Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 4 Ağustos Cumartesi Fragmanı (1. Kısım) #

Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 4 Ağustos Cumartesi Neler Yaşanacak ? (1. Kısım)

Kördüğüm Dizisinde heyecan tüm hızyla devam ediyor.  Bir önceki bölümde polislerle tartışan Akash göz altına alınmıştı. Akash polisler tarafından nezarete atılır. Meethi ise halen bulunamamıştır. 4 Ağustos’da yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 363. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 4 Ağustos Cumartesi Özeti 363. Bölüm Tüyoları

Meethi ve Damini Manor tren istasyonundadır. Trenleri hareket etmektedir. Damini’nin ayakları durur Iccha ile yaşadığı anlar göz önüne gelir. Damini uzaklara gidiyoruz, Akash’ı unutabilecek misin diye sorar. Meethi geri dönmenin bütün umutlarını kesiyorum der hüzünlenir. Şimdi ileriye bakalım der. Sankrant annesine Akash’ın hapishanede olduğunu söyler ve onu kefaletle serbest bırakmalıyız der.

Meethi ve Damini kompartmandaki yerlerine otururlar. Bu arada trende terörist olduğuna yönelik bir arama başlatılır. Metal detektöre girmeden trene binen bir kadın ve adam vardır.  Bu kadında adam Meethi ile aynı kompartmandadır ve tren Jammu’ya doğru hareket eder. Polisler aramalarını bitirirler ve herhangi bir şeye rastlamazlar.Gelen istihbaratın yanlış olduğunu düşünürler.

Akash kefaletle serbest bırakılır. Herkes Meethi’nin neden gittiğini düşünürken Maiyya her şeyi bilmesine rağmen bir şey söylemez. Akash Meethiyi bulmadan eve gitmeyeceğini söyler.

Trendeki odalarında kadınla(canlı bomba) Meethi konuşur. Meethi kadına neiş yaptığını sorar. Kadın kocasına bakar ve intihar bombacısı olduğunu söyler. Bu herkesi şok eder. Sonra gülerek şaka yaptığını belirtir. Kadının kocasının şüpheli tavırları vardır. Kadının Meethi ye kanı ısınır ancak kocasının değişik tavırları vardır taşıdığı çantasını asla yanından ayırmaz. Polis teröristleri tespit eder ve tüm birimlerini harekete geçirir.

Damini Fida ve kocası ile ilgili bazı şeyler tuhaf gelmektedir.  Fida’nın çok iyi ama kocasının garip olduğunu iyi birisine benzenediğini düşünür. Fida ile konuşmalarını garip bir şekilde bulur. Konuştmalrında asla Fida’nın gözlerine bakmaması, hırsız gibi davranması onu bu düşünceye iter. Meethi ona boş vermesini söyler. Başka birinin evli yaşamı bize ne der. Meethinin Akash ile yaşadıkları aklına gelir ve duygusallaşır.  Daminiye en azından kompartmanda konuşacak iyi bir arkadaşımız var der.

Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 363. Bölüm Özeti 4 Ağustos Cumartesi Fragmanı (1. Kısım) # (2 Yorum)

  1. Iyi geceler tatli ruyalar canim ablalarym♥♥♥
    Hepinizi teker teker optum♥♥♥
    Yarin erken kalkmam gerekiyor o yuzden uyuycam
    Allah rahatlik versin melek ablalarym♥♥♥