Kördüğüm 327. Bölüm Özeti 29 Haziran Cuma Fragmanı # Akash ve Meethi Barışıyor

Kördüğüm 327. Bölüm Özeti 29 Haziran Cuma Neler Yaşanacak ?

Akash , Maiyya’nın yalanını öğrenmesinin ardından Ambika’nın evine gelir. Orada Ambika onu görür ve gergin olduğunu farkeder. Evde kına yakılmakta olduğundan Ambika’nın elleri kınalıdır bu nedenle Akash’tan kendisine su içirmesini rica eder. Ambika suyu içerken Akash Ambika’nın parmağındaki yüzüğü farkeder ve durumun ciddiyetini anlar. 28 Haziran Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 326. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 28 Haziran Özeti 326. Bölüm Tüyoları

Akash , Ambika’ya Meethi’yi anlatmaya başlar. Onun felç olduğunu söyler ve onu bu şekildeyken bırakıp gidemem der. Seninle evlenmeme mümkğn değil deyince Ambika çok öfkelenir ve gitmesini ister. Akash ondan özür dileyerek orayı tekeder. Sankrant elinde mektupla , Jogi’lerin evine gelir. Kapıyı Nani açar ve Sankrant mektubu Nani’ye vererek bunu Meethi’den başkasına verm diye tembihler. Nani yalan söyleyerek Meethi uzaklara gitti der. Sankrant bir şekilde mektubu Meethi’ye ulaştırmasını ister. Nani , Maiyya’yı arar ve sanki karşısındaki Meethi gibi konuşmaya başlar. Daha sonra telefonu Sankrant’a verir. Maiyya sesini Meethi’ye benzeterek konuşmaya başlar. Mektubu Nani’e bırakmasını ondan daha sonra alacağını söyler. Sankrant durumdan biraz şüphelenir fakat mektubu Nani’ye bırakır.

 

Mukta ile Vİshnu evlenirler. Sankrant geldiği zaman Akash hemen neler döndüğünü öğrenmeye çalışır. Sankrant olanları anlatır ve mektubu Nani’ye verdiğini söyler. Akash hemen Sankrant’ın kandırıldığını anlar. Gidip Meethi’yi kendim getireceğim der. Damini ve meethi gitmeye hazırlanırken Nani mektubu verir ve Akash bunu gönderdi sanırım düğün davetiyeleri der. Bu sözleri işiten Meethi mektubu açmadan fırlatıp atar.

Bu sırada Akash Thakur evine gelir. Meethi ve Damini evden ayrılmak üzeredirler. Taksiye binelrken Akash onları görür. Koşarak yetişmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Tren garına geldiğinde Akash herkese Meethi’nin resimlerini gösterir ve onu bulmaya çalışır. Meehi tam trene binmeke üzereyken Akash onu görür. Meethi’ye doğru koşarken içki satan bir adam çarpar ve şişeler yere düşerek kırılır. Adam Akash’ı tutarak bırakmaz ve para ister. Akash para vererek kendini kurtarsa da Meethi’nin treni hareket eder. Akash yere oturup ağlamaya başlar.

Ambika’nın babası polis şefi Maiyya’ya gelerek Akash nerede diye sorar. Maiyya bilmiyorum diye cevap verir. Polis şefi Maiyya’yı tutuklayarak nezarete gönderir. Maiyya hangi suçla nezarette olduğunu sorar. Polis şefi Nirbay’ın ölümü ile ilgili olduğunu söyler. Maiyya itiraz etse de Ambika’nın babası oralı bile olmaz. Bu sırada Damini ile Meethi yeni yerlerine gelmişlerdir.

Damini , Meethi ile ilgilenmeye başlar. Meethi benim sana bakmak gerekirken sen bana bakıyorsun der. Damini bu şekilde konuşmamasını söyler ve Meethi’yi bir yere götürür. Bu esnada Damini dengesini kaybederek tekerlekli sandalyenin kontrolünü kaybeder. Sandalye uçuruma doğru yuvarlanmaya başlar. Bu sırada Akash oraya gelmiştir ve Meethi’yi yakalar. Meethi çok şaşırır ve rüyada olduklarını zanneder. Damini’de , Akash’ı görünce şok olmuştur. Meethi onları nasıl bulğunu sorar. Akash kalbimi dinledim diye cevaplar. Birbirlerine sarılırlar.

Kördüğüm 327. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 327. Bölüm Özeti 29 Haziran Cuma Fragmanı # Akash ve Meethi Barışıyor (315 Yorum)

 1. Hayır ya ben suçluyum Hastaneye gitmemeliydim ben o zaman hiç bir şey oluyacaktı. Bunlar benim yüzümden (( beni gormemeliydi.

 2. Neyse Aleynam bunlar bana göre değil..
  Gidip uyuyalım mı yarın ilk iş günüm o yüzden)))) heyecanlıyım ))))

 3. Birtanem senin canını sıkıcağın bişey yok ki…sonuçda sen söylemedin ki gel bana aşık ol diye..yani suç senin değil..aslında karşı tarafda da suç yok..masumca sevmiş..ama işteee aşk..mutluluğu insanı ayaklarını yerden keserken..acısı insanı kalbini parçalar..

 4. Ama gerçekten ben her erkeğe bunu demek istiyorum. Başka kıza aşık olun ama bana asla adım hayat olabilir ama ben korkuyorum işte aldatılmak terk edilmek yanlızlık hüzün bu kelimeleriden korkuyorum..işte..

  Ben hayatıma yalnız yaşamayı ve ailemden başka kimseyle duygu yaşamak istemiyorum (( aşk yüzünden bir sürü insanları gördüm çok kötü olmuşlardı.. Beni ellemeyin ben temiz saf kalmak istiyorum hiç üzülmemesi olarak dokunmamış insan olmak istiyorum

 5. Ben kalp kırmaktan çok korkarım ya(( inşallah beni anlar anlamasa ne olucak off iş çıkışı hastaneye gidip soylecem ama onun yüzüne bakamam ki.. Neyse boşver ya aklıma geldikçe nefesim daralıyor kalbim sıkışıyor((

 6. Canım söylediklerin çok güzel))..bencede söyle))..
  Birtanem aşık olmuş yapıcak bişey yok malesef))güzel kırmadan tatlı bir dille anlatacaksın.

 7. Tamam bekliyorum seni))
  Karmaşık duygular içerisindeyim ya ne diyeceğimi bilemiyorum artık ya off beni sevmeyin ya (((

 8. Hayır ona umut vermek istemiyorum üzülmesini asla ama asla istemem. Ben ona bunu diyeceğim.Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, belki bir yerde bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.(((

 9. Hayat inan çok yanlış düşünce içersindesin)))..kendi karakterine uygun ruh ikizini buldukdan sonra…..gerisi yalan!.

 10. Canım açıkcası tl numaranı alması kötü olmuş..evet aşk apayrı bişey zaten..kolay kolay hissedilmez..
  Canım tabi bi ilişkide en önemlisi güven duygusu..
  Canım eğer içinde ona karşı en ufak bi kıpırtama varsa bi dene istersen..ama imkansız diyorsan..güzel bi şekilde bu için olmayacağını anlat..inşAllah anlayışlı biridir))

 11. Sadece mjk beni etkiledi sarstı beni o kadar ben aşık değilim ona(( ona umut vermek istemiyorum.
  Ben gevezeyim o benden bıkar.. Benim hayatımda kimse olamaz beni bırakıp giderler çok konuştuğum için ((

 12. Benim tl nomu arkadaşımdan almış sabah uyanınca mu mjkleri gördüm…

  Yok ya Aleyna ben aşk denince bir değişik duygu anlatamıyorum..
  Ben ona güvenemiyorum açıkçası kimseye ona değil.
  Esmer uzun bir çocuk hafif kirli sakallı çok hafif ..

  Ben kendimi anlayamıyorum ki ne diyim ona biliyorum

 13. Hmmmm anladım..
  Ve teşhis koyuyorum..yıldırım aşkı..kara sevdaya düşmüş bu çocuk hayat..besbelli seviyor)..peki canım sen ne hissetdin..senin hisslerin önemli tabi)..seni etkilediyse var bişeyler bence))..
  Peki tipi nasıl hayat?.

 14. mesajlar Ne zaman seni görsem kalbim fırlayacak gibi atıyor, gözlerine baksam o an sanki hayat duruyor ama bir sen görmüyorsun, aşkın içimi yakıp kavuruyor

 15. Seni hayal ediyorum geceleri, masamın soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü?Sen galipte pişmanım desen bana ceza ver razıyım cezama desen sana tek bir ceza verirdim seninde benim gibi sevmeni isterdim seni gördüğüm ilk ani hatırlıyorum ve hiç durmadan ağlıyorum
  BU SÖZLERİ DEDİ BANA((

 16. İnşAllah sanmaz yaa)))..aklıma takıldı))..neyse boş verelim))..
  ..
  Anlat anlat hemen)))..

 17. Rica ederim kuzum)))
  Kız öyle deme öyle sanmaz canımın içi)))) hahahah
  ..
  Beni etkileyen söz dedi bana hemşire yazayım mı çok kısa ve net içim maf oldu))))

 18. Sağol kuzum)))..
  Öylede nitelendire biliriz aslına komik bi durum)))..acaba salak olduğumu sanar mı)))ahahahah))))

 19. Hayat vallahi aynen aynı durumu 2 kez yaşadım)))..ama giderken ne tepki verdiğini görmedim))ahahahah))..
  Saçma bi durum işte)))..

 20. tık tık tık kimse yok mu ben gülüşü baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen birine bakmıştım acaba ordamıı ???))

 21. Aynen heyacan güzeeeel)))..kim bilir sen neler yapmışsın çocuğa)))?yarını heyacanla bekliyoruuuuum))))..

 22. Evet öyle hayat)))ahahahahha))))..anneme söyledim anneme güldü zaten))..kızım sen ilk defa mı gördün onu))..kaç defa gördüğün kişiye ilk defa görmüş gibi tepki verdin)))..bende aman be annem abim öyle söyleyince bende napıyım kaçdım))))..ahahahahahahhaha)))..ama hayat giderken en son olarak o çıkdı..anneme sağolun teyze dedi..bende odamdan çıkdım yine gördüm..gördüğüm gibi odama girdim..)))..

 23. Heyecan yapmak güzel bir duygu)))))hahahahahah ah ah bir bilsen ben ona neler yaptım))))hahahahs
  Yarın anlatırım sana ))

 24. Hahajahaahsh))) kız aniden adamın suratına kapıyı mı kapatın))) ay gülme krizine girdim şimdi hahahahahahshahah)))))

 25. Haaaa doğru yaaa)))..o mesele noldu))bu gereksiz aklımı başımdan aldı)))..tamam yarın anlatırsın..heyacan yaptın bana şimdi))))))..

 26. Aynen abimin bir bildiği var elbet)))..
  Kız yok korkmadım sadece beklemiyordum salona keçdiğini sandım..kapıyı açdım karşımda görünce affalandım))dondum hemen yüzüne kapatım)))..açıkcası aklıma takıldı vallahi))))..

 27. Hemşire olayı vardı ya yarın sana anlatacağım gülmeye hazır olun ha)))) şimdi net çekmediği için anlatamıyorum en iyisi yarına anlatırım)))haha

 28. Jahahahahahahahahahahahahahahahah)))))))))))) ha anladım ama yine diyorum abinin bir bildiği vardır)))hahahahsh
  Hortlak gibi korkmuşsun)))hahajah

 29. Evet izliyiceğim bende)))..genclik dizisi güzel olur hep)))..tam benlik))..bakalım nasıl bi dizi))

 30. Yok valla aksine hayat..abimin nerdeyse 15 senelik arakadaşları hepsini tanırım aslında)))..beyfendiler))..
  Bende salak gibi öyle tepki verirsem güler tabi)))..aklıma takıldı..salak olduğumu sandı)))ahahahah)))..tanır beni))))..

 31. Evet o diziyi gördüm izlemek isterim fırsat buldukça))) aynen gençlik dizisi genelde çok güzel oluyor bu diziler-)

 32. Kız tabi öcü görmüş gibi korkarsan sana güler)))hahahahahajahahahahahahahah))))))))
  Abinin bir bildiği vardır o yüzden öyle demiştir sana abin etrafındaki kana susamış çakallara güvenmiyor da ondan)))
  Evet kuzum netim çekmiyor ki(( şimdi odama geçtim..

 33. Aynen erkeği nasıl döveriz ki…ama tabi sevgilimiz bize karşılık veremeyeceği için bizde bi güzel pataklarız))))ahahahah)))..
  Hayat bugün abilerimin 4 arkadaşı geldi bize..salonda oturdular annemde yemek yaptı yediler felan..abimde sen görünme ortalıkda dedi bana..abim 2 arkadaşını lavoboya götürken bende mutfakdaydım su içiyordum abim mutfağın kapısını kapatdı..abim salona keçti.bende artık salona keçmişlerdir diye kapıyı açdım arkadaşıya pişde oldum hemen kapıyı kapatdım)))sanki öcü görmüş gibi))))ahahaha)))..oda güldü keçdii)))ahahaha))))..
  Aslında abim beni çok kıskanmaz neden böyle bişey dedi anlamadım))..

 34. Hahahahahah))))) Allah ne verdiyse döveriz ikimiz)))hahahah aynen bende hop masadan atlarım üstüne tekme tokatla dalarım ya)) gerçi bir erkeğe nasıl gücüm yeter ki-))))hahajahahshshahahahahah
  Ancak konuşa konuşa adamı öbür dünyaya göç ettiririm))))hahahahahsh

 35. Bana sevgilim böyle bişey yapsa sinir olurum)))..ordaca üzerine atlayıb bi güzel döverim)))aahaahahahha)))

 36. Sağol kuzum amin inşAllah))))))..
  Evet eğlenceli program..yazık kıza çocuk masada 2 eski sevgilisinde oturuyor.)))))..kızda çileden çıkmış durumdaa…

 37. Hep iyi olun mutluluğunuz daim olsun inşallah))))
  Sinan❤ Songül ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Evet ilk buluşma eğlenceli program dur şimdi bende açayım))

 38. Bende salondayım tv izliyorum..ilk buluşma programını..eğlenceli bi program…
  Abimin ismi sinan yengeminde songül)))..araları çok iyi maşAllah)))..
  Annem babamda iyi kuzum..sağol birtanem aleyküme selam❤❤..

 39. Annenin iyi olasına sevindim)))..
  Yaa öyle mi ne güzel maşAllah arkadaşıma)))))..ruh ikizini bulmasına sevindim)).mutlulukları daim olsun))..

 40. Evet nette var
  İsmini yaz çıkar bir kaç foto ismi bu puga coffee eskişekir..
  Bilmiyorum heycandan unutum sormayı)))hahaj

 41. Sen ne yapıyorsun??
  Bu arada abinin ve yengemizin adı ne ??? Araları nasıl??
  Annen ve baban nasıllar onların ellerinden öpüyorum kocaman.selamlar sevgiler saygılar olsun onlara)))))) benden))

 42. 900 mu??????ahahahahahah))))..az bileeee)))))..
  Bilmem ispatı batsın onun..naparsa yapsın..kararımı değişdiremez!!..

  Aynen abiler bitanedirler❤..hayat peki maaşı kaç??..netde varmı kafe??

 43. Ben salondayım oturuyorum..)
  Annem çok şükür iyi Allahıma binlerce şükür olsun)))
  Abim yan odada umut kardeşimi almış uzanmış göğsüne koydu kardeşimi abim göğsünde uyuyor)))))
  Araları iyi çok şükür ikiside bir birlerinden deli–)) ceylan yenge ve abim ikiz gibiler Çok eğiemceliler ikisi ))))))
  Abim ruh ikizini buldu)))
  İkiside çok romantikler valla))) çok kısamıyorum ikisini)))) birbirine çok aşıklar ya kıyamam onlara)))

 44. Arkadaşına kırılmışsın bu konuda haklısın bence..
  Boşver kara muratı doğru söylüyorsun bir gün bir yerden 900 kız arkadaşları fışkırır)))hahajahahshshahahah))))
  Bakalım kara murat ne yapacak nasıl ispatlayacak))??)))hahahah

  Abilerimiz haklı herzaman iyiliğimizi düşünüyorlar ve abimi bin kat daha çok seviyorum iyiki böyle abilerimiz var bizi daima koruyorlar abilerin elleri öpülür))))))))
  Patron iyi abimin arkadaşı sayılır her gün konuştuğu insan eminim anlayışla karşılar)))
  Benim dediğim (puga coffee) tanışan yer lüks yer)) giyinişe önem verirler onlar..

 45. Ee hayat napıyorsun??..
  Annen bebek nasıl??..
  Gökhanla yengen arası nasıl..çifte kumruların:)..

 46. Sağol birtanem beni anladığına sevindim))..dimi ama salak sanıyor diğer kızlar gibi hemen ağzım açık bi şekilde eveeet diyeceğim..ben diğer kızlar gibi aptal gerizekalı değilim..asla kanmam..
  Ama bide hayat giderken arkamdan Aleyna hisslerimi ispat edicem sana dedi..
  Sonra ortak olan arkadaşımla konuşdum ona kırıldığımı söyledim..oda bana kırılma ama çok ısrar etdi seni görmek istiyordu..bende lütfen bi olmasın sakın..ama neyse yaa gereksiz işte 2 gün sonra çıkar yeni sevgilisiyle bi yerlerden….

  Aynen benim abim gibi..tabi abiler işte doğasında var kızarlar..patronun iyi biriyse anlayışla karşılar inşAllah..hem bazı kızlar paltolonda giyerler görüyorum ben..

 47. Anladım şimdi seni.. Doğru yapıyorsun canım benim ya valla senin yerinde ben olaydım. Onun ağzının ortasına tokat değil yumruğumu koyar dişlerini dökerdim valla))))hahaja
  Bizim mahallede de senin dediğin gibi iki kişi var aynı o kara murat gibi ben onlara kim yüz vermem o malara))))hahahahah))))
  İyi yapıyorsun Aleynam şimdi sana hak
  veriyorum))))

  Abim etek konusunda baya kızdı çok hemde bana değil patrona kızmış)) kardeşim böyle şeyi giyemez diye ))hahaj kız bir erkek bana baktımı abim onların gözlerini oyar valla))) onlarda korkudan bakamıyor)))hahaja
  Ben ilk gün etek giymeyeceğim. Patrona diyicem ben bunu giyemem rahat edemem.. Beni anlayışla karşılayın.
  Ben siyah bel üstü oantolan giyeceğim)))hahaja

 48. Valla hayat içimden tek keçen şey ona bi güzel tokat atmakdı..
  Murat nasıl bi kişiliöe sahip biliyormusun..
  Hani okulun yakışıklı ve çapkın tipleri olur ya haha işte o gereksizde öyle bi cins..bir sınıfın 3 kızıyla aynı anda çıkan aynı günde 5 ayrı kıza randevu veren capkın piskopatın biri..
  Kendini beğenmiş,egosu tavan yapan..kendini vazkeçilmez sanan aptalın biri..sanıyor ki her kızın hayallerindeki bi görkeme sahip..hakkını yiyemem hoş bi çocuk..ama işte kalbi hoş değil..
  ….
  İş konusunda da tamma canım dene..gökhan da izin verdiği dimi o zamanda sorun yok..etek kısa demek))abin kızmasın)))

 49. Evet farkındayım zor bir iş olduğunu gerçi her iş çok zor ama ben denemek istiyorum. Babamın ve abimin zorluk çektiğini daha iyi anlarım)) yarın sabah gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olucak))
  Zaten abimin her gün geldiği cafe gönül rahatlığıyla çalışabilirim. Abim diyorki ilk müşterin ben olacağım diye ay çok güzel olucak))
  Birde kız garsonların kıyafetime de baktım.
  Kırmızı tişört hafif diz üstü siyah etek))) etek biraz kısa gibi sanki((

 50. Oooooooooooooooooooooooooo
  Aleyna ya kız seni seviyor ya yazık değil mi? adama ))))))))) Aleyna gerçekten çok zorsun ya hahaj)) gözümde canlandı ya valla çok romantik hiç mi içinde kelebekler uçmadı. Çocuk resmen sana yalvarıyor bir şans versen ona ama denemelik bir kaç günlüğüne ve sen onu daha yakından tanırsın nasıl biri olduğunu daha iyi anlarsın.. Ama dikkat et ailen öğrenmesin sonra vah vah kara muratın haline)))hahaja)) bak çocuk dürüst bir şekilde sana anlatmış ama sen yine takmamışsın ama bir yandan doğru yapıyorsun kız evi naz evi derler))))))hahahaha
  Ama sen onu benden daha iyi tanıyorsun )) nasıl kişiliğe ve karaktere sahip olduğunu.)

 51. Canımın içi garsonluk zor bi iş)).garson olarak çalışan arkadaşlarım var..yorucu olduklarını söylemişdiler..ama tabi birtanem sen bilirsin yinede))..bence dene istersen 1 ay felan..eğer seversen sana ağır gelmezse devam edersin))

 52. Murat konusunda gelice…..
  Ahhh bu çocuk benim tam bi baş belam oldu)))..bırakmıyor beni…
  Dün söyledimya tl numaramı kstedi tabi bende verirmiyim hiç aslaa!!!
  İnstadan mesaj yazdı..bende engelledim tabi..
  Bugünde ortak olan arkadaşım beni kafeye davet etdi..gitdim o gereksizde ordaydı..bende kafeye girmeden hemen geri döndüm..muratda beni görünce peşimden geldi Aleyna dur lütfen gitme yalavarıyorum sadece 1 dk konuşmamaıza izin ver..bende dinlemeden gitdim..arkadaşım geldi aleyna sadece 1 dk dedi..bende tamam kafeye girmeye gerek yok ne söyleyeceksen burda söyle..
  Yüzüne bakmıyorum tabi..muratda yalan söylemeye gerek yok dürst konuşucağım.
  Aleyna bak ben sana aşık değilim yada aşkın ne olduğunu bilmem..sadece tek istediğim yanımda olman..okul sürecinde peşinden çok koşdum sonra okul kapandı sana sinir oldum bana evet demediğinde ne halin varsa gör dedim..3 gün önce seni özlediğimi farketdim..tek istediğim yüzünü görmekdi..gözlerini bende kaçırma yüzüme bile bakmıyorsun..
  Bende bitdi mi????
  Oda hayır dedi ama bende benim için bitdi..vee murat bey benden sana hayır gelmez.yürü bak kafede kızları gırüyormusun hah işte seni bekliyorler..kandırılmaya hazır bi şekilde..dedim çekdim gitdim..

 53. Arkadaşım saolsun kendisi beni patronuna çok övmüş)) demişki çok çalışkan efendi kibar gülen surat komik eğlenceli demiş)))
  Patron da demiş ki demek adı gibi hayat dolu kız ))
  Asık suratlı değil demek hayata söyle çalışmayı kabul ediyor mu diye ben hayla düşünüyorum ya)))hahahah

 54. Benim erkek arkadaşım sevgili anlamda değil normal arkadaş bana dediki gel puga coffee garsonluk yap benimle beraber çalışırsın iyi olur kendini yabancı hissetmesin dedi kendiside garson .. Onun teklifini düşünüyorum hayla
  Çalışmak istedim çünkü babamı anlamak istiyorum onun gibi kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum bu benim kararım ))ama abim istemedi çalışmamı ama ikna ettim.. Bilmem ilk kez çalışacağım için hangi işlerde iyi olacağımı bilemiyorum.

 55. Hmmm demek çalışmak istiyorsun..
  Öncelikle canım iş hayatına atılmak istiyorsan..seveceğin yapmakdan mutluluk duyacağın bi iş olmalı))).
  Canım şimdi sen daha üniverste okuyucağın yani öyle iş bulman kolay değil..
  Sen hangi işde çalışmak istiyorsun..yapabileceklerin ne??

 56. Evet çok haklısın)))

  Bu arada Aleyna canım benim ben işe başlamak istiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum. Bana tavsiyen var mı? Sence nasıl bir iş yapmalıyım))

 57. Aynen dimi ya mutlu değilsen nasıl evlenebilirsin ki anlamıyorum..sonuçda o senin kocan olucak..hayatın onla keçecek.yanında mutlu değilsen ne anlamı var..
  ..

 58. Saol canımın içi.. Hakımda hayırlı olsun inşallah teşekkür ederim canım benim.. Yok ben hiç stresili değilim ama biraz korkum var((

 59. Hayat Allah zihin açıklığı versin canım kardeşim)))inşAllah hakkında en hayırlısı olur))..fazla strese kapılma tamamı mı kuzum))..

 60. Aleyna sana katılıyorum ya
  Amrita biz seni unutmadık unutmayacağız da..
  Aleynanın dediklerine katılıyorum..evlilik bu şakaya gelinmez.. Mutlu değlsen veya istemiyorsan evlenme evlilik şaka değil
  Arkadaşım benim))

 61. Amrita canım tabi merak ediyoruz kuzum)))..ara ısra zaten gazıyorum amrita nerdesin diye..
  Düğünde neden eğlenmiyorsun birtanem..mutlu değilmisin yoksa…kuzum ama olmaz ki evlilik bu şakaya gelinmez..sevmiyorsan neden evleniyorsun…

 62. Her kese iyi geceler tatli ruyalar ben kacar canlarym))))♥♥♥♥♥♥♥♥
  Yarin gorusurus

 63. Şun duyunden size yazyorum duyunum zamanida sizleri ozlyorum kizlar o yuzden buraya girdim nasilsiz neler yapyosuz

 64. Rojinim canim seni cok ama cooook seviyorum♥♥♥♥♥♥♥♥
  Je taime♥♥♥♥♥♥♥