Kördüğüm 369. Bölüm Özeti 10 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Vishnu öldü mü?

Kördüğüm 369. Bölüm Özeti 10 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak ?

Ashfaque sessizce Meethi’nin odasına girer ve yatağına bir hediye bırakır. Tam çıkarken Meethi onu durdurur. Ashfaque hediyesini verir. Meethi sariyi görünce heyecanlanır yarinki Teej töreninde (Hindistanlı kadınların yaz aylarının sonunda kutladıkları  Shiva ve Parvati tanrılarına tapınma ritüeli) giyeceğini söyler. Bu arada Nilofer gizlice onları dinlemektedir. Meethi arkadaş olarak hediyesini kabul ettiğini söyler ve kendisinden önce aile üyelerine vermesi gerektiğini söyler. Nilofer kızgın şekilde Meethi’ye bakar ve gider

Mukta Vishu’nun yanında teej töreni için eline kına (elinin içine kına ile Vishnu yazdırır) sürdürmektedir. Nani bunu görür ve sinirlenir. Asgar Meethi’ye pasaportunu verir. Meethi buna çok sevinir. Sonunda ailesinin yanına döneceğini düşünür ve ne isterse yapacağını söyleyerek teşekkür eder .

Tappu da teej için hazırlık yapmaktadır ve Rathor’u arar Ancak Rathor Ambika ile olan  görüşmelerine dalmıştır ve telefonu cevaplayamaz. Meethi Ashfaque tarafından hediye edilen sariyi giyerek Teej ritüeli için çamurdan heykel yapar. Mukta da hazırlık yapmaktadır. Ashfaque Meethi’ye aşık olduğunu onun evli olduğunu bilmesine rağmen söylemeye karar verir. Kendini kontrol edemez. Odaya girdiğinde Meethi’yi rituli yaparken ve daima Akash’ı seveceğini söylerken bulur. Ashfaque durur ve Meethi’nin kendisini sevmesi için Allah’a dua eder.

Herkes kahvaltıdayken Meethi yeni sarisi ile gelir. Meethi sarisini Ashfaque’ın hediye ettiğini söyler. Herkes onu çok beğenir. Zubeida Ashfaque’ın Meethi’yi sevdiğini düşünür. Aile ona kahvaltı yapmasını söyler ancak Meethi festival hazırlıklarını kocası için yapacağını söyler. Asgar Meethi’ye ailesine vizeden bahsettin mi ? diye sorar. Meethi hayır der doğru zamanı bekliyorum.

Akash polisle konuşmaktadır ve  Mukta içeri girer. Mukta Teej töreni için Akash’a bir hediye almıştır ancak Akash kabul etmez. Mukta Meethi’nin aldığını düşün o nerede ise senin için festival ritüellerini yapıyordur der. Akash sonunda hediyeyi alır. Mukta’nın karnında bir ağrı başlar ve onu hızla hastaneye götürürler. Akash Mukta’nın tedavisi için hemşirenin getirdiği kağıdı imzalar.

Doktor çocuğun iyi olduğunu ancak Mukta’nın konrol altında tutulması gerektiğini söyler. Meethi tüm aileye Urduca teşekkürler yazan bir çerçeve hediye eder. Ashfaque’ın babası hediyenin nedenini sorar Meethi vizesinin alındığını ve sonunda ailesinin yanına döneceğini söyler. Herkes buna mutlu olurken Ashfaque şok olur.

Nani evlerinin önündeki ateşe bakarken Tappu gelir Nani’nin Vishnu’nun öldüğünü söylemesiyle şok olur, göz yaşlarını tutamaz. Tappu ateşin içinde Vishnu’nun bedeninin yakıldığını düşünür. Hastanede Akash Mukta’ya yiyecek bir şeyler getirir. Yemesi için Mukta’yı zorlar. Yarın Amritsar’a gideceğini söyler. Meethi için bazı izler bulacağını ümit eder.

