Kördüğüm 377. Bölüm Özeti 18 Ağustos Cumartesi Fragmanı (2. Kısım) # Sankrant Ambika’nın hain planına düşer.

Burak 06 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 377. Bölüm  18 Ağustos Cumartesi Neler Yaşanacak?

Ambika Sankrant ile görüşmeye gelir. Sankrant onunla konuşmak istemediğini söylese de yanına oturur. Ona tatlı davranır ve affı için yalvarır. Sankrant alkol alıyordur . Ambika içmeyi bıraktığını hatırlatır ve içmemesini söyler. Sankrant onu düşünmemesini ister. Artık hiçbir şey paylaşmıyoruz. Bana bir şey söyleme hakkın yok. buradan çık git der. Onu gerçekten çok sevdiğini ama karşılığında onun kendisini aldattığını söyler. Bunu unutamadığını belirtir. Maiyya, Sankrant’ı çağırır. Akash, Malvika’nın Sankrant’ın odasında bir içki şişesi bulduğu söylediğini ve odanın kontrol edilmesini ister. Hepsi şok olur. Maiyya Sankrant tekrar içmeye başlamışsa diye  endişe eder. Sankrant uyanır ve kendini gelir. Ambika’nın yatağında uyandığını anlar. Şok olur ve buraya nasıl geldiğini düşünerek geri çekilir. Hiçbir şey hatırlamıyordur. Elbiselerini giyer ve oradan kaçar. Ambika gözlerini açar ve sırıtır. Bu gece sana çok şeye mal olacak, der.

 

Sankrant odasında değildir ve oda alkol kokuyordur. Meethi onu arar ama ulaşamaz. Akash, telefonunun odada olduğunu söyler. Gomti, polise gitmelerini söyler. Maiyya, onu tekrar içki içmeye neyin başlattığını merak eder. Hemen ardından kapı zili çalar. Sankrant gelir. Herkesin onun için endişelendiği gibi nerede olduğunu sorar. Akash, yarın sabah önemli bir müşterisiyle görüşmek zorunda olduklarını hatırlatır. Sankrant, sorumluluğunu iyi bildiğini söyler. Akash ona üzülür. Sankrant ayrılır. Meethi onunla yarın konuşuruz diyerek Akash’ı sakinleştirir.

Maiyya oğlu tekrar içmeye başladığı için üzülmektedir. Malvika Sankrant’ın yalnız hissetmesini öneriyor. Maiyya Ambika’nın onu hasta ettiğini söyler. Onu tekrar evlendirmeye hazırım ama kim kızını bir sarhoşa verir ki der. Meethi, Sankrant’ın evlenmesini ister, bu şekilde zorlukları atlatacağını söyler. Maiyya, başka bir Ambika ile evlenirse ne olur der. Meethi herkesin onun gibi olmadığını söyler. Maiyya, aklında birileri var mı? diye ona sorar. Meethi, Kajri der. Akash da onunla aynı fikirdedir. ikisi de yalnız. Eğer ikisi de evlenirlerse iyi olur der. Maiyya evlenmeleri taraftarı değildir. Meethi, Kajri’nin amcasının numarasını ister. Maiyya, gerçeği anladıkları zaman ikisinin de  onu bağışlamayacakları  düşünür. Durumu iyi bilen Malvika gülümser. Meethi numarayı sorar. Akash, annesinin Kajri’ye bir şey yaptığından şüphe eder. Malvika,.Kajri kendi başına gitti der Maiyya’ya destek olur. Herhangi bir iletişim numarası veya adresi vermedi der. Maiyya Meethi’yi durdurmaya çalışır ama boşuna. Meethi buna inanmaya hazır değildir. Akash,onun evden gitmesini ne tetikledi der. Maiyya Kajri’nin sarhoş olduğunu ve bana ve herkese karşı kötü davrandığını söyler. Kızgın olduğum için onu evden attım, der. Meethi’den onu affetmesini ister. Hata yapmaya devam edeceksin ve sonra her seferinde seni affetmemi mi bekliyorsun? diyerek Meethi sinirlenir. Neden Kajri’yi affetmediğini sorar? O da bir hata yaptı. Üzgünüm ama her şey için seni affedemem, der. Malvika’ya döner. Misafir olarak buradasın. Maiyya’nın sizi buraya getirdiğine ve burada yaşamanıza izin verdiğine saygı duyuyorum. Ailemden herhangi biriyle ilgili yalanlara tahammül edemem der. Ailesinden uzak durmasını ister . Malvika kızgın olsa da başını sallar. Maiyya, kızdığı için hata yaptığını kabul eder Meethi, Kajri’nin nerede oduğunu sorar. Onu bir şekilde bulmak zorundayız. Sankrant için gelmesi gerekiyor der. Akash onu bir şekilde bulacaklarından emindir. Malvika Meethi’yi durdurmanın bir yolunu bulmayı düşünür yoksa planını mahvolacaktır.

