Kördüğüm 329. Bölüm Özeti 1 Temmuz Fragmanı #Mukta’yı Bekleyen Tehlike

Burak 01 Tem 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 329. Bölüm Özeti 1 Temmuz Fragmanı

Kördüğüm dizisinde Akash sonunda Meethi’ye kendini affettirmeyi başarmıştır. Fakat Meethi’nin düşmanları giderek çoğalmatadır. Maiyya ve Nani’den sonra Ambika’da Meethi’nin baş düşmanşarı arasında yerini alır. Zaten felç olmasıyla hayatı iyice zorlaşan Meethi Ambika’nın yaptıkları sonrası artık yaşamdan bıkmış hale gelecek. 1 Temmuz Pazar günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 329. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 1 Temmuz Pazar Özeti 329. Bölüm Fragmanı

Maiyya , Meethi’nin yanın gelerek ona çok değiştiğini söyler. Meethi ise önemli olan hatalardan ders çıkarmak ve onları tekrarlamamak der. Nani ve Rohini , Mukta’yı ziyarete giderler. Mukta’nın yaşadığı fakir mahalleyi ziyaret ederken bir çok olayla karşılaşırlar. Mukta’nın evini bulduklarında onu üstü başı berbat bir halde evinin önünü süpürmektedir. Mukta’nın bu hali Nani ve Rohini çok üzer. Fakat Mukta hiç şikayetçi değildir ve hayatndan memnundur. Nani evdeki eşyalara göz gezdirir ve ne kadar eski püskü olduklarını görür.

Meethi ise Maiyya ile birlikte aarti (tepsileri başların üzerinde dolaştırılarak yapılan bir ayin) yapmaktadır. Akash cep telefonuyla konuşurken yanlarına gelir. Ambika hemen başını kapatır ve aartiye katılır. Fakat Maiyya aartiyi Meethi yapacak deyince Ambika bu duruma biraz bozulur. Akash töreni tamamladığı sırada Sankrant içeri gelir. Maiyya şimdi diğer gelin aarti yapabilir der ve Ambika’da Sankrant ile yapar. ( Ambika , Akash’tan umduğunu bulamayınca Sankrant’ı gözüne kestirmiş gibi. )

Nani , Mukta’ya bu sefil yaşantıda nasıl mutlu olabilirsin diye sorar. Mukta cevap vermez ve yavaşça dışarı çıkar. Daha sonra bir çığlık atarak kendini yere bırakır. Hemen mahalledeki komşuları koşarak yanına gelir ve yardıma ihtiyacı olup olmaığını sorar. Mukta ayağa kalkar ve iyi olduunu söyler. Daha sonra Nani’ye burada insanlar birbirini seviyor ve yardım ediyor der.

Rathor , Dharamvir Chaubey’in bilgilerini almak için birine telefon eder. Bu esnada yine dalıp gidiyor ve Malvika’yı çağıran kadının hayalini görüyor. Nani eve döndükten sonra Mukta’nın yaşantısını anlatır. Damini bu durumdan memnun olur ve oraların eski yaşadığı yer olduğunu söyler. Nani ise evin çok küçük olduğunu belirtir ve yoksul bir yaşam sürdüğünü söyler. Vishnu için fakir dilenci sözlerini sarf etmesi Tapasya’nın tepkisini çeker ve sende eskiden böyle bir yaşam sürüyordun diyerek tepki gösterir. Nani ise onların aşk yüzünden gözlerinin bir şey görmediğini bu aşk yakında söndüğü zaman gerçekleri göreceklerini söyler. Rohini ise Mukta’nın orada konu komşu sahibi olduğunu ve hayatından memnun olduğunu söyler. Jogi’de Mukta mutluysa bizlere laf düşmez diyerek noktayı koyar.

Akash , Meethi’yi kontrol için doktora götürür. Doktor Meethi’nin iyileşme ihtimalinin bulunduğunu söyler. Fakat Meethi’nin çok kararlı olması ve egzersizlerini aksatmadan yapması gerekiğini söyler. Ambika gece öksürükler içinde uyanır. Sankrant’ı su istemek için uyandırmaya uğraşır fakat Sanktrant uyanmaz. Su almaya kendisi kalkar ve Meethi ve Akash’ın yatak odasının kapısının yarıya kadar açık olduğunu görür. Akash, Meethi’nin elini öperek halletmeme gereken bir iş var yarım saate kadar geleceğim der.

Amibka , Meethi’den intikamını almayı kafasına koymuşur. Akash çalışmak üzere odasına çekildiğinde Ambika ona kahva hazırlayarak götürür. Akash kahveyi alarak teşekkür eder. Ambike eğer benimle evlenseydin ben çalışırken hep sana hizmet ederdim der. Bu sözler üzerine Akash sinirlenir ve senin adına üzgünüm fakat ben Meethi’yi seviyorum der. Bu sırada Meethi , Akash’ın yanına gelmek ister. Fakat kapıya geldiğinde Ambika’nın eliyle Akash’ın omuzuna doknduğunu görür. Akash , Ambika’ya kardeşim Sankrant ile mutlu olacaksınız der. Bu esnada Meethi odaya Akash’a seslenir ve işin daha bitmedi der. Akash geldiğinde Meethi ona Ambika ile ne konuşuyordunuz diye sorar. Akash gülmseyerek kıskandın mı der. Şakalşarak odalarına dönerler.

Onlar çıktığında Ambika içeri girer ve elindeki kahveyi bilgisayara döker. Odadan çıkarken Maiyya ile karşılarşır. Maiyya burada ne işin var der. Ambika , Akash için kahve hazırladım diye cevap verir. Maiyya onu tersleyerek odasına gönderir. Meeti’den intikam almak için Akash’ı üzecek ona karşı mutlaka dikkatli olmalıyım diye kendi kendine söylenir.

Rathor , Chaubey’in arabasından inerek evine girdiğini görür. Rathor hemen adamına yapması gerekeni hatırlatır. Adam arabadan iner. Bu sırda düğün albümleri geleri ve Kaka onları alarak Ambika’ya verir. Ambika , Akash ve Meethi’nin düğün albümlerine bakar. Ambika resimlerden birini alarak yakmaya başlar. Bu sırada kapı çalınır ve Maiyya gelir. Balayı ile ilgili konuşmak için geldiğini söyleyince Ambika hep beraber mi gideceğiz diyerek mutlu olur. Fakat Maiyya bu konuda son kararı Meethi verecek der.

Akash yüzü asık bir şekilde eve gelince Meethi neler olduğunu sorar. Akash bilgisayarının bozulduğunu söyler ve hazırladığı sunumu yapamayınca işyerinde büyük sıkıntı yaşadığını anlatır. Bu sırada Maiyya , Ambika’nın sırıttığını farkeder. Dün gece Ambika’nın boş fincanla odadan çıktığını hatırlar Meethi ise işte yaşananları orada bırak şimdi balayını konuşacağız der. Akash gülerek Meethi’yi kucaklar ve dışarı çıkarlar. Tapasya dalgın bir şekilde oturmaktadır. Bu sırada Jogi gelir ve ne olduğunu sorar. Tapasya Rathor’un son zamanlarda çok dalgın olduğunu söyler.

Mukta evin geçimine katkıda bulunmak için çalışmak istediğini söyler. Bu sırada kapıları çalınır ve birisi kapılarına gazete arasına gizlenmiş bir iş ilanı koyarak uzaklaşır. Mukta gazeteyi alır ve içindeki ilanı görünce çok heyecanlanır. İlanda 40.000 Rupi maaşla uluslar arası bir şirkette yönetici asistanı arandığı yazar.

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 329. Bölüm Özeti 1 Temmuz Fragmanı #Mukta’yı Bekleyen Tehlike” üzerine 13 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  arkadalar çok ozur dilerm(((
  aksam aleyna ablama yaziyordum bizde saat 00:00
  yani 1 temmuz wi finin de suresi doldu babim simdi wi finin parasyny odemis..
  aksam kendimi cok kotu his etdim….

 2. Hayat dedi ki:

  Bu şarkı hepimize gelsin
  Benim bir numara şarkım
  Kolpa ::Beni aşka inandır ooooooooooooooooooooo of yine bir daha of az daha dayan ❤♥ )))))))) son bir dilek alacağım var kayıp giden yıldızlar dan of yine of bir daha kim dıyar sesimi ya bu kader baştan yazışsın yada hayattın kendisi nasıl silinir ben bilemedim yüzünden yaşam izleri
  Şimdi bana öyle birşeyler söyle ki durup dururken tam hayattan vaz geçerken beni aşka inanadır ooooooooooooooooooo❤❤❤ ))))))))

  ..
  Şarkıyı söylüyorum şimdi sizlere)) konser veriyorum size)))hahahahahah 😀

 3. Hayat dedi ki:

  Bu arada iş kıyafetleri değişti bizim iş yeri sarı ve siyahla dekore edildiği için. Kadınların kıyafetleri sarı tişört ve pantolon:) erkeklerinde öyle))) çok beğendim iş kıyafet renklerini))) ❤

 4. Hayat dedi ki:

  Çok saol can parçam seni kocaman öpüyorum)))
  Bu arada az daha patrondan azar işitiyordum nedeni bir bayan müşteri o kadar gıcığıma gittiki sipariş verdi bende vermeye gittim.
  Esprili bir şekilde yanıt veridim)) eğer bayan gülmeseydi esprili hareketime az daha patron bana kızacaktı baktım patronunun suratına o da gülmeye başladı))hahaja
  Ama gerçekten korktum ya beni azarlar diye ama Güldü)))hahaj
  Ah ah Hayat bir dilini tutamıyorsun)))hahah

 5. Aleyna❤ dedi ki:

  Okudum hayat..tamam birtanem akşam görüşürüz o zaman güzelim))
  Kolay gelsin sana canımın içi❤..

 6. Hayat dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun.Ömür boyu mutluluklar diliyorum.Bir yastıkta kocayın Göker abi hiç sorun değil bizlerde biraz bekleyelim ne olacak))))

  Günaydın hayırlı sabahlar diliyorum herkese 326. Sayfaya cevap yazdım. Aleyna))
  Hadi ben kaçtım işe((

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkür ederim anlayışınız için.

 7. Aleyna❤ dedi ki:

  Önemli değil göker abi))..
  Bu arada mutluluklar dilerim))..

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkürler

 8. Göker dedi ki:

  Nişan hazrılıkları nedeniyle özetler gecikti kusura bakmayın 🙂

 9. Aleyna❤ dedi ki:

  Rojin canım sana benden şu sıcak havalarda en iyisi bi dondurma)))..

 10. Rojin dedi ki:

  Ilk ben geldim hedeyim isterim eline salik Göker abim günaydın nasilsin ablar abilerim

  1. Göker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim Keyifli okumlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.