Kördüğüm 376. Bölüm Özeti 17 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Asgar Ashfaque’a silah çeker. 

Burak 05 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 376. Bölüm 17 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak?

Merakla yeni özeti bekleyenler… Yine en önce ve ilk defa Kördüğümün özeti karşınızda….

Meethi kendisini bu adamdan kurtarması için herkese yalvarmaya devam ederken Asgar onu çıkışa doğru götürmeye devam etmektedir. Meethi kolunu tutan Asgar’dan kurtulmak ister ama başaramaz. Arabanın yanına kadar gelirler . Asgar isterse Ansari’ye gitmesini söyler, ancak gitmeden önce birisiyle konuşmalısın der. Arkadaşını arar ve telefonu Akash’a vermesini söyler. Meethi Akash’ın sesini duyunca durur. Onun sesi çok kötü gelmektedir (Bağlı şekilde yatmakta) Bunun için çok endişelenir. Asgar kocana mı gideceksin yoksa Ansari’ye mi gideceksin? diyerek seçim yapmasını ister. Onu tehdit eder. Ashfaque Ansari’yi beklemeye devam eder. Daha sonra Nilofer onu arar ve en kısa sürede eve gelmesini söyler. Ammi, Meethi’yi bu evden attı der.

Malvika, Sankrant’ı odasının dışından izler. Ambika’yı arar ve ona Sankrant’ın yalnız olduğunu söyler ve onu aramasını ister. Ambika Sankrant’ı arar. Sankrant Ambika’nın sesini duyunca şok olur. Ambika iyi davranışları yüzünden hapisten çıktığını söyler. Değiştim, bütün hatalarımı fark ettim ve sen hala benim kocamsın, beni affetmeni istiyorum der. Bana bir şans verirsen sana ne kadar değiştiğimi kanıtlayabilirim der. Sankrant başını öfkeyle sallar ve telefonu yere fırlatıp kırar. Malvika herkes için limon suyu getirir. Malvika Kajri’ye de içmesi verir ancak içine alkol katmıştır. Hata yapmasını ve onu bu evden ve Sankrant’ın hayatından sonuna kadar atmayı planlamaktadır.

Ashfaque eve gelir. Ammi’ye Meethi’yi neden gönderdiklerini sorar. Ammi ağabeyini suçladı, onun neler yaptığı hakkında bilgin var mı der. Yengesine Meethi’nin nereye gittiğini sorar. Zubeida Asgar’ın onu Ansari’ye götürdüğünü söyler. Ashfaque polise gitmek ister, Ammi ona engel olur. Asgar sadece Meethi’nin düşmanı değil, tüm insanlığa karşı bir tehdittir. Meethi’nin hayatını böyle mahvetmesine izin vermeyeceğim, der. Asgar Meethi’yi Akash’ı sakladığı yere getirir. Akash  gerçekten hastadır. Meethi ona Asgar ile ilgili her şeyi anlatır. Asgar, kocasıyla bir araya geldiği için mutlu olmasını söyler. Yine de ikinizin cennete ulaşabileceğinizden emin değilim der. Meethi Akash’ı doktora götürmesini ister. Ancak Asgar kabul etmez. Meethi ona tokat atmaya çalışır.Asgar elini tutar. Akash Asgar’a Meethi’nin elini bırakması için bağırır. Asgar bunun üzerine Meethi’yi de bağlatır.

Meethi ve Akash  her ikisi de arkalarından biribirlerine bağlanmış olarak beklemektedirler. Asgar ve patronu Hint elçiliğinde düzenlenecek olan patlamayı konuşur. Asgar’ın patronu Fida kim olacak diye sorar. Asgar, Meethi’nin olmasını ister ama şimdi kocası da burada der. Kurbanın kimin olacağına karar vermelerini ister. Yarın ikiniz de cennete gideceksiniz. Biriniz, Hint elçiliğine canlı bomba olarak gidecek diğerinizi de ben öldüreceğim der. Meethi ve Akash şok olur. Dünya sizin aşk hikayesi unutmayacak der. Akash ona bunun olmayacağını söyler. Asgar, patronunu dışarıya bırakır ve karar vermeleri için iki dakikalarının olduğunu söyler.

Maiyya, oğlunun hayatının yoluna girip girmeyeceğini rahibe sorar. Alkol Kajri üzerindeki etkisini göstermeye başlar ve birkaç bardağı düşürür. Rahip Maiyya’ya bu evde şeytan gözlü birinin olduğunu söyler. Malvika hızla Kajri’ye gider. İlgili davranışlarda bulunur. Kajri’nin başı dönüyordur. Rahip, bu kişiyi en kısa sürede evinden atmasını söyler yoksa kötülüklerin herhangi bir zamanda geleceğini söyler. Meethi, dua eder. Akash, her iki ülkenin de bağlarının Asgar gibi insanlar yüzünden kötüleştiğini söyler. Görevinde başarılı olmasına izin vermemeliyiz der. Meethi canlı bomba olarak kendisinin gideceğini Akash’ın burada kalarak sonra kaçıp Ansari’ye gitmesini söyler. Akash duyduklarına şok olur. Meethi  ona adamlarla kavga edebileceğini ama kendisinin  yapamayacağını açıklamaya çalışır. Meethi ülkem için kendimi feda edebilirim ama Asgar’ın görevinde başarılı olmasına izin vermeyeceğim der. Asgar geri gelir ve Meethi canlı bomba olacağını söyler.

Malvika, Kajri’yi odasına götürür ve onun yatmasına yardımcı olur. Kajri alkolün etkisiyle sarhoş olmuştur. Malvika Maiyya’nın dışarıdan onları dinlediğini fark ederek ona kışkırtıcı sorular sorar. Sankrank’ı sevip sevmediğini sorar. Kajri Sankrant’ın iyi olduğunu ama Maiyya’nın çok tehlikeli olduğunu söyler. Maiyya artık dayanamaz ve girerek Kajri’yi tokatlar. Malvika Kajri’yi savunmaya çalışır ama Maiyya onu durdurur. Rahip haklıydı. Hepsi senin yüzünden. Evimden çık ve geri dönme şeytan gözlü sensin der. Kajri ondan özür diler ama boşuna. Malvika sırıtarak, Ambika’nın yolunu açar.

Zubeida dualarını okur. Ashfaque yanına gelir ve  onlara Asgar’ın onlara yalan söylediğini ve Meethi’yi polis karakoluna götürmediğini söyler. Herkes duyduklarına şok olur. Ashfaque sonunda eve gelen Asgar’ı çağırır ve Meethi’nin nerede olduğunu sorar ve ona karşı ifade vermek için polis karakoluna gitmek ister. Asgar onu boğazından tutar.Sen benim küçüğümsün bana karşı mı geliyorsun, der. Zubeida, ona güvenmediğini söyleyerek onları şok eder. Kuran’ı elinde tutuyordur. Asgar ona yaklaşır. Kur’an-ı Kerim’e el basarak yemin etmediğini söyler. Meethi’nin yalan söylediğine ve Khalid’i öldürmediğine dair bu Kuran’a yemin et, der. Ashfaque, sadece Khalid’i değil, birçok masum insanı da öldürdüğü için bunu yapamayacağını biliyordur. Meethi’yi bulmalıyım diyerek giderken Asgar onu durdurur. Hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Ashfaque onu durdurmaya çalışır ama Asgar silahını ona doğrultur. Bütün aile onlara şokla bakar. Asgar bir adım daha atarsan o zaman senin küçük kardeşim olduğunu unuturum , der. Ashfaque abisine vur der, herkes gerçeği görsün. Khalid’in öldüğü gün seni evden çıkarken gördüm der. Bu gerçeği herkesten sakladım. Sana güvenmiştim. Bunun için cezalandırılmalıyım, vur beni der.  Zubeida, Ashfaque’i uzaklaştırır ve silahın önünde kendisi geçer. Beni ve çocuğumu önce öldürmelisin der. Khalid’i öldürdüğünü kendi gözlerimle gördüm der. Ammi, Abbu ve Nilofer şok olur. Meethi’yi desteklemeyerek veya hakikati Ansari’ye söylemeyerek çok büyük bir hata yaptım. O gün seni durduracak olsaydım bugün o kadar çok insanın hayatı riske girmezdi, der. Bunun üzerine Asgar silahı Zubeida’nın kafasına doğrultur. Ashfaque abisinin eline vurarak silahı düşürür. Asgar Zubeida’ya yokat atar. Ashgaque’ı iterek kafasını duvara vurur ve Ashfaque bayılır.

Lütfen bizim için bir teşekkürü çok görmeyin…:-(

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 376. Bölüm Özeti 17 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Asgar Ashfaque’a silah çeker. ” üzerine 79 yorum

 1. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım eline sağlık çok güzel olmuş

  1. Pınar dedi ki:

   ben teşekkür ederim

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Büyük zevkle kıarım))ahah))..tamam rüyamda seni çeneni kıracağımı görürüm)))..benimde şarjım az))))kaçdım bu sefer tl kapatıyorum)))görüşürüz)))iyi geceler..kaçdııııııııııııımmm

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tamam artık sen yazmaaaaaa))))…sanada iyi geceleeeeer)))))))..iyi geceler diye diye sabah olucak..bu seferde iyi sabahlar yazıcağız)))
  İyi geceler Gökhaaaan)).kaçdım ben))

 4. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyileşim…Seve seve kırarsın zaten…))) tekrar iyi geceler tatlı rüyalar…Aleyna Rüyanda cenemi kırarkeni gör..)) ha ha
  Sajım %9 ben çıkıyorum şimdi gerçekten..)))

 5. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tamam tamam yazmim)))) iyiiii geecceellleeerrrrr Alllleeeeyyyynnnnnnaaaaaa)))))) hadi yazma sende yazınca benimde yazasım geliyor….))) iiiyiiii ggeecclllerrrr))) Alleeyynnaaa))) baaayyy bbbaaayyyy))))

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayy yok bu sefer..kırmayayım..zaten yaralısın))..iyleş bakarız o zaman))ahaha)))..

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  2 saatdır iyi geceler faslı bitmiyoooor)))))iyi geceleeeeer Gökhaaaaan))))))..

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa yazmasana)))..seni görüb msj yazasım geliyooor)))ahahahah)))
  Sanada günaydınlar))

 9. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tmm)) ha ha )) BAY BAY İYİ GECELER TATLI UYKULAR SANA ALEYNA…)) ÇENEMİ KIRDIN KİXBOXCU))) HA HA
  BAYYY))) valla kafa …gitti bende…gidip uyuyayım…))

 10. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Şimdiden günaydınlar Aleyna))) ha ha sen hep böyle gülümse…))) hadi gerçekten kaçtı ben )))ha ha umarım öyledir..))ha ha byy byyyyyyy….))

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende anlamadım kiii..gidemiyoruz bi türlüü)))…
  Neyse hadi bende kaçdım))iyi geceler))bay bay)))

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hadi iyi geceler))))))BAY BAY)))

 13. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna biz neden gidemiyoruz))))ha ha ha HADİ tlyi kapa)))) uyumaya))) tekrar iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana…)))) gerçekten kaçtım ben)))..ha h :P&Gökhan¤H¤Burak⚓&

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gitmeden öncede güldürdün yaa)))..Günaydınlar mı??)))))))

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu arada rica ederim)).onların emeğinin yanında bizim yaptığımız hiç birşey))

 16. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi geceler Allah rahatlık versin herkese..))) ve sabah yazamadığımdan dolayı ŞİMDİDEN GÜNAYDINLAR EFENDİM… 🙂

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynen ya bende bi türlü gidemedim)).by by

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hadi herkese..iyi geceler Allah rahatlık versin))..

 19. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkürler..hanımefendi…çookkk teşekkür ederim…))) bir türlü gidemedim ya)))ha ha ha ))) byy byy))))) ha ha 😛

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İnşAllah Gökhan)))..
  Bu arada ben hep tıklıyorum zaten reklamlara..
  Hadi neyse sen uyu))iyi geceler))

 21. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tamam Beyfendi tıklarız reklamlara..baş üstüne)))ahaha))

 22. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tmm Aleyna..))çabuk iyileşeceğim ve aranıza döneceğim..Turp gibi)))ha ha ))
  By by…))) 😀

 23. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bu arada lütfen Reklamlara tıklamayı unutmayalım…Bizim için geceyi gündüze katmayan..pınar hanım ve dizi bilgi TV’miz için teşekkür ederiz…Emeklerini karşılıksız bırakmayalım…Öncelikle Kördüğüm ailemize bizi buluşturan burasıdır… diyor..ve dizi bilgi takipçilerine Rica ediyorum…şimdiden teşekkürler…))
  İyi geceler…

  1. Pınar dedi ki:

   Gökkhan bey şimdi bakabildim yazılara. Bize destek olduğunuz için çok teşekkürler.

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Umarım inşAllah)))..
  Görüşürüz Gökhan..kendine iyi bak..çabuk iyleş))..bay bay))

 25. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tmm arayı fazla açmayacağım….Görüşürüz Aleyna kendine…çok iyi bak ve dikkat et….HOŞÇAKAL)))))))))))))) BAY BAY 😛 😀 😮 😀

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tamam o zaman anlaşdık görüşdüğümzde verirsin)))..
  İyi geceler Allah rahatlık versin))).. Aynen seninle konuşmak güzel ve bana da iyi geldin)))..
  Arayı fazla açmamak dileğile HOŞÇAKAL)))))))….

 27. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Rica ederim…Aleyna herzaman varım…))) tamam veririm tabiii zevkle…))) görüştüğümüzde…)))ha ha ha ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI UYKULAR DİLİYORUM SANA…SENİNLE KONUŞMAK GÜZELDİ VE BANA İYİ GELDİ….

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa Gökhan))ahahahahah))..imzanı mı dağıtıyorsun))ahahaha))))..o zaman bana da bi imzanı verirsin))ahahahahah))..

 29. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu saate kadar uyumayıp benimle konuşduğun için çook ama çok teşekkürler))..yok tabi sakıncası))..tekrar teşekkürler))

 30. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ne yalan söyleyeyim doğruyu söylemek gerekirse…İş yerimde imza istiyorlar…Bende veriyorum imzamı ne yapayım)))))ha ha ha ha ah

 31. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aslında ilaç baya etkisini gösterdi…Ama seninle konuşmak için uykumla savaştım…))) sakıncası olmaz dimi…)))

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İmza günü felanda yapıyor musun))ahaha)).

 33. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Haa tamam anladım))…söyleme tabi))..

 34. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan uykun varsa..istersen uyu))..
  Bu arada ilaç beni dinlediğin için teşekkürler..beni kırmadın)))

 35. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet hayranlarım..))) beni çok severler saolaunlar)))ha ha

 36. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Yok söylendim…onlara şimdi yanlış anlarlar…ceylan fln duyar..kötü olur…Anlarsın…))))
  Olsemde soylemem ona)))ha ha…meraktan ölsün))))ha ha ha

 37. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Rica ederim))her zaman))..
  Hayranlarınla mı))ahahahah)))..

 38. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tylla bunu hissediyorum…Sen bana küstün…konuşmuyorsun…Bak ne zamandır konuşamadık….senin mjklerini bekledim…yoksa çoktan uyumuştum ben…Mjk mi goruyorsan…guljan ablama iyi geceler mjkai atarımsın??

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Peki sende onlara söyledin mi kiminle mesajlaşdığını))ahahaha))..
  Haa öyle mi..o zaman çok iyi yapıyorsun söylemeyerek))..gıcık tipleri sevmem)

 40. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tmm çok teşekkürler Aleyna…Beklediğin için…Arkadaş susmadı…insdaki hayranlarımla konuştum…)))ha ha ha))) 😛

 41. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Nasılsın ağrın falan var mı? Ne zamandır görüşemedik? Kiminle mjkleşiyorsun falan falan diyorlar…))
  Arkadaşıma neden söylemiyorum öyle…Aleyna konuşması farklı onun…Yani gıcık biri o yüzden..))))ha ha ha

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok burdayım))..uykum yok daha)).
  Sen sustur arkadaşını))ahaha))..
  Bekliyoruum))

 43. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna…Ben şimdi çıkıyorum..5 dk ye …gelirim…Arkadaşı susturayım…Dalga geçiyor benimle canlı videoda…kolum ayağım sargılı ya ona dalga geçiyor…5dkye gelirim…istersen uyu)))

 44. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Peki sana ne yorum yapılıyor))ahaha))..
  Neden söylemiyorsun ki??..

 45. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bilmiyor…ben ona soylermiyim…hiç))

 46. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Kız erkek karışık izliyorlar…)) ja ha

 47. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Arkadaşın siteye yazdığını biliyor dimi?))

 48. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimler izliyor mesela???))))

 49. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bak haylla alıyor canlı yayına….Şuan bir sürü kişi beni izliyor…ha ha ha)))))
  Haklısın akıllı giren deli çıkar…))))ha ha

 50. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayyy arkadaşın seni canlı yayın mı yapıyooor)))ahahaha))..komik yaa))
  Alırız tabi bizden iyisini mi bulacaklar))ahahah)).
  Valla oraya akıllı giren deli çıkar)))..yaaa tabi atarlar o kadar gülersek..deli sanmaları çok normal)))..ahahaah))

 51. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Alırız alırız sen merak etme…Bizim gibilerini nerede bulacaklar…ha)))ha ha ha vallahi billahi Atarlar Aleyna bizi tımarhaneye)))))ha ha ha ha

 52. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet ya ünlü oluruz))..hem belki dizi teklifleri bile gelir)))ahahahahahah))
  Bende Gökaaaaaaahn Bayraktaaaaar poliiiis kixboxcuuuuu)))ahahaha)))
  O değilde biz bunları söyleyince..bu seferde bizi deli zanetib direk tımarhaneye atarlar))