Nani, Ishaan’ı tutuyordur. Vishnu, burnunun onunki gibi olduğunu söyler. Kapı zili çalar ve Meethi gelir. Nani onu her zamanki gibi görmekten mutlu değildir. Nani Meethi’nin Ishaan’ı sevmesine izin vermez onu bir kenara koyar.  Kendi çocukları olmayanların kötü gözleri olduğunu söyleyerek Meethi’yi üzer. Mukta, Naniye Meethi’ye alay etmeyi bırakmasını söyler. Bu bebek Meethi’nin de bebeğidir der. Nani, Vishnu’nın durumu da dahil olmak üzere her şeyi için Meethi’yi suçlar. Mukta, Bütün bunlarn Yuvi yüzünden olduğunu söyler. Nani, Yuvi’yi onun erkek kardeşi olduğu için Meethi de suçludur der. Ayrıca Vishnu, Meethi’nin evinde bulunan Kajri’yi kurtarmak için genelevine gitti der. Meethi uyanır, bazen yaşlı insanların öfkesinin kendilerine döndüğünü söyler. Nani şaşırır ve Meethi gider. Daha sonra Meethi ve Mukta Kajrinin nerede olabileceğini araştırır.

Malvika, Meethi’nin gerçekten inatçı olduğunu kabul eder. Ambika dediği gibi çok akıllı der. Şimdi bütün aile onunla. Tüm planımızı mahvetti, der. Malvika, Sankrant’ı çok kötü bir şekilde etkilediği için mutludur. Ambika, Snakrant’ın ona kızdığını biliyordur. Malvika onun sabahları hiçbir şey yemediğini söyler. Malvika Ekadish Chatterjee’nin planını mahvedeceğini söyler. Ambika Meethi’nin Kajri’yi bulmasının kötü olacağını düşünür, Malvika herhangi bir iletişim numarası veya adresi olmaksızın Kajri’yi bulması imkansız der.

Meethi, otobüs durağında Kajri’yi bulur. Akash’ onu arar ve görüşürlerken Kajri’yi kaçar. Mukta ve Meethi. Kajri’nin olduğu otobüsü giderken fark ederler ve otobüsü bir şekilde durdururlar. Kajri  gözyaşları içinde indirirler. Kajri eve gitmeyi reddeder. Meethi, Kajri’ye evine dönmesi konusunda ikna eder Seninle bir çok şey hakkında konuşmak istiyorum ve sana gerçekten çok önemli bir soru sormak istiyorum der ve Sankrant’ı seviyor musun?diye sorar. Kajri şok olur. Bir dul olduğu için kimseyi sevemeyeceğini söyler. Mukta ve Meethi cevabını beklerler. Hayat sana tekrar bu şansı vermeyecek. Kajri sonunda olumlu cevap veriyor ve Meethi onu mutlu bir şekilde kucaklar. Hep beraber eve giderler.

