Kördüğüm 336. Bölüm Özeti 8 Temmuz Pazar Fragmanı #

Kördüğüm 336. Bölüm Özeti 8 Temmuz Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinde heyecan devam tüm hızıyla sürüyor. Son bölümde hatırlanacağı gibi Ambika , Sankrant’a içki içirerek sarhoş etmiş ve Akash şirket öneticileri dahil herkesin gözü önünde rezil olmuştu. Akash , Sankrant’ın rezilliklerine dayanamamış ve sonunda tokatı indirmişti. 8 Temmuz Pazar akşamı yaşanacaklara dair tüyoları kördüğüm 336. bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 8 temmuz Özeti 336. Bölüm Tüyoları

Sankrant , Akash’tan tokadı yiyince Ambika ona sahip çıkar ve Akash’a tepki gösterir. Akash’ın şirket yöneticileri ise bu duruma daha fazla katlanamayacaklarını söyleyerek evden ayrılırlar. Akash üzgün bir şekilde yaşananları düşünür. Sinirli bir şekilde duvarları yumruklamaya başlayınca Meethi hemen müdahale eder ve onu engellemeye çalışır. Maiyya tüm bu yaşananlara Sankrant’ın alkolik olmasının neden olduğunu söyler. İlaçlarını kullanmayı sürdüreceğini ve iyilşeceğini söyler. Meethi odadan çıkmak üzereyken Maiyya onu durdurur ve bu olanların nasıl gerçekleştiğini öğrenmek istediğini söyler.

Meethi nedenini bilmediğini söyler ve kardeşler arasında böyle şeylerin olabileceğini tekrarlanmaması için elinden geleni yapacağını belirtir. Akash , Sankrant’ın yanına gider ve hem ondan hem de Ambika’dan özür diler. Meethi onları yan yana getirir ve ikisi birbirlerine sarılırlar. Meethi bu duruma mutlu olurken Ambika’nın morali bozulur.  Akash ilaçların neden işe yaramadı diye sorar Sankrant ise onları düzenli kullanıyorum hatta Ambika bana hatırlatıyor der.

Mukta iş yerindeyken Meethi sürpriz yaparak yanına gelir. Mukta onu gördüğüne çok memnun olur. Yuvan , Meethi’yi görünce geçmişi hatırlar ve İşça’nın ifadesiyle hapse girdiği günler gözünün önüne gelir. Sinirli bir şekilde yüzünü buruşturur. Mukta . Bu sırada Yuvi onları kameradan izlemektedir.

Meethi’nin bir anda gözleri gizli kameraya kayar ve burada sürekli izleniyoruz gibi bir his var içimde der. Mukta’dan bu odayı değiştirmesini ister. Maiyya , Ambika eve geldiğinden beri evin huzurunun kaçtığını söyler. Ambika’nın oğulları ile arasını bozduğunu düşünmektedir. Gomthi , Chubey’in derdi seninle neden Sankrant ile uğraşsınlarki der. Maiyya ise Ambika’nın , Akash’a bakışını hatırlar ve büyük bir hata yaptığını düşünür. Meethi bu sırada oradan geçmektedir ve Maiyya’nın onu zamanında öldürüp kurtulmalıydım dediğini duyar. meethi bahsettiği kişinin kendisi olduğunu zanneder ve Ambika haklıymış der.

Mukta , Yuvi’ye giderek 3. evlilik yıl dönümlerini kutlamak için izin ister. Yuvi kabul eder fakat dosyalar yetişmediği taktirde yardım isteyebileceğini söyler. Mukta tamam diyerek kabul eder. Meethi halen Maiyya’nın sözlerini hatırlamaktadır ve neden kendisinden bu kadar nefret ettiğine anlam veremez. Bu sırada Ambika gelir ve Meethi ona duyduklarını anlatır. Akash’a her şeyi anlatacağını söyler. Maiyya bunun doğru olmayacağını söyler. Maiyya şofbenin çalışmadığını söyleyerek Pavitra’nın tamirci çağırmasını ister. Bu sırada Ambika onları üst kattan izlemektedir ve yeni planı hakkında düşünmektedir.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 336. Bölüm Özeti 8 Temmuz Pazar Fragmanı # (15 Yorum)

 1. Adacım canım benim çok şükür iyiyim sen nasılsın canım benim ne kusuru birtanem ☺ iş iyi gidiyor ordan oraya koşturuyorum zor ama alıştım sayılır)) ama o hemşire de benim iş yerime geliyor hep öğrenmiş benim iş yerimi maalesef kızdım ona Abim bir yere gitti daha gelmedi geldiğinde abime onu söyleyeceğim Abimin yokluğunu faydalanıyor ve benim yanıma gelip duruyor ((
  Sen neler yapıyorsun kuzum ailen nasıl annenin ellerinden öpüyorum babanında) selam olsun benden)Ailene :))

 2. Guljan ablam iyiki doğdun iyiki varsın canım benim ya en güzel dilekler diliyorum sana canımın parçası))))))

 3. Tamam birtanem iyi yolculuklar sana)))..
  Guljan ablam neden yazmıyor acaba..bugün doğum günü onun..doğum gününde yazıcağını söylemişdi):

 4. Evet kimse yok((((((((
  Ben yarin gelebilirmiyim hic bilmiyorum yarin ailemle yurt disina gidicez iki uc gunden sonra gelirim

 5. Merhabalar)))
  ..
  Hoşgeldin ada:)
  Aynur birtanem malesef hala kimse yok(((..
  Hayaaat kardeşiiim gel artık((((((((((((((..

 6. Ablalaryn en tatlisi en guzeli dogum gunum kutlu olsun ablam omur boyu mutlu ol ablam senin o guzel yuzunde her zaman gulucekler acsin hic bir zaman gozunden yas akmasyn eger bir gun agparsanda mutlulukdan olsun bu gunum yarindan yarininda bu gunden guzel olsun)))♥♥♥♥
  IYIKI DOGDUN ABLACIM♥♥♥♥
  IYIKI VARSIN ♥♥♥♥♥ seni seven ★Aynur★ kardesin♥♥♥

 7. Iyi gunler)))
  Nasilsiniz
  Ada abpa biz iyiz cok sukur
  Sen nasilssin abla ne kusuru yaa
  Hayat ablamyn neti yok o yuzden yazamiyorur buraya malesef

 8. Kızlar nasılsiniz? Hayatcim aynurcum rojincim nasilsiniz iyisinizdir insaallah. Uzun zamandir yazamadim. Kusura bakmayin. Hayat nasilsin iş naail gidiyor kuzum??

 9. ablaların en tatlısı❤❤en güzeli❤❤en şekeri❤❤canımın içi güzeller güzeli ablam❤❤doğum günün kutlu olsun birtanecik ablam❤❤nice güzel senelere❤❤rabbim yeni yaşında sana mutluluklar getirsin eşinle ve çocuklarınla güzel mutlu bir hayat yaşamayı nasib etsin sana güzel ablam❤❤iyiki doğdun iyiki varsın❤❤❤hepp mutlu ol❤❤seni gerçekden çoook ama çoook seviyoruuuuuuum❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