Kördüğüm 373. Bölüm Özeti 14 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım)# Khalid ölür.

Burak 03 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 373. Bölüm 14 Ağustos Salı Neler Yaşanacak?

 

Asgar Khalid’e bir daha böyle bir şey yapamayacaksın der. Khalid eline bakar ve kanı görür. Asgar silahı ona doğrultmaya devam eder. Kalbine başka bir mermi ateşler. Khalid kanlar içinde acıyla yere düşer. Asgar şeytanca sırıtır. Beni dinle görevimi tamamlamak için herkesi bile öldürebilirim. Cennete gitmenin zamanı geldi der. Alnından onu öper ve camda atlayarak oradan ayrılır. Asfaque abisi çıktıktan sonra, gelen bağırışı duyar ve yukarı çıkar. Saba yerde Khalid’i tutmakta ve yardım çığlıkları atmaktadır. Meethi de odaya gelir. Khalid Meethi’nin ismini fısıldamaktadır. Asfaque Khalid’in bir şeyler söylemek istediğini anlar ancak Khalid sadece Meethi tehlikede diyebilmektedir. Saba Meethi’yi iter ve kocasını öldürdüğü için onu suçlar. Meethi ona şokla bakar. Appu ambulansı çağırmasını ister. Asfaque ambulans geç kalabilir onu biz götürelim der ancak Khalid son nefesini vermiştir. Meethi aşağı inerken  Saba’nın sözleri kafasında yankılanır. Odanın arkasındaki kapıyı kapatır ve yere çöker. Tanrı bunu neden yaptın? bana yakın olan herkesi alıyorsun, neden? Bugün sadece Khalid eline Rakhi(Erkek kardeşlere bağlanan kolye) bağladım ve onu benden aldın mı? İstersen beni öldür, sevdiklerimi bırak. Onları hiçbir şey için üzme diyerek, haykırır.

Asgar yemeğine koyulan ilacın etkisi altında olan Akash’ı kontrol etmeye gelir. Ablasının kocası öldüğü için birkaç günlüğüne eşinle buluşamayacaksın onu haber vermeye geldim der. Juman Chacha tarafından verilen yemeği yedikten sonra çok uykulu hissettiğini genelde bu kadar uyumadığını ve uyandığında başının ağrıdığını söyler. Asgar birkaç gün sabretmesini ister. Akash uyuya kalır. Asgar, Juman Chacha’ya kapıyı dışarıdan kilitli tutmasını ve ilacın dozunu ikiye katlamasını söyler.

Asgar eve gelir hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranır. Onlara neden ağladıklarını sorar. Saba kardeşine sarılır ve ona Khalid’in öldüğünü söyler. Ashfaque, birisinin Khalid’i vurduğunu söyler. Asgar kızgın bir şekilde evime girip Khalid’i öldürmeye kim cesaret etti? Onun tüm ailesini bitireceğim ve onu kendi ellerimle cezalandıracağım der. Saba Meethi’yi suçlamaya devam eder Ashfaque, Meethi’nin sadece odasında olduğunu söyler. Saba, Khalid’in son nefesin de Meethi’nin ismini ve tehlikede olduğunu söylüyordu der. Asfaque abisinin Khalid’in  vurulması ile aynı anda dışarı çıktığını hatırlar ve neden böyle davrandığını düşünür.

Ansari eve gelmiştir. Khalid’ın cesedi, Ansari’nin adamları tarafından bir sedyeye konur. Asgar şok olmuş gibi rol yapmaya devam eder . Ansari cinayet olduğunu söyler. Rizvi ji bu cinayet ailemizde leke sürmüştür. Katilin tutuklanması gerekiyor der. Cesedi yarın işlemler bittikten sonra teslim edeceğini söyler. Ansari Meethi’ye bu cinayet işlendiğinde nerede olduğunu sorar. Meethi odada olduğunu ve çığlıkları duyunca geldiğini söyler. Ansari bu sefer Asgar’a nerede olduğunu sorar. Asgar akşamdan beri evde olmadığını söyler. Ashfaque’ın kafası karışır. Asgar içinden bu görevi en kısa sürede yerine getirmek zorundayım yoksa başım belaya girecek der. Akash dışarı çıkmak ister ancak Juman Chacha ona izin vermez.

Ansari Khalid hakkında gelen raporları inceler ve susturucu takılan bir silahla vurulduğunu ve Khalid’in katilini görmüş olması gerektiğini düşünüyor. Katilin evden birisi olduğu hakkında şüpheleri vardır. Hatta Rizvi ailesinin katili sakladığını bile düşünür. Saba Ansari ile görüşmeye gelir ve ona katilin Meethi olduğunu söyler. Ansari, Fida’nın gerçek isminin Meethi olduğunu duyunca şaşırır. Saba, Meethi’nin tutuklamasını ister. Ansari bu ismi sanki duymuş gibi hisseder Hint polisi onun ismini telaffuz etmişti sanki der. Saba ayrıca Meethi’nin Hintli olduğunu ve ailesinin onu sakladığını, kocasının son sözlerinin ‘’Meethi, tehlike ‘’ olduğunu söyler.