Malvika evde Maiyya’yı etkilemeye devam etmektedir. Malvika, Kajri’nin geri gelmeyeceğinden emindir. Kapı zili çalar. Gomti, Meethi ile kapıda Kajri’yi bulunca herkes şok olur. Meethi Kajri’nin kimseden korkmaması gerektiğini söyler. Maiyya oraya gelir ve Kajri korkuyla diğer tarafa döner. Meethi onlara Kajri’yi nasıl durdurduklarını anlatır. Mutlu musun Maiyya?der. Maiyya başını sallar. Meethi Akash’ı çağırır. Akash eve ulaşmak üzeredir. Şimdi sadece Sankrant’ın dönüşünü beklemek zorundayız der. Meethi gerçekten çok akıllı olduğu için Malvika şok olur ve planını mahvettiğin için çok kızar. Bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Mukta ve Vishnu çocuklarına bir günlüğüne  bakması için onu Meethilere getirmiştir. Meethi, uyurken bebekle konuşur. Akash oraya gelir ve telefonda biriyle konuşur. Meethi, bebek uyurken sessiz olmasını ister. Akash Sankrant’ı Naamkaran (bebeğin isim töreni) törenine çağırmak için arar ama o çağrıyı cevapsız bırakır. Kajri onlara Sankrant’ı hiçbir şeye zorlamamalarını ister. Akash, Sankrant hazır olana kadar ona evlenmeyeceklerini söyler. Kajri onun için tekrar içmeye başlarsa diye endişeleniyordur. Meethi, her şeyin iyi olacağını söyler. Ertesi gün, Mukta ve Vishnu, Nani geldiğinde Bundela Evi’ne gitmeye hazırdırlar. Nani bebeğin Meethi’nin evinde kaldığını öğrenince sinirlenir. Mukta’yı azarlar. Bana söyleyebilirdin. Bebeğini neden bir yabancıya bıraktın der. Mukta, Meethi’nin yabancı olmadığını söyler. Nani Maiyya’ların  evinde Naamkaran töreni olacağı için kızgındır.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 377. Bölüm Özeti 18 Ağustos Cumartesi Fragmanı (2. Kısım) # Sankrant Ambika’nın hain planına düşer.” üzerine 58 yorum

 1. Pozitif anonimden Hayat öğretmene dedi ki:

  Günaydın hangi sayfadan yazacağımı bilemedim ayrıca bir akrabam vefat etti cevap gecikti kusura bakma isim konusunda sevinsemmi üzülsemmi bilemedim babanı çok erken kaybetmene üzüldüm isimlerimizin aynı olmasınada çok sevindim ne güzel tesadüf isim konusuna çok takılmazdım ama artık ismimi önemsiyorum ve çok seviyorum kendine iyi bak öğretmenim selamlar

  1. Hayat dedi ki:

   Pozitif öğrencim Başınız sağolsun Allah cennetine kabul ettsin inan çok üzüldüm Allah yakınlarına ve size sabır ve dayanma gücü diliyorum. Ne kusuru pozitif öğrencim ne zaman cevap vermek istiyorsan verirsin. Evet ne güzel tesadüf İnan bende çok sevindim teşekkür ederim.Öğrencim sende kendine iyi bak ve dikkat et Aleykümselam Tekrar başınız sağolsun kendinizi üzmeyin 🙂 dualarım sizinle…

   1. Anonim dedi ki:

    Çok teşekkür ederim sağol sağol sağol

    1. Pozitif anonim dedi ki:

     🙂

     1. Hayat dedi ki:

      Rica ederim 🙂

 2. Hayat dedi ki:

  Çok güzel olurdu Aleynam kardeşim ya((( Cankız ablam beni gördü keşke benimde insd olsa hemen verirdim)))) görürdük birbirimizi)))

 3. Hayat dedi ki:

  Bilmiyorum canım nerede okuyacağımı ama Büyük ihtimalle Ankara Ankaraya taşındığımız için saol kuzum iş olduğu için çıkmak zorunda kaldım yarın görüşürüz inşallah söz Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular birtanem seni çok çok seviyorum ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canım anlaşılan şu an komşuna yardım etmekle meşgulsün..))tamam kardeşim sen işine bak))..yarın konuşuruz))..
  İyi geceler Allah rahatlık versin)))
  SENİ SEVİYORUMMM❤

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat çıkdın mı??..artık

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa öyle mi??(((((..
  Tamam birtanem..ayıp olmasın şimdi komşuna..ama sözünü aldım)))..kaçmak yok))..anlaşdık dimi??)))

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canım peki nerde okumayı düşünüyorsun??..
  Tmm bekliyorum))

 8. Hayat dedi ki:

  Geldim geldim Ama birazdan çıkmak zorunda kalacam ya ama sana söz 1e kadar yarın konuşacağız))))))
  Misafirler var ya o yüzden birde komşumun hiç kızı yok 3 tane oğlu var yani yardım edecek kimse yok ben olduğumdan bana iş yaptırıyor))))ha ha ha

 9. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aaa komşulara bak hele..kardeşimi rahat bırakın bakıyım)))..
  Oooo kardeşime yakışır tabi))))..eskişehirde mutlaka özlemişdir seni)))ahaha)))..

 10. Hayat dedi ki:

  Ankaraya döner dönmez tercihlerimi yapacam Aleynam rehber oğretmenimden yardım alıcam inşallah aleynam kardeşim koca karı çağrıyor))) ha ha ha ben hemen gelecem

 11. Hayat dedi ki:

  Yemin ediyorum ya Eskişehir e gelir gelmez komşularım bana iş yaptırıyor)))ha ha ha ha saol canım benim kolaysa başına gelsin))))) 4 gün sonra donucem birtanem))))
  Ama Eskişehir e geldiğimde mahalleme havali giriş yaptım Aleynam kardeşim bu müziği açtim..serdar ortaç Havalı yarim o şarkıyı açtım son ses oynaya oynaya giriş yaptım)))ha ha tam bana yakışan giriş

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hımmm.anladım 4 gün sonra demek))..
  Ee Hayat okul işi noldu???.. Üniverstde tercihini yaptın mı??

 13. Hayat dedi ki:

  Buradayım kuzum yorum yazıyordum o yüzden geç cevap verdim))))))))

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Halı mı yıkıycan??…ahahaha))..kolay gelsin sana kardeşim..işin zor valla))..peki kaç gün Eskişehirde kalıcaksınız??..

 15. Hayat dedi ki:

  4 gün sonra Ankaraya donecem inşallah ya çok özledim Ailemi Kardeşimin kokusunu))))

 16. Hayat dedi ki:

  İyi geceler Aynur’um tatlım birtanem ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayat burdamısın???????

 18. Hayat dedi ki:

  Aynen ya konuşma fırsatı bulmuşken)))) tamam O tobuş dedikoducu komşuma diyimde bizi yalnız bıraksın ya dunu desem kesin sopa yiyicem galiba)))ha ha ha ha ha ha ha iyi kuzum hayatım iyi şükür valla yarın benim komşum halı yıkayacak ya maalesef misafiri olduğum için bende halı yıkayacam yya ha ha ha kız gel yardım et bir sürü halı var hayat hayat gel beni yıka diyor))))ha ha ha Ama annemi umut rudrayı üvey babamı özledim.Ama abimde yanımda değil özledim onu yanlızım

 19. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba 123..
  Final ağustos sonu gibi…

 20. 123 dedi ki:

  Final ne zaman

 21. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Size bol bol bol sohbetler♥♥♥
  Ben kacar)))
  Allaha emanet olun)))♥♥♥

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler Aynurumm)))❤❤❤

 23. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evet evet yarin ablamm dugun))
  Tesekurler♥♥♥
  Hayat ablamm sizi unuturmuyum hicc???
  Siz hep benim aklimdasiniz♥♥♥
  Iyi geceler ablalarym♥♥♥

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ee benim tatlı kardeşim..nasıllar, neler yapıyor, ne var ne yok..

