Kördüğüm 375. Bölüm Özeti 16 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım)#Asgar’ın maskesi düşer

Burak 04 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 375. Bölüm 16 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak?

Hiçbir yerde bulamayacağınız geniş ve detaylı özetimizle karşınızdayız.Bu bölümün özetini herkesten önce siz burada okuyacaksınız………..

Akash bayılmadan önce, kendisine vuranın Asgar olduğunu görür. Asgar aşağı inen birisini duyar ve gelenin Meethi olabileceğinden korkar. Akash’ı bir tarafa sürüklemeye başlar. Meethi alt kata gelir, ancak Akash’ı fark edemeden Asgar Akash ile ortadan kaybolur. Kısa bir süre sonra Asgar Meethi’nin yanına gelir orada ne yaptığını sorar. Meethi, Akash’ın burada bir yerlerde olduğunu hissettiğini söyler Asgar yanlış anladığını ve dinlenmesini söyler. Meethi tam giderken duvardaki kanı görür. Bu sefer de Asgar elini kestiğini söyler ve Meethi ayrılır.

Zubeida Ashfaque’a süt getirir, odada Asfaque ile Nilofer vardır. Ashfaque Nilofer’e(sahte evlilikte nikah şahidir) yaptıkları için teşekkür etmektedir. Nilofer Meethi’nin kardeşi olduğunu söyler. Kapıyı çalınca ikisi de tedirgin olurlar. Ashfaque yaptıkları oyundan haberi olmayan Zubeida’ınn onları beraber görmesini istemez Nilofer yatağın altına saklanır ve Zubeida onu odada fark edemez. Meethi bunu herkesten uzun süre saklayamayacaklarını söyler.

Mukta, Vishnu’ya, birisinin çocuğa bakmasının ve diğerinin çalışmasını söyler. Vishnu henüz tam olarak iyileşmemiştir ancak  hastalığından dolayı çok zaman kaybettiğini, daha fazla zaman harcayamayacağını söyler. Hemen ardından garajdaki patronu bir araba teslimatı hakkında Vishnu’yu arar ve gelmesini ister. Vishnu evet der ve mutlulukla işe girdiğini Mukta’ya anlatır.

 

 

Meethi kıyafetleri kurutuyorken Saba, Ammi ile birlikte gelir ve Meethi’ye kötü sözler söyler. Meethi oradan uzaklaşır ve üzülür. O esnada Akash’ın ona seslendiğini duyar ve ona koşar. Birbirlerine sarılırlar.  Meethi onu evine geri götürmesini söyler, Akash hiçbir şey için endişelenmesi gerektiğini söyler. Bu esnada Meethi’nin başı döner ve tam bayılırken Ashfaque onu yakalar. Meethi hayal görmüştür. Vishnu’nun patronu ona araba sahibinin çok karamsar olduğunu ve dikkatli olmasını gerektiğini söyler. Vishnu arabayı düzgün bir şekilde teslim edeceğim der. O sırada başka bir işçi arabanın altına sıkışır. Vishnu ve diğer çalışanlar onun çıkmasına yardım eder. Vishnu’nun eli kesilir ve kanar. Patronu şimdi nasıl süreceğini sorar. Vishnu, sadece küçük bir yara olduğunu ve iyi olacağını söyler.

 

Zubaida, namaz kılarken Ashfaque oraya gelir ve odada bir şeyler arar. Zubaida namazını bitirdiğinde Asfaque ona çip(Fidanın Meethiye verdiği cevşenden çıkan çip)hakkında sorular sorar. Zubaida hiçbir şey görmediğini söyler. Ashfaque, Zubaida ve Asgar’ın fotoğraf karesini yanlışlıkla düşürür. Ashfaque iki evlilik fotoğrafının üst üste olduğunu fark eder. Biri Asgar ile Zubaida ve diğeri alt tarafta gizlenen Asgar ile Fida. Ashfaque gördüklerine şok olur. Zubaida’nın bundan haberi olmadığını düşünür. Yengesi’ne söylemesi hakkında ikilemde kalır. Zubeida, aradığını bulup sormadığını sorar. Söylememeye karar verir ve fotoğrafı ceketinin içinde sokarak gider.

Vishnu eve gelir. Mukta onu her iki elinde de bandaj olduğunu görünce endişelenir. Vishnu arabanın altında sıkışmış olan tamirciye yardım ettiğini yaralandığını söyler. Bir sorun olduğunu söyler. Arabanın bugün teslim edilmesi gerektiğini ancak patronunun bugün araba kullanmamasını istediğini söyler. Arabayı işini kaybetme korkusuyla buraya getirdim der. Mukta arabayı kendisinin teslim etmesini teklif eder. Vishnu’nun bir seçeneği yoktur ve, ona araba anahtarlarını ve adresini verir. Jogi, Damini ile konuşmaya gelir. Akash-Meethi’nin yakında geri gelebileceğini ümit ettiğini, komiserin onlara yardım edeceğini söyler. Bazı işler için Hintli bir kaç polisin Pakistan’a gideceğini  ve Jogi’nin de onlara katılmasını istediklerini söyler. Meethi ve Akash’la buluşup, onları getirebilirim der. Damini de gitmek ister ancak sadece bir kişi onlarla gidebilir. Jogi, Meethi için endişe duyduğunu biliyorum der. Onun yerine gitmesini önerir ama Damini reddeder.