Ashfaque ablasının söyledikleri için Meethi’den özü diler. Onun böyle bir şey yapmayacağına emindir. Meethi, Saba’nın acısını ve öfkesini anlıyorum . Beni hiç beğenmedi ve bugün nefrete dönüştü der. Meethi, Khalid’in hiç kimsenin bilmediği bir sır hakkında bilgi sahibi olup olmadığını merak eder Ashfaque’a sorar. Saba eve gelir. Ammi ona koşar. Nerede olduğunu sorar? Saba, uzun zamandır gitmesi gereken yere gittiğini söyler. Asgar onun Ansari’ye gittiğini anlar. Biraz sonra Ansari adamlarıyla birlikte gelir. Hepinize iyi haberlerim var der. Fida’yı çağırır. Meethi alt kata iner. Ansari, Khalid’in cinayeti için Meethi’yi suçlar. Onu tutuklayacağını söyler Saba’nın ona her şeyi anlattığından bahseder. Ashfaque ona gerçeği anlatmak ister ama Ansari başka bir hikayeyi dinlemenin havasında değildir. Ashfaque’a seni tutuklamadığım için minnettar ol der. Ashfaque de Meethi ile gitmek ister. Ansari, her iki kardeşin Hintli misafirlerini savunmasına şaşırır. Meethi hepsinin durmasını söyler. Artık yalan söyleyemem. Ben bir Hintli olan Meethi Chatterjeeyim, der . Kelepçelenmesi için elini uzatır. Ansari onu alır ve giderler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 373. Bölüm Özeti 14 Ağustos Salı Fragmanı (1. Kısım)# Khalid ölür.” üzerine 13 yorum

 1. Mahym dedi ki:

  Tamam Aleynoşşşş yeni bölüme gelirsin işin bitirdikden sonra canım ben seni bekliycam

 2. Mahym dedi ki:

  Çok şükür iyim Tyllam işimde çok şükür iyi canım seni, seninle sohbet etmeyi çok özledim canım bugün siteye gelmiyecekmisin????
  Ailendekilerin hepsine selamlarımı söyle canım büyüklerinizin ellerinden küçüklerinizin gözlerinden öpüyorum ))))))))

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mahym ablam şu an müsait değilim birazdan gelirim))..görüşürüz))

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Herkese hayırlı Cumalar)))..
  ..
  Guljan ablam öncelikle beni dinlediğin için teşkkürler))).. başka doktorlara danışman çok iyi olmuş)..çok şükür çok sevindim sağlığın yerinde olmasına))..bide kocan çok iyi yapmış Gerizekalı doktoru işden atdırarak))..kendine iyi bak)).görüşürüz))

 5. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Mahym nasilsin iyimisin isin nasil bende iyim cok sukur su an sana cvb yazayim dedim simdi cikyorum grsz

  Aleyna nasilsin iyimisin

  Aynur sen nasilsin sana onceki ozetde yazmisdim

  Gokhan sen nasilsin hayat nasil iylesyormu annen bebis nasillar gokhan bebis kac aylik

  Guljan sen nerdesin bana msj yazmiyorsun burayada girmiyorsun nasilsin cocuklarin nasil saglik durum nasil merak etmeye basladim

 6. Mahym dedi ki:

  Hayırlı Cumalar hepinize arkadaşlar!!!!!
  ALLAH’IM…Sen seni anlatan dilleri…Seni anlatan halleri…Ugrunda gecen günleri…Sevginle dolup tasan aydinlik kalpleri…; ihsan eyle…ilahi iman verdin ; daim eyle…ihsan verdin ; kaim eyle…”Cennetinle, cemalinle müserref eyle” (Amin)
  Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

 7. Mahym dedi ki:

  Tyllam burdamısın seni çok aradım???????

 8. Mahym dedi ki:

  Pınar hanım öncelikle Hayırlı Cumalar dileyorum, ellerinize sağlık çok güzel olmuş bu bölüm vede çok heyecanlı, teşekkür ederim canım ablam!!!!!!!!!!!!!!

 9. Tylla ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Herkese gunaydin hayirli cumalar dileyorum hediyelerim nerde bulamiyorum
  Bakin aa sizden bol bol hediye istiyorum cunki dun geceden beri ozetlere ilk ben giryorum
  Mahim
  Gokhan
  Guljan
  Aleyna
  Aynur
  Hadi hediyelermi verin

 10. Pınar dedi ki:

  ikinci partı bitiriz bitirmez atıcam

 11. Pınar dedi ki:

  Günaydın Hayırlı Cumalar

 12. Tylla ❤❤ dedi ki:

  PINAR HANIM ELLERNIZE SAGLIK OZETLER BIR BIRINDEN GUZEL CIKYOR

 13. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Yine benim olleeeeeeeeyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.