Kördüğüm 366. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım) # Kajri Maiyya’nın sakladığı Cd’yi bulur.

Kördüğüm 366. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Neler Yaşanacak ?

Shoaib Asgar ile buluşmaya gelir. Yanında iki tane çanta vardır. Meethi, Asgar’ı çantayı kontrol ederken görür.  MeethiKapıyı açar ve Asgar içeri girer ve konuşmaları Meethi’nin duyup duymadığından şüphe eder. Asgar geç olduğu için Meethi’ye gidip uyumasını söyler. Meethi ayrılırken Fida’nın verdiği cevşen yere düşer. Hindistanlı birisinin cevşen taşımasına şaşırır. Meethi onu bir arkadaşının verdiğini söyler.

Biri, Meethi’nin boynuna ip dolamıştır. Meethi yardım için çığlık atarken ve Maiyya’nın ismini seslenirken Maiyya uyanır. Meethi’yi ben öldürmedim diyerek sayıklamaktadır. Rüya görmüştür. Maiyya yatağının altındaki cd’yi çıkarır. O esnada Kajri geçiyordur ve elinde cd’yi fark eder. Maiyya, hikayeye son verecek olan cd’yi yok etmek istiyorken Kajri cd’nin içindekileri merak eder.

Birisi Meethi’nin penceresinden taşla kaplı bir kağıt atar. Meethi pencereye gelir ve oradan kaçan uzun bir adamı görür. Nusrat yerden notu alır. Meethi merak eder ve Nusrat ile konuşur. Nusrat, Meethi’den sabah gördüklerini kimseyle paylaşmamasını talep eder. O da kızkardeş anlamına gelen aapa der. Meethi nedenini sorar. İşin aslı Nusrat başka birisine aşıktır ancak ailesini kıramadığından onların isteklerini yerine getirmiştir. Ailesinin mutluluğu onun için çok önemlidir. Nusrat, kalbini takip edeceğine dair Meethi’ye güvence verir.

Maiyya gördüğü rüyadan endişelenmiş ve Akash’a olanları anlatmak istemektedir. Ancak bunları Akash’a söylersem bir daha benimle konuşmaz der. Gomti  cd’yi yok edip atmasını ister ve Meethi’nin asla geri gelmemesi için dua etmeliyiz, der. Gomti kapının önünde bir gölge fark eder. Kajri gelerek onlara getirdiği kıyafetleri verir. Kıyafetleri alırlar ve kapıyı tekrar yüzüne kapatırlar. Kajri Pavitra’nın o gün cd’yi nasıl aldığını hatırlar. Cd’de ne var? Meethi ile nasıl bağlantılı? diyerek merak eder. Zubeida Meethi’den onunla fabrikaya gelip gelmeyeceğini sorar. Ashfaque’e ve diğer tüm işçilere öğle yemeği götürecektir. Meethi onunla gitmeyi kabul eder ancak Zubeida ondan kaçmayacağına dair söz alır.

Ashfaque, personeline kıyafetlerin nasıl boyanacağını ve halıları nasıl hazırlayacağını öğretir. Zubeida ve Meethi yemekleri getirir. Anasari devamlı olarak iş yerine geldiği için Ashfaque Meethi’yi görmesinden ve onu sorgulamasından endişe eder. Öğle yemeği yemek için herkes oturur. Meethi aynaya bakar ve çıplak alnını fark eder. Kırmızı renkli boyayı eline alarak alnına sürmek ister. Zubeida ve Ashfaque Meethi’nin yanına giderek onu durdurur. Ashfaque bu yaptığın  suç teşkil eder, der. Bu yaptığın hareket hepimizi hapse koyar der. O esnada Ansari gelir. Meethi alnına boya sürmüştür .Ashfaque anlaşılmaması için Meethi’nin yüzünün tamamına boya sürer. Ansari olanları görür Ashfaque gene bir hikaye yazarak anlatır ancak Ansari memnun kalmamıştır.

Kajri, Maiyya’nın odasına gelir. Cd için etrafına bakar ve sonunda yatağın altındaki kitabın içinde cd’yi bulur. Gomti geri döner ve Kajri fark edilmeden yatağın altında saklanır. Gomti ayrıldıktan sonra Kajri saklandığı yerden çıkar. Meethi terastadır. Rizvi ji oraya gelir. Üzgün görünüyorsun,  hüzün ve acılarını unutmanın çok iyi bir yolu var, der. Bir şerifin şiirini söyleyeyim, tüm acılarınızı, üzüntülerinizi unutursun der. Birkaç satır konuşmaya başlar. Meethi duyduğu gibi gülümser. Bu şiiri ona dedesinin okuduğunu söyler. Acını çok iyi biliyorum. Merak etme çok yakında evinde olacaksın, o zamana kadar güçlü olmalısın, seninle ilgilenmemiz için bize şans ver der.

dizibilgi google play

Kördüğüm 366. Bölüm Özeti 7 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım) # Kajri Maiyya’nın sakladığı Cd’yi bulur. (3 Yorum)