Kördüğüm 332. Bölüm Özeti 4 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Ambika Yeni Planlar Peşinde

Kördüğüm 332. Bölüm Özeti 4 Temmuz Çarşamba Fragmanı

Kördüğüm dizisinde hatırlanacağı üzere geçen bölüm Meethi topu yakalamak için bir anda ayağa kalkmış ve herkesi heyecanlandırmıştı. Orada bulunanlar arasında sadece Ambika bu durumdan memnun olmamış ve Meethi’nin eski haline geri dönmesine izin vermreyeceğini kendi kendine söylemişti. 4 Temmuz Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 332. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 4 Temmuz Özeti 332. Bölüm Fragmanı

Pavitra , Maiyya’nın talimatı sonrası Meethi’nin bileziklerini çalmayı başarır. Kendisi için de bir küpe çalmayı ihmal etmez. Bu sırada yılbaşı gelip çatmıştır. Herkes birbirine hediyeler dağıtmaktadır. Mukta gece yarısı duyduğu bir ses sonrası korkuyla kapıyı açmaya gider. Karşısında Noel Baba’yı görünce şok olur. Noel baba ona bir çikolata bırakarak gözden kaybolur. Mukta içeri geldiğindeyse bir kutu görür ve babasnın gönderdiğini tahmin eder. Noel Baba bir eve girerek kıyafetini çıakrır ve Noel Baba’nın Yuvi olduğu ortaya çıkar. Yuvi bir şekilde hapisten kurtulmuştur ve Mukta’dan intikam almanın planlarına başlamıştır bile. Böylece Mukta’nın sürpriz iş teklifinin nereden geldiği de belli oluyor. Mukta’nın patronu Yuvi’den başkası değildir.

Ambika , Meethi’nin ailesinin yanına gittiğini öğrenir. Akash ise evdedir ve duş almaktadır. Ambika bunu fırsata çevirmek için harekete geçer. Ambika hemen bornozunu giyerek Akash’ın duş aldığı odaya girer ve duştan çıkmasını bekler. Akash duştan çıkınca Ambika’yı karşısında görünce hemen arkasını döner. Ambika , Akash’a sarisinin nerede olduğunu sorar. Akash ona bakmadan sarisini alıp verir. Ambika yine çok bozulur. Salona iner ve Maiya’nın birşeylerle meşgul olduğunu görür. Ambika bileziklerini çıkararak Maiyya’ya selam verir. Daha sonra babasından bahsederek bilzeiklerin sahte olmasıyla ilgili Miayya’yı iğnelemeye başlar. Maiyya ise Meethi’den çaldığı bilezikleri Ambika’ya takar. Ambika hemen bunların da sahte olup olmadığını kontrol etmeye başlar.

Mukta işyerindeyken sekreter gelerek Mukta’ya bir mektup verir. Mektupta Mukta’nın CEO’nun özel sekreterliğine terfi ettiği yazmaktadır. Mukta iki günde  nasıl olupta terfi etiğini anlamaya çalışır. Sekreter ise çalışmasının patrolnlar tarafından çok beğenildiğini söyler. Bu esnada Yuvi onu gizlice izlemektedir. Mukta hemen Vishnu’yu arayarak haber vermeyi düşünür. Bu esnada müdür gelerek Yuvi’ye neden Mukta’ya bu kadar değer veriğini sorar. Yuvi bu soruya sinirlenerek dışarı gönderir.

Rathor hızlıca araba sürerken polis memuru onu durdurur. Ehliyetini ister fakat Rathor’un cüzdanı yanında değildir. Polis arabayı bağlaması gerektiğini söyler. Bu esnada Chaubey gelir. Rathor camı hafif aralayarak kendini göstermeden onunla konuşmaya başlar. Chaubey iş adamı olduğu için ona torpil geçemeyeceğini söyler ve arabadan inmesini ister. Bu sırada diğer polis memuru gelerek o şahıs adres sormak için durmuştu deyince Chaubey adresi tarfi ederek Rathor’u gönderir.

Meethi bileziklerini bulamaz ve aramaya başlar. Bu esnada Ambika gelir. Methi annesinin aldığı bilezikleri bulamadığını söyler. Ambika ise ona balayıdan bahseder. Bu esndan Sankrant ve Akash gelirler. Sankrant Ambika’nın sürpriz yaptığını ve biletleri dahi ayarladığını söyler. Meethi ise bu halde giderse onlara yük olacağını düşünmektedir.

Vishnu eve geldiğinde Mukta’nın kendisi için masa hazırladığını görür. Mukta hemen aldığı tekliften bahsetmeye başlar. Vishnu iki gün içinde nasıl olupta terfi alabildiğini merak eder. Mukta cevap veremez. Patronun kendisinin çalışmalrını çok beğndiğini söyler. Vishnu bu durumdan şüphelenir ve bu işin içinde bir iş olduğunu söyler ve patroununla tanışmak istiyorum der. Mukta kabul eder. Bu esnada Meethi telefon eder. Methi ona balayı olayından bahseder ve dört kişi balayına gideceklerini anlatır. Damini düşüncelere dalar ve Akash’ın eskiden Meethi’ye yaptıklarını hatırlar. Bu esnada elini nereedeyse dikiş makinasına kaptıracaktır ki Nani onu son anda uyarır.

Meethi hemen Damini’ye giderek ne olduğunu sorar. Akash’ın artık eskisi gibi olmadığını ve kendisini çok sevdiğini onun artık iyi biri olduğunu söyler. Damini bu sözlerden sonra biraz rahatlar. Daha sonra Akash, Meethi , Sankrant ve Ambika otele varırlar. Ambika dört kişi gelmiş olabiliriz ama üç kişi döneceğiz der. Meethi , Akash ile birlikte kar yağışını izlemektedir. Meethi geçen gün ayağa kalkmasının anlık olduğunu ve bunu tekrar yapabileceğinden emin olmadığını söyler. Akash ise buna yürekten inandığını ve yakında yürüyeceğini söyler.

Akash otelde gezinirken oyuncak yılanlara gözü takılır. Doktorun anlık korku ve sevinçlerin Meethi’yi ayağa kaldırabileceğini söylemesi aklına gelir. Meethi’nin oyunda sevinçle ayağa kalktığı aklına gelir. Meethi çan sesini duyunca dua etmeye gitmek istediğini söyler. Akash ona Sankrant ile birlikte gidebileceğini söyler. Kendisi de bu arada giderek oyuncak yılanı satın alır. Büyük bir hata yaparak bu durumu Ambika’ya anlatır ve ani bir şokla Meethi’nin ayağa kalkabileceğine inandığını söyler. Ambika bu duruma çok memnun olur ve hemen planlar yapmaya başlar.

Mukta patronunu halen göremeyince kendisi de şüphelenmeye başlar ve istifa edeceğini söyler. Eşyalarını toplarken Yuvi ortaya çıkar. Mukta’ya beni hatırladın mı diye sorar. Mukta ise sen bu şirketin patronusun sanırım der. Yuvi bundan sonra aracılar olmadan doğrudan irtibat kurabileceklerini söyler. Elini uzatır fakat Mukta elini sıkmaz. Yuvi performansından çok memnun olduğum için terfi ettirdim der. Yuvi ayrılırken düşmanını tanıyamadın bundan sonra seni çom zor günler bekliyor diye içinden geçirir.

Ambika yılan onatan bir adam gider ve para karşılığı kendisine zehirli yılan bulmasını ister. Mukta eve gitmek için hazırlanırken Yuvi bir dosyayla gelir ve dosyayı inceleyip rapor hazırlamasını ister. Mukta işi gereği bunu yapması gerektiğini düşünür. Sankrant bir astrolog görür ve fal baktırmak istediğini söyler. Akas ise bu tarz şeylere inanmadığını söyler. Meethi’de ısrarcı olunca falcının yanına giderler. Akash çaktırmadan oyuncak yılanı Meethi’nin elindeki sepete bırakır.

Ambika bir bahane uydurarak yanlarından ayrılır. Gİderken Meethi’nin seperini de yanına alır. Yılan oynatan adamın yanıan gider ve zehirli yılanı Ambika’ya gösterir. Ambia pis pis sırıtarak sonun geldi Meethi der…

dizibilgi google play

Kördüğüm 332. Bölüm Özeti 4 Temmuz Çarşamba Fragmanı # Ambika Yeni Planlar Peşinde (118 Yorum)

 1. mahym abla ben olmaya calisirim yarin)))
  gelemezsem beni af et bende seni cook coook ozledim)))

 2. mahym abla guljan abla nasilsiniz
  mahym abla cok gecmis olsun annene annenin ellerinden opuyorum)))allah sifa versin)))
  guljan abla kardesin sag salim gidip gelsin)))
  bizde sizi cok seviyorus)))
  peki aleyna abla 11 de gorusurus))

 3. ozetleri hazirlayan kisi yani goker abimiz musait digil benim bildigime gore nisani varmis goker abimizin))))

 4. özetler neden yoooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 5. İyi günler))..
  Guljan ablam canım ablam sağ salim gidib gelsin kardeşin))..canım ablam seni çok özlüyoruz buraya yazamayınca((..seni cok seviyorum..

  Mahym ablam annene keçmiş olsun canım ablam..Allah şifa versin..ablam arayı çok açma yaz mutlaka seni özlüyoruz))..

  Hayat nerdesiiiin cantanem hadi gellllll(((((..
  …neyse ben çıkıyorum akşam 11de yazarım..aynurum görüşürüz birtanem))..

 6. Ben cikdim canlarim iyi geceler size yarin sizi bekliyicam gelirseniz cok mutlu olurum
  Gokhanim
  Hayatim
  Aleynam
  Aynurum
  Rojinim
  Guljan ablam

 7. Guljan ablam mesajlarini okudum canim ablam sag salamat gelsin kardesin vatana millete hayirli bir kardes olsun canim numaranida aldym musait oldugum zaman hemen seni arayicam canim ablam seni cok seviyorum iyi ki varsin iyi ki dogdun ablam

 8. Gunaydin canlarim benim sizden cok cok ozur dilerim hem netim bitdi hem-de annem yeniden ameliyat oldu o yuzden siteye gelemedim,ayyy benim tatli canlarim beni merak etmissiniz yaaa
  Bende sizi cok cok coooooooook ozledim ki anlatamam ama yarin Allah nasip ederse 7de burda olucam sizde gelin bu ozlemi gidirelim…
  Guljan ablam
  Gokhan kardesim
  Hayatim
  Aleynam
  Aynurum
  Rojinim sizleri cok seviyorum

 9. Merabalar
  Aynur
  Hayat
  Aleyna
  Mahym
  Amrita
  Isilim ikizim
  Gokhan kardesim
  Ben yarinda bu gunde musait dilim sebeb kardesim Abdullah vatan korumasina gitdide onu gormeye gidiyorys pazar guni vatana halka yeminler edijeklerde oyuzden dogum gunimide orada edijas herkese iy gunlar

 10. hayirli sabahlar))))
  buranin tadi kaçmaya basladi kimse yoook((((
  AMRITA ABLA… MAHYM ABLA…GULJAN ABLA… HAYAT ABLA NERDESINIZ BURASI SIZSIZ COK SIKICI(((((