Kördüğüm 351. Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazartesi Fragmanı #Vishnu hastanede. Meethi geneleve düşüyor

Kördüğüm 351. Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 351. Bölüm Özeti’ni tek başlık halinde sizlerle paylaşacağız. Maiyya korku içinde Kajrinin  Atisgarh a yalnız olarak gittiğini söyler. hepsi gergindir. Meethi, Maiyya’ya Akash’a ne olduğunu sorar ve vahşice dövüldüğünü öğrenince dehşete düşer. Rathor ve Tapasya konuşurken, Mukta’yı bulurlar. Mukta da onlar gibi çok gergindir. Meethinin telefonu çalar ancak cevap veremez Mharani Akash’a karşı  uyanık olmalarını ister. Bu arada Yuvi, uyuyan Vishnu ya,bakımının zamanının dolduğunu şimdi den kahraman olma zamanının geldiğini söyler ve ayrılır.Baygın olan Akash uyanır etrafındaki serseriler sarhoştur. Baygın gibi davranarak  gizlice telefonuna ulaşmaya çalışır.

Yoğun  çabaları sonunda Rathoru arayabilir.Bu aramadan önce Yuvaan Vishnu’nun bulunduğunu söylemeye gelir. Mukta onu nerede bulduğunu sorar. Yuvaan, Vishnu almak için verdiği sözü yerine getirdiğini söyler, nerede olduğunu sormamasını ister. Sonunda ısrarlara dayanamaz ve onu Red Light alanında (gece kulupleri pavyon genel evlerin olduğu yerler) bulduğunu ve hastaneye götürdüğünün söyler Yuvaan Rathora kendisini Mukta’nın patronu olarak tanıtır. Rathor, telefonunu  kontrol etmeye başladığı anda Akashın  aramasını görecekken  Mukta onun acele etmesini ister ve aramayı fark edemez. Muharini nin adamlardan biri, Akash’in hareketini öğrenir ve cep telefonunu fırlatır ve herkesi öldürmekle tehdit eder.

Tüm aile, hastaneye koşar Vishnuyu baygın şekilde yatarken gören Mukta  göz yaşlarını tutamaz. Rathor Yuvi ye yaptıkları için teşekkeür ederken şeytanca sırıtacaktır. Doktora Vishnu’nun durumu hakkında sorular sorarlar. Doktor, Vishnu’nın iyi olmadığını ve başın üzerinde büyük bir yaralanma olduğunu , nabzının düştüğünü ve komada olduğunu söyler. Hepsi telaşlanırken  Yuvaan gülümser. Doktor, bazı testler  yaptıktan sonra kesin bir şey söyleyebileceğim der. Thakur acele etmelerini ister. Rathor Akasht an gelen çağrıları anlatır ve bir sorun olduğunu sezimlediğini söyler ve onlarla buluşmak üzere gideceğini söyler. Mukta da Akash ve Meethi nin  sessizlik sebebini öğrenmek için gitmek istediğini söyler. Maharinin adamları Meethi yi korkuturken hiçbir şey bilmediğini söyler. Kapı zili çalar ve herkes alarma geçer. Meethi anında yardım için çığlık atmaya başlar. Ancak ağzına bez koyarlar. Kapıyı  Meethi’nin jethani’sinin açmasını ve hiçbir şey çaktırmamasını aksi takdirde öleceğini söylerler.

Mukta ve  Rathor kapıdadır .Kadın ne istediklerini sorar Akash hakkında sorular sorarlar. Yalnız olduğunu ve herkesin dışarıda olduğu yalanını söyler Mukta, gecenin bu saatinde herkesin nasıl  dışarıdaki olduğunu sorar.  Meethi’nin boğuk çığlıkları Mukta ve Rathor u uyarır. Hepsi gerilmiştir. Mukta içeri girmeye çalışır ancak izin vermez. Meethi ve Akash’ ın kendisine yalan söylediğini ve sana da yalan söylettiklerini biliyorum der. Kadın panikler ve evi terk etmelerini ister. Rathor Akash neden çağrı attı ve şimdi neden karşımıza çıkmıyor diye düşünürken yerde olan cüzdan çantayı farkediyor ve arabayı durduruyor, ancak o, öğrenmek için aşağı indiğinde yok oluyor. Akash tuvalete gitmek ister ve  banyonun arkasından kaçmayı başarır. Maharani adamlarınıa onun bulunması ve öldürülmesi emrini verirken bunu duyan Meethi çığlık atmaktadır.

Mukta kocasını yanında onu için ağlarken  konuşmalarının dinleyen Yuvi Damini tarafından fark edilir ve bunu yapmaması gerektiğini söyler eğer hasta hakkında bilgi edinmek istiyorsan başka yöntemler var der. Kanka Meethi ile raporları almaya gittiklerinde Yuvi nin kimsenin haberi yokken olanları bilmesine şaşırdığını söyler. Nani  iseYuviyi Metthi ve Akash a karşı över en azından önemli bir şey yaptı der. Akash ve Meethiyi ezikler. Kanhaya git ve Meethi neden gelmemiş öğren der. Akash yolda otostop çekmeye  çalışsa da  boşunadır gelen giden yoktur. Sonunda, Maharani’nin adamları ona yetişir ve onu yakalamak üzereyken , bir araba uzun farlarını yakarak Akash a yaklaşır. Rathor  arabadan iner ve ayağa kalkmak için Akashın elini tutar. Rathor  Akash ı kurtarır. Kanha kapıya tıkladığında Maharani Meethi  ye akıllı davranmasını yoksa kocasıyla ilgili büyük bir sorun olacağını söyler. Kanha kapıdayken Meethi gelir.

Neden arayıp sormadığını soran Kanhayı geçiştirir uygunsuz cevaplar verir ve kapıyı yüzüne kapatır. Meethi, Maharani’ye Akash’ın geri döneceğini söyler .Maharani bıçağı Meethi’nin boynunda tutar ve onu alarak evden uzaklaşır. Rathor ve Akash Maharani nin adamlarını döverek eve ulasırlar. Sankrant Meethinin kaçırıldığını söyler. Maharanini Meethi ye  Kajri’nin nerede olduğunu söylemezsen Kajri’nin müşterisine seni göndereceğim diyerek tehdit eder .Rathor Maharani nin Meethi yi Red Light alanına götürdüğünü öğrenir. Mukta, Vishnu’nun durumu için Akash ı suçlar. Jogi Mukta’ya Meethi’nin Maharani tarafından kaçırıldığını söyler ama Mukta  hiçbir pişmanlık göstermez. Mukta’nın Meethi’ye küfrettiğini gören Damini Mukta’yı tokatlar.Olanlardan ötürü ikiside de üzgündür.

dizibilgi google play

Kördüğüm 351. Bölüm Özeti 23 Temmuz Pazartesi Fragmanı #Vishnu hastanede. Meethi geneleve düşüyor (3 Yorum)