Kördüğüm 350. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazar (1. Kısım) Fragmanı # Vishnu kaybolur Mukta olanlardan ötürü Akash’ı suçlar olacak.

Kördüğüm 350. Bölüm Özeti (1. Part) 22 Temmuz Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğümde sonunu merakla beklediğimiz heyacanlı bölümler devam ediyor. Vishnu ile Akash’ın kavga etmesindeki gerçek aile tarafından merak edilmektedir. 22 Temmuz Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 350. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Mukta, Vishnu ve Akash ın kavga eden resimlerini görünce şok olur. Bir gözyaşı gözlerinin köşesinden kaçar. Herkes ne olduğunu sorar. Fotoğrafları şokla elinde düşürür. Mukta, Akash’ın bugün Vishnu’yla buluşmadıklarına dair ona yalan söylediğini anladığı için daha da üzülür. Tappu ve Nani de oraya geliyor. Tappu resimleri alır ve ikiside fotoğrafları görünce hayrete düşer. Biraz sonra Meethi oraya gelir.

Mukta, fotoğrafları Tappu dan alır ve Methi ve Akash ile yüzleşir.  İkiniz de bu adamı tanıdınız mı (Vishnu)? İkiniz de Vishnu’yla bugün karşılaşmadığınızı söylediniz o zaman bu nasıl oldu? Neden bana yalan söylediniz der. Mukta kızgın bir şekilde olanların hesabını sorar. Akash Vishnu’yu vurmasını kabul eder ama beni bir kez olsun dinleyin der. Mukta konuşmalarına devam eder yalancılıkla suçlar, Akash konuşamaz. Vishnu ise bir odada baygın şekilde yatmaktadır. Yuvi odaya gelir ve içinde bulunduğu durumu görmekten mutluluk duyar. Eşiniz sizi arıyorken siz benim kontrolüm altındasınız. Eşiniz de benzer bir durumda olacak. Eğer istersem o zaman yaşayacaksın yoksa oyunun bitecek derken şeytani şekilde sırıtmaktadır. Akash Muktanın susmasını ister Mukta’dan özür diler. Neler olduğunu Vishnu geri döndüğünde ona kendin sor der. Herkes durumu öğrenmek ister tansiyon iyice artmıştır.

Mukta Akash’a elini kaldırır. Vishnun nerede der . Meethi artık  dayanamaz. Onlara genelevde Vishnu’yu gördüklerini söylemesiyle herkessersemler. Meethi onlara Vişnu’nun genelevde odada bir kızı zorla almaya çalıştığını ve onu gördüklerini söyler. Bu gerçek der. Nani onu alkışlar ve karı koca hikaye anlatıyorsunuz der. Tappu gerçekleri söylemeleri için Akash ve Meethi’ye yalvarır. Akash daha sonra kontrol etmek için gittiğinde odada Vishnu yu görmediğini ve gittiğini zannettiğini söyler. Şimdiye kadar evde olacağını düşünmüştük der Mukta çıldırmış durumda kocasına ne olduğunu bilmek istiyor. Jogi ve Mukta, Akash ve Meethi ile ayrılırlar.

Vishnu nun bulunduğu yere giderler. Akash sonunda Vishnu’nun evine gittiğini söyleyen adamı bulur, adamla yüzleşir ancak adam sarhoştur ve Akashla  görüşmediğini söyler. Bu arada Maharani ve Munna gelir. Maharani Akash ın  kavga etmesinin ardından bayanla kaçtığını ve Vishnu yu bıraktığını, Daha sonra yalnız başına dönerek ve Vişnu ile kaçtığını söyler  Akash öfkeyle bağırır. Bu bir yalan. Ben geri döndüğümde Vishnu burada değildi. Sen Vishnu’yu bir yerlere sakladın. Vişnu nerede? Ben geri döndüğümde Vishnu burada değildi der Akash öfkeyle bağırırken Maharani  silahını çeker. Mukta artık Akash’ın herkesin de söylediği gibi yalan söylediğinden emindir. Akash ve Meethi bunu temizlemeye çalışır ama boşuna Mukta onlara güvenmez.

Yuvi Muktayı arar .Mukta Vishnunun kayıp olduğunu söyler. Yuvi ilgili gibi davranarak şeytanca gülmektedir. Akash, Vishnu’yu bulmak için 24 saat istiyor, sonra ne hissediyorsan ona karar vermekte özgürsün diyor. Meethi  Akash a Vishnu yu bulamazlarsa Kajri Babhi’nin gerçeklerini herkese anlatması gerekecek diyor. Bütün bu olanlar nasıl oldu diye düşünür Meethi, Vishnu, Kajri didi, Mukta’yı bilen birisinin bunları planladığını düşünür.

Kördüğüm 350. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 350. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazar (1. Kısım) Fragmanı # Vishnu kaybolur Mukta olanlardan ötürü Akash’ı suçlar olacak. (2 Yorum)