Kördüğüm 372. Bölüm Özeti 13 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)#Mukta’nın bebeği doğar ve Vishnu ölür

Burak 02 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 372. Bölüm 13 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak?

Ashfaque erkek kardeşi Asgar’a ulaşamaz. Meethi’yi Akash’la birleştirmenin bir yolunu bulmak için Tanrıya dua eder. Meethi, Akash ve Asgar hakkında bilgi sahibi olup olmadığını sorar. Akash için gerçekten endişelenmektedir. Ashfaque  Meethi’nin acısını anladığını ve gözlerinde Akash’a olan sevgisini gördüğünü söyler. Meethi’ye ”Ne yapacağımı anlayamıyorum. Her seferinde başarısız oluyorum, sözümü yerine getiremediğim için beni bağışla” der. Saba bunu görür ve Aashfaque’a  önce onun hayatını kurtardın ve sonra onu bu eve getirdin ve şimdi Meethi’den özür mü diliyorsun diye kızar. Saba, Meethi’nin evli olduğunu ve kocasını sevdiğini söyler. O kocasıyla görüşmek için can atıyor. Sen onu seviyor musun? der. Ashfaque bunu yaptığım için herhangi bir ceza almaya hazırım. Benim aşkım, onu almak için sınırı aşan adama kıyasla hiçbir şey değil der ve oradan ayrılır. Saba kardeşi için dua eder.

Divya ve Damini’ye Mukta’nın yoğun bakım odası önünde beklemektedir. Vishnu makineye bağlı olarak nefes alabilmektedir. Vishnu’nun kalbi durur ve doktor tüm müdahalelere rağmen Vishnu’yu geri getiremez. Kaderin cilvesi ki aynı anda Mukta olanlardan habersiz doğum yapar ve bir erkek çocuğu doğurur.

 

Ashfaque, cevşenin içinden çipi kontrol etmek için kardeşinin dizüstü bilgisayarını kullanmayı önerir. Asgar henüz eve dönmemiştir. Ashfaque, çipi dizüstü bilgisayarına koyar ancak şifre korumalı olduğundan açamaz. Şifrenin dört harfli bir kelime olduğunu fark eder. Meethi ona Fida’yı denemesini söyler. Şifre oFida değildir. Ashfaque  hacker olan bir arkadaşı olduğunu söyler. Bize yardım edebilir der. Meethi, Ashfaque’a Akash’la görüşmesini ya da onu kurtarmasını sağlayacak bir arkadaşının olup olmadığını sorar. Meethi çok üzgündür ve Akash’ı düşünmekten gözüne uyku girmemektedir.

Ashfaque çipe bakar. Fida, tren patlamasından önce bunu Meethi’ye verdiyse, o zaman kesinlikle içinde önemli bilgiler vardır diye düşünür. Arkadaşı Süleyman ile görüşmeye karar verir ancak Süleymen şehir dışındadır. Süleyman bu işlerde iyi olan Saba’nın eşi Khalid’i önerir onunla görüş der. Saba kocasının yardım etmesini istemez. Nilofer evden ayrılmak ister ve bavullarını toplar

Asgar odasına girer ve üzgün ​​görünüyordur. Birisi kafasına bir silah dayar. Asgar’ın patronu, görevin başarısızlığı yüzünden ona kızgındır. Asgar  planının Hintli kadın ve kocası yüzünden bozulduğunu söyler. Aman Ki Dua patlaması için sana 20 lak vermiştim. Çip ile birlikte yarın bana iki katı geri ver yoksa ben de seni bir Fida yapacağım ve tüm aileni, burada bitireceğim diye tehdit eder. Tamamlanmamış çalışma için cezalandırılıcaksın der. Zubeida kapıda eksik işin ne olduğunu düşünürken adam odadan çıkar.

 

Asgar, Akash’ın kilitlendiği hapishaneye komiser Aftab Ahmet kılığında girer ve Hintli casusu sorar. O çok tehlikeli ve daha güvenlikli bir yere alınmalı der. Rehmat da aynı fikirdedir. Asgar Akash’ı alır ve çıkar. Daha sonra Ansari karakola gelir ve Rehmat, Komiser Aftab Ahmet ‘ın Akash’ı merkez hapishanesine götürdüğünü söyler . Asgarın unuttuğu sahte kimlik kartını gösterir ve Ansari durumu anlar.

 

Divya ve Damini Mukta’nın bebeğine bakmak için odaya girerler. Mukta Vishnu’ya güzel haberi kendisinin vereceğini söyler. Meethi Ansari’ye gerçekleri anlatmaya karar verir . O esnada Ansari adamlarıyla eve gelir. İllegal olarak Pakistan’a gelen bir Hintli kadına yardım ettikleri ve onun burada  kalmasına yardım ettikleri için hepsini tutuklayacağını söyler. Meethi onu bir kez dinlemesini ister. Hepsi masum der. Meethi başından geçenleri anlamak ve eve geri dönmesine yardımcı olmalarını ister. Ansari onu  dinlemez ve onun terörist olduğundan şüphe eder. Jammu tren patlamasında ve Aman Ki Dua’da da rol aldığını ve tutuklanacağını söyler. Bu aile seninle birlikte tutuklanacak der. Meethi bir kez onu dinlemesi için Ansari’ye yalvarırken, polisler Khalid, Ashfaque ve Rizvi ji’yi alırlar. Abbu (Ashfaque’ın babası) kalp krizi geçirir. Herkes ona koşar. Meethi bağırır ve sonra rüyasından uyanır. Meethi bu aile için bile bunları yapıyor salar bana ne yaparlar diye düşünür ve Ansari’ye hiçbir şey söylememeye karar verir.

Arkadaşlar özetimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayalım. Yeni özetlerin devamı için lütfen reklamlara tıklayın.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 372. Bölüm Özeti 13 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)#Mukta’nın bebeği doğar ve Vishnu ölür” üzerine 21 yorum

 1. Tylla ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kordugum aylesi
  Guljan
  Gokhan
  Mahim
  Nuranaay
  Aleyna
  Aynur
  Rojinim
  Hayat
  Pinar hanim
  Iyi geceler iyi uykular hepinize

 2. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Guljan merhaba iyi agsamlar ve hayirli sabahlar bu gunde yoksun telefonumda tarifim yok o yuzdende burda sana msj birakyorum nasilsin aylen cocuklarin nasil saglik durumun her sey yolundami umarim yolundadir yarin gorsz iyi geceler tatli ruyaler ve sabahin hayirli

 3. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Gokhan komik hikayelerini okudum tsk ederim ellerine saglik evet koydeyim zaman bulamiyorum gec saatde musayit olyorum ve yorgunlukdan uyuyu kalyorum bende ozledim seninle konusmayi esgi gunlerdeki gibi sen guljan ben nasil sakalasyorduk isilin komik komik konusmasi guljanin sopalari dayaklari tekmeleri hatirlayormusun ikimizin vompirler hakda yazisdiklarmiz aptal sinir edici ayna….

  Neyse iyi geceler Gokhan Allah rahatlik versin sorularinida cvbladim onceki ozetde

 4. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Tmm Aleyna yarin konusuruz sanada Allah rahatlik versin iyi geceler

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam ben şarjım çok az..üzgünüm((..yarın konuşsak olur mu))..iyi geceler Allah rahatlık versin))yarın inşAllah görüşürüz))❤

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  O zaman MAŞALLAH diyelim ablam))..

 7. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Burayada bir sure int cekmedi
  Cok uzuldum nazar degmesin iki gundur cekyor

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Olsun ablam sorun değil))..tabi köy işleri zordur elbet..anlaya biliyorum))..kolay gelsin ablam))

 9. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Aleyna koydeyim ev isleri beni cok yoryor musayit zamanim olmuyor o yuzdende bazi yorumlarnizi okumadan cvblamadan gecyorum kusuruma bakmayin

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tekrar hoşgeldin ablam))..

 11. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Aleyna ben geldim

  Pinar hanim size cok tsk ederim ellerinize ve emeginize saglik

  1. Pınar dedi ki:

   saolun teşekkürler

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm bekliyorum))..

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin))..ee Tylla ablam neler yapıyorsun?))

 14. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Biraz bekle aleyna ozet okiycam simdi

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ellerine sağlık pınar ablam))..

  1. Pınar dedi ki:

   saol aynurum

 16. Tylla dedi ki:

  Geldim aleyna

 17. Umut dedi ki:

  Ben süpersiniz Pınar ablacım elinize sağlik çok guzel olmuş

  1. Pınar dedi ki:

   saol umut teşekkürler

 18. Pınar dedi ki:

  ilk kim bakalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir