötü söz söylenmemesini ister. Rani Maiyya’yı Ratna  ile karşılaştırır. Ratna Chameli’ye çok vururdu. O hiç iyi değildi der. Meethi işleri sakin bir şekilde ele almaya çalışır. Burası Ratna’nın yeri değil ev der. Kimse, herhangi bir sebepten ötürü birbirine karşı kötü konuşamaz ve birbirine vuramaz der. Hepimiz gerçekten iyi insanlar der. Rani, Meethi’nin iyi olduğunu kabul eder ancak Maiyya çok kötü der. Ben burada yaşamak istemiyorum. Meethi ona iki seçenek sunar  ya Maiyya’dan özür dilersin ya da sonsuza kadar beklentilerimi bitiririm. Oradan ayrılır ve Rani düşünmeye başlar.

Bize destek olmak için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 382. Bölüm Özeti 23 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım)# Malvika hain planları için Rani’yi kullanır” üzerine 251 yorum

 1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aynen yaa abim saka yaptiii akahahahahhahhah

 2. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  o an cok uykum vardikii hahhaha
  Ama guzel oldu yaa hemen uykudan acildim hajahahahhahahaaggagajaaahajahahahahahhjahhahahaha

 3. NİHAT dedi ki:

  AYNUR KARDEŞİN SANA KOMİK ŞAKA YAPMIŞ.GERÇEKDEN ÇOK KOMİKMİŞ

 4. Hayat dedi ki:

  Uykun varsa Uyu istersen Nihat))
  Bizde saat 23:17 geçiyor

 5. GULJAN dedi ki:

  A kucik UMUTMU geldi benimde adimdan kojaman bir yanaklarindan onje disle sonra op nazar deymesin ya Annenede selamlarimi soyle ellerinden opyorum kendim anne olsamda yoruldugum zaman annejim nerdesin dedigimi bilemiyorim ya…..

 6. Hayat dedi ki:

  Seni gidi uykucu hemen uyumuş yine))) hahaha Aynur’um sen beni güldürmekten öldurecekmısın))) ha ha ❤ ❤ 😛 😮 uykucu seni)))

 7. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Iyi gecele tatli uykular ablammmm♥♥♥♥♥
  Allah rahatlik versin♥♥♥♥♥
  Sen dinlen yarin konusurus ablammm♥♥♥♥

 8. NİHAT dedi ki:

  İYİ GECELER GULJAN.
  BİZDE DE SAAT 00:13

 9. Hayat dedi ki:

  Tamam Ablam sen uyu )) İYİ GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI RÜYALAR ABLAM RÜYANDA BENİ GÖR))) HAHAHAH ❤ ♥ 🙂

 10. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Cumartesi sabah uyuyordum bir sesler duydum kardesim annemin yanina gdiyor ve anne ablami uyandiriyimmi dedi annem de niye uyandiracaksin dedi kardesimde tamam tamam dedi ve benim yanima geldi abla abla uyanmiycakmisin saat12 uyan dedi bende uyuyum biraz yaa sana ne dedim oda tamam gozlerini kapat uyu dedi bende cok sasirdim o da arkasinda bir sey sakliyordu ve ben gozlerimi kapatdimmmmm!!!!!!!
  Kardesim kucuk oyuncak kovasinda yuzume su eptiiii!!!!!!
  Ayy o annn beni bir gorsenizzzzz
  Cok kizdim ve hic bir sey yapmadan yine uyudum hajajahahajahhahahahaahhahahagaaggagagagagagghaaahhahaha

 11. Hayat dedi ki:

  Rica ederim))

 12. GULJAN dedi ki:

  Hayat
  Tylla
  Aynur
  Gokhan kardesim
  Amrita
  Aleyna
  Nihat
  Rojin bonjugum
  Nuranaay
  Hepinize iy gejeler KORDUGUM AYLESI cok yoruldum uykum var bizde saat 1:12 cok gec oldu iygejeler tatlyy tatly ruyalar…….

 13. Hayat dedi ki:

  Gökhan Abim iyi olmaya başladı guljan ablam..))
  İkizin ışıl da iyi ama fazla konuşamıyorum o Eskişehir de))) Rabia’mız bir iyi oluyor bir kötü anlarsın ablam rahmetli nişanlısını unutamadı ozluyor

 14. NİHAT dedi ki:

  HOŞBULDUM TYLLA.

 15. Hayat dedi ki:

  Ve aleykümselam Tylla ablam evet ablam bende senin gibi müsait olamıyorum Bayram yaklaştı ya )))) Gel ablam umut senin olsun bakk yanaklarını uzatım gel ))) ❤ sende ailene benden selamlarımı ilet)))) ama ablam sende kendini fazla yorma)))

 16. NİHAT dedi ki:

  ELEYKÜMESELAM AYNUR SÖYLERİM.
  SAĞOL HAYAT.

 17. GULJAN dedi ki:

  Ay ben bu neti naapayim ya Tylla

  Gokhan kardesim nasil Ikizim Isilim nasil Rabisim nasil iylermi Hayat

 18. Hayat dedi ki:

  Guljan ablam Tylla ablam netiniz çekmiyor galiba (((

 19. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Guljan domatezmi yaptin ayy kiz bende oyle ama ben 50 kilo yaptim ha ha

  Hosgeldin Nihat bende severim tanimadigim insanlarla tanismayi sohbet etmeyi

  Sevindim Hayat hepsinin iyi olmalarna bende sizleri ozledim esgisi gibi sik sik buraya yazmayi ama pek musayit olamiyorum int sorunlarim da var annene abine selam soyle kucuk umudunam tombis yanaklarindan kocaman opyorum

 20. Hayat dedi ki:

  Hazırım Aynur’um Aman destan yazayım deme))) ha ha ha 😮

 21. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Bir bekleyin size komik bir sey anlaticamm cok guluceksiniz millet hazir olun

 22. Hayat dedi ki:

  Hahaha 😛 Allah ne yapmasın seni kız bu ne )))ha ha ha ha ha 😛 😀 😀 😀

 23. Hayat dedi ki:

  Ha ha ha ha güldürdün beni Aynur’um)) 10 yaşında tekme yedin hahaha ben 6 yaşımda başladı tekme atmaya 18 yaşıma kadar)))) biliyor musun bende anneme çekmişim Arkadaşıma hep tekme atarım)))hahahaha 😉 😮 😛

 24. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hahahahahahhahahajahhahahagagagaaggagahahahha

 25. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Konu hakkinda yorumunuzu buraya yazabilirsiniz

 26. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ablama selamimi illet abimm♥♥♥
  ………..
  Ayyy hayat ablaa tekme deme yaaaa annemden bir kere tekme atdi o da 10 yasimdayken hahaha
  Hahahahahhaah

 27. Hayat dedi ki:

  İyi seyirler Nihat..))
  Evet guljan ablam Aynur’um haklı kendini fazla yorma yavaş yavaş yap daha iyi)))

 28. Hayat dedi ki:

  He valla Aynur’um zaten sabahtan beri tekme yiyorum Annemden gerçi doğuştan tekme yiyorum)))ha ha ha ha ha sende tekme ye kız fenamı olur)))) hahahah 😛

 29. NİHAT dedi ki:

  BENDE ABLAMLA SALONDA OTURUB TV İZLİYORUZ.

 30. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gulian ablam kiyamam sana yaa kendini fazla yorma yavas yavasdan yapsaydin
  Kendine dikkat et ablammm♥♥♥♥

 31. NİHAT dedi ki:

  HAKLIYMIŞSAN AYNUR KOMİKSİNİZ.
  ÖNEMLİ DEĞİL GULJAN SİZDE NİHAT İSMİ OLMADIĞINDAN BİLMİYORSUN.
  AMA BİZDE VE TÜRKLERDE NİHAT İSMİ VAR.
  BİDE BANKA İŞLERİİİİ ŞU AN BENİM ANNEMDE PAMİDOR YANİ DOMATES İŞLERİ İLE MEŞĞULDU

 32. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Net sorunu insanlari sinir ediyor yaa tylla ablammm(((
  Hahhaha hayat ablammm yaaa annene yakalanirsan fena tekme yersin hahah
  Her kes uyudu bizde bende gizlice yaziyorum annem kalkarsa ben uyuyormusum gibi rol yapiiyorum hahahahah
  Bende tekme yerim yoksa hahahahahahha

 33. Hayat dedi ki:

  Evet tylla ablam benim de net kötü çekmeye başladı ya 🙁

 34. Hayat dedi ki:

  😛 😛 😛 😛 😛 ha ha ha

 35. Hayat dedi ki:

  Ben ne yapıyorum annemden kaçıp odama girdim Aynur’um annem beni görse iş yaptıracak)))hahah tekme ata ata)))hahaha 😛 😛

 36. GULJAN dedi ki:

  Ah Aynurum ya baya yoruldum ya tek basima kolay diyl ya

 37. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Guljan ablammm kizini yedim ben ham nam nam ohh beee cok tatliymiss
  Eger kizini ararsan benim miydemdedir ghahahahhahhahahahaahahha

 38. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Iyiyim Aynurum isguc koy iste bilyorsun aksamlari yaziyim diyorum netim cekmiyor cekdiginde ise yorum gitmiyor simdide zor cekyor oyuzden yorumlarim gec gele bilir

 39. Hayat dedi ki:

  Teşekkür ederim NİHAT 🙂
  AAA guljan ablam domates mi yaptın aaaa banada 20 kavanoz göndersene)))hahah

 40. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Baylar ve bayanlar koltukda uyuyanlar napiyorsunuz siz haahahahahahahaha

 41. Hayat dedi ki:

  Tylla ablam hoşgeldin birtanem özledim seni nasılsın canım benim ailen nasıl)))) çok şükür ailem hepsi iyi turp gibiler)))hahah çok şükür abim iyi olamya başladı sonunda)))))
  GULJAN ablam BEN SENİN Kızını YERİM YERİM YAA AYNI BEN))) HAHAH

 42. NİHAT dedi ki:

  ELEYKÜMESELAM HAYAT SÖYLERİM.
  MERHABA TYLLA EVET BEN BUGÜN YAZDIM BURAYA İLK KEZ ASLINDA TANIMADIĞIM İNSANLARLA KONUŞMAYI SEVERİM O YÜZDEN YAZMAK VE SİZLERLE SOHBET ETMEK İSTEDİM.

 43. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Domatez mi yaptinn???
  Haa anladim banka yapdynyz diysene 60 kg vay vay vayy

 44. Guljan dedi ki:

  Evet senin icin komik ola biler ama gercekden bilmiyorim ya sizde nihat arkek ismimi yok kiz

 45. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Abi sana soylemisdim yaa biz cok komik bir aileyishahahha

 46. Guljan dedi ki:

  Ay sen sorma Tylla ben tam 60 kilo domatez yapdim ya

 47. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hahahah tylla ablam yaa guldurdun benii evet sizde kayip oldunuz ablam sende yoktun guljan ablamda mahym ablamda((((

 48. NİHAT dedi ki:

  MERHABA GULJAN BENİ GÜLDÜRDÜN
  BEN NİHAT ERKEĞİM TABİKİDE
  AZERBAYCANLIYAM BAKIDA YAŞAYIRAM
  19 YAŞINDAYAM
  OKUYORUM HEMDE ÇALIŞIYORUM.

 49. GULJAN dedi ki:

  Tm aldim Hayatim ah san kizimi hic sorma ya kendi tuv yapiyor ama uykusu oldugundan vir vir vir agliyor ya basimin belasy bu ya bide agladiginda kizim yap anne kizim diye anne diyor ya yok bu seytan ya ha ha ha

 50. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ayy ne guzel burdasiniz yaa♥♥♥♥♥
  Tylla ablammmmm hos geldin ablosummmm♥♥♥♥
  Iyim ablammm))))
  Sen nasilsinn????

 51. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Oooo Guljan barmyn dunyade yitdina butunley

 52. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos buldum hayat ablammm♥♥♥

 53. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Merhaba hayirli aksamlar herkese!!!

  Aynur nasilsin iyiymisin cnm

  Hayat sen nasilsin abin nasil iylesyormu annen kucuk umut nasillar

  Guljan
  Gokhan
  Mahym
  Nuranaay
  Rojin
  Aleyna nasilsiniz gerci burda olmasanizda isminizi yazmadan gecemedim

  Ve Nihat merhaba sen yeni galiba

 54. Hayat dedi ki:

  Aynur’um hoşgeldin birtanem))

 55. GULJAN dedi ki:

  Aynurum
  Hayatym
  B
  Nihat meraba sanada bu arada Nihat san arkekmisin yoksa kiz kendini tanitirmisin ben Guljan 31 yasimdayim evliyim 6 yasli oglum var 4 yaslida kizim var turkmenistanliyim

 56. Hayat dedi ki:

  Aleykümselam Guljan ablam kızının yanağından kocaman ısırık al ham ham yap))) hahah

  AAA NE GÜZEL NİHAT SELAM OLSUN BENDEN)) 🙂

 57. NİHAT dedi ki:

  HAYAT BİZ 2 KARDEŞİZ BİR ABLAM VAR 21 YAŞINDA.

