Kördüğüm 379. Bölüm Özeti 20 Ağustos Pazartesi Fragmanı (2. Kısım) # Ambika Sankrant’ın kafasını karıştırır.

Burak 09 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 379. Bölüm 20 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak?

Ambika ana kapıya doğru yürür. Sankrant Ambika’nın sorusu tarafından sarsılmış görünmektedir. Ambika döner  ellerini önlerinde katlayarak, bütün geçmiş hataları için özür diler. Belki bu seninle son görüşmem der . Maiyya git ve bize tekrar yüzünü gösterme der. Ambika Sankrant’a bir kez daha bakar ve evden dışarı çıkar. Sankrant elindeki kağıtları inceler. Maiyya ona neşelenmesini söyler, kimseyi incitmeden kağıtları imzalamasının iyi olduğunu söyler. Hayatını şimdi kolayca yaşayabilirsin der. Sankrant Ambika bir şey yapmadı ve kağıtları sessizce imzaladıktan sonra gitti. Gerçekten değişti mi? diye sorar. Herkes bu soruya şaşırır. Meethi, Ambika’nın geçmişte bu eylemi nasıl yaptığını hatırlatır. Onun gibi insanlar asla değişmez der. Malvika Meethi ile aynı fikirde değildir. İyi bir kıza benziyordu. O iyi bir kız olmasaydı kağıtları imzalamazdı der. Akash boşanma belgelerini imzalamasını istedik ve şimdi yapıldı der. Kardeşine gider. Geçmişin artık geçmişte kaldı,  hayatının geri kalanını şimdi Kajri ile yaşayabilirsin der. Sankrant başını hafifçe sallar. O hala suçluluk duygusu içerisindedir. Onlara bunu nasıl anlatırım? sorusu hala aklından çıkmaz. Meethi, düğünün yarından sonraki gün olduğu söyler ve yapmaları gereken hazırlıklardan bahseder.Sonra Kajri’nin elini Sankrant’a verir. Kajri Sankrant’ın gözlerinde mutlu olmadığını görebiliyordur. Malvika onlara öfkeyle bakar. Sankrant çok yavaşça elini elinden kaldırır ve Kajri onu dikkatle gözlemler.

Ambika, Sankrant’ın tepkisini sorar. Malvika, sarsıldığını / kırıldığını söyler. Ona ne söyledin? kimseye bakmak için gözlerini bile kaldıramadı adeta der. Ambika sadece bunu istediğini söyler. Değiştiğime inanmasını sağlamak için bir şeyler söyledim, amacıma ulaştım der. Malvika yarından sonraki gün gerçekleşecek düğünü anlatır. Şimdiki planı sorar. Ambika’nın bir oyun planı daha vardır. Sankrant odasında Ambika ile olan düğün fotoğraflarına bakmaktadır ve onları sıkı bir şekilde tutar. Alt katta olan tüm olayı hatırlar ve gözden geçirir. Ambika’nın değiştiğinden emindir. Böyle büyük bir hata yaptıktan sonra bile hakaret etmemesine çok şaşırır. O kağıtları imzaladı ve bir şey söylemedi. Kajri ile evleniyorum ve sadece Ambika’yı düşünüyorum. Bana neler oluyor? der. Meethi, Sankrant’ın neden hala mutlu görünmediğini merak eder. Akash Sankrant’ın onunla herhangi bir şeyini paylaşmadığı için olanları anlayamıyordur.  Akash, Ambika’nın evden sessiz girişi hakkında da kafa yorar Nasıl girdi ona kim kapıyı açtı diye düşünür. Meethi, Ambika sonunda ailemizi giremeyeceğini anladı der. Meethi yaklaşan düğün hakkında Akash’la konuşur. Maiyya’nın  torun isteği  yerine gelecek der. Akash bebeği düşünürken kendini sıkıntıya sokmamasını söyler. Çok iyisin. İnsanlara her zaman sormadan yardım ediyorsun. Bir gün Tanrı evimize bir çocuk şeklinde gelecek belkide der.

