Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ?

Burak 24 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Neler Yaşanacak ?

Kördüüm dizisinde heyecan tavan yapmış durumda. Agarth, Akash’ı öldürmek üzere Jogi’lerin evine gelmiş ve Akash’a doğrulttuğu silahın önüne atlayan Meethi’yi vurmuştu. Ağır yaralanan Meethi hastaneye kaldırılmıştı. Herkesin merak ettiği soru ise Methi’nin yaşayıp yaşamayacağı. 26 Haziran Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 26 Haziran Özeti 324. Bölüm Tüyoları

Kördüğüm 26 Haziran Özeti Akash’ın tapınağa giderek dua etmesiyle başlıyor. Akash , Meethi hayata tutunana kadar dua edeceğini söyler. Meethi’nin ameliyatı devam etmektedir. Fakat ameliyat esnasında elektrikler kesilir. Vishnu , Akash’a telefon eder ve neden hastanede olmadığını sorar. Akash ise Meehi’nin durumunu sorar ve Vishnu burada elektrikler kesildi diye cevap verir. Akash telefonu kapatarak Tapınağın merdivenlerini tırmanmayı sürdürür. Gördüğü hamile bir kadının yanına gider ve Meethi için ister.

Maiyya, Agarth’ın saklandığı yeri bulur ve elindeki tüfeği ona doğrultarak oğlumun intikamını alacağım der. Bu sırada polis sirenleri duyulur ve Kajiri gelerek polislerin geldiğini söyler. Maiyya hemen Agarthı bodruma sakla ve polisleri atlat der. Bu esnada hastane elektrikleri gelir. Meethi’nin durumu ciddiyetini sürdürmektedir. Akash merdivenleri tamamlar ve dua etmeye başlar. Meethi iyileştiği taktirde bundan sonra onu görmeyeceğini söyler.

Meethi kendine gelir ve ilk olarak Akash’ı sorar. Vishnu hemen Akash’ı arar ve olanları anlatır. Akash çok sevinir fakat aklına adadğı adak gelir ve Meethi’yi artık göremeyeceğini hatırlar. Yorgun olan Akash büyük üzüntü yaşar ve daha fazla dayanamayarak kendine geçerek yere yığılır. Bu sırada herkes Meethi’nin etrafına toplanmıştır. Meethi gözleriyle Akash’ı arar fakat orada değildir. Doktor gelerek artık dışarı çıkmaları gerektiğini ve hastanın dinlenmesi gerektiğini söyler. Mukta , Meethi’nin , Akash’ı aradığını farkeder ve ona ulaşacağını söyleyeek Meethi’den dinlenmesini ister. Vishnu  tekrar Akash’ı arar fakat bu kez ulaşamaz.

Damini gelerek Akash’ın gelmemesini ben söyledim der. Bunun üzerine Mukta tepki gösterir ve Damini ile tartışma yaşarlar. Akash uynadığında karşısında annesini görür.  Daha sonra Sankrant’a bir şey uzatarak Meethi’ye vermesini ister ve bundan sonra hayatımda Meethi diye biri olamaycak der. Maiyya oradan ayrılarak hastaneye gelir. Geldiğinde Damini herkese tatlı dağıtmaktadır. Hemşireye neden tatlı dağıtıldığını sorar. Hemşire de Meethi’nin hayati tehlikeyi atlattığını bu nedenle Damini’nin tatlıları dağttığını söyler. Maiyya , elindeki Akash’ın verdiği şeye bakarak şimdi bunun hiç sırası değil der ve bir kenara koyar. Bu esnada Nani ile karşılaşır. Meethi’yi suçlar ve vurulma esnasında sadece yanında Akash vardı der. Damini’nin ifadesi doğrultusunda Akash’ın hapse girebileceğini söyler. Maiyya bu sözler üzerine büyük üzüntü yaşar.

Öte yandan Agarth yakalnır. Maiyya hemen karakola gider ve polis şefinden yardım etmesini ister. Polis şefi ise oğlunun canına kast eden bir adamı neden savunuyorsun diye şaşırır. Maiyya bunun aile içi bir mesel olduğunu söyler. Vishnu sürekli olarak Akash’ı aramaktadır fakat ulaşamaz. Sankrant gelerek Akash’ın ilaçlarını verir. Akash ise Damini’nin sözlerini düşünmektedir. Polis şefi Maiyya’a ailelerimiz uzun süredir tanışıyor. Kızımız ile sizin oğlunuzun evlenmemesi için bir sbep görmüyorum der. Maiyya bu tekliften çok memnun olur.

Meethi olay anını düşünmektedir ve Akash’ı haykırmaktadır. Bu esnada Akash’ın dışarıda olduğunu görür. Akash içeri gelir ve Meethi ona doğru hareketlenmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Meethi ayaklarını hissetmediğini farkeder. Ayağa kalkmaya çalışırken yataktan düşer. Akash diye bağırır. Damini onun sesini duyarak hemen doktora haber verir. Doktor ve hemşire Meethi’yi hemen yerden kaldırır. Meethi ayaklarını oynatamadığını söyler. Doktor muayene eder ve çekiçle eklemlerine vurarak refleks testi yapar. Meethi’nin bacakları hiçbir şekilde hareket etmemektedir.

Doktor dışarı çıkarak bekleyenlere haberlerin kötü olduğunu söyler. Merminin omur iliğe zarar verdiğini söyler ve bu nedenle Meethi’nin belden aşağısının tutmadığını belirtir. Jogi ve diğerleri duyduklarına inanamaz. Fakat doktor artık Meethi’nin yürümesi bir mucize der. Polis şefi Maiyya’yı arayarak düğünün ne zaman yapılabileceğini sorar. Maiyya ise Akash iyileşir iyileşmez bu evlilik gerçekleşecek der. Pavitra konuşmalaraı duyunca hemen Maiyya’ya yüklenir. Maiyya ise Pavitra’nın saçını yakalayarak onu tehdit eder ve Meethi ile Akash’ı uzak tutmak için her şeyi yapacağını söyler.

Meethi büyük şok yaşamıştır ve ayaklarına bakarak ağlamaktadır. Bu esnada Akash kendine gelir ve Meethi’nin ona ihtiyacı olduğunu düşünür. Fakat Meethi’nin yanına gidemeyeceğini bilmektedir. Vishnu , Meethi’ye moral vermek adına Akash’ı bulup getirmeye karar verir. Jogi , Meethi’nin yanına gider. Meethi artık yürüyemeyeceğim diye ağlamaktadır Jogi ise yürüyebileceğini söyleyerek ona moral vermeye çalışmaktadır.

Özeti beğendiyseniz sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Özetler ve dizi ile ilgili görüşleriizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ?” üzerine 481 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Kh

 2. Anonim dedi ki:

  Hhh

 3. ... dedi ki:

  Yeni ozet verin bizeee!!!

 4. Anonim dedi ki:

 5. &Aynur& dedi ki:

  hayirli gunler nasilsiniz canlarim???
  papatyam iyim sen nasilisn???

 6. Rojin ❤ dedi ki:

  Ben Papatyam neredesin

 7. Rojin ❤ dedi ki:

  Dün yazmadım özür dilerim biz kadınlar parka gidiyoruz am arkadaşlar gelmiyor ben 2 kalıyorum gidiyor Uğur böceğin ablam Maço abim nerde iyi günler Menekşe ablam Papatyam kardeşim Uğur böceğin ablam nasılsınız

 8. Anonim dedi ki:

  ))

 9. Hayat dedi ki:

  Aynen öyle zor)))) hahaj
  Bulmak zor abimi insdan))) hahajahah)))
  Hadi ben kaçar Kantine))))

 10. Hayat dedi ki:

  Bakarım yarın ınsdan))))))))
  Saol kuzum iyi geceler tatlı rüyalar birtanem yarın görüşürüz inşallah
  Bu net yüzünden konuşamıyoruz ya (((
  Ben çıkıyorum şimdi))))❤

 11. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam birtanem anladım kuzum)))..
  İyi geceler Allah rahatlık versin balım..yarın inşAllah görüşürüz))öptüm❤

 12. Aleyna❤ dedi ki:

  Anladım canım abin kenisi gibi ismide zor))))))))
  Canım zaten ben anlatdım kendimi nasıl biri olduğumu)).bulursan istek atarsın)))yarın bekliyoruum)))..ayy çok heyecanlandım yaaa))))..

 13. Hayat dedi ki:

  Aleynam sajım çok az saj sşetim yanımda değil birde çok geç oldu benn uyumayacam kantine inicem şimdi iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum sana birtanem yarın ben varım görüşürüz öptüm seni çok netim kötü çekiyor doğru düzgün konuşamadık bugün ((

 14. Aleyna❤ dedi ki:

  Ayy benimde netim çekmedi off(((.bu ne be..

 15. Hayat dedi ki:

  Abimin isminin yanında başka sayı var ve isim daha var o yüzden yazamıyorum buraya pff(((((
  Aynen abimin baya takipçisi var o unlunun ikizi diye çok benzediği için çoğu kız zaten (((
  İnşallah bulurum seni kuzum bulduğum zaman takip isteği atacam sana
  Aynen abimin bulman çok zor olucak (( benimde sajım çok az ve net çekmiyor bir türlü off(((

 16. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım bi bekle şarjım bitiyor..cihazım abimin odasındaydı alıb geliyorum))

 17. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat söylediğin ünlüye çok benziyorsa bulmam zor olmaz bence)))..sonuçta tanıyorum o ünlüyü??..
  Ama işte hesapın adını yazamıyoruz malesef(((

 18. Aleyna❤ dedi ki:

  Gökhanın takipçisi bayaaa fazlaymış..
  Bende takipçim 270.takip etdiğim..400..
  İnşAllah bula bilirsin..

 19. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım abin kendi ismi ve soyadı değil o zaman…
  Kimse benzediğini anladım söylemişdi bana…

 20. Hayat dedi ki:

  Peki senin takip ve takip ettiğin kişilerinn sayısı kaç??

 21. Hayat dedi ki:

  Wifi çekmiyor sıkıntı var yaaaaaaaa((((((

 22. Hayat dedi ki:

  Saol kuzum))))))

 23. Hayat dedi ki:

  Anladım abimin ismide değişik insda ama takipçi sayısı 1m.. Abimin takip ettiği kişi sayısı 245 Ve ve dediğim ünlünün ikizi çok benziyor neredeyse farkları yok
  Griy tişört giymiş başın da da şapka var ))) havalı lar gibi)))) sarışın gözleri yeşil abimin
  Ama sen nasıl bulucaksın bilemiyorum isim veremiyorum ki ((( buraya

 24. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat netin çekmiyoor offf((((

 25. Aleyna❤ dedi ki:

  Annenin iyi olmasına sevindim))..
  Umutda maşAllah uyusunda büyüsün ninni tıpış tıpış yürüsün ninni)))))

 26. Aleyna❤ dedi ki:

  Peki canım sizin pirofilinizde hangi resm tarif etsen. bide takipçi sayınız kaç..rahat bulmam için söyleye bilirmisin??))

 27. Aleyna❤ dedi ki:

  Anladım hayat)))
  Canım vallaaaa o kadar çok isterdim ki şimdi hemen buraya yazayım hesapımı instadan buluşsak)))..resmimide atardım beni görürdünüz…kahretsin ki malum nedenlerden yazamıyoruz((((((..
  Ama pirofil resmim..kendi resmim saçlarım uzun kumral..gözlerim iri mavi..bi kız görsen hemen takip at..ama sen adımı bide soyadımı biliyorsun..şimdi instada çoook benim adım ve soyadımda insanlar ama..biraz değişik..tam olarak yazamıyorum işte anonimler yüzünden((((((((((…

 28. Hayat dedi ki:

  Evet ya nettttttt sorunuuuuu(((((((

 29. Hayat dedi ki:

  Annem iyi çok şükür birtanem yarın eve dönüyoruz zaten)))
  Umut ne yapsın mışıl mışıl uyuyor ya çok şirin))))))))❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 30. Aleyna❤ dedi ki:

  Net sorunu dimi(((

 31. Hayat dedi ki:

  Yok Cankız ablam dedi ki sen kendi insdınla gelme başkasının kinden ge dedi abimde başkasının insdan girdi ve konuştular Cankız ablamla))))))
  Senin var ınsdın profil resmini anlatsana nasıl ben de abiminkinden seni arar bulurum ve bir birimizi görürüz ne dersin??))

 32. Aleyna❤ dedi ki:

  Üzülmediğini tahmin etmişdim zaten))))..ee napıyor umut)))
  Annen iyi mi??

 33. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım peki herhalde abinin instasından gördü dimi??))))..
  Cankızda komik espirili bi kızdı keşke yazsaa))))..

 34. Hayat dedi ki:

  Tatil için üzülmüyorum))) birtanem kardeşim bana yeter de artar))))))❤

 35. Hayat dedi ki:

  Evet birtanem bilmiyorum Cankız ablam neden yazmadığını ama özledim onu evet yanlış hatırlamıyorsun beni insda gördü))))))))))))))))
  net çekmiyor ya off

 36. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayaaaat???

 37. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat bu arada..bu gün aklıma geldi buraya cankız diye biriside yazıyordu..neden yazmıyor acaba?? Çok tatlı pozitif bi kızdı..
  Bide galiba yanlış hatırlamıyorsam cankız seni instadan görmüşdü dimi..yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum acaba..böyle bi konu keçmişdi..

 38. Aleyna❤ dedi ki:

  Tatil için üzülmemek herek hayat))))..en güzel tatiliniz doğdu))).fransada güzel bi ülke gitmek isterim)))..

 39. Hayat dedi ki:

  Boncuğum gel Türkiye ye birtanem hasret giderirsin)))))))))

 40. Aleyna❤ dedi ki:

  Sen fransadaydın dimi??))..canım özlediysen gel o zaman))

 41. Hayat dedi ki:

  Aynen tatlım)))))))
  Yaaaaaa ne güzel ya)))
  Kardeşm yeni doğduğu için biz tatili erteledik ne zaman gideriz belli değil (( Fransa ya gidicektik

 42. Rojin dedi ki:

  abla Türkiye çok özledim yani gelmek istiyorum

 43. Hayat dedi ki:

  Boncuğum hoşgeldin birtanem çok şükür iyiyim sen nasılsın canım benim)))) tatil harika gidiyor seni sormalı birtanem)))

 44. Aleyna❤ dedi ki:

  Rojin kuzum hoşgeldin..iyim cnm sen nasılsın??)))..
  Haa bu arada tatil demişken.temmuzda abim ben ve yengem bodruma gidiceğiz..annemlede babam 1 hafta sonra peşimizden gelecekler))))

 45. Rojin dedi ki:

  Kim se yokmu

 46. Aleyna❤ dedi ki:

  Haa anladım..tabi 2si orta yolu bulmalılar))..oh oh iyi küs değiller..sevindim)))..
  Tabi sevgililer arasında tatlı atışmalar olur normaldir)))..

 47. Rojin dedi ki:

  Merhaba nasılsın Papatyam kardeşim böceğin ablam Menekşe ablam nasilsini tatil nasılsın gidiyor hepinizin iyim siniz benim en çok sevdim şarkı Mi Gna ya lili

 48. Hayat dedi ki:

  Tamam bekliyorum seni))
  Küs değiler ara da bir atışıyorlar tatlılar ama ya-)))))))))))

 49. Hayat dedi ki:

  Kız imoyla guljan ablamla abim konuşacaklardı ya ha işte ceylan yengeme abim buradaki herşeyi anlatı ona sonra imo kendime açacam dedi yengemde saçmalama bir kızla konuşacaksın öylemi abim de dediki ben öz ablam gibi sevdiğim guljan ablamla konuşacam dedi o da hayır dedi abimde sen neden bu karar büyütüyorsun anlamıyorum dedi işte böyle tartışmaya devam ettiler))))) komikti ama

 50. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım 5 dk bekle))

 51. Aleyna❤ dedi ki:

  Kıskaçlık duygusu tabi tartışmalara yol açar)))..ama yengenle konuş sen barışdır onları hayat)))..ilk günden böyle sorunlar çıkması iyi değil)).

 52. Aleyna❤ dedi ki:

  Öyle mi gercekten üzüldüm(((..
  Peki anlamadığım şey ne kıskanclığı imo mu ne alaka???

 53. Hayat dedi ki:

  Aynen öyle katılıyorum sana birtanem)))
  Tabi açıklaması vardır)))

 54. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen hayat doğru tespit…
  Ama bi açıklaması vardır elbet)).
  Her insan duygularını başka şekilde yaşar)))..

 55. Hayat dedi ki:

  Abim iyi sayılır yengemle biraz tartıştılar şu imo la ilgili şimdiden kıskançlık başladı ceylan yengemde))) hahajah

 56. Hayat dedi ki:

  Aynen Aleyna Amrita bir gelsin anlatsın ya olup biteni.. Ama doğruyu söylemek gerekirse bir kız kaçırıldığı zaman hem çok üzgün olur ve hiç yazamaz ama ben olayı bilmediğim için yorum yapmıyorum şimdilik…..

 57. Aleyna❤ dedi ki:

  Aa bu arada hayat..gökhan nasıl yengenle arası nasıl)))))))..

 58. Aleyna❤ dedi ki:

  Son zamanların en pavori şarkım despacito❤❤❤❤❤…bende çook severim)))…

  Bende seni kocaman öpüyorum aynurum iyi geceler❤❤

 59. Hayat dedi ki:

  Saol tatlım evet baktım ben Aldım Noyu))))))) teşekkür ederim birtanem iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin birtanem ❤ ❤ ❤ ❤ tabii ki öperim umutumuzu Rudramızı)))))))))

 60. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen kızlar bende tam olarak algılayamadım..amritanın kaçırılma olaynı..bi gelib anlatsa acaba nasıl oldu böyle şey))..

 61. &Aynur& dedi ki:

  Bende sizi kocaman opuyorum hadi ben kacar a bide umutumuzuda optum))))))
  Hayat abla sen bana sev yeterde soru somusdun yaa cevabini yazdim sonra bakarsin
  Hadi ben simdi gercekten kacdim)))hahahha♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 62. Hayat dedi ki:

  Abimin en sevdiği şarkı DESPACİTO❤ ))))

 63. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım benim o şarkılara bayılıyorum valla))) harika))))

 64. &Aynur& dedi ki:

  Aaa ed sheeran onun sarkisi cok guzel yaa bin bonda var mis guzel ooo birde despacito

 65. Hayat dedi ki:

  Ben yarın bakarım hiç yorumlara bakmadan yazdım ama bakacam yarın tamam tatlım iyi geceler Allah rahatlık versin tatlı rüyalar diliyorum sana kocaman kocaman öpüyorum seni canımın içi)))) Aynur’um

 66. Aleyna❤ dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar aynurum))

 67. &Aynur& dedi ki:

  Ben erkek ismi sansim cok ozur dilerim rojinde bunu gorurse cok uzulur rojincim cok ozur dilerim canim

 68. Aleyna❤ dedi ki:

  Ed sheean-shape of you
  Eraistrefi-bonbon
  Zaynah şarkısı (şu an seslendiren sanatçının ismi aklımda değil)
  Despacito❤❤
  Seeya-chocolat
  Siaa-cheap thrills
  Calvin harris-this is what you come for
  Aynur şimdi aklıma gelen bunlar)))

 69. Hayat dedi ki:

  Hayır kız rojin ismi kız ismi Kürt ismi canım benim)) bu arada net çekmiyor ya offffff

 70. &Aynur& dedi ki:

  Ablalarim ben kacdim bizde gec oldu saat 3 bucuk
  IYI GECELER IYI SOHBETLER TATLI RUYALAR
  Aa bife son sorum soylermisiniz rojin kiz ismi mi yoksa erkek hadi bekliyorum sizi

 71. &Aynur& dedi ki:

  Evet kacirmis iste ablami bizde bilmiyorus durumu nasil aa birde o kiskanc insan ablam telini kullanmasini isin vermis
  Abla sen 3 sayfaya bak oraya yazmisdi nasil oldugunu

 72. Aleyna❤ dedi ki:

  Rojin…bilmem..valla doğruyu söylemem gerekirse hiç duymadım yabancı bi isim))..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.