Tappu Nani’ye inanamaz. Her zaman Vishnu’dan nefret ettiğini ancak bu sefer limitleri aştığını söyler. Nani böyle önemli bir şey için yalan söylenir mi der. Tappu Nani’nin ellerini başına götürerek söylemesini ister. Nani ellerini indirir ve suçlanacağıma ölseydim daha iyiydi der. Tappu bunu Mukta’ya nasıl söyleyeceğiz diyerek kızar. Nani bir şekilde söyleyeceğiz der.

Meethi yatakta yatıyorken Ashfaque’ı gitar çalarken görür. Yanına gider ve neden uyumadığını sorar. Ashfaque sen niye hala ayaktasın der. Meethi ailesine döneceği için mutlu olduğunu söyler. Ashfaque aşık olduğu için uyuyamadığını söyler. Meethi Nilofer’e aşık olduğunu biliyordum der. Ashfaque döner ve o Nilofer değil der. Nilofer olanları balkondan izler. Meethi onu başka kızla görmediğini söyler. O zaman aşık olduğun kim diye sorar. Ashfaque bunu konuşmazsak da iyi olur der. Meethi Hindistan’a gittikten sonra onu arayacağını ve Ashfaque’ın onun için yaptıklarını unutmayacağını söyler.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 369. Bölüm Özeti 10 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Vishnu öldü mü? (74 Yorum)

 1. 19cvp) Kahveyı daha çok severım

  20cvp) Şimdi pilav yedım

  21cvp)Dinlemeyi severim söylemeyı sevmem

  22cvp) Odamın rengı beyaz ben severım bana yeter

  23cvp)Ilk önce kanıtlamasını isterdim ama şaşırırım tabi sonradan hemen sarılıp hasret gıderırım

  24cvp) Yok

  25cvp) Uğurlu sayım aslında bilmem

  26cvp) Ailem dışında hiç kimse yok

  Buarada polis bey soruların çok güzel ve etkileyici,çok teşekkür ederim

 2. 11cvp) Ilk maaşımı anneme,kardeşime ve kendime harcadım,

  12cvp) Hiç fikrim yok,

  13cvp) Hele şükür kurallar yok,

  14cvp) Yok asla,

  15cvp) Rabiamı
  Gökhanımı
  Hayatımı
  Güljan ablamı
  Tyllamı
  Aleynoşımı
  Aynurumu
  16cvp) Evet üzdü
  17cvp) Sevgi dolu anlamlı sözleri daha çok seviyorum

  18cvp) fikrim yok

  19cvp)

 3. 1cvp) Hayatımda beni en çok benim tanıdıklarımın sevmesini isterım,

  2cvp) Cok manalı ve anlamı olan sözler,

  3cvp) ???????????????

  4cvp) Oldu, bir kaç kez, ama neyse oda bana kalsın;

  5cvp) Ben hayatımda hıç kimseden nefret etmem,

  6cvp) 18-20 yaş aralarında,

  7cvp) Sevdiğim insan ilk önce dürüst,anlayişlı,akıllı, adam gibi adam olmalı (sıfat hıç önemlı değil),

  8cvp) Ilk aşkımın ismi KAKAJAN,

  9CVP) Olduğum ülke zaten bana yetıyor, çok seviyorum ben Türkmenistanımı)))

  10cvp) İkiside fark etmez,

 4. Yemek yemeye gitmişdim canım aniden çağırdılar haber veremedim özür dilerim biriciğim)))))
  Seni bekliyorum)))
  Hem seni beklediğimde Gökhanın sorularını cevaplayim))))))

 5. Aleynoşşş
  Boyum 1.70
  Kilom 57
  Saçım uzun ve koyu sarı
  Ben kırmızı, mavi, beyaz, yeşil renkleri severim,
  Göz Rengi-Koyu Kahverengi
  Takıma gelirsek onu bilmem valla….

 6. Ablam boyun kilon kaç??..saçın uzun mu?..hangi renki seversin?..tutduğun takım?? Aklıma geldi soruyum dedim..hemde konu olsun diye..

 7. Ayy ben handenin güzelliğine hayranım))).maşaAllah ablam sana)))..sarışınsın demek))..bende kumralım))..

 8. Evet sen söylemişdin gülüm ama ben hatırlamadım o yüzden sordum))))
  Maşallah çok güzelmişsin canım, Allah nazarlardan korusun))))))))))
  Ben HANDE ERÇELE benzıyorum, ama onun gibi kumral değilim biraz sarışınım)))))

 9. Aleynoşşş tam yemek yiyecekdim ki vardim mutfağa mutfakta patronumuz yemek yiyormuş, bende sonra yerim dedim

 10. Var ablam daha önce söylemişdim..(BENSU SORAL)..saçlarım,gözlerim,yüz şeklim,gülüşüm,burnum,boyum felan benziyor..
  Peki senin benzediğin birisi var mı??

 11. Bu arada Aynur nerde??..Tylaa ablam da yazmıyor..Guljan ablam dün gece bekledim ama yazmadı..Gökhan da dün akşam işi olduğundan yazamadı şimdi nerde?????

 12. Aleynoşşşş geldım ben,seni bekliyorum ben)))))
  Hani size söylemiştim yaaa ameliyat etdirdim diye))))))) sizde ne söylenildiğini bilmiyorum galiba safra kesesi diyemi söyleniyor? Bizde öt haltasy diye söyleniliyor, onu ayırdılar, onun izleri ağırıyor)))))))))

 13. Ablam benimde yarim saatliğine işim var..annem mutfağı toparlamamı istedi..ben birazdan gelirim))

 14. Sen tabi kırmızıyı giyersen olucağı bu olur)))..boğacık ne yapsın zaafı var kırmızıya işte)))))ahahah))))..
  Bide ablam hangi ameliyat izlerin??.

 15. Ha anladım)))..
  Bide burda hep kurban bayramında bu tarz olaylar olur..bi keresinde 2-3 yıl önce sokakda yürüken bi mahalleli boğanın peşinden koştuğunu görmüşdüm…var yaa o an ne kadarda gülmüşdüümm)))..

 16. Son anda arkadaşımı yakalamak uzereyken başka komşu geldı ve onu kurtardı, yol boyunca kendi-kendine mırıldanıyor -Allah belanı versın senın,bu gün işden sag-salım gelıyım seni yakicam- diye elbisesine mırrıldanıyor

 17. Yazık yaa kim bilir ne kadar da korkmuşdur..peki kurtulamyı nasıl başardı..
  Valla onu bunu bilmem arkadaşın
  bi daha kırmızı renk giymeye tövbe etmişdir kesin)))..

 18. Komşumuzun kendiside bilmiyor,onlar uyuyordu, kapıları açık kalmış bogada çıkmış ordan sokaktaymış bende kovalamaya başlayınca gördüm onu))))))))))

 19. Evet canım bi görsen yüzü bem beyaz oldu çok korktu, bana neden gülüyosun ki yardım etsene bana dıyor, ben gülküden yerimde duramadım, çok korktu kızcaz

 20. Abla yaa o havalı olan arkadaşın o inek resmen havasını söndürmüş))ahahaha)))))))))..

 21. Arkadaşını kovalayan boğamıydı???..ahahhaah))..
  Tabi kırmızı renki görünce kuduru verdi)))ajaahahahahahahha)))..

 22. Yerlerdeyim şu an)))))))ahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahajahhahahahahahahahahhaha))))))))))))…..

 23. Her gün sabah işe arkadaşimla gidiyoruz, arkadaşim bizden 2-3 ev uzaklıkta yaşiyor, bu gün sabah bende sokakda onu bekliyordum, o arkadaşimda kendını beğenen birisi işde, evinden çıkdı görsen bir neşeli bize taraf yürüyip geliyordu, bir baksam komşumuzun ineği dışarıya çikmiş, arkadaşimda kırmızı elbisede o inek bir kovaladı onu bir görsen canım resmen sokakta bağira bağira koşuyordu,
  sabahtan berı gülmekten öldüm yaaaaaaaaaaaaaa)))))

 24. Aleynam dur canım sana bir sey anlatıcam
  Sabahtan beri gülmekten öldüm yaaaaaaaaaaa)))))
  Yazıcam şımdı bekle beni