Kördüğüm 337. Bölüm Özeti 9 Temmuz Pazartesi Fragmanı # Mukta Ambika’yı Çözüyor

Kördüğüm 337. Bölüm Özeti 9 Temmuz Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Ambika , Meethi’yi dolduruşa getirmeye devam eder. Yuvan’da Mukta’yı sıkıştırmayı sürdürmektedir. Meethi , Maiyya’dan nefret etmeye başlamışıtr. Mukta ile Vishnu’nun evlilikleri ise sallantıdadır. 9 Temmuz Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 337. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 9 Temmuz Özeti 337. Bölüm Tüyoları

Ambika ile Maiyya bahu (evin sözü geçen hanımı) hakkında tartışmaktadırlar. Ambika evin bahusu olduğunu iddia etmektedir. Bu sırada Meethi onları dinler. Ambika odadan çıkarken Meethi’yi farkeder. Meethi neler olduğunu sorar. Ambika ise Maiyya senin hakkında ileri geri konuşuyordu ben de seni savundum der. Meethi teşekkür eder. Mukta evlilik yıldönümleri için izin alır ve eve gelir. Vishnu ona neden erken geldiğini sorar. Muka ise evlilik yıldönümü için geldiğini ve evde kutlama yapmak istediğini söyler.

Daha sonra yıl dönümü için birbirlerine aldıkları hediyeleri verirler. Vishnu kolye Mukta ise kravat hediye eder. Vishnu hemen kolye gerçek inciden değil der. Mukta ise bunun bir öneminin olmadığını söyler ve önemli olan aşkımız der. Birbirlerine sarılırlar. Vishnu kolyeyi takmasını istediği sırada Yuvan gelir. Çok öenmli bir dosya olduğunu ve Mukta’yaihtiyacı olduğunu söyler. Vishnu oturup kahve içmesini teklif eder. Mukta ikisini tanıştırır ve dosyayı getirmeye gider. Mukta gittiğinde Yuvan onun çok özel bir kadın olduğunu söyler ve seni de çok seviyor sürekli senden bahsediyor der.

Yuvan daha sonra müsade ister ve giderken Mukta’ya aldığı elmas kolyeyi verir. Mukta hediyeyi kibarca geri çevirir fakat Yuvi ısrar eder. Yuvan ayrılırken Vishnu bu duruma bozulmuştur. Mukta ise patronuna hayır diyemeyeceğini söyler. Vishnu ise patronun neden sana bu kadar pahalı bir hediye alıyor diye sinirlenir ve kendi aldığı çakma inci kolyeyi kırar. Kolyenin boncukları dağılırken Vishnu odayı terkeder.

Öte yandan Ambika eve gelen tamirciye rüşvet vermekle meşguldür. Ne olursa olsun ismini almamasını söyler yoksa babasının gerekeni yapacağını belirtir. Akash aniden öksürmeye başlar. Meethi onun için su getirmeye gider. Fakat Akash ben getiririm diyerek çıkar. Meethi odada beklerken sesler duyar. Aniden yanan mum sönünce Meethi karanlıta kalır. Ayağa kaltığı anda yukarıda dönen pervane Meethi’nin hemen yanına düşer. Meethi ölümden kıl payı kurtulmuştur. Akash hemen koşarak odaya gelir ardından Ambika’da odaya girer. Methi artık daha fazla dayanamayacağım der ve Ambika’yı da şahit göstererek Maiyya’nın kendisini öldürmek istediğini söyler.  Yılan ve kaza olaylarını da planlayan kişi Maiyya der. Gelen mesajları Akash’a gösterir ve kayıp telefonun Maiyya’nın odasından çıktığını belirtir.

Akash , annesinin odasına giderek  bağırmaya başlar ve Meeti’nin sözlerini anlatır. Maiyya onu sakinleştirmeye çalışsa da Akash çok öfkelidir. İntikam almaktan vazgeçmiştin diyerek Maiyya’nın sözlerini hatırlatır. Maiyya tüm bunların iftira olduğunu ve kendisinin yapmadığını anlatmaya çalışır fakat Akash’ı ikna etmesi mümkün olmaz. Meethi ile aynı evde kalamayacağını söyler. Meethi’yi elinden tutarak uzaklaşıyor. Maiyya ise hem şaşkın hem de öfkelibir şekilde arkalarından bakıyor.

Vishnu , Yuvan’ın yaptıkları yüzündne düşüncelere dalmış vaziyettedir. Mukta arkadan gelerek ona sarılır. Hediyeyi geri vereceğim sen haklıydın der. Fakat Vishnu patronunla aranda birşeyler var deyince Mukta beyninden vurulmuşa döner. Eğer bana güvenin kalmadıysa birlikte olmanın bir anlamı yok der. Vishnu da evet haklısın diye cevaplar. Bu sırada Akash evden ayrılma hazırlığı yapmaktadır.

Meethi ve Akash evden ayrılırlarken Meethi annenle aranın bozulmasını istemezdim der. Bir süre uzak kalırsak annen benden nefret etmeyeceğini düşünüyorum der. Akash ise ne olursa olsun senin hayatını riske atamam diyerek bir süre ayrı yaşamaları gerekeceğini söyler. Bu sırada kapı çalar gelen Mukta’dır. Mukta’nın elindeki bavulu gören Meethi telaşlanır ve neler olduğunu sorar. Mukta ağlayarak olanları anlatmaya başlar.  meethi bu kadar kolay vazgeçmemesi gerektiğini söyler. Evdekilere şimdilik bir şey anlatmayacağım der. Mukta telefonunu kontrol eder fakat Vishnu’dan ne bir mesaj ne de arama vardır. Meethi iş yerini arayarak kardeşim hasta diyerek izin almasını söyler. Vishnu’da bu esnada iş görüşmesinde telefonuna bakmaktadır ve Mukta aramadığı için üzülmektedir. İşe alındığı taktirde Mukta’ya giderek artık çalışmaya gerek kalmadığını söylerim diye düşünmektedir.

Rathor araba kullandığı esnada geçmişi hatırlar. Malvika’nın çocuk istemediğini şöhret peşinde olduğunu söylediği günleri düşünür. O gün çıkan yangını ve hastane günleri gözünün önüne gelir ve Malvika’nın öldüğünü söyledikleri an kulaklarında çınlar. Chubey onun ölümünden Rathor’u sorumlu tutmaktadır. Rathor  o gün Chubey’i ittirerek kaçmıştır. Maiyya , Akash ile Meethi’nin gidişini engellemek için çare aramaya başlar. Gerekirse onlara yalvarmaya hazırdır. Bu olanların arkasında Ambika’nın olduğundan emindir ve onu bir an önce durdurması gerektiğini düşünür.

Meethi , Mukta’ya 1-2 gün kalmasını söyler. Mukta tamam der. Maiyya ise Mukta’nın gelmesine memnun olur. Mukta yine telefonunu kontrol eder fakat her hangi bir şey yoktur. Mukta , Meethi’ye bakmak için odadan çıkar bu sırada Ambika’nın Akash’ın odasına girdiğini görür. Akash onu görünce ne olduğunu sorar , Ambika ise bir isteğin varmı der. Akash havlu  getirebilir misin diye sorar. Ambika havluyu verirken Akash’ın elini okşar. Mukta bu olanlara şahit olur ve Ambika’dan şüpelenmeye başlar.

Mukta , Meethi’nin yanına gider ve Ambika’nın hala Akash’ı sevdiğini söyleyerek olanları anlatır. Meethi boşuna endişelendiğini söyler. Rathor karakola gider. Chubey onu görünce şok olur ve ne işin var burada diye bağırır. Rathor onu sakinleştirmeye çalışır. Ambika’dan bahsederek onun kendi kızı olabileceğini söyler. Chubey bunu inkar eder. Chubey , Malvika ölürken ölümünden senin sorumlu olduğunu yazan bir kağıda parmak bastı der ve istersem seni şu anda tutuklayabilirim der.

Mukta ofise gider. Yuvan ona bir dosya uzatır ve yarın bir parti düzenleneceğini tüm sorumluluğu Mukta’nın üstlenmesini ister. Daha sonra içinde partide seni büyük bir sürpriz bekliyor diye geçirir. Bu sırada Maiyya , Ambika’nın yanına gelrek herşey senin başının altından kalkıyor biliyorum der. Ambika’da ona ağzına geleni söyler. Akash’ın senden nefret etmesi için elimden geleni yapacağım der. Maiyya ise her şeyi Akash’a anlatacağını söyler.

dizibilgi google play

Kördüğüm 337. Bölüm Özeti 9 Temmuz Pazartesi Fragmanı # Mukta Ambika’yı Çözüyor (11 Yorum)

 1. Aynur birtanem tamam kuzum sana iyi yolculuklar..bende zaten yazmıycağım..Allaha emanet ol kardeşim))HOŞÇAKAL❤❤❤

 2. Adını bile düzgün yazamayan karaktersiz insan..valla senin gibi boş konuşan küstah!!!insanlara ayıracak zamanım yok..bizler bi kaç gün yokuz.o zamana kadar sana müsaide istediğin kadar boş boş konuş!!!

 3. Yarin gelebilirmiyim hic bilmiyorum
  Iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin))))♥♥♥♥♥
  Ben iki uc gunden gelirim sizi seven Aynur♥♥♥♥

 4. kimse yoooooooooook(((((((((((
  site bom bos lutfen herkes gelsin!!!!!!!
  amrita abla hayat abla mahym abla guljan abla aleyna abla rojinim sizleri cooooook ama coooooooooook ozledim(((((((((