Kördüğüm 365. Bölüm Özeti  6 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım) #Akash Meethi’nin neden evden ayrıldığını anlar.

Kördüğüm 365. Bölüm Özeti  6 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Akash karakolda listeleri kontrol ederken bir anda Meethi’ nin sesini duyar ve onu karşısında bulmasıyla şok olur. Meethi prensesin burada olduğunu söyleyerek Akash’a karnını göstermektedir. Akash Meethi’nin ellerini tutar. Onu kaybettiği için çok üzgün olduğunu ve onsuz yaşayamayacağını söyler. Gideceğini neden söylemedin diyerek sitem eder. Akash beni hatam yüzünden cezalandır ama asla beni sensiz bırakma diyerek göz yaşları içinde Meethi’ye sarılır. Hadi eve gidelim herkes bizi bekliyor, der. Memur Akash’a karısının isminin listede olup olmadığını sorar.

Akash gerek kalmadı ben karımı buldum, der. Döner ve Meethi’yi yanında bulamaz onu arar ancak gördüklerinin tatlı bir hayal olduğunu anlamasıyla kendine gelir çok üzülür. Memura dönerek listeyi kontrol ettiğini ancak karısının isminin olmadığını söyler. Daha sonra Akash’ın yanına Sankrant gelir. Akash onu gördüğüne şaşırır. Sankrant yengesinin muhakkak bulunacağını düşünmektedir. Listede isminin olmaması onlara Meethi’nin hayatta olduğuna dair ümit verir. Sankrant abisinin burada beklemesinin bir işe yaramayacağını ve eve dönmelerini söyler.

Asfaque’ın annesi Meethi’yi eve getirmesine kızar. Hintli bir kadına yardım ederek kendilerini de tehlike altına soktuklarını düşünür.(Çünkü Meethi sınırı izinsiz olarak aşmıştır.) Keşke onu bulduğunuz yerde bıraksaydınız, der.Oğlunun Meethi’yi eve getirmesinden ve ona kalacak yer imkanı tanımalarından mutsuzdur. Baba her şeyden önce insan olduğu için Meethi’ye yardım ettiklerini söyler. Ashfaque’ın annesi Meethi ile konuşur. Meethi ise eve gitmek istediğini söyler. Ashfaque’ın annesi Meethi’nin eve dönmesi için herşeyi yapacaklarını söyler. Bu gece evde kutlama olduğu ve polis memurunun da burada olacağı için Meethi’den şüpheli davranmamasını ister.

Akash eve gittiğinde ailesini hüzün içerisinde Meethi için ölüm töreni yapıyorken görür. Onun için mumlar yakılmıştır. Akash gördüklerine çok sinirlenir mumları söndürür ve gelen misafirlere gitmelerini söyler. Ailesine kızar. Meethi’nin kalp atışlarını duyduğunu ve onun hayatta olduğunu söyler. Maiyya neden gerçekleri kabul etmiyorsun? Meethi hayatta ise nerede? neden onu eve getirmedin der. Aşk ve gerçekler farklıdır der. Akash Meethi’nin onu terk etmediğini ve onu ne olursa olsun bulacağını söyler. Meethi’nin kaldığı evin kızı Nusrat evlenecektir ve onun için kutlama yapılacaktır. Nusrat Meethi’den onun hatırı için herhangi şüphe çekici şekilde davranmamasını ve gülmesini ister düğüne polis memuru Ansar da gelecektir.

Akash Gomti’yi Meethi’nin eşyalarını toplarken görür. Annesine giderek onun için yas tutacağınıza onun kıyafetlerini topluyorsunuz. Hepinizin onun ölmesini istediğinizi hissediyorum. Size onun hatıralarını odamdan toplamanızı kim söyledi? diyerek, kızar. Meethi ailesinin onu merak ettiğini düşünür. Onları bir şekilde hayatta olduğuna dair bilgilendirmek ister. Meethi ailesini aramak için evden kaçar. Parası olmadığı için altın küpelerini telefon ücreti olarak verir. Ailesini arar.(Thakur’un evi) Damini telefonu açar.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 365. Bölüm Özeti  6 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım) #Akash Meethi’nin neden evden ayrıldığını anlar. (2 Yorum)