 58. GULJAN dedi ki:

  Kordugum aylesine kojaman selam pardon kizim tuvalet yapdi ya o yuzden yazamadim az onje

 59. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos gelmis benim guzel ablammm)))♥♥♥
  Eee nasilsin ailn nasil ablammmm???
  Kendini ozletdin yaa ablammm♥♥♥

 60. Hayat dedi ki:

  Rica ederim..NİHAT HERZAMAN))

 61. NİHAT dedi ki:

  MERHABA GULJAN

 62. NİHAT dedi ki:

  SAĞOL HAYAT ANLAYIŞLA KARŞILADIĞIN İÇİN BEN YANLIŞ ANLAMIŞIM.

 63. Hayat dedi ki:

  Aaaa kimleri görüyorum ben))) Guljan ablam hoşgeldin sefalar getirdin ablamm))) nasılsın iyimisin özledik seni)) ha ha

 64. GULJAN dedi ki:

  Merabalar ben geldim ha ha ha

 65. Hayat dedi ki:

  Herkes yanlış anlayabilir NİHAT HİÇ SORUN DEĞİL ÖZÜR DİLEMENE GEREK YOK ))) önemli değil))

 66. NİHAT dedi ki:

  PARDON HAYAT BEN YANLIŞ ANLAMIŞIM.BENDE İKİSİ BURDA KONUŞA KONUŞA ARALARINDA BİŞEY OLDUĞUNU VE GÖRÜŞMEK İSTEDİKLERİNİ SANDIM
  ÇOK ÖZÜR DİLERİM.

 67. NİHAT dedi ki:

  TAMAM AYNUR BEKLERİZ

 68. Hayat dedi ki:

  Evet Nihat Gökhan abim ve Aleyna buluşacaklardı İlkez birbirlerini goreceklerdi Arkadaş anlamında sadece
  Abimin sevgilisi var ve Akeynanın da sevdiği var
  Rica ederim herzaman)))

 69. Hayat dedi ki:

  Nihat kaç kardeşsiniz?
  Biz üç kardeşiz Gökhan abim ben ve 24 haziranda erkek kardeşim doğdu adı umut rudra))

 70. NİHAT dedi ki:

  HAYAT BEN BUGÜN ÖNCEKİ SAYFADAN SENİN YAZDIĞINI OKUDUM BİLİYORUM GÖKHAN İSTANBULDA BİDE BURA YAZAN ALEYNAYLA BULUŞACAKLARMIŞ BENİM ANLADIĞIM KADARIYLA. NEDEN BULUŞACAKLAR TANIŞMAK MI İSTİYORLAR YANİ.
  BİDE SAĞOL O ZAMAN YARIN BU SAATLERDE GÖKHANLA SOHBET EDERİM

 71. Hayat dedi ki:

  Tamam Aynur’um sen işini hallet ama çabuk gel bekliyorum seni))

 72. Hayat dedi ki:

  Aynur’um ben Yaprak♥ Barışı
  Seçerdim çünkü çok şirinler arışıp duruyorlar yakıştırıyorum ilisini)) barış ve Yaprak))

 73. &Aynur& dedi ki:

  arkadaslar ben dus alip geliyorum birazdan gelirim bekleyin beniii))))

 74. &Aynur& dedi ki:

  tesekurler ablammm)))
  aynen ya yazik cocugaa
  abla sen kimi secersin ali&yaprak mi baris&yaprak
  ben ALI&YAPRAK onlar cok yakisiyooooo)))))))

 75. Hayat dedi ki:

  İşleri olduğun dan yazamıyorlar maalesef ama eskiden burası dolup taşardı yorumlarımızla

 76. &Aynur& dedi ki:

  evet abimde gelsinn))))
  site patliyacak yaaa burdaki konusmalardan hahaha
  aaa abi birde bende hayat ablam gibi gevezeyimmm
  cok konuskanim
  bende siyah gozlu siyah sacliyim hayat ablamin benzerii hahah

 77. Hayat dedi ki:

  Oooo pasta )) atlayıp geliyorum yemeye)))) oh oh ellerine sağlık tatlım)))
  Aynen bizim sırık yazık acıdım ona ya))

