Kördüğüm 356. Bölüm Özeti 28 Temmuz Cumartesi Fragmanı (1. Kısım) # Vishnu Öldü mü ?

Kördüğüm 356. Bölüm Özeti 28 Temmuz Cumartesi Neler Yaşanacak ? (Part 1)

Rathor Yuvi’nin şirketini araştırtır ancak Yuvan adında herhangi bir şirket kaydı ve sahibinin olmadığı telefonda bildirilir. Ayrıca telefondaki kişiye Vishnu’nun telefonunu da incelemesini söyler. Yuvi beni hesaba katmadın şimdi kimin daha akıllı olduğunu göreceğiz der.

Mukta Vishnu’yu oksijen maskesi çıkık bir şekilde ve doktorun tüm ekipmanlarını çıkartırken görür. Telaşla Vishnu’ya yaklaşır ve nefes almadığını fark etmesiyle yıkılır. Doktor elimizden gelen her şeyi yaptık fakat Vishnu’yu kurtaramadık der. Rathor durumunun gelişme gösterdiğini söylemiştiniz neden böyle oldu derken Mukta çaresizce ağlamaktadır ve Vishnu’yu kaybettiği için çırpınmaktadır. Sonra bir an Mukta başının  düşmesiyle irkilir ve uyanır. Gördükleri kötü bir rüyadan ibarettir.

 

Vishnu’nun kurtulmasını ümit ederek dua eder. Vishu ise makinelere bağlı şekilde hastane odasında yatmaktadır. Doktor Vishnu’yu kontrol ederken aile gelir. Nani Vishnu’nun iyileşmesinin ne kadar daha süreceğini sorar. Doktor cevaplamak çok zor, der. Nani ne olursa olsun ister olumlu ister olumsuz bize gerçekleri söyleyin beklenen durum nedir? der. Mukta’nın hamile olduğunu aksi takdirde etkilenebileceğini söyler. Doktor Mukta’nın kendisine dikkat etmesi lazım der. Nani doktoru zorlar. Doktor size yanlış bir ümit vermek istemem ama iyi ya da kötü her şeye hazırlıklı olun der. Nani kötü durum olursa Mukta bundan etkilenir mi diye sorsa da doktor çıkar, cevap vermez.

 

Rathor Nani’ye Mukta’yı bu kadar çok düşündüğü için alaycı şekilde teşekkür eder. Tapasya Mukta’nın kuvvetli bir kadın olduğunu bebeğinin zarar görmesine izin vermeyeceğini söyler. Hayatın uzun olduğunu, bazen karanlık olsa da tünelin sonunda her zaman bir ışık olduğunu ve ümidini hiçbir zaman yitirmemesini söyler. Mukta Tapasya’ya hamileliğini merak etmemesini söyler. Nani Vishnu’nun durumuyla ilgili endişelidir.

Kajri hastanede Meethi’ye çorba servis eder ve onu över. Meeth’i Akash ve kardeşini ellerinde (kız veya erkek bebekler için alınmış) hediyelerle gelmelerine çok sevinir ve mutlu olur. Akash kararlı bir şekilde  kız bebek istemektedir ve kız bebek için alınan hediyeleri bebeğe göstererek Meethi’nin karnı ile konuşmaktadır. Meethi bu mutlu anımız hep devam etsin derken Akash da çok mutludur ve hiçbir şeyin onları üzemeyeceğini söyler. Sankrant ve Kajride mutluluktan dans etmektedirler. Akash’ın annesi de sonra gergin bir şekilde gelir.  Akash’la dışarıda görüşmek ister. Akash dışarı çıkar çok heyecanlıdır.

Kördüğüm 356. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 356. Bölüm Özeti 28 Temmuz Cumartesi Fragmanı (1. Kısım) # Vishnu Öldü mü ? (1 Yorum)