Kördüğüm 343’üncü Bölüm Özeti 15 Temmuz Pazar Fragmanı # Ambika Akash’ı Meethiden Ayrılması İçin Tehdit Eder.

Kördüğüm 343’üncü Bölüm Özeti 15 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

343’üncü bölüm Jogi ve Tapashyanın hapishanede Meethi ile görüşmesi ile başlıyor.Meethi Ambikanın ölümü ile
suçlanmaktadır. Jogi Meethi’ye çok kötü bir süreç yaşadıklarını bütün bu yaşananların kendisi için bir sınav olduğunu ve endişelenmesi gerektiğini söyleyerek herşeyin geçeceğini söyleyerek rahatlatır. Gelen görevli memur bayan sert bir şekilde görüşme zamanının dolduğunu söyler.Tapashya görevli memur bayanla münakaşa eder.Memurların görevinin insanları korumak olduğunu söyler.Memur kendisiyle bu şekilde konuşamayacağını söyleyerek kızar. Hücreye atmakla Tapashya’yı tehdit eder. Jogi araya girerek olayları yatıştırır. Tapashya gerçeklerin ortaya çıkacağını ve kızının burada kimse tarafından rahatsız edilmemesini ister.

Akash karakolda kanıtları tekrar kontrol ederek altın saati sorar. Memur kanıt kutusu içerisinde olsaydı burada olurdu diyerek kanıtları saklamadıklarını belirtir. Akash memurun yakasına yapışarak belgeleri değiştirdini saatin burada olduğunu hepinizin bu işin içinde olduğunu söyler. Memur Akash’ı göz altına almakla tehdit eder. Avukat araya girerek bu tutumun dava için iyi olmayacağını söyleyerek Akashı yatıştırır.

Chaubey altın saati tutarak polis memuru ile konuşur eğer bu saat Akash’ın elinde olsaydı dava başka bir şekile dönerdi der. Yaptıkları için memura gelecek yıl terfi ettirileceğini söyler. Chaubey saati evinin bahçesine gömerken yanına Rathor
gelir. Cahaubey şaşırır. Chaubey Ambikanın anısına çicek diktiğini söyler.Onun Rathorun kızı olduğunu ancak kendisi onun büyüttüğünü söyler.Çok üzgün olduğunu kızının ancak katilinin cezalandırılması ile rahat uyuyacağını söyler. Rathor Chaubey ayrıldıktan sonra saklanarak kazdığı yerden saati bulur.

Mukta annesi Tapashya ile konuşurken babasının nasıl olurda daha yeni tanıdığı kızı Ambikayı Methi’ye karşı desteklediğini anlayamadığını söyler.Tapashya Rathor’un tarafsız olduğunu ve sadece gördüklerini anlattığını söylüyor. Mukta evliliğini bizden sakladığı için babasının kendilerini aldattığını söylesede Tapashya bu evlilikten haberi olduğunu ve Rathorun ilk eşinin hamile iken öldüğünü bildiğini söyler.Mukta ise bütün bu yaşananlar için babasına kızgındır.

Akash birisisinin doğruyu bildiğini ancak olayları çarpıtmak için saati sakladığını düşünmektedir. Ambika ise hayattadır ancak nerde olduğu nasıl öğrenilebilir? Akash tapınaktaki olayı hatırlar. Meethi Ambika’nın kendisini ittiğini ve düştüğünü, kalktığında Ambika’yı alevler içerisinde gördüğünü söylemiştir. Akash düşünceler içerisinde Ambika’nın başka birisi ile değiştirildiğini düşünürken gelen çağrı ile şok olacaktır. Ambikaya sen hayattasın ve senin yüzünden Meethi hapishanede ayrıca Sankrant da kendini harap ediyor. Bütün bu olanları neden yaptın der. Ambika ölü cesedinin polislerin elinde olduğunu tek gerçeğin bu olduğunu ve davanın Meethi’nin idamı ile biteceğini söyler. Kendisi yerine neden Meethi’yi seçtiğini sorar. Akash bu konu hakkında defalarca özür dilediğini söyler Ambikadan geri dönmesini ister.Ambika görüşmesi için şartı olduğunu eğer bu konuşmadan birilerine bahsederse Meethi’nin idamına kadar kendisi ile görüşmeyeceğini söyler.

Akash’ı başka bir numaradan arar ve 10 dakika içerisinde belirttiği adrese gelmesini ister.Akash adrese gittiğinde bir kamyon kendisine yaklaşır ve inen silahlı kişiler Akash’ı bağlayarak Ambikaya götürürler.Akash Ambikaya bu oyunu
bitirmesini söyler.Ambika Akash’ı sevdiğini Meethi’nin aralarına girdiğini bu sebeple Akashın kendisini terkettiğini
söyler. Şartının Meethi’den ayrılarak kendisi ile evlenmesi olduğunu söyler.Akash duydukları karşısıda çılgına döner ve
son nefesine kadar Meethi ile olacağını söyler.Ambika 4 gün içinde davanın başlıyacağını Meethinin ölüm cezası ile
cezalandırılmasının kendisinin elinde olduğunu söyleyerekAkash’ı tehdit eder.

Vishnu Yuvan’ı araştırmaya devam etmektedir. Iccha ve Tapashya’nın aile fotoğraflarının olduğu bir dosya bulmasıyla
şaşırmıştır. Akash ise ne yapacağını düşünmektedir. Meethinin hapisdeki durumu onu çok üzmektedir.Meethi’yi kurtarmak için Ambika’nın söylediklerini yapmak zorunda olduğunu düşünmektedir.

Kördüğüm 343’üncü bölümde heyecan fırtınası devam etmektedir. Akash Ambika ile konuştuğunu polise söyleyememiştir.Vishnu Thakur ve Daminiye Yuvan’ın fotoğraflarını göstermiş ancak Yuvraj olduğunu tanımlayamamışlardır. Ambika’nın babası altın saati gömdüğünü Ambikaya söyler.Akash Meethi’ye Ambika ile olan görüşmesini söyleyememiştir.Meethiyi kurtarmak için Akash’ın başka çaresi kalmamış ve boşanmak istediğini Meethi’ye söylemiştir. Meethi ise eğer Akash mutlu olacaksa boşanmayı kabul edeceğini söyler. Maiyya Meethinin yanındadır. Meethinin suçsuz olduğunu düşünmektedir.Damini ve etrafındakiler Akash ile Meethi’nin boşanma kağıtlarını görünce şok olmuşlardır. Ambika babasına Akash’ın Meethi’yi cok sevdiğini bu nedenle onu kurtarmak için her şeyi yapacağını söyler.Rathor Chaubey ile görüşür.

Malvikanın alevler içinde yandığını kızınında aynı kaderi paylaştığını, kendisine kızı olarak bile hitap edemeden
öldüğünü, kendisinin çok acı çektiğini söyler. Bu konuşmalara evde saklanan Ambikada şahit oluyor.Rathorun kızı olduğunu duyunca şaşırıyor ve babası Chaubey e kızıyor.Chaubey annesinin ölümünün sorumlusunun Rathor olduğunu bu sebeple Ambikanın annesini göremediğini söylüyor. Yuvan odasından fotoğrafları alanın Vishnu olduğunu
farkediyor ve onu işten atmak için plan yapıyor. Akash Rathor ile boşanmaları hakkında konuşuyor. Rathor Akash a neden onu desteklemek yerine terkettiğini soruyor. Akash gerçekleri söyleyemiyor. Ambikanın adamları boşanma kağıtlarını sorar ve yarım saat sonra Ambika ile buluşacakları yeri bildirir.Mukta Akash’ı sıkıştırarak bazı şeylerin farkında olduğunu söyler ve gerçekleri anlatmasını ister.Akash Mukta’ya yaşananları anlatır ve Meethinin hayatı için bütün duyduklarını kimseye söylememesini ister.

dizibilgi google play

Kördüğüm 343’üncü Bölüm Özeti 15 Temmuz Pazar Fragmanı # Ambika Akash’ı Meethiden Ayrılması İçin Tehdit Eder. (2 Yorum)