Kördüğüm 352. Bölüm Özeti 24 Temmuz Salı Fragmanı (1. Kısım) # Meethi Genelevden Kurtulabilecek mi ?

Kördüğüm 352. Bölüm Özeti 24 Temmuz Salı Fragmanı (Part 1)

Önceki bölümde Yuvi’nin hain planları başarıya ulaşmıştı. Vishnu komada hastanede yatmaktadır. Meethi ise Maharani tarafından geneleve kaçırılmıştı. Akash karısını kurtarabilecek mi ? Vishnu iyileşecek mi ? Hepsini özetlerimizde bulabilirsiniz. 24 Temmuz Salı Günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 351. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 25 Temmuz Özeti 351. Bölüm Tüyoları

Maharani, Methiyi bu durumdan kurarmak için Akash ın geleceğinden emindir. Kajri nin Maharani yi aramasıyla Meethi şok olur. Kajri Meethinin suçsuz olduğunu bırakılması şartıyla geri döneceğini söyler. Onu bırakın  ne istersen yapacağım der.Maharani nasıl olsa Kajriyi bulacağını, Meethinin altın yumurtlayan bir tavuk gibi olduğunu gitmesine izin veremeyeceğini bu sebeple anlaşmayı beğenmediğini söyler ve telefonu kapatır. Meethi Akashla geçirdikleri duygusal zamanlarını düşünür. Thakur, Akash’ın yalnız başına gitmesinin güvenli olmadığını söyler Akash Meethi için endişelerinmektedir. Mukta Vishunu nun yanına geldiğinde orada bekleyen Yuvi yi görerek şaşırır. Yuvi onu görmek için geldiğini söyler.

Mukata Yuvi’ye yaptıkları için minnettardır. Herşeye sahibim ancak sizin gibi bir aşkım yok der. Sizin için birşeyler yapabiliyorsam ne mutlu bana der. Muktaya sarılır ve şeytanca gülümserken Muktanın daha önce ona  yaptıklarını düşünür. Damini gelir ve onları sarılırken görür. Yuviye tokat atar ve ne cüretle Muktaya sarılırsın der. Büyükanne Yuviyi korur. Damini gerçeğini göstermeye çalışır, ama büyükanne dinlemez onunla alay eder ve bir hizmetkar olduğunu ve bunu unutmamasını söyler.

Mukta, gergin dururken, Damini büyükanne tarafından dışarı alınır. Büyükanne ona bir daha böyle bir hatayı tekrar etmemesi gerektiğini söyler yoksa üzülürsün der. Onu tehdit eder. Kanha Daminiyi savunsada büyükannenin ciddi hakaretleriyle susar. Damini yanlış birşey yapmadığını söyler Yuvinin yaptıklarının uygunsuz olduğunu söyler Nani ile atışmaları devam eder. Kızlardan biri aceleyle gelip Maharani’ye yaklaşanları anlatır. Maharani onlara gelmelerini ister ve kızlarına çay ve atıştırmalık hazırlamalarını söyler. Meethi bunu duyar ve Akash’ın bunların arkasında olduğunu düşünür heyecanldır. Maharani onunla alay eder.

Polis sirenini işiten Maharani hızlıca erkeklerin alarmda olmalarını ve silah çekmemelerini isterken, kadınları ise göze çarpmayacak şekilde durmalarını ister. Akash polise karısını kaçıranın Maharanini olduğunu  ve eşini burada esir tuttuğunu söyler. Maharanini burada olmadığını söyler. Akash komiserin  izniyle her yerde polisleri araştırmaya yönlendirir.  Meethi evde bulunamaz Akash buna çok sinirlenir. Akash  gizlice bir yönü işaret eden  korkmuş bir kıza doğru gelir ve tarif ettiği yere bakar ancak kapı kilitlidir.

Kapı açılır ancak içerisinde Meethi yoktur. polisler her yeri aradıklarını ve Meethinin olmadığını söylerler.Komiser, aramaya devam edeceklerini ve onu bilgilendireceklerini söyler. Rathor Meethiye en ufak bir zara gelirse Maharani’yi öldürmekle tehdit ederek gider. Daha sonra, aynı odada, Maharani o kız ile yüzleşir. Yatağın altında ağzı bağlı olarak Meethi durmaktadır.Ona kahramanın seni kurtarmaya geldi ancak başaramadı der alay eder. Daha sonra kızlarından birisi boynundaki mangalsutrayı (evlilikte gelin ve damadın boyunlarına bağlanan esarp) çıkarmaya çalışsada zorla giydirilir. Meethi kızı zorlamamalarını söyler.Bu arada, adamlarından biri suya bir tablet karıştırıp, Meethi’ye getirir onu içmesini söyler Meethi bağırır  reddeder

Kördüğüm 351. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Özetleri beğeniyorsanız sitemize destek olmak için reklamlara bir defa tıklamanız yeterlidir. Dizi ve özetlerle ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Kördüğüm 352. Bölüm 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 352. Bölüm Özeti 24 Temmuz Salı Fragmanı (1. Kısım) # Meethi Genelevden Kurtulabilecek mi ? (4 Yorum)

  1. pinar hanim cok tesekurler)))
    mutis olmus))))
    eline emegine saglik))
    basarilar hep seninle olsun)))