 25. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım birtanem❤❤❤..ama kardeşim uzun bi aradan sonra ilk kez konuşma fırsatı bulduk)))…sende o komşuna söyle bizi rahat bıraksın..tatlış tatlış konuşalımmmmm❤❤❤❤

 26. Hayat dedi ki:

  Geldim Aleyna kardeşim))))❤

 27. Hayat dedi ki:

  Aynur’um birtanem iyi geceler tatlı rüyalar canımın içi ❤❤ İnşallah görüşürüz birtanem unutma bizi❤

 28. Hayat dedi ki:

  Hoşbuldummm)))❤❤ Aleynammm❤❤ kardeşim güzelim ❤ meleğim❤❤ herşeyimmmmmm❤❤ benden de mutlusu yok ya gerçekten yüzüm şimdi iyi gülümsüyor ❤❤ Evet artık varım ama ben komşumda kaldığım için pek müsait olamıyacam ya iş güç yapıyorum yani yardım ediyorum onlara ev işleri☺ Bugün misafirleri var komşumun odaya geçtim seninle konuşabilmek için ❤ gitmem inşallah komşum çağırmasa uzun uzun konuşur hasret gideririz

 29. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayaaatt…sen nerdesin be kardeşim))))))..

 30. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Amonim benim))..pardon..

 31. Anonim dedi ki:

  İyi geceler Aynurum))❤❤..inşAllah birtanem 9 Ağustosda görüşmek dileğile Hoşçakal))..iyi yolculuklar..))Allaha emanet ol))

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar)))❤❤
  ..
  Aynurum cnm yarın düğün mü var…))birtanem mutluluklar diliyorum))..

 33. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aleyna ablammm hayat ablamm sizi iyi sohbetler♥♥♥
  Bol bol konusun♥♥♥
  Hayat ablammm♥♥♥ben geldikden sonra seninle bol bol konusurus insallah♥♥♥♥♥♥♥

 34. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Iyi geceler kordugum ailesi♥♥♥
  Bem sizi coook seviyorummmm♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ♥GULJAN ABLAMM♥
  ♥TYLLA ABLAMM♥
  ♥MAHYM ABLAMM♥
  ♥PINAR ABLAMM♥
  ♥HAYAT ABLAMM♥
  ♥ALEYNA ABLAMM♥
  ♥AMRITA ABLAMM♥
  ♥GOKER ABIMM♥
  ♥GOKHAN ABIMM♥
  ♥ROJIN♥
  SIZI COOOOOOK SEVIYORUMMMM♥♥♥♥♥
  9 AGUSTOSDA GORUSURUS INSALLAH♥♥♥
  ALLAHA EMANET OLUN♥♥♥

 35. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  HAYAT❤❤❤canımın içi kardeşiiiiiiiiimmm❤❤❤..Hoşgeldin gülüm,birtanem, en esasıda gülen suratımmm❤❤❤❤şu an benden mutlusu yoook❤❤❤..seni çook özledim çiceğim❤❤…
  Kardeşim bundan sonra burdasın hep dimi bi yere gitmek yok)))…arayı baya açdın..(((
  Canım kardeşim bende 10da burdayım inşAllah..bu gece kaçmak yook..uzun uzun hasret gidireceğiz daha))..
  Hadi inşAllah görüşürüz❤

 36. អaឬat dedi ki:

  Aynur’um birtanem çıktın Galiba ben 10 gibi gelmeye çalışırım hayde ben kaçar)))))))))

 37. អaឬat dedi ki:

  Sorun değil kuzum Allah mutlu mesut etsin inşallah Aynur’um Bir yastıkta kocatsın İnşallah ❤ ❤ ❤))

 38. អaឬat dedi ki:

  Hoşgeldin AYNURUMMMMM))) kuzum iyi olmana çok sevindim Bende iyiyim şükür birtanem çok özlemişim sizleri siteyiiii)))))❤❤❤❤❤☺☺☺☺☺☺

 39. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Yarin koye gidicez yani soypemidim yaa dugun felan var diye iste yarin gidicez
  Simdi de isim var gelmezsem af edin beni

 40. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayattttttttt ablaaaaaaaaa!!!!!
  Hos geldin ablammmmm♥♥♥♥♥
  Iyim ablammmm♥♥♥♥
  Sen nasilsinnn?????

 41. អaឬat dedi ki:

  ❤ Aleynam nasılsın kardeşim.❤ Aynur’um nasılsın birtanem.
  ❤ Guljan ablam nasılsın.
  ❤ Mahyam ablam nasılsın.
  ❤ Tylla ablam hoşgeldin birtanem nasılsın özledik seni.
  ❤ Pınar ablam nasılsın canım benim kızın eşin nasıl.
  ❤ Rojin boncuğum nasılsın birtanem nerelerdesin hiç göremedim seni.
  ❤ Amrita canım nasılsın sen nerelerdesin senide göremedim hiç evlilik nasıl gidiyor anlat bekliyorum seni.
  ❤ Adacım canım nasılsın sınav sonucun iyi mi? Sende ne zamandır yoksun neler yapıyorsun.?
  ❤ Cankız ablam nasılsın senide hiç görmedim.
  ❤ Almira canım sen nasılsın sende yoksun ve hiç göremedim.
  ❤ POZİTİF ANONİM nasılsın hayat nasıl gidiyor.Senide hiç göremedim ve merak ettim.
  ❤ Ve ben iyiyim şükür sizi özlemekten başka bir şey yapmıyorum)))hahaha
  Ve unuttuğum varsa af olsun.)))
  ❤ Ha bide Umut bey sen nasılsın gerçi cevap vermesin ismini burada gördüm ve senide yazmak istedim.
  Geldim Aleyna Kuzum))

  1. Pozitif anonim dedi ki:

   Şükür kavuşturana nerelerdeydin dilin şişmedi Ankara nasıl yoklama yapan öğretmen gibisin pozitif anonim iyi hocam teşekkür ediyor iyi akşamlar

   1. Hayat dedi ki:

    Evet şükür kavuşturana Ben şuan Eskişehir’deyim özlediğim için gezmeye geldim)) Ankara güzel ama alışamadım üzgünüm bu duruma ama geçer inşallah Ee öğretmen adayıyım tabii yoklama yapacam)))))ha ha Senin iyi olmana çok çok sevindim hep iyi ol bana yeter))))Yazdığın için çok teşekkür ederim merakım giderildi Pozitif anonim öğrencim)) ha ha şaka şaka pozitif Anonim))))) iyi akşamlar 😀

    1. Anonim dedi ki:

     Günaydın ögretmenim Eskişehir güzeldir porsuk da gondola binebilisin hamur işi şeyler seviyorsan çiğ böreği güzeldir benim içinde ye sevdiklerine lüle taşından hediyelik alabilirsin iyi gezmeler

     1. Pozitif anonim dedi ki:

      🙂

      1. អÅឬÅT dedi ki:

       Günaydın pozitif öğrencim 😀 geç oldu ama olsun. 🙂 Evet öğrencim 🙂 Ben zaten Eskişehir’deyken porsuk Çayı tarafında oturuyordum. Yani evimiz oradaydı.Ben hep gondola binerdim.Bugün de bindim.Hamur işleri meşhurdur.En meşhuru çiğ börek ama sen bunu nasıl biliyorsun ben severim hamur işleri senin için bugün yiyecem hata ve hata kendim yapacam. Keşke sizede ikram edebilseydim elim siteden çıkıp size kolumu uzatıp verebilseydim))ha ha)) şaka bir yana gerçektende vermek isterdim.Çok teşekkür ederim. Perşembe günü Ankarya donucem inşallah tabi lüle taşından hediyeler alıcam Aileme 🙂 İsmini çok merak ediyorum.Bana söylerimizsin öğrencim 🙂 istersen sadece baş harfini söyleyebilirsin kendim de bulabilirim. 🙂 🙂

       1. Pozitif anonim dedi ki:

        Günaydın öğretmenim Eskişehire bir günlük geziye gitmiştim çok beğendim sen kalmışsın orada bende tereciye tere satıyormuşumda haberim yok tahmin etmeliydim bilmediğin yer yok maşallah ismimin baş harfi İ

        1. Hayat dedi ki:

         İyi akşamlar Pozitif anonim 😀 yine gülümsetmeyi. Başardın sana 100 puan veriyorum tabii Eskişehir sevilmez mi benim memleketim olduğundan bağımlısıyım.)) 🙂 evet bilmediğim yer yok resmen)) ha ha Adım hayat ne yapalım isminin baş harfini verdiğin için çok teşekkür ederim Pozitif öğrencim İ harfiyle bir sürü isim aklıma geldi. Aralarından senin ismin var acaba hangisi iyice düşündükten sonra senin ismini yazacam 🙂 🙂 🙂

         1. Hayat dedi ki:

          1-İbrahim. 🙂
          2-İsa. 🙂
          3-İsmail. 🙂
          4-İlker. 🙂
          5-İmran. 🙂
          6-İlyas. 🙂
          7-İlhan. 🙂
          8-İlhami. 🙂
          9-İzzet. 🙂
          10-İslam. 🙂
          Pozitif öğrencim hangisi 1 mi 2mi 3mü İçimden geçen üç isim var söyleyeyim İbrahim ve İsmail bir yandan da ilker ismi geçiyor içimden geçen isim yanlış mı? 🙂

          1. Pozitif anonim dedi ki:

           Iyi aķşamlar öğretmenim benim için isim önemli olmasada bir öğretmen için önemli tabi mademki öğretmen soruyor söyleyeceğiz mecburen notumu kırsr sonra ama şunu itiraf etmeliyim gerçekten senden korkulur geveze arkadaşım en başta yazdığın yani bir numara hayretler içerisindeyim nasıl tahmin ettin

          2. Hayat dedi ki:

           İyi Akşamlar pozitif öğrencim biliyorum isim önemli değil 🙂 hayır sana not kırmayacam asla çünkü aniden duygulandım İlk İbrahim ismi içimden geçti kesin o isim senin ismin diye çünkü öz babamın adı da İbrahim’di o isim benim için çok önemli kıymetli Gerçekten çok mutlu oldum çok teşekkür ederim Rahmetli babamın Allah mekanını cennet etsin inşallah babamı hiç hatırlamıyorum ama onun hakkında çok güzel şeyler duydum eski fotoğraflara bakarım öz babamın sen dünyanın en güzel ismine sahipsin bu duruma çok sevindim 🙂 mutluluktan zıplıyorum 🙂 çok teşekkür ederim öğrencim İyi geceler 🙂

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sanarım kimse yok(((..
  Neyse ben çıkıyorum..akşam 10 gibi yazarım))..görüşürüz))))

 43. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok mu❔❔❔❔

 44. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pınar ablam..ellerine emeğine sağlık))..

  Mahym ablam,Guljan ablam,Tylla ablam..nerdesiniz???..
  Aynur cnm nerdesin??…
  Gökhan pazartesi Hayatın yazıcağını söylemişdii…Hayat nerdesin kardeşimmmmmm????!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.