 

 

 

 

Kapı zili çalar. Vishnu kapıyı açar ve Rani evin içine doğru yürür. Vishnu ona, ebeveynlerini, adresini vb. sorular sorar. Rani annesinin sözleri sessizce düşünür. Vishnu  ona ailesinin yanına gitmesini söyler ama Rani hareket etmez. Mukta eve gelir ve Vishnu Rani’den şikayet eder. Mukta Vishnu’ya Rani’yi tanıtır. Rani Manav’ın yanına oturur. Vishnu’ya herşeyi en başından (çanta dahil) anlatır. Başka seçeneğim yoktu, ben de onu buraya getirdim der. Vishnu bunu takdir eder ama evde sadece bir kişinin çalıştığı için geçinmeleri konusunda endişelenir. Şimdi dört kişilik masraf olacak der. Mukta bir çıkış yolu bulacağından emindir. Tanrı bize bir yol gösterecek der. Rani Manav ile oynar ve  gülümser.

Rani genelev atmosferini sevdiği için genelevden çıkma havasında değildir. Chameli, bazı adamların Ratna Bai'(yukarıda belirtilen kadın) ye çok para verdiğini açıklamaya çalışır. Seni Dubai’ye götürecekler der. Rani bunu anlamaz. Chameli, onların kötü niyetli olduklarını anlamasını sağlar. Seni öldürecekler. Ölmek mi istiyorsun der. Rani çığlık atar. Onu buradan kurtaracağını söyler. Mukta ve Vishnu onun için endişeleniyorlardır. Genel ev patroniçesi bir kadın Rani’nin dans ettiği bir videoyu izler. Detaylarını adamlarına verir. Chameli genel evimde çalışıyor ama ikisi de kayıp der. Her ikisini, özellikle de Rani’yi her ne pahasına olursa olsun istiyorum der. Rani’ye ulaşmazsam, Sir ji tarafından öldürülürüm der. Vishnu Rani’yesu götürürken, Mukta ona kötü bir rüya gördüğünü söyler. Rani korkar. Vishnu’ya öfkeli şekilde bakarak camı fırlatır. Chameli’nin nerede olduğunu Mukta merak eder. Rani’yi neden benimle birlikte bıraktın? der.

Meethi, Kajri’ye mücevherat alınmasını ister ama Kajri düşüncelerde kaybolmuştur. Malvika her şeyi dışarıdan izlemektedir. Kajri huzursuz hisseder. Sankrant’ın beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Benimle hepiniz istediği için mi evleniyor? der. Meethi, Sankrant’ın iyi olacağından emindir yaşananlar onu yıprattı. Düğünden sonra her şey iyi olacak der. Kajri ona durumu açıklar. Ambika geldi, kağıtları imzaladı ve ona vermilyonunu(başındaki kırmızı nokta)kaldırmasını istedi. Sankrant onun dileğini yerine getirdi ama onu mutlu göremiyorum. Birinin mutlu olmadığı bir düğün olur mu der. Malvika konuşulanları dinlerken mutlu bir şekilde gülümsüyordur. Meethi, Kajri’ye her bireyin bir geçmişi olduğunu açıklar. Sankrant ‘ın Ambika’yı sevmediğini söyler. Biraz zaman alacak ama sonunda kötü anılarından kurtulacak. O zaman sadece onun kalbinde sen olacaksın. Bu düğünden sonra her şey değişecek der. Malvika Meethi’nin Ambika’nın yolunda bir diken olduğunu ve onu nasıl uzaklaştırabileceğini düşünür. Kajri elinde kolye ile odasına doğru ilerlerken hissettikleri hakkında gerilir. Ratna’nın adamları Chameli’yi genelevine geri götürürler ve Rani’yi sorarlar. Chameli bir şey bilmediğini söyler. Ratna burada bir kız çocuğu olmadığını ve Rani için bir anlaşma yaptığını, söyler. Chameli’nin parmağını bir kesici bir alet ile tutar ve üçe kadar sayacağını konuşmazsa olacaklar için onu uyarır. Chameli onu iter ve kafasından yaralanır. Oradan kaçar. Ratna bir kez daha adamlarını onun peşinden gönderir.

