Kördüğüm 371. Bölüm Özeti 12 Ağustos Pazar Fragmanı (1. Kısım)# Akash Meethi’yi bulmak için Pakistan’a gider.

Burak 02 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 371. Bölüm 12 Ağustos Pazar Neler Yaşanacak?

Önceki bölümde Asgar Meethi’yi Hindistan’a ailesinin yanına gönderme bahanesiyle sınıra götürmüş ve orada patlama eylemi yapacakken başarılı olamamıştı. Sınırda Akash ve Meethi birbirlerine çok yaklaşmalarına rağmen son anda  Akash Meethi’yi görmüş ancak polisler ona engel olmuştu. Akash’ Meethi için Pakistan’a illegal olarak girmeye karar vermişti. Arkadaşlar bu bölümler çok sürükleyici yazarken ben çeviri yaparken bile çok heyecanlandım.Takip etmenizi özellikle öneriyorum. Bir kusurumuz olduysa affola…

Meethi ve Asgar karakola giderek Ashfaque’ı  oradan kurtarmak ister. Ansari Meethi’yi şiddetli şekilde sorgular. Asgar araya girerek evlenecekleri yalanını söyler. Ansari Methi’nin söylediklerine şüphe ile yklaşır ancak elinde herhangi bir kanıt olmadığı için Ashfaque’ı serbest bırakır. Ansari onlara güveneceğine her geçen dakika şüphesinin arttığını düşünür.

Akash Pakistan sınırına kadar saklandığı kamyonla gelmiştir. Burada da arama yapılır. Akash bu sefer kamyonun altındaki şafta tutunarak gizlenir. Akash saklanırken Meethi’nin almış olduğu halhal yere düşer.Kontrol tamamlanır ancak Pakistanlı polis yerdeki halhalı fark eder. Tam onu alacakken araç hareket eder Akash halhalı alır ancak polis onu görür. Kamyon giderken polis arabası arkasından kovalar. Polis arkadan ateş açar ancak Akash vurulmaz. Akash kendisini yere atar ve yakalanmadan kaçmasını başarır.

Tam o sırada Maiyya uykusundan oğluma yardım edin diyerek uyanır. Sankrant ve Gomti koşarak yanına gelir. Maiyya onlara kötü bir rüya gördüğünü söyler.Akash ‘ın tehlikede der. Sankrant onu sakinleştirir. Akash’ın Pakistana gidip Methiyi alacağını söyler. Maiyya bütün bu olanlar için kendisini şuçlar. Oğlu Akash için çok endişelidir.

Meethi eve gitmeye bu kadar yaklaşmışken gidememesine çok üzülür. Daha burada ne kadar kalacağım ne zaman Hindistana geri döneceğim diyerek kendi kendine konuşur. Nilofer Meethi’ye geri geldiği içim teşekkür eder. Aksi takdirde Ashfaque hapiste kalacaktı der. Acını anlıyorum der ve Meethi’ye sarılır. Meethi artık dayanamaz ve Ansari’ye gidip gerçekleri ona söylemeye karar verir. Ansari’nin ona yardımcı olacağını kendisinin illegal hiçbir şey yapmadığını söyler. Asgar Meethi’nin elini tutar. Hiçbir yere gitmeyeceksin der. Meethi Asgar’dan elini indirmesini ister. Asgar Meethiye odana git der. Ashfaque elini Meethi’nin kafasına koyar. Yemin ederim seni kocanla buluşturacağım der. Ashfaque ona güvenmesini ister. Şu an herhangi bir yere gitme der.

Ashfaque Meethi’yi, Akash’ın adını ve numarasını bir parça kağıda yazarken merakla bekler. Onu kocasıyla buluşturmasına söz vermiştir. Ashfaque çok fazla endişelenme ve  tek bir gözyaşı dökmemekle bana bir iyilik yap der. Meethi teşekkür eder ve bana iyi haberler getir der. Mukta hastaneye kaldırılmıştır. Jogide hastaneye gelir. Damini Akash’ın illegal olarak  Pakistana gittiğini ve Meethi’nin hayatta olduğunu söyler. Doktor gelir ve şüphelenecek bir şey yok, bebek de iyi der.Bir kaç gün içinde doğum olabilir der. Kocasını merak ettiği için sancılarının başladığını söyler.

Ashfaque Meethi’nin verdiği numarayı aramak için telefon edilen yere gelir.Ondan öncede Akash telefonda Damini ile konuşmaktadır. Pakistana vardığını ve telefonunun düştüğünü bu sebeple ulaşılmaz olduğunu söyler ve telefonu kapatır. Ardından Ashfaque telefonu eline alır ve Meethi’nin verdiği Akash’ın numarasını arar ancak ulaşamaz. Akash telefon ücretini büyük para ile vermek ister ancak satıcının bozuğu yoktur. Ashfaque ‘a döner ve parayı bozmasını ister elinde cüzdanını Meethi’nin resmi görünecek şekilde tutar ancak Ashfaque resmi göremez. Ashfaque  parayı üzerinde bozuklık olmadığı için bozamaz ancak Akash’ın yerine ücretini öder. Parasını eve giderek bozmayı talep eder ve Akash kahve dükkanına gidelim orada bozdururuz der, sana kahve ısmarlayayım der ve kahve dükkanına giderler.

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 371. Bölüm Özeti 12 Ağustos Pazar Fragmanı (1. Kısım)# Akash Meethi’yi bulmak için Pakistan’a gider.” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Pınar hanım

 2. Pınar dedi ki:

  Arkadaşlar bu bölümleri özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Çok heyecanlı…

 3. Pınar dedi ki:

  yusra hnm teşekkür ederim sizin için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

 4. Yusra...... dedi ki:

  Gerçekten çok heyecanlı ben de merakla bekliyorum bölümleri özette tek numarasınız çok hızlısınız bi açıyorum sayfayı 3-4 bölüm eklenmiş oluyor teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.