Kördüğüm 328. Bölüm Özeti 30 Haziran Fragmanı

Kördüğüm 328. Bölüm 30 Haziran Özetinde Akash Methi yi mutlu etme sözü verdikten sonra onu Maiyya ya götüreceğini ve ardından da başka bir eve taşınacaklarını söylüyor. Maiyya nın bu sefer Methi yi kabul edeceğini söylüyor. Visnu ve Mukta romantik bir gece yaşamak istiyorlar. Önce çocuklar kapıyı çalıyor, ardından komşular hediyelerle hoş geldine geliyorlar. Terzi düğün için Sankrant’ın ölçülerini alırken Akash geliyor. Akash Meethi ile birlikte olduğunu ve Meethi ile bir kez daha evleneceğini söylüyor.

Maiyya nedenini soruyor. Akash bunu sorgulayacak son kişi sensin diyor. Beni defalarca kandırdın bu yüzden onu kabul etmek zorundasın diyor. Ayrıca evlendikten sonra ayrı bir evde yaşayacağını söylüyor. Damini ve Methi yeniden Jogi Takur’un evindeler. Herkes çok mutlu oluyor. Mukta Methi yi arıyor ve onun Akash ile yeniden birlikte olacaklarını öğreniyor. Mukta Methi nin sesinden mutlu olmadığın anlıyor ve sebebini soruyor. Methi Maiyya nın kendisini kabul etmemesinden korktuğunu söylüyor. Karizma Rathor ise insanları tanımadığı tezinin yanlış çıkmasından dolayı mutlu görünüyor.

Ambika babasına ilaç verirken  yarın evlendikten sonra sana kim ilaç verecek diye üzülüyor. Babası bu evliliği iyice düşündün mü diye tekrar soruyor. Ambika düşündüğünü söyleyerek odadan çıkıyor. Çıkınca gerçek niyetini belli ediyor. Akash ‘ın reddetmesinin hesabını sormak için Sankrant  ile evleneceğini söylüyor. Akash eşyalarını hazırlarken Maiyya yanına geliyor. Ona Methi yi kabul edeceğini söylüyor. Maiyya daha sonra Jogi Takur’un evine gidiyor.

Damini nin ayaklarına kapanıyor ve affedilene kadar kalkmayacağını söylüyor. Damini affettiğini söylüyor. Maiyya onun Akash ile konuşmasını sağlıyor. Damini Maiyya yı affettiğini ve annesi ile yaşayabileceğini söylüyor. Maiyya mutlu oluyor. Ambika&Sankrant ve Akash&Methi nin düğünleri aynı evde ve aynı anda gerçekleşiyor. Ambika ritüeller boyunca gözünü Akash dan ayırmıyor. Akash ve Sankrant mangalsutraları takıp ve sindorları sürünce ritüeller sona eriyor ve pandit onların karı koca olduklarını söylüyor.

Ambika içinde o mangalsutrada benim hakkım var ve onu alacağım diyor. Jogi Takur ailesi Akash ve Methi yi kutlarken Ambika kıskanır. Mukta babasının her zaman geç kaldığını söylüyor ve o sırada RAthor giriyor. Evli çiftlere mutluluklar diliyor. Kendisi yüzünden bu gün kötü olmasın diye çıkarken Maiyya onu durduruyor. Maiyya Sankrant ve ailesi ile neden tanışmıyorsun diye tahrik etmeye çalışıyor. Ona korktun mu yoksa diyor. Rathor önemli bir işi olduğunu ve daha sonra gelinin ailesi ile tanışacağını söylüyor.

Kördüğüm dizisinde Maiyya iki oğlunu birden evlendirirken Akash ve Methi çok mutludur. Ambika ise Sankrant ile intikam için evlendiğini söylüyor. Düğün boyunca Ambika nın gözü Akash’ın üzerindedir. Onun mutluluğunu alacağını söylüyor. Babası Maiyya nın yanına gidiyor ve elimde bir çok sırrınız var, bu yüzden Ambika senin büyük bahun(gelinin) olacak diyor. Onu kimsenin ezemeyeceğini söylüyor. Maiyya böyle bir şey olmayacağını söylüyor. Ona Ambika nın büyük gelin olacağını söylüyor. Kördüğüm 30 Haziran 328. Bölüm Özeti devam ediyor.

Kördüğüm 30 Haziran Cumartesi Özetinin 2. bölümünde yine birbirinden ilginç hadiseler yaşanacak. Takur ailesi Maiyya ya tebriklerini sunarken Maiyya eski intikam alma heveslisi Maiyya nın gittiğini yerine mutlu bir Maiyya geldiğini söylüyor. Methi yi kızı gibi göreceğini söyleyerek onları mutlu ediyor. Rathor düğünü erken terketti. Karanlık bir odada oturuyor ve geçmişine ait bir şeyler hatırlayarak ürperiyor. Geçmişinde Ambika nın babasının düğünde otururken görüyor ardından bir yangın ve bir kız çocuğu bağırıyor. Damini sabah olduğunda Rathor’un olduğu odaya giriyor. Ona düğünden neden erken çıktığını soruyor. Rathor yine aynı sesleri duyuyor.

İki çift de Akash’ın evine geldi. Maiya onları karşılamak için tüm hazırlıkları yaptı. Onun için çok mutlu bir gün olduğunu söylüyor. Ritüeller yapılırken Akash’ın Methi ye yardım etmesi Maiyya ve Ambika yı kızdırır. Maiyya şimdi Akash ve Methi den nimet alınmasını istiyor. Önce Sankrant abisinden nimet alıyor. Sıra Ambika ya geldiğinde Ambika Akash’ın kucağına bayılıyor. Akash onu kanepeye yatırıyor. Akash ayrılmak istiyor ancak Ambika onun elini sıkıca tutmuştur. Onun elini tutması Maiyya nın dikkatinden kaçmıyor. Kördüğüm 30 Haziran 328. Bölüm Özeti devam ediyor.

Akash ve Sankrant Ambika yı odasına götürüyorlar. Sankrant Ambika ya benimle mutlu musun diye soruyor. Ambika seninle mutlu olmak zorundayım diyor. Onu bu konuda rahatlatıyor. Sankrant Ambika yı kucalıyor ve bu ilişkinin her türlü sorumluluğunu yerine getireceğini söylüyor. Methi ağlıyor. Akash en mutlu gününde neden ağladığını soruyor. Methi ayaklarım sana zamanla eziyet verecek diyor. Akash aşkın gücüyle yürüyeceğini söylüyor. Methi mutlu oluyor. Diğer tarafta Ambika, sevgisinden dolayı bu evin mutluluğunu mahvetmeye hazırlanıyor. İstediğini elde edene kadar huzur içinde olmayacağını söylüyor. 

Işıklar sönüyor. Sankrant Ambika ya yaklaşmak istiyor ancak Ambika iyi bir insansın ancak kocamdan beklediğim kadar iyi birisi olmadığını söyleyerek yaklaşmasını engelliyor. Ertesi sabah Ambika çay verme bahanesiyle Methi nin odasına giriyor. Akash Methi yi sandalyesine yerleştirirken Ambika Methi için çay getirdiğini söylüyor. Çayı bilerek Akash’ın üzerine döküyor ve temizliyeceğini söylüyor. Akash’ın boynundaki ruj lekelerini görünce kıskanıyor. Methi çay lekesini ben temizliyeceğim diyor. Akash ona teşekkür ediyor ve kapıyı yüzüne kapatıyor. Ambika onların mutlu olmalarına dayanamıyor. Onları birbirinden ayıracağını söylüyor.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 328. Bölüm Özeti 30 Haziran Fragmanı (3 Yorum)