Meethi Mukta’nın evine gelir ve Rani ona kapıyı açar ve  Rani ile tanışırlar. Mukta içeride Meethi’yi ağırlar. Meethi  Rani’nin neden evlerinde kaldığını merak eder. Mukta, Rani’nin annesinin arkadaşı olduğunu söyler. Birkaç günlüğüne köyüne gitti, bu yüzden onu bizimle bıraktı der. Meethi, Rani ve annesini  daha da merak eder. Onu tanıyor muyum? der. Mukta tanımadığını söyler. Öte yandan, Chameli ormanda kaçmaktadır. Meethi onları düğüne davet eder. Ayrıca Manav için kıyafet ve oyuncak almıştır. Chameli gerçekten yorulmuş ve susamıştır. Çan sesi duyar ve tapınağa doğru gider. Birkaç bayan puja yapıyordur. Chameli başını örter ve tapınağın içine doğru yürür, bir şeyler yemiş mi diye kızını merak eder. Kızı için ağlayarak dua eder. Rani de yemekteyken bir şey hisseder ve yemek yemeyi bırakır. Mukta, yemeği beğenmedin mi diye sorar. Meethi onu beslemeyi teklif eder ama Rani ona karşı düşmanca davranır. Ellerim yok mu? Ellerimle yiyebilirim der. Mukta onu davranışlarından ötürü azarlar ve Meethi’den özür dilemesini ister ama Meethi ona izin vermesini söyler. Rani tabağını alıp içeri girer. Mukta Meethi’den onun adına özür diler ama Meethi özür dilemesini istemez yarın  Rani’yi de getirmesini söyler.

 

Bundela Evi’nin tamamı düğün için dekore edilmiştir. Herkes hazırlıklarla meşguldur. Maiyya çok heyecanlıdır. Malvika hiçbir şey olamayacağı için tüm dekor israf olacak diye düşünür.  Sankrant telefonuna bakıyordur. Malvika onu düşüncelere dalıp gittiğini görür ve fırsattan yararlanmayı düşünür. Giysilerinin hazırlandığını söyler. Haldi ritüelini yapmak istemiyor musun? Belki de bu düğünden memnun değilsin, bu yüzden çok üzgünsün der. Aklında başka birisi mi var diye sorar? Sankrant ona şokla bakar ama yengesinin sadece onun refahı için her şeyi yaptığını biliyordur. Malvika Meethi’nin onu etkilediğini düşünür ve beni yanlış anlama ama Meethi, ailesi için tüm doğru kararları alırken, evlilik kişilerin arasında olduğundan sadece aile uğruna evlenilmez der. Eğer bu düğünden memnun olmazsan o zaman Kajri’yi nasıl mutlu edeceksin? diyerek odasından ayrılır. Akash, Sankrant’ın Kajri’nin karşısında oturmasını sağlar bu arada Akash Meethi ile dans eder. Sankrant, Kajri ve herkesi de dansa kaldırırlar. Haldi ritüeli sonunda başlar. Herkes gelin ve damat üzerine teker teker çiçekleri koyar. Sankrant ve Kajri göz göze gelirler ve Kajri Sankrant’ın rahat olmadığını açıkça görebilmektedir. Maiyya, ihtiyaç sahibi insanlar için para dağıtmaya karar verir. Hemen Malvika’yı düşünür ve ona biraz verir. Malvika parayı elinde öfkeyle tutar. Gomti ona hislerini sorar. Neden bu parayı alıyorsun? der. Para sadece kötü zamanın geçmesine yardım eder insanlara yardım etmez der. Bu düğünden hoşlanmadığını söyler.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 379. Bölüm Özeti 20 Ağustos Pazartesi Fragmanı (2. Kısım) # Ambika Sankrant’ın kafasını karıştırır.” üzerine 4 yorum

 1. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhabalar)))..

  Mahym ablam Hoşgeldin))..iyim sen nasılsın ablam))..
  ..
  Guljan ablam Hoşgeldin..tamam ablam sen işlerine bak..))görüşürüz))
  ..
  Tylaa ablam Hoşgeldin))..sağol iyim sen nasılsın??
  Bu arada ne sorucakdın bana??))
  ..
  Aynurun cnm sende Hoşgeldin))..
  Neyse ben şimdi çıkıyorum..görüşürüz❤

 2. Umut dedi ki:

  Merhaba teşekkürler Pınar ablacım

 3. &Aynur& dedi ki:

  ooo ilk benimmm)))

 4. &Aynur& dedi ki:

  merhabalar kordugum ailesi)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.