Kördüğüm 344’üncü Bölüm Özeti 16 Temmuz Pazartesi Fragmanı ( 1. Kısım ) # Meethi İdam Cezasına Çarptırılacak mı ?

Kördüğüm 344’üncü Bölüm Özeti 16 Temmuz Pazartesi Fragmanı (Part 1)

Kördüğüm 344. Bölüm Özeti’ni iki başlık halinde sizlerle paylaşacağız. Akash buluşma noktasına Mukta ile beraber gider hiçbir şekilde (Meethi’nin hayatı söz konusu olduğu için) Mukta’nın arabadan inmemesini ve sessiz olmasını söyler .Bu esnada Ambika arar ve boşanma kağıtlarını sorar. Mukta merakına yenik düşerek Akash’a yardım etmek için arabadan iner ve olanları gizlice izler. Mukta ve Akash kağıtları kimin alacağını merak eder ancak balon satıcısının önlerine geçerek görüşü kapatmasıyla kağıtları kimin aldığını fark edemezler.

Vishnu’nun çalıştığı yerde bir personel yaralanmıştır ve Vishnu bütün makinelerin kapatılmasını, işçilerin hayatının herşeyden önemli olduğunu söylemektedir. İşçiler Vishnu ile hemfikir olarak sloganlar atarken Yuvi tüm bu olanları izliyor. Yuvi Kaza hakkında Vishnu’yu suçluyor. Kabloları tamir ettirmen gerekirdi diyor. Vishnu saha yöneticisi Sharmanın ‘tamiratın 1 hafta süreceğini bu süreçte makineler kapatılmayacak’ dediğini söyler. Sharma söylediklerini inkar eder.İşçiler Vishnu’yu destekler.

Yuvi işçileri kışkırtma gerekçesiyle Vishnu’yu işten kovar. Bayan müfettiş Meethi’ye
söylüyor. Olaylarla ilgili videodan ve Ambikanın hayatta olabileeğinden bahsediyor ancak kanıtlayamıyor. Sıra Rathor’a geliyor. Karşı avukatlar Rathorun ifadesinde Ambika ve Meethiyi kavga ederken gördüm’ dediğini soruyorlar. Avukat, ifadesinin yalan olup olmadığını soruyor.

Rathor, Meethi’nin kimseyi öldürmediğini söyler. Avukatlar Rathoru sıkıştırmasıyla Rathor orada oturan herkesi şok edecek şekilde Meethi’yi suçlayıcı ifadesini doğrular. Meethi suçluluk psikoloji içinde verilecek cezaya razı gibi konuşmalar yapar. Mukta siyah burka içinde mahkemeyi izleyen kişinin Ambika olduğunu anlar ve Akash’a söyler. Akash Ambikanın doğruları söyleyeceğini düşünürken hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu arada Ambika hızla mahkemeyi terk eder. Akash koşsada yetişemez. Ambika kaçmayı başarır.

Kördüğüm 344. Bölüm Özeti’nin ilk Partını sizlerle paylaştık. Özetlerin devamı için reklamlara tıklayarak sitemize destek olabilir siniz. İyi Seyirler…

Kördüğüm 344. Bölüm Özeti 2. Kısmı İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Kördüğüm 344’üncü Bölüm Özeti 16 Temmuz Pazartesi Fragmanı ( 1. Kısım ) # Meethi İdam Cezasına Çarptırılacak mı ? (2 Yorum)