 53. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynen ona çok benziyorum…bayaaaa…))) görürsen Gökhan’dır bu dersin…))) ayn bu fikirde iyi güzel..))) bu arada ya benim arkadaşım deli ya…şimdi insda canlı videoya almış…beni çekiyor…)))ha ha))) ayağım kalkacak mı bir tekme vurayım…Arkadaşıma 😛 ha ha

 54. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hımmmmm tamam beyfendi))..
  Haa sen benzediğin birisi vardı))..söylemişdin yaa))Keçenlerde Hayatda söylemişdi))..görüşeceğimiz yerde ona benzeğen birisini görürsem sensin demekdir)))..
  Başka türlüde giyiceğimiz kiyafetlerden ola bilir)))
  Aklıma bu kadarı geldi))

 55. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Eee ne güzel olur…Ünlü oluruz..)))ha ha ha ))) O an pankartı acarken böyle diyeceğim…Aleynnnaaaaa yıllddııızzzz avukat karışımı kixboxcu diye))))ha ha ha ha ha ha ha ha )) ne macera olurdu ya komik olurdu…)))) ha ha

 56. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aslında fikrin çok komik..yaa bizi sokakta gören insanlar kameraya çekerler sonrada kendimizi haberlerde görürüz))ahahahahah))

 57. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha EVET PANKART HA HA HA HA HA BAŞKA TÜRLÜ NASIL TANIYACAĞIZ…BİRBİRİMİZİ..O ZAMAN SEN İYİ FİKİR VER HANIM EFENDİ…))) HA HA HA HA)))

 58. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ne bileyim…Aleyna..bir türlü benimle konuşmadı…O yüzden..moralim bozuk…

 59. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaaa Oğlum sen beni gülmekdeeen öldürmek mi istiyorsun))))ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah)))..şu an yerlerdeyiiiiiiiiiiiimmmmmm)))))))ahahahah))))..pankart)))ahahahahahahahhahahahahah)))))))..

 60. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Haaa anladım..sen kimse yok muu.yazınca bende benimde burda olmadığımı sandığını zanettim))..
  Yok Tylla ablamın neti çekmiyordum..seden niye küssün..sen naptın ki…bozma morelini.))

 61. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bilmem ki Acba pankart mı? açsak sen böyle yazarsın
  DB GÖKHAN BAYRAKTAR
  Bende DB ALEYNA YILDIZ
  Ne dersin…Ya da sen fikir ver???))

 62. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Sen buradasın da Aleynnnaaaa öyle deme…))) senin burada olduğunu biliyorum…Ama tylla yazmıyor..ona demek istedim…Yazıp kaçıyor ya..moralim bozuldu..

 63. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ee peki nasıl tanıyacağız bir birimizi??? 😛

 64. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Acaba görünmezmiyim ben))).
  Gökhaaaaaaaaaan burdayım beeeen))))))

 65. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynen))) ha hayali bile gülme krizine soktu beni şimdi))))) ha h 😛

 66. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Kimse yok mu??????? ya
  Tylla neden…konuşmuyorsun…küsmusun bana….

 67. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynen Tylla ablam seni bulduk sonunda)))..
  Düşünsene 2 saat gülüyoruz))..gülmekden merhaba bile diyemiyoruz))ahahah))

 68. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tylllaaaaaaaaaaaaaaaa

 69. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Okudum okudum..)) 😛

 70. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tylla nerelerdeydin sen)))))) seni buldum ben ))ha ha
  ..
  Evet Aleyna bende heyecanlıyım şuan…ellerim titredi..Birden..Bende emin ol ki gülme krizine girerim..seni görünce..)))) ha hA 😛

 71. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Diğer sayfa da msj yazdım okudun mu??

 72. Tylla ❤❤PINAR HANIMA dedi ki:

  PINAR HANIM SIZE COK TESEKKURLER OZETLER COK GUZEL VE HIZLI ELLERNIZE SAGLIK EMEGINIZEDE YUZ KERE SAGLIK

  1. Pınar dedi ki:

   ben teşekkür ederim şimdi fark ettim yazılarınızı kusra bakmayın

 73. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pınar ablam ellerine sağlık..özet kusursuz))

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkürler aleynam

 74. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Pınar hanım özetler için çok teşekkürler..Elinize sağlık olsun..herzamanki gibi harikasınız..

 75. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Yine ben ilk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir