Kördüğüm 335. Bölüm Özeti 7 Temmuz Cumartesi Fragmanı # Ambika ile İlgili Büyük Sır

Kördüğüm 335. Bölüm Özeti 7 Temmuz Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Meethi bir çok kötü olayın ardından eve döner. Meethi nihayet ayağa kalkmıştır ve bu aile içinde büyük bir mutluluk yaratır. Ambika ise Akash2a olan aşkı arttıkça git gide daha da tehlikeli birine dönüşmektedir. Meethi’nin başına gelenlerle ilgli olarak bunlardan Maiyya’nın sorumlu olduğunu söylemiş ve Meethi’yi , Maiyya’ya karşı kışkırtmaya çalışmıştır. Meethi odasına girdiği zaman Ambika babasından aldığı bilinmeyen bir telefon numarası ile Akash’a telefon eder. Bu sırada Akash’ın telefonu Maiyya’nın odasında bulunmaktadır. Meethi telefonu farkeder. 7 Temmuz Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 335. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 7 Temmuz Özeti 335. Bölüm Tüyoları

Meethi telefonu bulunca kafasındaki soru işaretleri artmıştır. Meethi telefonun nasıl olupta Maiyya’nın odasında olduğunu merak etmiştir. Ambika ise hemen Meethi’ye yapışarak bütün her şeyi planlayan kişi Maiyya sana söylemiştim der. Meethi başına gelen olayları yılanı ve kazayı tekrar hatırlar. Maiyya’nın nasıl olupta bunları yapabildiğini düşünmeye başlar. Akash ile yaşananları paylaşmaya karar verir. Fakat , Ambika buna engel olmaya çalışır ve Akash’a herşeyi anlatmanın çözüm olmayacağını söyler.

Meethi ve Akash’ın arasının düzelmesinden dolayı Mukta çok memnundur. Bu esnada internette bir elbise görür ve çok beğenir. Bu esnada Yuvan arkasından çıkıverir ve elbiseyi Mukta’ya hediye etmek istediğini söyler. Mukta bunu kabul edemeyeceğini söyler ve ileride kendisi satın almak istediğini belirtir. Yuvan Mukta’ya tamam dese de elbiseyi gizlice sipariş eder. Bu elbisenin çok şeyi değiştireceğini mırıldanır. Bu esnada Vishnu derin düşüncelere dalmıştır ve Mukta eninde sonunda bu gerçeği öğrenecek diye mırıldanmaktadır. Mukta onu düşüncelere dalmış bir şekilde görünce yanına gelir ve masaj yapmaya başlar.

Mukta , Vishnu’ya Meethi’nin partisinden bahsetmeye başlar. Vishnu çok sevindiğini söyler ve partiye giyecek elbisen varmı diye sorar. Mukta benim bütün varım yoğum sensin der. Vishnu ona elbise satın alamadığı için üzülmeye başlar. Rathor , Jogi’ye sırrını açıklar ve Ambika’nın kendi kızı olma ihtimali olduğunu söyler. Jogi bu sırrı şimdilik kimseye açıklamamasını söyler. Vishnu bir süre düşüdükten sonra saatini satarak kendine bir takım elbise almayı planlar fakat saatin parası elbise için yeterli olmaz. Bu esnada Mukta’ya sipariş edilen elbise ofise gelir.

Görevli elbiseyi Mukta’ya teslim etmek ister fakat Mukta elbiseyi sipariş etmediğini söyler. Adam ürünün iptal edilemeyeceğini ve parasının ödenmesi gerektiğini  söyleyince Mukta ve görevli tartışmaya başlarlar.  Bu sırada onları izleyen yuvan içeri girer ve elbsenin parasını ödemek ister. Mukta bunu kabul edemeyceğini söyler. Yuvan böyle bir durumda şirketin itibarına zarar geleceğini ve buna izin veremeyeceğini söyler. Mukta direnmeye devam edince Yuvan elbiseyi almayı Mukta’nın da kendisine taksitle ödemesini söyler. Mukta kabul etmek zounda kalır. Bu sırada Vishnu’da onun için sari almıştır ve evde beklemektedir. Mukta aldığı elbise ile gelir Vishnu’da aldığı elbiseyi sürpriz yaparak vermek için arkasında saklamaktadır.

Mukta elindeki elbisenin hikayesini anlatmaya başlar fakat Vishnu bu durumdan hiç memnun olmaz. Mukta’nın elindeki elbise kendi aldığı elbisenin kat kat üzerinde değerelidir. Vishnu , Mukta’ya eski paralı günlerini mi özledin diye laf sokarak elindeki elbiseyi fırlatıp çıkar. Mukta ağlamaya başlar. Kutlama başladığında Nani ve Ambika dışında herkes çok eğlenmektedir. Mukta ve Vishnu’da geç de olsa gelirler. Mukta’nın üzerinde Vishnu’nun aldığı sari vardır. Vİshnu onu gördüğünde Mukta laf sokarak içeri girer.

Nani , Mukta ve Vishnu’yu görür. Üzerindeki elbisenin ucuz ve kalitesiz olduğunu görünce söylenmeye başlar. Meethi’nin üzerindeki pahalı elbiseye bakar ve Meethi’nin yerinde Mukta olmalıydı diye mırıldanır. Jogi , Rahor ile telefonda konuşmaktadır. Ambika’nın babası gelmeeyecek der ve Rathor’a gelmesini söyler. Rathor tamam der. Akash kutlamaya şirketin üst düzey yöneticilerinin geleceğini söyler ve Meethi’den onları iyi ağırlamasını ister. Bu sırada Ambika , Sankrant’ın ilaçlarını değiştirmektedir.

Konuklar geldikten sonra Meethi mikrofonu alır ve Akash’ı yanına çağırır. Bu sırada Rathor içeri girer. Meethi onu görünce başıyla selamlar.Daha sonra bu gün yürüyebiliyorsam bunu Akash’a borçluyum onun sayesinde bir mucizeyi gerçekleştirdim der. Daha sonra Akash mikrofonu alır ve Ambika’dan şarkı söylemesi ni ister. Ambika mikrofonu alınca “bu şarkıyı hiç görmediğim fakat beni dünyaya getiren kadın için söylüyorum der.” Rathor bunları duyunca çok etkilenir.

Ambika daha sonra babam her zaman annen bu şarkıyı söylerdi der ve söylemeye başlar. Şarkıyı duyunca Rathor çok etkilenir ve Malvika’nın bu şarkıyı söylediğini hatırlar. Akash ve Meethi şarkıyla birlikte dans etmeye başlarlar. Ambika bu duruma yine çok bozulur. Jogi , Rathorun yanına gider Rathor artık Ambika’nın kendi kızı olduğundan emin olmuştur. Rathor , Ambika’yı süzmeye devam eder. Daha fazla dayanamayacağını ve gidip ona kendi kızı olduğunu söyleyeceğini Jogi’ye iletir. Jogi ise bunun doğru bir davranış olmayacağını söyler.

Şarkıyı söylerken Ambika bir anda şarkının sözlerini unutur. Ratho hemen Jogi’ye şarkının devamını söyler ve Jogi’de gidip Ambika’ya söyler. Ambika şarkıyı tamamlayınca Jogi’ye şarkının sözlerini nereden bildiğini sorar. Jogi’dE Rathor’u işaret eder. Ambika gelip Rathor’a kendini tanıtır. Bu sırada Akash şirket yöneticilerini Meethi ile tanştırmaktadır. Ambika ise Sankrant’ı yanına çağırır ve meyve suyu içelim der. İçine birşeyler kattığı bardağı Sankrant’a verir. Sankrant içinde başına bir ağrı saplanır. Akash şirket yöneticilerinin Sankrant’ı beğendiğini ve iş teklif edeceğini söyleyerek Sankrant’ı arar.  Sankrant ise kendinden geçmiş vaziyettedir ve sarhoş halde çıka gelir. Herkes Sankrant’ı o halde görünce şok geçirir. Akash onu odasına göndermeye çalışır fakat Sankrant kabul etmez. Ambika Meethi’nin olaya müdahale ettiğin görünce kendisi atılır ve Sankrant’tan şişeyi almaya çalışır. Bu sırada Sankrant Ambika’nın elbisesini çekince elbisenin ipi çözülür ve Ambika rezil olur. Akash Sanknrant’ın üzerine yürüyerek ona bir tokat indirir.

Kördüğüm 335. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 335. Bölüm Özeti 7 Temmuz Cumartesi Fragmanı # Ambika ile İlgili Büyük Sır (19 Yorum)

 1. pis karilar hatda bow bogaz karilar hayvan surusu gibi wurda toplawmisiniz gedibde koca bulsaniza kendinize

 2. Iyi aksamlar aleyna abla
  Ben bu gun olmaya bilirim aksam
  hadi ben kacdim yain horusurus
  Iyi geceler tatli ruyalar)))♥♥♥♥

 3. İyi akşamlarr)))..
  Hayat..kardeşim❤canım❤balım❤birtanem❤güzelim❤❤..seni çok özledimm❤❤..birtanem hatda mı sorun olmuş((..canımın içi en kısa zamanda aramıza dönmek dileğile))seni çook seviyoruum❤❤..

  Vee emirhan yaa sen kafana takma bizi..boş versene bırak ne konuşursak konuşalım..biz böyle iyiyiz)))..

 4. Hayaaaaaat ablaaaaa hoa geldin ablacim))))
  Ahh uzuldum yaa tamam seni dort gozle bekleris))))♥♥♥
  Aaaa yinemi o hemsire allah allah nasil ogrenmis is yerine
  Ablacim sen takma kafana o hemsireni
  Bizde seni cooook coook seviyorus)))))♥♥♥♥♥♥♥

 5. haydaaa yenemi merebalar nasilsin derdlernizi paylawmaqcun deyil konu hakkinda yodum yazin yaziyoooooo

 6. aynurum aleynam karedeşim ben sizi çok özlüyorum ya (((((((((((((((benim yeni aldığım hattım kırıldı ya tlye girmiyordu zorlayınca kırıldı(((( eğer kırılmasaydı dün sizinle beraber okucaktım(( malesef arkadaşımın tlsinden yazdım yine offf((((( ve kendimeyeni hat alıcağım o zamana kadar ben yokum ya çok özlüyorum sizi((( ben işteyim şimdi morelim bozuk şekilde çalışıyorum ya ((rabia ve abim ağrıdalar daha gelmediler onlarıda özledim((( ve o pislik hemşire benim çalıştığım yeri öğrenmiş mal işte iş yerime gelip duruyor(( neymiş ben müşterininizim aptal neyse kızlar sizi seviyorum)))

 7. hepsini o kadar ozledimki simdi birisi dokunsa aglayaçak gibiyim yaa(((((
  site bom bos((((hayat abla bizi hep guldururdu…..
  olmaya calisirim abla 11 de

 8. Aynur canım site ne kadarda bomboş((..kimse yok((..
  Hayatın neti yok((
  Mahym ablamla guljan ablam gec gec yazıyorlar((
  Amritadan da haber yok((
  Rojin uzun süre yazmıyacak((.
  Gökhan desen zaten artık yazmıyacak gibi görünüyor(((..
  Üzüyor beni malesef bu durum((.
  Hepsini çok ama çok özledim:((((..

 9. hayaaaaaaaaaaaaaat ablaaaaaaaaaaaaaa nerdesinnnnnn seni cok merak etdik coooook ozledik….
  amritaaaaaa ablaaaaa nerdesin seniiiiii cok ozledim
  rojinim papatyam seni cooook ozluyorum canim
  gokhan abim can parcam ben seni okdar ozledimki bir gun aglarim yaa sen yoksun diye(((((

 10. merhabalar)))
  mahym abla ben iyim siz nasilsiniz sizi çok ozledim))))
  abla ben pazartesi burda olmaycam malesef(((
  ailemle yurt disina gidiyorus
  geldigimde seninle bol bol sohbet ederim)))

 11. Günnaydın arkadaşlar)))..
  Mahym ablam hoşgeldin birtanem))..kaç zamandır yoktun seni merak etdik ablam nasılsın))..annen nasıl oldu ablam iyidir inşAllah)..tamam ablam pazartesi görüşürüz inşAllah❤..seni seviyorum❤..

 12. GULJAN ABLAM ben yarin burda olmam, ama suanda cikmam lazim Allah nasip ederse pazartesi burda olucam, simdiden iyi ki dogdun iyi ki varsin canim ablam ablalarin birtanesi canim benim sen benim kiymetlimsin, cocuklarin arasinda hep mutlu ol ablam hep yuzun gulsun ,hayatin mutlulukla dolsun, senin kalbinin guzelligi gibi Allah seni sadece iyi insanlarla karsilasdirsin

 13. Aleynam,Aynurum,Hayatim beni merak etmeyin, musait oldugum zaman gelirim ama yarin olmam ben kizlar haberiniz olsun,pazartesi gelmeye calisicam nolursunuz sizde burda olun lutfen sohbet edelim hep beraber tammamy canlarim sizleri kocaman opuyorum iyi ki varsiniz