Kördüğüm 358. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Rathor Muktayı Yuvi’nin elinden kurtarır

Kördüğüm 358. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazar Neler Yaşanacak ?

Önceki bölümde Yuvi Mukta’yı Vishnu için tapınakta dua etme bahanesiyle kaçırmıştı. Rathor Yuvi’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve Meethi ile kızını kurtarmak istemiştir. Kördüğüm’de heyecan fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Meethi ve Rathor terasta Mukta’yı ilaçların etkisiyle sersemlemiş ve ürkmüş olarak görürler. Mukta onlara doğru kaçmaya çalışırken Yuvi onu yakalar ve boynuna bıçağı yerleştirerek, Rathor ve Meethi’nin Mukta’nın hayatı için uzaklaşmalarını söyler. Yuvi, Akash’ın kendisini teşhis edemediği için aptal olduğunu söyler.

Rathor yaklaşmaya çalışır, ancak Yuvi geri kalmasını ister, yoksa Mukta’yı şimdi öldürürüm der. Meethi ona kardeşi olarak atıfta bulunur, ama o, kimsenin erkek kardeşi olmadığını söyler ve sen benim kız kardeşim değilsin der. Rathor Mukta’ya bir şey olursa seni mahvederim diyerek meydan  okur. Meethi durmasını söyler. Annesinin intikamını almak için onu değil beni  öldür der. Rathor önceki sefer Yuvraj’ı koruyarak hata yaptığını söyler. Yuvi Vishnu’yu tuzağa düşürdüğü ve Vishnu ile Akash arasında yanlış anlaşılmaları kendisinin yaptığını söyleyerek övünür. Onlara herkesi nasıl şaşırttığını bugün ise Mukta’nın öleceğini söyler.

Mukta bırakması için Yuvi’ye yalvarır bir ara kendini kurtarmak için Yuvi’yi iter. Rathor bu karışıklıktan yararlanarak Yuvi’yi tutar ve dövmeye başlar. Rathor öfkeli şekilde Yuvi’yi öldüresiye döver. Mukta Rathor’u çağırmasıyla Rathor kızların olduğu tarafa gelir. Yuvi yerde baygın şekilde üstü başı kan içerisinde gözlerini açar yerden bıçağı alarak Rathor’a doğru yürür. Gizlice onlara doğru yaklaşan Yuvi bıçağı Mukta’ya saplamak için hamle yapar ancak Meethi elini tuttuğu için amacını gerçekleştiremez. Kızgınlıkla Meethi’nin elini iter ve yere düşürür.

Meethi karnının üzerine düşer ve ağrıdan çığlık atar. Rathor Yuvi’yi iter ve tekrar ona vurmaya başlar. Mahkemenin verdiği cezalar sana az kalır seni kendim cezalandıracağım der. ona zarar verdiği kişiler adına vurmaya başlar. Yuvi baygın şekilde yerde yatarken Rathor yerdeki bıçağı alır ve artık hatalarını tekrarlayamayacaksın diyerek ona ölümcül bir darbe vurmak isterken Mukta’nın bağrışını duyar kendine gelir. Meethi acılar içindedir. Acele şekilde Meethi’yi doktora götürmek için hareket ederler.  Yuvi durumdan faydalanarak kaçar.

Bu arada Akash, Meethi’nin kötü durumda olduğunu hissederek kalkar. Meethi’ yi eve gelmediği için çok merak eder. Meethi’nin dikkatsiz davranışı ile hayal kırıklığına uğrayacağı aklına bile gelmemektedir. Rüzgar Akash’ın çocuğuna aldığı bebek oyuncağı fırlatır ve kırar, bu, Akash’ı uğursuz düşünmeye iter . Ama nerede olursa olsun, onun güvende olacağını ve bebeklerini düşüneceğini düşünür. Mukta Meethi’nin yanında oturur ve yola çıkarlar. Arabada, Meethi çocuğu için ağlamaya devam ederken, Mukta babasının arabayı daha hızlı sürmesini ister. Rathor doktor çağırır ve durumun ciddiyetini açıklar kanama olduğundan bahseder. Mukta, bütün yaşananlar için kendini suçlar. Meethi’nin cesaretini kaybetmemesini ister onu bilinci açık şekilde tutar.

Kördüğüm 358. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 358. Bölüm Özeti 30 Temmuz Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Rathor Muktayı Yuvi’nin elinden kurtarır (1 Yorum)

  1. pinar abla ozetleri okumaya yetisemiyorus))
    cok hizli yaziyorsunuz masallah))
    elinize saglik)))