Kördüğüm 345’inci Bölüm Özeti 17 Temmuz Salı Fragmanı # Meethi ölecek mi? Ambikanın hain planı başarıyla mı sonuçlanacak?

Kördüğüm 345’inci Bölüm Özeti 17 Temmuz Salı Neler Yaşanacak ?

Önceki bölümde Meethi idam cezasına çarptırılmış ve infazı için sayılı dakikalar kalmıştı. Akash karısını ölümden kurtarabilmek için Ambikayı muhakkak bulmak zorundadır. Kördüğümde heyacan fırtınası kaldığı yerden devam ediyor.

Ambika, Meethi’nin öleceğini düşünüp mutlu olurken Akash hayatının geri kalanında yas tutacağını düşünmektedir. Meethi hücresinde Bhagwad Gita’yı (Mücadeleyi, insanın korkularına, arzularına ve içindeki karanlığa karşı olan savaşını anlatan Hint destanı ) okur. Akash, Mukta ve Vishnu beraber hareket ederek Ambika’ya ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Maiyya ve Kasha Meethi ile görüşmeye gidiyor ancak memur görüşmelerine izin vermiyor. Maiyya samimi şekilde son bir kez ona sarılmak ve özür dilemek istiyor. Meethi’nin özgürlüğü için dua ediyor. Tapashya, affını isteyen Maiyya’yı görünce oldukça şaşırıyor. Maiyya ‘Meethi’yi bir şekilde kurtarın! Beni affetmezse yaşayamayacağım. Oğlum ölecek ’diyor. Tapashya görevli memurla münakaşa ediyor ve memura tokat atıyor.Bu nedenle göz altına alınıyor ve Meethinin yan hücresine koyuluyor.

Tapashya Meethi ile konuşur Tapashya Rathora ifadesi için kızgındır. Çok üzgün şekilde kaderin bazılarına biraz sert olabileceğini söyler. Ertesi sabah Meethi götürülürken Tapashya Meethinin idam edilmeden önce yıkanması gerektiğini memurlara söylerken Meethinin masum olduğunu haykırıyor.Acı içinde ağlayarak memurlara durmalarını söylüyor.Chaubey Ambika için bir ev düzenlemiştir ve ev goyonlar tarafından korunmaktadır. Akash ve Vishnu izleri sürerek Ambika’nın olduğu yere kadar gelebilmişlerdir. Ambikaya ulaşmak üzeredirler.

Akash Vishnu ve Mukta Ambikanın kaldığı yeri bulmuşlardır. Ambikayı evden çıkarmayı düşünmektedirler.Akash çok az zamanları olduğu için herhangi bir dakikayı kaybetmeyi göze alamaz. Dışarıdaki şenlik ateşinden ilham alır ve evi ateşe verir. Chaubey ve Ambika kaldıkları evin yanmasıyla telaşa düşerler.Chaubey dışarı çıkarken Ambika yangının içerisinde kalır. Bu arada Rathor gelir.Chaubey yangını söndürün Ambika içeride der. Rathor Ambikanın hayatta olmasına şaşırır. Ambika ise alevlerin içinden çıkmak istememektedir. Meethinin asılmasına kadar içeride kalacağını söyler.Akash Chaubey’i tartaklarken Chaubey kızının kurtarılmasını ister.Meethi ise asılmak üzeredir Son isteği ona sorulmuştur.Methi ise asılırken yüzünün kapatılmamasını ister.İlmik boynuna geçirilir. Aile üyeleri ağlamaktadır.
Rathor yanan eve girerek Ambikayı evden çıkarmak ister ancak Ambika Meethi ölünceye kadar hiçbir yere gitmeyeceği konusunda ısrar eder.Rathor Ambikaya tokat sağlam bir tokat atar ve onu dışarı çıkarır.

Chaubey oradan çoktan kaçmıştır. Ambika polislere teslim edilir.Meethi ise bu esnada asılmak üzeredir.Gelen bir haberle müfettiş Ambika’nın yakalandığı için hapishanenin infazı durdurmasını söyler.Meethi’nin cezasının iptal edildiği duyurulur ve herkes sevinç içerisinde kalır.Ambika polis tarafından götürülürken kafasında yine hain planlar kurmaktadır.

Mukta ile konuşmak istediğini söyler.Kız kardeşi olan Muktadan kendisini affetmesini ister.Doğru ve yanlış arasında ayrım yapamadığını hatalı olduğunu verilecek cezaya razı olduğunu söyler. Hapise girmeden önce son isteği olarak Muktaya sarılmak istiyorum der ancak şeytan Ambika bunun yerine, yakındaki müfettişin tabancasını alır ve Mukta’nın kafasına doğrultur.

Yaşanan bu olay kaşısında herkes şoktadır.Akash Ambikaya Mukatayı bırakmasını onun yerine kendisini vurmasını söyler. Meethi şimdi kurtarılsa bile, o zaman hiç mutlu olmayacak der ve silahını Akash’a doğrulttuğu sırada aralarında boğuşma başlar ve bir el silah sesi duyulur ancak kimse ölmememiştir .Vishnu boğuşma sırasında ateşlenen mermi ile kulağından yaralanmıştır önemli bir şeyi yoktur.
Meethi hala baygın şekilde yatmaktadır. Doktor etrafındakilere onun çok stres altında olduğunu söylüyor ama yakında iyileşecek diyor. Meethi kendisinin masum olduğunu sayıklayarak uyanır.Ambikayı ateşler içinde yanarken gördüğünü söyler.Bunun onları ayırmak için yapılan bir hile olduğunu söylerler.Gerçek ortaya çıkar ancak Meethi’nin hala kafası karışmış durumdadır. O zaman kim ölen o kadındı? Der Jogi, ölü vücudun Ambika tarafından kullanılmış olan talihsiz bir kadın olduğunu söyler.Ambika gerçekleri polise aktarır. Babasını ona yardım ettiğini ve ölüyü bulduğunu yangından önce ölüyü kendi kıyafetleri gibi giydirdiğini söyler.Rathor küçükkzı Muktadan kendisini affetmesini ister.Sankrantla Ambika hücreye götürülürken göz göze gelir. Rathor elindeki saati Sarikanın eşine verir.

Sankrant Ambika ile görüşerek onu sevdiğini hatta çocukları olacağını neden bu şekilde davrandığını sorar .Ambika Sankrant’a hakaret eder Yaptıklarından pişman olmadığını söyler.Meethi ise Joni Thakur’un evindedir.Meethi suçsuz yere hapsedildiği için şimdi annesinin ne yaşadığını anladığını söyler.Tapasya, Meethi’ye Ambika’nın Akash’a verdiği sözü anlatıyor, ancak sözünü yerine getirmedi. Sonunda, tüm gerçekler ortaya çıktı ve hak ettiği cezayı aldı diyor.

Meethi ona Rathore’ı soruyor. Tapasya yaptığı şey için çok pişman olduğunu söylüyor. Meethi onun suçu olmadığını, doğru olanı yaptığını, nelerden geçeceğini kimsenin bilmediğini, Ambikanın onun kızı olduğunu söylüyor. Daha sonra Akash odaya gelir ve birbirlerine sarılırlar.Meethi her şeyi bildiğini, hiçbir şey söylemesine gerek olmadığını söyler. Akash aşklarının kazandığını, ne olursa olsun, iyiliğin her zaman bir adım önde olduğunu söyler. Artık hayatlarında daha fazla sorun olmayacak der.Rathorun hapishaneye giderek Ambika ile konuşması ile son buluyor.

dizibilgi google play

Kördüğüm 345’inci Bölüm Özeti 17 Temmuz Salı Fragmanı # Meethi ölecek mi? Ambikanın hain planı başarıyla mı sonuçlanacak? (5 Yorum)