Kördüğüm 346. Bölüm Özeti 18 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Mukta hamile mi ? Yuvinin hain planları devam edecek mi ?

Kördüğüm 346’ıncı Bölüm Özeti 18 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Meethi’nin tekrar eve dönmesiyle Maiyya ve evindekiler gerçekten çok mutlu olmuşlardır. Maiyya geçmişte yaptıkları için Meethi’den af dileyecektir. Bu evde artık Meethiye hiçbir şey olmayacak der daha sonra hep beraber yemek yerlerken Sankrant gelir ve yengesinden özür diler. Tapashya ve Rathor birlikte konuşmaktadırlar.Tapashya Meethi ile görüşmesini istese de Rathor kızının yaptıklarından(Ambikanın) utanmaktadır ve görüşmeye yüzü olmadığını söyler.

Nani Mukta’nın birkaç günlüğüne evde kalmasını öneriyor. Meethi’yi kurtarmaya çalışırken ikisinin de yıprandığını söyler. Mukta kabul eder daha sonra tepsiyi tutarken bayılır. Rathor Meethi ile görüşmeye gider.Rathor özür diler. Meethi rathorun suçsuz olduğunu ne gördüyse onu söylediğini hatalı olmadığını söyler. Sonra Nani arar ve Mukta’nın bayıldığını ve çabucak eve gelmesini söyler. Rathor Meethi ile eve gider.Tapashyanın elindeki şekerleri herkese dağıttığını gören Rathor neler olduğunu düşünürken dede olacağını anlayamamıştır. Bu mutlu habere herkes çok sevinmiştir. Vishunu da baba olacağı için çok mutludur. Kendisi kız çocuk isterken eşi erkek istemektedir.Rathor kızı ile konuşur. Mukta Seninle gurur duyuyorum baba der. Herşeyi kötü bir rüya olarak unutmasını ister.

 

Akash da aldığı haberle çok mutlu olur ve çifti kutlar. Yuvi Mukta’nın fotoğrafını tutar. Seni çok özledim. Seni görmek istiyorum, seninle konuşmak ve seninle zaman geçirmek istiyorum der.  Yuvi Muktaya telefon eder ancak ulaşamaz. Gece Yuvi, Mukta’nın telefonunu tekrar arar. Mukta önemli bir şey olabileceğini düşünerek telefon açar. Ona işlerin yoğun olduğunu ve ofise ne zaman katılacağını sorar. 2-3 gün içinde eşiyle birlikte gideceğini söylerken Yuvi, Vishnu’nun yaşananlarla ilgili herhangi bir şey anlatmadığına şaşırır. Mukta Vishnu ya döner ve neler olduğunu sorar.Vishnu işçilerin tarafını Yuviye karşı olarak tuttuğu için işten çıkarılacağını ve 1 aylık süresinin olduğunu söyler. Mukta doğru olanı yaptığı için onu destekler. Ertesi gün Mukta patronuyla eşinin kovulması hakkında konuşur. Eşinin şirket için önemli olanı yaptığını söyler sıkıntılı bir durumda kendilerine yardımcı olma sözü verdiğini hatırlatır.Yuvi ise bütün bu olanlardan sonra Vishnu çin daha fazlasını yapamayacağını söyler. Bu nedenle kişisel ilişkilerinin profesyonel iş ilişkileriyle çatışmamasını ister.

 

Meethi Akash’ın işe geç kaldığını hemen gitmesini söylese Akash Meethinin gözlerinin içine bakar ve tüm günü karısıyla geçirmek istediğini söyler. Çok romantik dakikalar geçirirler. Ambika ise hücrededir. Kendisine gelen yemeğin altından çıkan Akash, Rathor, Mukta, Vishnu ve Meethi’nin fotoğraflarıyla mutlu olur. Babasının ona mesaj gönderdiğini anlar. Babasının onu buradan çıkaracağını ve Akash’ın ailesinin dramatik sonunu beraber izleyeceklerini düşünür. Sankrant ise odada Ambikanın fotoğrafını tutarak ağlamaktadır. Akash ve Meethi odaya girerler ve Akash seni sevmeyen birisi için neden kendini harap ediyorsun diyerek kardeşine sitemde bulunur. Sankrant Ambikanın fotoğrafını yırtar. Yuvi Muktaya mesaj atar. Hem kendisinin hemde çalışanların Muktayı özlediğini söyler, Vishnu mesajı görür ve kızar, Mukta’nın telefonundan Yuvi’ye direk ismiyle (Yuvi diyerek) hitap edecek şekilde mesaj yazar. Bu hitap Yuvi’nin hoşuna gider.Yuvi akşam yemeğine çıkmayı teklif eder. Vishnu kabul eder. Vishnu, Yuvi’nin çok büyük bir hata yaptığını düşünüyor. Eğer karıma bir şey olursa o zaman seni öldürürüm diye içinden geçirir. Sonra Vishnu mesajı siler Muktanın ise olanlardan haberi olmaz.

 

Yuvi işte Mukta’yı bekler. Mukta bazı görüşmeler hakkında Sharma ile görüşürken, Yuvi onları izler. Muktanın  mutlu görünmesinin akşamki yemek için olduğunu düşünür. Onunla konuşmak için dışarı çıkar. Selamlaşırlar ve Mukta tekrar efendim olarak ona hitap eder. Yuvi mesajda sadece ilk ismiyle hitap ettiğini hatırlatsada Mukta yine ona efendim der. Yuvi cevaplar için teşekkür eder.Hiç bir şeyden haberi olmayan Muktanın kafası karışır. Mukta eve geldiğinde gün içindeki konuşmaları düşünür ancak bir anlam veremez. Vishnu ise Yuviden gelen buluşma yeri ve saati olan mesajı Muktanın haberi olmadan okur, cevaplar ve sonra siler. Sana öyle bir ders vereceğim ki bu Muktaya
son mesajın olacak der.

dizibilgi google play

Kördüğüm 346. Bölüm Özeti 18 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Mukta hamile mi ? Yuvinin hain planları devam edecek mi ? (1 Yorum)

  1. Bu kez ilk yorum benden 🙂 Artık Hint Dizisi Özetlerini yeni editörümüz Pınar Hnm hazırlıyor. Şimdilik vakti olmadığı için bana gönderdiği konuları siteye ben ekliyorum fakat kendisi yorumlarınızı ilgiyle takip ediyor. İsteklerinizi ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir kendisine yardımcı olabilirsiniz. Yakında yorumlarda szilerle sohbet etmeye başlayacak. Herkese keyifli okumalar.