Kördüğüm 338. Bölüm Özeti 10 Temmuz Salı Fragmanı # Mukta’nın Olduğu Partide Vishnu Garsonluk Yapıyor

Kördüğüm 338. Bölüm Özeti 10 Temmuz Salı Neler Yaşanacak ?

Maiyya ambikanın hain planları ile başa çıkamayınca yaşadıklarını Akash’a anlatmayı planlamaktadır. Fakat bu konudaki girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. Nani Mukta ile görüşmek için Mukta’nın evine gittiğinde Vishnu ona Mukta’nın evi terketiğinden bahseder .Nani içten içe bu yaşananlara sevinir. Yuvan vereceği parti düzenlemesinin Mukta’nın sorumluluğunda olmasını istiyor. Vishnu ise gerçekleşecek olan bu partide garson olarak görev yapacaktır.

Nani almş olduğu Mukta ile Vishnu’nun ayrılık kararından sonra Jogi Takur un evine gelerek bu haberi paylaşmak istiyor Rohini ise bu arada Mukta’nın hamile olduğunu söylüyor. .Nani bu duruma şaşırıyor ve ağzındaki baklayı çıkarıyor. Damini Mukta ve Vishnu nun ayrılaçağından ötürü üzüntü duydugunu belirtirken Nani muktanın sefil bir yaşantı sürmesini istemediğini belirtiyor. Bu duruma Jogi’de tepki veriyor ve barışmalarını sağlamak için girişimde bulunmaları gerektiğini söylüyor. Yuvanın partisinde garsonluk yapan Vishnu mukta tarafından farkediliyor. Terasta Mukta Vishnu’ya işsiz olduğunu neden kendisine söylemediği için tepki gösteriyor. Yeni bir iş ayarlayabileceğinden bahsederken Vishnu kızarak yanından ayrılıyor.

Meethi ve Akash parti dönüşünde Vishnu’nun neden böyle bir işte çalıştığını ,.Vishnunun eğitimi sayesinde daha iyi bir iş bulabileceğini konuşuyorlar. Nani’nin söylediklerinin ardından Jogi Mukta’ya ulaşmaya çalışıyor..Mukta’nın telefonu kapalı olduğu için görüşemiyor. Meethi’yi aramayı düşünürken Divya Jogi yi durduruyor ve Muktanın yetişkin olduğunu ve kendi başına problemlerini çözebileceğini söylüyor.

Mukta ve Vishu partide yaşananları konuşuyor. Vishnu iş bulamadığı için garsonluk yaptığını söylüyor böyle bir işe bu yüzden başvurdum diyor. Mukta keşke bütün bu yaşananları mecbur kaldığın için yaptığını bana anlatsaydın diyor. Evliliklerinde hiçbir gizli hususun olmamasını birbirlerine güvenmeleri gerektiğini söyleyerek tepki gösteriyor. Vishnu bugün yaşanan bütün bu hususlardan ötürü Mukta’yı küçük düşürdüğü için özür diliyor. Parti dönüşünde Meethi ve Akash’ta yaşananları konuşuyorlar. Meethi kulak misafiri olduğu Yuvan ve arkadaşlarının Mukta hakkındaki konuşmalarından Akash’a bahsediyor. Yuvandan hiç olumlu elektrik almadığını söylüyor. Bu esnada kaza yapmak üzereyken son anda kurtuluyorlar. Diğer arabada olan Rathor’a da herhangi bir şey olmuyor.Evde Maiyya Görüşmek istediğini Akash’a bildiriyor. Akash şimdi yorgun olduğunu söyleyerek görüşmeyi erteliyor. Maiiya telefonda birisinden Ambikayı öldürmesini istiyor ve bu işin çok gizli yapılması gerektiğinden bahsediyor. Maiyya konuşurken kendisini dinleyen birisinin olup olmadığından tedirgin oluyor.

Vishnu ve Mukta evlerinde uyurlarken aniden telefon çalar ve arayan Yuvandır. Yuvan partide yaşananlar için üzgün olduğunu ve sorumlu kişiyi uyardığını sölüyor. Yaşananlardan ötürü üzgün olduğunu belirtiyor. Yuvan sinsi ve hain planlarını sürdürürken Mukta’nın ertesi gün işe gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

dizibilgi google play

Kördüğüm 338. Bölüm Özeti 10 Temmuz Salı Fragmanı # Mukta’nın Olduğu Partide Vishnu Garsonluk Yapıyor (17 Yorum)

 1. Ve Emircan sen kim olsanda bence sen o piss sozlerini kendinde sakla, kendin pissin yaa o sozler ancak senin pisligine yakisir buraya yazarak hiiiic ama hicccc dert etme hem yazmakla yorulma kardesim, bizim buraya yazdigimizi kardesligimizi kiskaniyorsunuz o yuzdende arada sirada pis sozlerle bizi bulandirmaya calisiyorsunuz ama yorulmayin BIZI ALLAHDAN BASKA HIC BIR GUC AYIRAMAZ anladinmi beni

 2. Gokhan kardesim sanirim bundan sonra hic gelmiyecek, ama olmaz ki ablani hemen terk etmek, hadi gel artik siteye hem Ceylanimida getir siteye

 3. Canım uyudun sanarım))..iyi geceler Allah rahatlık versin birtanem))yarın inşAllah görüşmek dileğile))öptüm❤..

 4. Canım evet izledim 4N1K dizisini..güzel dizi)))..genclik dizileri severim ben..aşk,aksiyon,dram,eğlence hepsi olur)))

 5. Hayaaaat kardeşim hoşgeldin gülüm))seni çoook ama çoook özledim)))..canım en kısa zamanda hat alıb geliyorsun bak daha fazla bekleyemem(((..

 6. Benden başka kimse kalmadı((galiba ((
  Annemin netinden bağlandım bilgisayara neyse ben çıktım ((((

 7. Aleynam kardeşim yoksun Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana birtanemsin))
  Arkadaşım evine dönüyor tlsini vermek zorundayım seni ve Aynur’umu bekledim ama gelmediniz olsun kısa zamanda görüşmek dileğiyle ❤ ❤ ❤ ❤ ❤))

 8. Bu arada aleynam kardeşim benim 4N1K izliyor musun? Ben izledim ilk bölümünü çok güzeldi ya tam bizlik dizi ya şu Oğuz ve Gökhan ikisi çok komikler ya Ali de yakışıklı bir çocuk beğendim ama şu Barış denilen sırıkı hiç sevmedim gıcık))) yaprak çok güzel bir kız çok sevdim diziyi sabırsızlıkla cuma gününü bekliyorum)))

 9. Yaa site bom boş olmuş ya ((( önceden öyle değildi(( bize nazar mı değdi ne??(((☹

 10. Daha yoksunuz((
  Ay kızlar benim kuzen yarın yada öbür gün bana hat hediye edecekmiş ben dedim istemiyorum malum çalışıyorum müsait olamıyorum hat almaya ben izinli günümde alacam dedim dediki hayat ben ilkez sana hediye alıcam öyle değil mi ve Benim hediyemi kabul etmek zorundasın hayır demek yok ben HAYIR kelimesini sevmem dedi bende mecburen kabul etmek zorunda kaldım ama mutlu oldum gerçekten)))))

 11. Kızlar yoksunuz(((((TAMAM
  ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR SİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM HASRETLE(((

 12. Kızlar nerdesiniz özledim sizi arkadaşımın tlsi şimdi bende birazdan evine gidecek. Hadi gelin konuşalım(( sonra yazamayabilirim((

 13. Ilk ))))hahah
  Nasılsınız arkadaşlarım iki gün sonra hat almaya gidecem inşallah)))
  ..
  Ve gereksiz beyni olmayan EMIRCAN sen kim oluyorsun Salak aptal ben hat aldigimda kork benden ben gelince bakalım böyle asalik laflar sokacakmisin sen Davar ha ha ha

  Kızlar özür dilerim biraz sert konuştum gereksizle onun anlayacagi dilden konuşmak lazim)))))