Kördüğüm 362. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Maiyya Meethi’nin Akashtan ayrılmasını ister

Burak 27 Tem 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 362. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak ? ( Part 1 )

Akash Puja töreninin 2. Aşaması olan tilvasan pozisyonunda konsantre olarak beklemektedir. Kuvvetli bir rüzgar eser ve Akash dengesinin kaybeder. Meethi düşen Akash’a yardım eder. Rahip bunun kötü bir alamet olduğunu söyler ve  Akash Pujayı tamamlanamaz. Meethi, bu engellerin, Tanrı’nın belki de hayallerinin gerçekleşmesini istemediğinin bir göstergesi olduğunu Akash’a nasıl anlatacağını düşünür.Tappu ve Rathor evlerinde romantik anlar geçirmektedir. Meethi, Akash’ın ayaklarına merhem sürer. Ona bu yaptığı Pujanın bir faydası olmayacağını söylemeyi düşünür. Alt katta Maiyya, kötülüklerin ailesi üzerinde dolaşmasından endişe eder çünkü Puja iki kez kesintiye uğramıştır. Gomti, ona Pujada iki engel olduğu için ikiz çocukların olacağını söyleyerek dalga geçer. Maiyya kardeşlerine dönerek ‘Biliyorum ikiniz de kıskanıyorsunuz. Lanetinizin Meethi’yi hiçbir şekilde etkilememesini istiyorum ’ der.

Akash Meethi’nin söylediklerinin yanlış olduğunu düşünür. Böyle bir şey olmayacak der. Rahip daha sonra Maiyya’ya Meethi’nin anne olamayacağını söyler. Belki  de tanrının bu yaptıkları Pujadan memnun olacağını ancak  esen rüzgarın güzel şeyler ifade etmeyeceğini söyler. Akash Meethi’nin olumsuz konuşmamasını ister. Dışarıdaki fırtınalarla savaşabilirim ama eğer böyle konuşacak olursan ne yaparım der.Sonunda Meethi asla anne olamayacağını söyler.  Akash Meethi’nin söylediklerine şok olur ve tüm bunların bebeğin kaybından dolayı olduğunu düşünür.  Akash ‘Her şey iyi olacak. Bu bebek hayattaki umudum. Bu bebeğe bir şey olmasına izin vermeyeceğim’ der. Akash Meethi’nin bu konu hakkında konuşmasını istemez.

Ertesi gün Meethi Akash’ı bir yetimhaneye götürür. Akash, Meethi’nin bir çocuğu evlat edinmeyi düşündüğünü merak eder. Ona  çaktırmadan düşüncelerini öğrenmek ister.  Akashi  bu nasıl şaka der. Böyle bir bebek istemediğini söyler. Meethi bir bebeği evlat edinmenin nasıl bir sorun yaratacağı sorar. Bu çocukların, sevgiye, aileye ihtiyaçları var. Bu şekilde onlara daha iyi bir gelecek verebiliriz, hayallerimiz de yerine getirilir der. Akash bebek evlat edinmenin sıkıntı yaratmayacağını ancak ilk olarak kendi bebeğinin doğmasını ister.

Meethi asla bir anne olamayacağını söylemeye çalışır ancak yine başaramaz. Maiyya Meethi’ye, rahibin anlattıklarını söyler. Rahibin yanlış olabileceğinden eminim ancak yine  de doktora gidelim, der. Meethi ona karşı olduğunu söyler. Ben oraya gittim ve aynı şeyi bana da söyledi der.  Maiyya kendisinin ikilemde olduğunu bir tarafta Meethi diğer tarafta ise oğlu ve torununun olduğunu söyler. Akash’ın bebek için delirdiğini, hayatı boyunca senin yüzünden çocuk sahibi olamayacağını söyler. Bir bebek uğruna nasıl puji yaptı der. Puji sahneleri Meethi’nin gözlerinden önce yanıp söner. Maiyya bir kadın anne olmazsa eksik kalır der.  Meethi onun bu şekilde düşünmemesini söyler. Asla bir anne olamayacağımı biliyorum ama bir bebeği evlat edinebiliriz ve Akash baba olabilir, der. Maiyya ‘Büyük oğlumun bebeği yetimhaneden mi gelecek? Sonuçta bizim kanımız değil, bu olmayacak. Oğlumu çok iyi tanıyorum. Akash, uğruna bir bebek kabul etse bile, ne sevecek ne de babası olacak. Bunu her zaman hatırlayacak’ der.

Meethi Maiyya’ya ne istediğini sorar. Maiyya ona Akash’ı terk etmesini söyler sen burada iken o asla evlenmez der. Meethi kayın validesinin bunu istemesine şok olur. Akash ve kendisinin birbirlerini sevdiklerini söyler. Maiyya aranızdaki saf sevgiye inanıyorum ancak Akash’a çocuksuz bir mutluluk veremezsin, onun hayatından gitmediğin sürece ona daima acı vereceksin der. Meethi ağlayarak birbirlerini sevdiklerini ve hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Meethi karanlıkta oturur. Maiyya’nın sözlerini düşünür. Akash’ı seviyorum, o benim hayatım. Onu nasıl bırakabilirim? İkimiz de birbirimize söz verdik,der. Maiyya’nın, Akash’ın evlatlık bir bebeği asla sevmeyeceği, kendi kanından bebek isteyeceği ile ilgili sözleri aklına gelir. Belki bencil oluyorum. Akash’ın mutluluğu, kendi bebeği, bu aile, hiç kimseyi düşünmüyorum Maiyya haklı. Ama ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok, der.

Akash ve Sankrant ofisten çıkmak üzereyken Maiyya gelir ve Akash’a Atingarsh’a gitmesini tavsiye eder. Akash Meethinin orada kötü hatıraları olması nedeniyle reddeder. Maiyya kardeşlerine Meethi ile olan konuşmalarından bahseder. Meethinin gitmesinden sonra ancak Akash’ın bebek sahibi olacağını bu sebeple gitmesi gerektiğini Gomtiye söyler. Gomti onaylar. Meethi Damini’ye karar verdiğini ve değiştirmeyeceğini söyler. Maiyya oğlunun mutlu olmasını, Akash bebeğini kendi kanından olmasını istiyor ve ben asla anne olamayacağım diyerek düşünür. O zaman neden hayatında kalmalıyım? Gittiğimde bir süre sonra beni unutacak. Ona çok defa anlatmaya çalıştım ama hiç dinlemeye hazır değil, der. Damini, çocuklarının her zaman test edildiğini düşünür, bu onu üzmektedir. Iccha senin ve Yuvi’nin annesiydi, ama o asla hak ettiği mutluluğu elde etmedi ve şimdi sen, diyerek sitem eder. Damini ona Iccha’nın da evini bıraktığından ve onunla gittiğinden bahseder. Meethi’nin yalnız gitmesine izin vermeyeceğini, isterse onunla gidebileceğini söyler. Sen benim yaşamımın sebebisin der ve birbirlerine sarılırlar.

Kördüğüm 362. Bölüm Özeti 2. Kısım için Tıklayın

 

 

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 362. Bölüm Özeti 3 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım) # Maiyya Meethi’nin Akashtan ayrılmasını ister” üzerine 3 yorum

  1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

    Pinar ablam eline emegine saglik

  2. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler özetlerinizi okuyunca daha zevkli izleyorum pınar hanım

  3. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler gecikmelide olsa özetimiz geldi elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.