Kördüğüm 381. Bölüm Özeti 22 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım)# Akash Sankrant’a tokat atar.

Burak 11 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 381. Bölüm 22 Ağustos Çarşamba Neler Yaşanacak?

Chameli, Rani’nin çağrısını söyleyen Naina’dan telefon alır. Naina senin için ağlıyordu ve seni çok özlüyordu der. Chameli Rani olduğunu anlar. Rani’yi görmekten mutludur. Ratna’nın adamları sonunda onu bulduğunda Rani’den sonra gitmek üzeredir. Adamlar Rani’yi sorarlar. Chameli, büyük bir arabada oturan Rani’yi fark eder ve onlara gülümser. Ne istersen yap, ama sana hiçbir şey anlatamayacağım der. Onu yakalar ve onlarla birlikte alırlar. Budela House’da, Rani annesinin ve Mukta’nın sözlerini düşünüyordur. Yine yerde yatıyorken Meethi ışığı yakar ve Akash onun için bir sürü hediye almıştır. Meethi onu tüm bunları görmesini sağlar. Rani için kıyafetler, dergiler, oyuncaklar ve hatta bir makyaj seti var. Rani zemine öfkeyle oyuncakları iter, her şeyi fırlatır ve hiçbir şey istemiyorum der. Mukta’nın sözlerini tekrarlar. Annesinin hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Meethi ona annesiyle onu buluşturma sözü verir ve Rani ona sarılır.

Ratna’nın adamları Chameli’yi getirir. Ratna gülümserken Naina ve Kajal Chameli’yi görünce şok oldular. Ratna Chameli’yi tokatlar. Ekadish, Rani’nin ortadan kaybolması hakkında Meethi ve Akash’a konuşur. Onu buldukları için şanslı olduklarını söyler. Ya ona bir şey olsaydı? O başkasının kızı. Senin (Meethi’nin) kalbin güzel ve niyetin saf. Ancak, birisine yardım etme girişiminde bize hiç sorun yaşatmayacağını umuyorum der. Rani’nin annesini aramalısın. Onu almaya geldiğinde ona sor. Gomti ve Malvika burada olmasaydı Meethi ona gerçeği söylerdi. Şimdi sana bir şey söyleme hakkının olduğunu düşünmüyorum, doğru zamanda söyleyeceğim der. Akash annesinin Rani’yi birkaç gün içinde seveceğini düşünür. Maiyya buna aldırmaz ama burada ne yapacak? Burada hiç arkadaşı yok. Ayrıca evimizde hiç çocuk yok der. Akash arkadaşının çocuğunun doğum günü partisine beraber katılacaklarını düşünür. Malvika Rani’nin odasını açar ve Raniyi genelev kadınları gibi giyinmiş ve makyaj yapmış olarak bulur. Malvika düşüncelerdedir. Rani’den bilgi almaya çalışıyordur. Meethi, Rani hakkındaki gerçeği öğrenince Maiyya’nın tepkisi hakkında endişelenir. Bunu anlamak için Rani’nin suçlanmayacağını anlamayacaktır. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ona söylemeliyim. Umarım bu meseleden dolayı bu evde hiçbir şey ters gitmez der.

Rani müzik açar ve saçlarına bir çiçek koyar. Meethi, müziği duyar ve  durur. Bu evde kim böyle bir şarkı çalar diye düşünür. Sonra Rani’yi aklına gelir. Rani dans ederken, Meethi odasına doğru koşar. Malvika’nın Rani hakkında sahip olduğu bilgi onu  gülümsetir. Rani tipik tarzıyla dans etmeye devam eder. Meethi, kapıyı açar ve onu görünce şok olur. Meethi şarkıyı durdurur.  Rani’ye ne yaptığını sorar. Malvika Rani bana ne kadar iyi dans ettiğini gösteriyordu der. Rani, Malvika’ya dansını beğenip beğenmediğini sorar. Malvika gülümser ve onu takdir eder. Meethi bu makyajı kim yaptı der. Rani nasıl yapılacağını biliyorum der. Meethi makyajı siler. Kimse bu kadar makyajı evde yapmaz der. Cildin bozulacak. Rani o kadar güzel olduğun için makyaja ihtiyacı yok der. Malvika, Meethi’nin bir şey sakladığından emindir. Rani’nin makyajı, giysileri ve şimdi bu dans, her şey Rani’nin arka planını gösteriyordur. Malvika tam gerçeği öğrendiğimde, o zaman gerçekten eğlenceli olacak diye düşünür. Meethi, Rani’nin annesi hakkında bir şey söyleyip söylemediğini kontrol eder. Rani söylemedim der, neden onu saklıyoruz diye sorar. Meethi, toplumlarda insanların farklı düşünce ve anlayış yapısında olduğunu söyler. Onlara açıklama yapmanın hiç bir anlamı yok. Onu bulana kadar anneni kimseye söylememeliyiz der.

Ratna Rani’nin nerede olduğunu sorar. Chameli inkar eder. Ne istersen yap, ama sana hiçbir şey anlatamayacağım der. Ratna Bai Chameli’yi korkutmak için bıçağını çıkarır. Bana bu geceki pujadan önce söylemezsen, biteceksin der. Chrameli hareketsizdir. Kızımı sana satmayacağım yemin ederim. Ona bir şey olmasına izin vermeyeceğim. Onu kurtarmak için kendimi feda ederim der ve Ratna ayrılır.

Sankrant Ambika’ya kıyafet ve gerekli eşyaları getirir. Ambika birinin nasıl bu kadar aptal olabileceğini merak ediyor. Ona sadece hamileyim dedim ve her şeyin benim için kolaylaştı der. Sankrant  onu düşüncelerinde kaybolmuş bulur ve merak eder. Ambika çok fazla hata yapmasaydım hayatımın değerli anlarını sensiz israf etmezdim diye düşünür. Sankrant geçmişte kalmasını söyler. Neden bunu düşünüyorsun? Aramızda mesafe veya yanlış anlama olmayacak der. Ambika  evinde hiç kimse onu affetmeye hazır olmadığı için üzgündür. Ambika kendi kendine Meethi’den intikamımı herkesten önce alacağım der. Maiyya’nın torunu olacağına nasıl memnun olacağını bilmek ister.

Rani yemekte kaba konuşur. Maiyya ona kızar. Meethi Maiyya’nın gerçekleri öğreneceğine endişeleniyor. Rani’den şüphe etmeye başladığını anlar. Bir başkasından öğrenmeden önce ona her şeyi anlatmalıyım diye düşünür. Sankrant’ın eve gelirve biraz daha para ister. Akash, kendisinine daha  dün 2 lakeye  verdiğini hatırlatır. Sankrant, otelde Ambika’ya yer ayırdığını söyler. Maiyya buna inanamaz. Beni öldürecek misin? der öfkeyle ayağa kalkar. Aklını mı kaçırdın? O seni bir kere kandırdı. Paranı işe yaramaz Ambika’ya mı harcayacaksın? der. Sankrant Maiyya’yı Ambika hakkında tekrar konuşmama konusunda uyarır. Tekrar tahammül edemem der. Akash artık dayanamaz. Kardeşini sıkıca tokatlar. Herkes şok olur. Akash, Sankrant’a Maiyya ile nasıl konuşulacağını hatırlatır. Bir dahaki sefere parmağını kıracağım der.

Meethi onları sakinleştirmeye çalışır. Sankrant’ın istediği her şeyi alacağını söyler ama Maiyya ile bu şekilde konuşamazsın der. Sankrant Maiyya’dan derhal özür diler. Ambika’ya istediğim kadar destek olabilirim, ama kimse bunu yapmamı engelleyemez. o benim karım. Boşanma evraklarını parçaladım der. Bunu duyduğun herkes çok şaşırır. Artık onun mutluluğu ve üzüntüsü benim sorumluluğumda der. Üst kata gider. Maiyya ona Ambikanın, onunla bir şekilde bir gece geçirdiğini ve onun hamile olup olmadığını sorar. Vücudunu para ilişkileri kurmak / inşa etmek / sürdürmek / kazanmak için kullanabilen kadın güvenilir değildir der. Ortam bayağı gerilmiştir. Meethi, Rani’nin sözlerini endişeyle hatırlar. Maiyya’ya şu anda Rani hakkında bir şey söyleyemem. Onun nasıl tepki vereceğini bilmiyorum der. Özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklamayı unutmayalım…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 381. Bölüm Özeti 22 Ağustos Çarşamba Fragmanı (2. Kısım)# Akash Sankrant’a tokat atar.” üzerine 27 yorum