Meethi Ashfaque çipi alıp almadığını sorar. Khalid, çipin şifresini kırmaya çalışıyordu der. O süreçte öldü ve bunu Ansari’ye söylemeyi unuttum der. Ashfaque o günü hatırlar. Asgar’ın çiple bir ilgisinin olup olmayacağını merak eder. Meethi bu fikri reddeder. Fida bana o çipi verdi, der. Ashfaque resme bakar ve Meethi’ye gösterir. Asgar’ın ikinci karısı Fida ve bizden çok şey gizliyor, der.  Meethi parçaları birleştirir. Trendeki olayları hatırlar. Fida’nın kocasının Asgar olduğunu ve o gün yüzünü gizlediğini anlar. Ona çok güvendim ama aslında o beni başka bir patlama için kullanıyordu der. Onu Hindistan’a götüreceğine güvenmekle aptallık ettiğini söyler. Ashfaque, ona, Khalid’in öldüğü gün onu gördüğünü anlatır. Asgar evdeydi, onu daha sonra evden çıkarken gördüm fakat o bunu bizden ve Ansari’den de sakladı der. Ashfaque, kardeşinin binlerce masum insanın ve Khalid’in ölümüne karşı sorumlu olabileceğine inanamıyorum, o bir terörist ve şimdi başka oyunlar oynuyor, der. Ashfaque her şeyi Ansari’ye anlatmak ister. Akash belkide onunla der ve Ansariye gider. Zubeida örgü örerken Meethi yanına gelir. Meethi, Zubeida’nın onu gördüğüne sevinmediğini anlar. Meethi Zubeida’nın anne olacağını anlar ve bu haberin evin atmosferini değiştirebileceğini düşünür. Ayrıca Zubeida’nın durumu nedeniyle onunla hiçbir şey paylaşmamaya karar verir.

Mukta, Rodricks’e para ve teslimat makbuzu vermek için gelir Vishnu iyileşene kadar çalışacağını söyler. Ona Vishnu’yu işe aldığı için pişman olmayacağı konusunda güvence verir. Rodricks Bay Mehta’ya teslim edilmesi için ona başka bir araba verir. Mukta, verilen adreste arabayı bırakmaya gider. Mehta garajda çalışan bir kadını görünce şaşırır. Mukta parayı alır ve Mehta şaşkınca bakarken ayrılır.Akash uyanır ve Asgar’ın ona gülümsediğini gördüğünden öfke duyar. Akash’ın her yeri bağlıdır. Akash Meethi’ye bir şey olursa seni asla yaşatmam der. Asgar görevi için Meethi’ye bir şey olmasına izin vermeyeceğini ve Akash’ı Meethi’ye karşı kullanacağını söyler.

Özetlerimizi beğeniyorsanız bizim için reklamları tıklamayı çok görmeyin 🙁

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 375. Bölüm Özeti 16 Ağustos Perşembe Fragmanı (1. Kısım)#Asgar’ın maskesi düşer” üzerine 16 yorum

 1. Yusra dedi ki:

  Özette bir numarasınız

  1. Pınar dedi ki:

   saol yusra tesekkürler

 2. GULJANDAN PINAR HANIMA dedi ki:

  Pinar hanim ozetler cok guzel hemde cok cok hizli geliyor tsk PINAR HANIM

  1. Pınar dedi ki:

   saolun guljan hanım tesekkür ederim

 3. GULJAN dedi ki:

  Tylla Aynur benim simdi cikmam lazim isim cok o yuzden cok ozir dilerim Gokhan kardesim geldigindede onjeki ozete yazdigim yorumu soyleyin tm okuyup cevaplasin hadi iy gunlar e iy sohbetler kizlar beni merak etmeyin cok iyim janlarim

 4. Umut dedi ki:

  Teşekkürler Pınar ablacım özet çok güzel olmuş

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkürler

 5. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Guljan bende oyle isim cok aksam lari musayit olyorum int de bazen yorum gitmiyor bazende cekmiyor

 6. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ben simdi cikiyorum
  Musait oldugumda gelicem

 7. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ne hayirlisi ablaaaa????

 8. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Iyim ablam
  Evet kiloo aldimmmmmmm((((((
  Offf yaa bakin sizin istediginiz oldu((((

 9. GULJAN dedi ki:

  Aynurjuk nasilsin kuzum kilo almissin hayrly olsun ha ha hs

 10. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayirli gunler kordugum ailesi♥♥♥
  Ben musait digilim musait oldugumda gelicem♥♥♥
  nasilsiniz kordugum ailesi???
  Iyisinizdir insallah♥♥♥

 11. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Pinar ablammm ozetleriniz coook guzel♥♥♥
  Basarilarin devamini diliyorum♥♥♥

  1. Pınar dedi ki:

   teşekkürler aynurum

 12. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ilk beniiiimmmmmm))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir