Kördüğüm 355. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cuma Fragmanı # (1. Kısım) Vishu parmaklarını oynatır.

Kördüğüm 355. Bölüm Özeti 27 Temmuz’da Neler Yaşanacak ? (1. Part)

Önceki bölümde Akash’ın Meethi’yi kurtarmak üzere yapmış olduğu plan tutmuş ve Maharani’nin genel evinden Meethi kurtulmuştu. Ancak basında çıkan yanlış haberler Akash ve Meethi çiftini çok üzmüşdür. Akash her zaman ki gibi karısının yanında olarak onu hiç kimseye ezdirmeyeceğini söylemişti. Bu arada Meethi Yuvi’nin yüz değiştirme operasyonu geçirdiğini öğrenmişti. Bütün bu olanların arkasında Yuvi’nin olduğunu düşünmektedir. Rathor’u arayarak onunla bu konuyu görüşmek istediğini söylemiştir.Rathor iş görüşmesi ile ilgili telafonu kapatırken gözüne gazete satan birisi ilişir. Gazetede Meethi ile ilgili haberler vardır. Rathor kızgınlıkla bütün gazeteleri satın alır ve hışımla onları havaya atar. Ona doğru gelen Meethi Rathor’un gazeteleri havaya fırlattığını görür Rathora arkasından yaklaşır ve elini omzuna koyar. Böyle yapma hiçbir şeyi değiştiremezsin der.

Rathor medyanın özel hayatına yönelik yaptığı bu haberlerden ötürü hayal kırıklığına uğradığını söyler. Meethi toplumun benim hakkında ne dediği umurumda değil, bana inananlar zaten benim arkamda der. Rathor ne için konuşmak istediğini sorar. Meethi Yuvi’nin fotoğrafını gösterir. Plastik cerrahın onun yüzünü değiştirdiğini söylemesi ile Rathor şok olur. Eğer insanlar bir şeyler saklama gereksinimi duyarlarsa yüzlerini değiştirirler der. Daha önce kime benzediğini soran Rathor’a Meethi bilgisi olmadığını söyler.(Yani kardeşi Yuvraj olduğunu bilmiyor). Yuvi’nin Mukta’nın patronu olarak garip davrandığını, onunla çok ilgili olduğunu hatta kimse bilmiyorken Vishnu’nun raporundan haberdar olduğunu söyler. Bu hususlar Rathor’u da şaşırtır. Eğer kötü niyetli birisi ise Mukta’yı ondan korumamız gerekiyor der. Rathor söylediklerini dikkate alacağını söyler.

Yuvi Mukta’ya tekrar çiçek almıştır. Nani Yuviye ilgili davranışından ötürü teşekkür eder. Vishu’nun çabuk iyileşmesi için Yagya töreni (Kötü ve istenmeyen durumların def edilmesi pozitif bir etki bırakması için Hintliler tarafından yapılan kutsal tören bizdeki Mevlüt, okuma vb.gibi.)organize edeceğini söyler. Yuvi ötür inançları olmadığını belirtir. O esnada Rathor ve Meethi’yi kendilerine yaklaşırken görmesiyle tedirgin olur. Rathor Mukta’ya sen bugün git ben Vishu’nun yanımda kalacağım der. Yuvi kendisinin kalmasını teklif eder. Herkes buna şaşırırken Rathor ‘’Yuvi sen bizim için çok şey yaptın. Seni bir iş adamı olarak en iyi ben anlarım. İşini ihmal etme yoksa büyük kayıp yaşarsın.’’ der. Yuvi kendisinin de ailenin bir üyesi olduğunu söyler. Rathor sen git bugün ben kalacağım der. Başka çaresi olmayan Yuvi gerilerek tamam der.

Hastane görevlisi Vishnu’ya ait eşyaları getirip Yuvi’ye verir. Yuvi kendisine yönelik bir kanıt var mı diye eşyaları kontrol eder. Telefonu alacak iken Meethi gelir eşyaları elinden imalı şekilde alır ve bunları babasına verelim der. Yuvi Meethi’nin tepkisini düşünür acaba eşyaların içinde benimle ilgili bir şey var mı? bunu çözmeliyim diyerek ayrılır. Akash’ın annesi basındaki haberlere üzülmüştür. Kajri akşam emeğini sormak için geldiğinde tüm bu yaşananların sorumlusu sensin her şey senin yüzünden oldu diyerek Kajri’nin boğazına yapışır ve onu evden kovmak isterken kapıda Sankrant ile çarpışırlar. Sankrant Kajri’nin gitmesine izin vermez.

Kördüğüm 354. Bölüm Özeti’nin ilk bölümünü sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

Kördüğüm 355. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 355. Bölüm Özeti 27 Temmuz Cuma Fragmanı # (1. Kısım) Vishu parmaklarını oynatır. (6 Yorum)

  1. Merhabalar))..pınar hanım maşAllah özetleri ne kadar da hızlı yazıyorsunuz yetişemiyoruz valla)))..ellerinize yüreğinize sağlık her zaman ki gibi mükemmel olmuş❤..