 78. NİHAT dedi ki:

  SAĞOL AYNUR KARDEŞİM BAKLAVA İÇİN
  DİĞER ARKADAŞLAR SIK YAZMIYORLAR GALİBA

 79. &Aynur& dedi ki:

  hahhaahah ayyy cok komik dans ediyooo sirik hahahhaahahahhahahah
  tamam tamam sana o zaman pastaaaa ne dersiiinn
  tesekurlerrr)))))

 80. Hayat dedi ki:

  Nihat abim şuan İstanbul da iş nedeniyle bir de motor bisiklet kazası geçirdi şükür olsun bir şey olmadı sıyrıklarla kurtuldu Ama yarın senin için yazmasını iletirim Yarın akşam aynı saate konuşursunuz)))

 81. Hayat dedi ki:

  Aynen ben de izledim o bölümü yazık barışa nasıl öyle dans etti)) ha ha 😛

 82. NİHAT dedi ki:

  EVET EVET HAYAT BENİMDE NET ÇOK KÖTÜ.GÖKHAN ABİN DEMEK
  O ZAMAN SANA SORAYIM GÖKHAN NE ZAMAN YAZICAK BANA BİR ZAMAN SÖYLERSEN SEVİNİRİM ÇÜNKİ İŞLERİM YOĞUN OLDUĞUNDAN NE ZAMANLAR YAZICAĞIM BİLİNMİYOR

 83. Hayat dedi ki:

  Netim donuyor kuzum bende anlamadım gitti))) hahaha)))
  Ayy Aynur’um sakın baklava deme benim yaptığım baklavaları annem yedirdi kötü olmuş diye içim dışım baklava)))haha ama olsun senin elinden de yerim ne olucsk2))) ellerine sağlık birtanem şahane olmuş)))) çay da yanında on numara ☕ ☕ ❤))

 84. &Aynur& dedi ki:

  su an 4n1k ilk ask dizisini netden izliyorum 5 bolumu ahahahahhahah su an yapraga guluyorumm
  asansorde sirikla sikisdi
  atlar geliyo atlar geliyoo yaklasmaaaa
  ahaahhaaaaaahhahahahaaaaah
  bu ne ya arkadas hahahhaahhaha

 85. Hayat dedi ki:

  Evet Nihat ben çok konuşkan biriyim Bana herkes geveze Hayat diyorlar)) sende desen sorun olmaz))) burada lakaplarım gülen surat geveze Hayat uğur böceği diye lakaplarım var)) gerçek hayatta da çok konuşurum))

 86. &Aynur& dedi ki:

  evet bende soylemeyi unutmusum
  hayat ablam ve gokhan abim kardes))))

 87. &Aynur& dedi ki:

  ocektegini yazmisim pardonn
  cektigini yazacaktim
  aa abla cay kahve ne yaa
  sana baklava yaptimmmmm))))
  abi sende al)))
  yaninda da cay ))))
  afiyet olsunnnn))))

 88. Hayat dedi ki:

  Evet kuzum bende gördüm tabi ki aramıza katılabilir kapımız herkese açık))) bende yazdım aramıza hoşgeldin diye))) 😛

 89. NİHAT dedi ki:

  BİDE ÇOK KONUŞKANSIN GALİBA GEVEZE HAYAT DEDİKLERİNE GÖRE

 90. &Aynur& dedi ki:

  ben wi fi den giriyorum o yuzden bilmiyorum nasil ocektigini

 91. Hayat dedi ki:

  Hoş bulduk))) ee çay veya kahve yok mu? Misafirine yani bana)))hahah

 92. &Aynur& dedi ki:

  hayat abla diger ozetlerde leyla isimli kiz aramiza katilmak istemis sana rica etmis)))
  bende simdi fark etdim ve tabi aramiza katila bilirsin dedim)))

 93. Hayat dedi ki:

  Net çok kötü çekiyor ya sizde de oluyor mu?
  Teşekkür ederim Nihat bu arada Gökhan benim öz abim )) 🙂

 94. &Aynur& dedi ki:

  hos geldinizzz)))

 95. NİHAT dedi ki:

  BENDE TANIDIĞIMA MEMNUN OLDUM HAYAT.

 96. Hayat dedi ki:

  Geldim))

 97. &Aynur& dedi ki:

  nihat abiii hayat ablaaa burdamisiniz???

 98. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler

 99. NURANAAY dedi ki:

  Merhabalar arkadaslar nasil iymisiz mutly sabahlar canlarim
  Oo Rojinim sana hediye berijamfotagarf guzelje kullan begandinmi cnm by byy arkadaslar sonra goruseris

 100. rojin dedi ki:

  ilk ben geldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir