Kördüğüm 357. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazar Fragmanı ( 1.kısım ) # Akash polisler tarafından götürülür

 

Kördüğüm 357. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazar Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Hatırladığımız gibi önceki bölümde Akash polisler tarafından işçileri dövdürdüğü iddiasıyla götürülmüştür. Akash’ın annesi kürtaj hakkında konuşur. Meethi şaşkınlıkla ne söylemek istediğini sorar. Maiyya, başka bir seçeneği olmadığı için ısrarla söylemek zorunda kaldım der. Akash’a göstermek istediğim nokta şu ki bu yükü daha ne kadar taşıyabileceksin? bu yüzden hamileliğin iptal edilmesi gerektiğini düşünüyorum der. Pavitra ve Gomti de (Akash’ın teyzeleri) kız kardeşinin tarafını tutar ve Meethi’den anlatıldığı gibi yapmasını isterler.

 

Meethi kayın validesi Ekadeesh’e yalvarır ve ona böyle bir günah işlememi istememesini söyler. Çocuğu aldırmak iki gün genelevde kaldığım gerçeğini sonsuza kadar değiştirecek mi? der. Meethi bunu reddeder ve nasıl böyle konuşabileceğini sorar. Teyzeler geçmişin izlerinin silinemeyeceğini söyleyerek Maiyya’yı kışkırtmaya çalışırlar. Maiyya onları susturur. Meethi tekrar bu kötülüğü yapmasını istememesi için Maiyya’ya yalvarır.

 

Maiyya, bu günahı kendisinin üstleneceğini söyler, masum çocuk her gün bu yaşananlar gibi alayına katlanmak zorunda kalacak, sen bu çocuğu doğurduktan sonra her gün kan gözyaşı dökeceksin, der. Maiyya’nın önerisi Methi’yi şok eder. Ertesi sabah, Akash ve Sankrant eve gelir, Maiyya her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Akash endişelenecek bir şey olmadığını söyler. Maiyya’nın gergin olduğunu görünce Meethi’ye herhangi bir şey söyledin mi diye sorar.

Sana söylediklerimi Methiye de söyledim der ancak Akash  duyar duymaz ve odasına koşar ve Meethi’yi  Kajri’nin yanında gözyaşları içinde bulur. Kajri Akash’ı görür ve ayağa kalkar ve Maiyya’nın isteği ile Meethi’nin çok ağır yaralandığını söyler. Meethi Maiyya bir şey söylemedi derken Akash her şeyden haberi olduğunu söyler. Meethi Maiyya’nın söylediğini yapmayacağını söyler. Akash ”benimle olduğun sürece kimse seni istemediğin bir şeyi yapmaya zorlayamaz” der.Bu bizim çocuğumuz ve kesinlikle doğacak der.

Tapasya Mukta’ya son dakikada tavsiyesinde bulunur  ve Yuvi’ye onunla ilgilenmesini söyler. Yuvi ilgileneceğini söyler. Büyükanne ona olan derin inancını ifade eder ve Mukta ile Yuvi tapınağa gitmek üzere ayrılırlar.Akash Meethi’yi beslerken Tapasya’nın telefonunu alır. Meethi, telefonda Tapasya ile konuşur ve Akash tarafından ne kadar şımartıldığını söyler. Telefonu Mukta’ya vermesini söyler. Tapınağa  Vishnu için dua etmeye gitti der. O zaman yanında Rathor var herhalde der. Tapasya hayır der. Yuvi ile gitti, der. Meethi derhal bunu Rathor’a söylemesini ister Yuvi ile beraber onu göndermemeliydiniz der.

Rathor plastik cerraha giderek Yuvi’nin neden ameliyat yaptırdığını ve öncesinde kim olduğunu öğrenmek istiyor. Doktor kadın hastanın gizli bilgilerini açıklayamayacağını söylüyor. Bu adamın insanların hayatlarıyla oynadığını bu yüzden gerekli olduğunu söylese de doktor hastanın rızası ve mahkeme kararı yoksa  bilgi veremeyeceğini  söylüyor. Bu arada Rathor’un aklına bir fikir geliyor. Doktorun iş yeri anahtarlarını aramaya başlıyor ve onları buluyor .

Doktorun çantalarını arabaya kadar taşımayı da teklif ediyor. Dışarı çıkarken, bir kalem ve bir kağıt alarak anahtarların izlenimini kağıda çıkartıyor sonra da doktora anahtarları veriyor. Rathor anahtarların şeklini kağıda çıkarttığı için kendini mutlu hissediyor. Ailem adına bunu yapmak zorundayım diyor. Doktor ayrıldıktan sonra odaya girmeyi başarıyor ve odayı karıştırırken bir USB bellek (Harici bellek) gözüne ilişiyor. USB belleği diz üstü bilgisayara takıyor ve kapının  kolunun hareketiyle birisinin geldiğini fark ediyor.

Aniden masanın altına saklanıyor. Unuttuğu gözlüğü almaya gelen doktor Rathor’u odanın içinde fark edemiyor. Bir hastaların önceki ve sonraki hallerinin olduğu bir dosyayı açıyor ve Yuvi’nin fotoğrafını görüyor. Yuvi’nin ameliyattan önceki fotoğrafının Yuvraj (İşca ve Veer’n şımarık çocuğu) olduğunu görüyor. Rathor ellerini sıkıyor. Yuvraj’ın bütün hikayesi gözlerinin önünden geçiyor .Yuvi’nin gölgeli konuşmaları ve Meethi’nin uyarılarını hatırlıyor.

Kördüğüm 357. bölüm 2. Kısım İçin Tıklayın

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 357. Bölüm Özeti 29 Temmuz Pazar Fragmanı ( 1.kısım ) # Akash polisler tarafından götürülür (5 Yorum)