 1. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler Aynurum))❤❤

 2. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Iyi geceler herkese)))♥♥♥
  Tatli tatpi uykular♥♥♥
  Allah rahatlik versin♥♥♥
  Yarin konusuruz insallah)))♥♥♥

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar))..
  Rojin cnm iyim..sen nasılsın birtanem))..güzelim senin bu komik sözlerin..beni çok güldürüyor 😀 ..devamını bekliyoruz✌))..
  Cnm şu an ben hiç müsait değilim…akşam 11 gibi yazarım..hadi grşrz))

 4. rojin dedi ki:

  Aşkın bu kadar ucuz olduğu bir ülkede, alkol bu kadar pahalı olmamalı..gunun komik sözü

 5. Rojin dedi ki:

  özür dilerim Nuranaay ablam. ablam yazmaktan unuttum

 6. rojin dedi ki:

  hayat ablam Aleyna ablam aynur kardeşim Nuranaay hepiniz nasılsınız tatil nasıl geçiyor herkesten

 7. &Aynur& dedi ki:

  hep iyi olun ablalarym)))
  rica ederim hayat ablam)))

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyim Aynurum..sen nasılsın??))..tmm cnm sorun değil))..
  ..
  Hayat kardeşim iyi olmana sevindim))..şu an müsait misin??

 9. Hayat dedi ki:

  Hep iyi olun Aleynam kardeşim Aynur’um birtanem teşekkür ederim Temiz kalpli arkadaşlarım 🙂 ❤ bende iyiyim şükür))))

 10. &Aynur& dedi ki:

  merhaba aleyna abla)))
  nasilsin)))
  ben aksam burda olmayabilirim(((

 11. &Aynur& dedi ki:

  hayat ablamm)))
  iyim canim)))
  sen nasilsin)))
  tm sorun yok)))misafirlerinle ilgilen)))
  ………………..
  merhaba ecem abla)))
  iyim ablamm sen nasilsin)))

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Ecem..)))
  ..
  Hayat birtanem iyim cnm sen nasılsın?))..tmm tatlım sorun değil..sen akşam misafirlerinizle ilgilen))sonra knşrz))

 13. Pınar dedi ki:

  Saolun arkadaşlar teşekkür ederim bizim için arada reklamlara tıklarsanız memnun oluruz ….

 14. Hayat dedi ki:

  Bu arada arkadaşlar ben gece gelemeyebilirim çünkü İzmir’den Akrabalarımız bize gelecek bayrama kadar bizde kalacaklar akraba dediğim Halam ve Eniştem kuzenler gelecekler bilginiz olsun))) 🙂

 15. Hayat dedi ki:

  Selam Arkadaşlar nasılsınız))
  Nuranaay ablam hediyeni çok beğendim teşekkür ederim Ablam çikolatalar miğdeye indi hemen))))
  Rojinim boncuğum kız güldürmekten beni oldurecekmisin))))) sen))) eline sağlık birtanem)))
  Pınar ablacım çok güzel olmuş ve Eline emeğine kalbine sağlık olsun başarılarının devamını dilerim))
  Aleynam ve Aynurum nasılsınız..
  Merhaba ECEM iyiyim şükür seni sormalı sen nasılsın??))

 16. Rojin dedi ki:

  merhaba ecem

 17. ecem dedi ki:

  merhaba nasilsiniz))

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok muu???

 19. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Rojin cnm.ahahahahha

 20. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gunaydin aleyna abla)))
  Gunaydin rojin)))
  Nasilsiniz???
  Hhhahahaha rojin guldurdun ya beni ghahahhahahjaahh

 21. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gunaydinlar)))
  Hayirli hafta sonlari)))
  Pinar ablamm ozet harikaaaa)))♥♥♥

 22. Rojin dedi ki:

  elin sağlık pınar ablam çok güzel olmuş

 23. Rojin dedi ki:

  günaydın herkes nasılsınız ablar abiler gün komik söz SabahIarı kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım.

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Günaydın))..
  Pınar ablam ellerine sağlık)))..

 25. Umut dedi ki:

  Günaydın üçüncülüğe düştüm teşekkürler Pınar ablacım eline sağlık

 26. NURANAAY dedi ki:

  Cook guzel olmus pinar ablam ellerine saglik iymisiniz canim
  Oley ikinji ben hahahhahah

 27. maysa dedi ki:

  Cok guzal ne zaman bitecek bu dizi bela ustune bela hi bitmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir