Kördüğüm 333. Bölüm Özeti 5 Temmuz Perşembe Fragmanı Vishnu İşten Atıldı Mukta Yuvan’a Sarıldı

Kördüğüm’de önceki bölümde Meethi, Akash, Sankrant ve Ambika beraber balayına gitmişlerdi. Akash, Meethi’ye şok etkisi yaşatmak için meyve sepetinin içine plastik yılan koyarak Meethi’nin ayağa kalkmasını planlamış ve bu planını Ambika’ya söylemişti. Ambika ise bu plan karşısında zehirli yılan satan adam ile görüşmüş ve plastik yılanı zehirli yılanla değiştirerek Meethi’nin ölmesini istemişti. 5 Temmuz Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 333. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 5 Temmuz Özeti 333. Bölüm Fragmanı

Ambika’nın planı işe yarayacak mı? Methi’ye bir şey olacak mı? Diğer yandan Mukta, Yuvraj olduğunun farkında olmadığı müdürüyle çalışmaya başlamıştır. Yuvraj, Mukta’yı geç saatlere kadar çalıştırır. İş çıkışında Mukta’yı eve bırakmak konusunda ısrar eden Yuvraj, yolda Mukta’yı korkutan hareketler yapar. Yuvraj’ın gerçek planı ne?

333. Bölüm Meethi, Akash, Sankrant ve Ambika’nın falcıya gitmesi ile başlıyor. Falcı Meethi’nin 5 coçuğu olacağını söylüyor. Akash’ın falında ise sisli ve karlı çukur gördüğünü ve bundan uzak durmasını istiyor. Akash fallara inanmadığını söylüyor. Meethi’nin daima Akash’ın yanında olmasını onun Akash’ın koruyucusu olduğunu söylüyor. Ambikanın falında ise ambikanın başka evlilik yapacağını belirtiyor. İçinde zehirli yılan olan sepeti (Ambikanın plastik yılanı zehirli yılanla değiştirdiği sepet) başta Sankrant taşımak istiyor sonra Meethi sepeti oturduğu için kendisi taşımak istediğini söylüyor.

Mukta otobüs durağında bekliyor. Saatin çok geç olduğunu ve Vishnu’nun çok merak ettiğini düşünüyor. Bundan sonra patronuna bu saate kalamayacağını söyleyeceğini belirtiyor. Bazı serseriler onu durakta rahatsız ediyor. Bu sırada Yuvraj geliyor ve onu bırakmayı teklif ediyor. Ancak Mukta kibarca onu reddediyor. Yuvraj uzaklaşınca adamlar Mukta’yı iyice rahatsız ediyorlar. Yuvraj tekrar arabasıyla geliyor ve Mukta

dan binmesini istiyor. Mukta binmek zorunda kalıyor. Sankrant resepsiyondan anahtarlarını alırken Akash Meethi den sepetteki elmayı Sankrant’a vermesini istiyor. Akash Meethi nin yılanı bularak korkmasını isterken Ambika zehirli yılanın Meethi’yi öldüreceğini düşünüyor. Meethi elmayı sepetin içinde arıyor ancak şans eseri yılana değmiyor. Ambika bu durumdan çok rahatsız oluyor.

Yuvraj Mukta’yı eve götürürken bazı şeyler anlatır ve Mukta’yı korkutur. Arabayı bir anda durduran Yuvraj Mukta yı iyice korkutuyor (Yabancı birinin arabasına bindiğini arabanın kapılarının otomatik kapandığını, geçtikleri bölgenin çok ıssız olduğunu telefonların dahi çekmediğini söyleyerek Mukta’yı korkutuyor. Yuvraj daha sonra ondan özür diliyor şaka yaptığını söylüyor. Mukta böyle şakalar yapmaması gerektiğini söylüyor. Yuvraj Mukta’ya yanımda her zaman güvendesin diyor. Yuvraj Mukta’yı eve bırakıyor. Mukta benim evime hiç gelmediğin halde nereden biliyorsun diyor. Yuvraj bana bundan sonra Yuvan de diyor ve çalışanlarımı yakından tanımak benim görevim diyor. Mukta ona teşekkür ediyor. Ambika sepetteki yılanın akibetini öğrenmek için kontrol ediyor ancak yılan gözükmüyor. Meethi Ambika’ya yeni aldığı takıları göstermek istiyor ancak Ambika yılanın onların odasında olabileceğini düşünerek reddediyor.

Akash Meethi’ye ilk gününü soruyor. Meethi Ambika sayesinde çok güzel bir gün geçirdiklerini söylerken Ambika odasında Meethi’nin çığlıklarını duymak istiyor. Akash Meethi’nin ayağa kalkmasına yardımcı olacak olan oyuncak yılanın bulunduğu sepeti Meethi’ye getiriyor ve kendisi de çıkıyor. Meethi sepeti karıştırırken gerçek yılan ortaya çıkıyor. Meethi çok korkuyor. Akash da oyuncak yılanın nasıl olur da canlandığını merak ediyor. Yılanı tutmak için bir kaç manevra yapıyor ancak başaramıyor. Sonunda Meethi yılanı tuttuğu gibi dışarı atıyor. Meethi’nin çığlıkları üzerine sevinen Ambika Sankrant’ı da alarak onların odasına gidiyor.

Akash ve Meethi’nin ayakta mutlu bir şekilde sarıldıklarını gören Ambika deliye dönerken Sankrant gözlerine inanamıyor. Ambika bilmeden büyük bir iyilik yapmıştır.

Rathor Chubey’nin kız kardeşini öldürdüğü için sorgulandığı bir rüyadan uyanıyor. Vishnu Mukta ya bugün promosyon alacağını söylüyor. Yuvaj ise Mukta dan ofisine değil başka bir yere gelmesini istiyor. Mukta şaşırıyor. Ambika yeni planı için bazı kişilerle konuşuyor. Halktan bazı kişiler sisli günlerde dışarı çıkmanın çok tehlikeli olacağını ve bu durumda geri dönen çok az kişi olduğunu söylüyorlar. Akash ve Methi birbirlerine yemek yedirirken Akash’ın pencere önündeki telefonunu alıyor. Methi ise belirlenen adrese gidiyor ancak burada kimse yok.

Etrafta dolaşırken bir el omzuna dokunuyor. Mukta çok korkuyor. Karşısındaki kişi ise Yuvan. Mukta kısa bir şok yaşıyor ve ona sarılıyor. Muhasebeci ile konuşurken acı gerçeği öğreniyor. Muhasebeci işler iyi gitmediği için işçilerin %40 ını çıkarma kararı aldıklarını söylüyor. Vishnu nun da bunlardan biri olduğunu söylüyor Vishnu Mukta ya ne söyleyeceğini düşünüyor. Rathor bir yere gidiyor ancak polisler arabaları göndermiyor. Rathor onun acilen Princeton hastanesine gitmesi gerektiğini söylüyor. Polis bunun mümkün olmadığını söylüyor. Rathor oraya yürüyerek gidip gidemeyeceğini soruyor. Polis buradan dönmenizi tavsiye ederim diyor. Rathor sisin kalkmadan ayrılmayacağını söylüyor.

Yuvan adresi yanlış gönderdiği için Mukta dan özür diliyor. Ona akşam bir müşterisi ile yemek yiyeceklerini söylüyor ve gelmesini istiyor. Mukta yeni evli olduğunu bu yüzden gelemeyeceğini söylüyor. Ancak Yuvan 2-3 saatliğine geleceksin diyerek onu ikna ediyor. Akash annesini aramak için telefonuna bakıyor ancak bulamıyor. Methi benim telefonumu kullanabilirsin diyor.

Akash telefonunu Sankrant’ın odasında bıraktığını hatırlıyor. Oraya giderken Ambika onu arada yakalıyor ve Methi ye çiçek sipariş etmiştim ancak gelmedi diyor. Akash onu alıp geleceğini söylüyor. Akash şoförünü yemek yerken buluyor. Şoför bu havada gitmemesini istiyor ancak Akash yavaş süreceğini söyleyerek çıkıyor. Ambika arkasından bakıyor ve biraz sonra fren yağlarının tamamen biteceğini söylüyor .

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 333. Bölüm Özeti 5 Temmuz Perşembe Fragmanı Vishnu İşten Atıldı Mukta Yuvan’a Sarıldı (1 Yorum)