Kördüğüm 361. Bölüm Özeti 2 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım) # Nani’nin hain planı başarısızlıkla sonuçlanır.

Kördüğüm 361. Bölüm Özeti 2 Ağustos Çarşamba Neler Yaşanacak ? (1. Kısım)

Önceki bölümümüzde Mukta Akash ve Meethi’ye çok güzel bir yıl dönümü partisi hazırlamış ve araları limoni olan çiftimizin morali yerine gelmişti. Nani ise her zamanki hainliklerine devam ederek Vishnu’nun hayat destek ünitesinden çıkarılması ve ölmesi için Mukta’yı kandırarak kağıt imzalatmış ancak son anda öldüğü zannedilen Vishnu’nun nefes almasıyla planını başarıya ulaşamamıştı. Mukta kimin imzasıyla Vishnu’nun odadan alındığını doktora kızgın bir şekilde sorar. Doktor sadece hastanın karısının hayat destek ünitesinin çıkarılmasına yetkisi vardır diyerek Mukta’nın imzası olan kağıdı gösterir. Bunu sen istedin der. Mukta şok olur. Rathor nasıl olduğunu sorar Mukta farkında olmadan Nani’nin kendisine bir şeyler imzalattığını söyler.

 

Meethi ve Akash’ın araları düzelmiştir. Kontrol için hastaneye gitmişlerdir. Hastanede hemşire yanlışlıkla bir bebeği getirerek Meethi’nin kucağına verir. Meethi yaşamış olduğu duygusal çöküntü sonrasında bir bebeği kucçağına aldığı için çok mutlu olur ve duygusallaşır. Ağlayan bebek Meethi’nin kucağında susar. Daha sonra bebeğin gerçek ailesi gelir, hemşireye kızar ve bebeği alır.Nani odasında homurdanmaktadır. Bu evde ne zaman birileri için iyi bir şey yapsam bana dönüyor der.

 

Mukta kızgın şekilde elindeki onay kağıtlarıyla Nani’ye gelir ve neden beni kandırdın diye hesap sorar. Nani ne yapsaydım seni bu acı içinde görmeye dayanamıyordum. Anne olacaksın bebeğini düşünmüyordun, der. Rathor, Tappu ve Thakur eve gelir. Thakur Mukta’ya hiç sormayı denedin mi bakalım o bu kararı isteyecek miydi? der, çok kötü şekilde Nani’yi azarlar. Nani hiçbir şekilde ne Mukta’ya nede Vishnu’ya düşmanlığım yok. Ben sizin cesaret edemediğinizi yaptım doğru olan buydu. Neden gerçekleri anlamak istemiyorsunuz, der. Jogi bugüne kadar çok hata yaptın bir şey demedim ancak bu sefer affedilmeyecek bir şuç işledin. Yaşına hürmet ediyorum yoksa seni 5 dakika bu evde tutmazdım der.

 

Akash evde tanrı için yaktıkları kutsal sayılan mumu söndürmek ister. Kaderine isyan eder. Bu arada Maiyya gelir ve onu durdurur. Eğer tanrı bir problem verirse çözümünü de verir der. Ona küçükken anlattığı bir hikayeyi anlatır. Akash hatasını anlar ve af dilemek için ellerini birleştir.  Akash sonra Meethi’nin yanına gider Meethi sensiz uyuyamıyordum der ve Akash’ın ellerini eline alarak uyur.

 

Meethi sabah uyanır ve Akash’ı yanında bulanmaz merakla aşağıya iner ve Akash’ı bir aşçı kılığında sabah kahvaltısı için hazırlık yaparken görür. Gelip yardım etmek istese de Akash ona bir şey yaptırmaz. Bugün ben senin şefinim (aşçı) der. Bu Meethi’nin çok hoşuna gider. Sonra Akash parmağını yakar. Meethi Akash’ın parmağını hemen alır ve üflemeye başlarken Maiyya onları hoşnut bir şekilde izlemektedir.

 

Tappu Meethi ve Mukta’nın  başlarına gelen olaylar için çok üzgündür ve Rathor’a bu kötü günler ne zaman geçecek? Güzel günlerimiz ne zaman gelecek ? ne zaman hep beraber olacağız? diye yakınmaktadır. Mukta anne ve babasının konuşmalarını işitir ve iyi zaman geçirmek onların da hakkı benim ve Vishnu’nun yüzümden mutsuzlar, bir şeyler yapmak zorundayım diyerek içinden geçirir.

 

Akash ve Meethi kahvaltı yaparlarken Mukta arar. Bizim yüzümüzden anne ve babam yeni evlenmelerine rağmen birlikte iyi zaman geçiremediler.Onların birlikte olmaya ihtiyaçları var. Biz problemlerimizle baş edebiliriz der, planından bahseder. Mukta anne ve babasına Vishnu evde olduğuna göre siz birkaç gün tatile çıkmalısınız der. Ailesi biz gitsek de aklımız sizde kalır biz burada beraber olmaktan hoşlanıyoruz der. Bir yere gitmeyeceğiz der. Mukta ailesinin ondan daha inatçı olduğunu düşünür ve 2. planına geçer.

Akash Meethi’nin gözlerini kapatarak onu odalarına götürür. Oda yatağın üzerindeki çiçekler, mumlar, duvarda güzel yazılar vb. bir çok şeylerle romantik olarak hazırlanmıştır. Akash aldığı aile çercevesini de duvara asmıştır. Meethi’yi elinden tutar ve yatağa yatırır. Bu onların ilişkileri için yeni bir başlangıçtır. Meethi çok hoşnut olur. Akash annesinin anlattığı hikayeyi Meethi’ye de anlatır. Acı ve mutluluğun hayatlarının bir parçası olduğunu söyler. Asla pes etmemeliyiz. Mutluluğumuz bizim elimizde der.

Kördüğüm 361. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 361. Bölüm Özeti 2 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım) # Nani’nin hain planı başarısızlıkla sonuçlanır. (1 Yorum)