Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ?

Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Neler Yaşanacak ?

Kördüüm dizisinde heyecan tavan yapmış durumda. Agarth, Akash’ı öldürmek üzere Jogi’lerin evine gelmiş ve Akash’a doğrulttuğu silahın önüne atlayan Meethi’yi vurmuştu. Ağır yaralanan Meethi hastaneye kaldırılmıştı. Herkesin merak ettiği soru ise Methi’nin yaşayıp yaşamayacağı. 26 Haziran Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 26 Haziran Özeti 324. Bölüm Tüyoları

Kördüğüm 26 Haziran Özeti Akash’ın tapınağa giderek dua etmesiyle başlıyor. Akash , Meethi hayata tutunana kadar dua edeceğini söyler. Meethi’nin ameliyatı devam etmektedir. Fakat ameliyat esnasında elektrikler kesilir. Vishnu , Akash’a telefon eder ve neden hastanede olmadığını sorar. Akash ise Meehi’nin durumunu sorar ve Vishnu burada elektrikler kesildi diye cevap verir. Akash telefonu kapatarak Tapınağın merdivenlerini tırmanmayı sürdürür. Gördüğü hamile bir kadının yanına gider ve Meethi için ister.

Maiyya, Agarth’ın saklandığı yeri bulur ve elindeki tüfeği ona doğrultarak oğlumun intikamını alacağım der. Bu sırada polis sirenleri duyulur ve Kajiri gelerek polislerin geldiğini söyler. Maiyya hemen Agarthı bodruma sakla ve polisleri atlat der. Bu esnada hastane elektrikleri gelir. Meethi’nin durumu ciddiyetini sürdürmektedir. Akash merdivenleri tamamlar ve dua etmeye başlar. Meethi iyileştiği taktirde bundan sonra onu görmeyeceğini söyler.

Meethi kendine gelir ve ilk olarak Akash’ı sorar. Vishnu hemen Akash’ı arar ve olanları anlatır. Akash çok sevinir fakat aklına adadğı adak gelir ve Meethi’yi artık göremeyeceğini hatırlar. Yorgun olan Akash büyük üzüntü yaşar ve daha fazla dayanamayarak kendine geçerek yere yığılır. Bu sırada herkes Meethi’nin etrafına toplanmıştır. Meethi gözleriyle Akash’ı arar fakat orada değildir. Doktor gelerek artık dışarı çıkmaları gerektiğini ve hastanın dinlenmesi gerektiğini söyler. Mukta , Meethi’nin , Akash’ı aradığını farkeder ve ona ulaşacağını söyleyeek Meethi’den dinlenmesini ister. Vishnu  tekrar Akash’ı arar fakat bu kez ulaşamaz.

Damini gelerek Akash’ın gelmemesini ben söyledim der. Bunun üzerine Mukta tepki gösterir ve Damini ile tartışma yaşarlar. Akash uynadığında karşısında annesini görür.  Daha sonra Sankrant’a bir şey uzatarak Meethi’ye vermesini ister ve bundan sonra hayatımda Meethi diye biri olamaycak der. Maiyya oradan ayrılarak hastaneye gelir. Geldiğinde Damini herkese tatlı dağıtmaktadır. Hemşireye neden tatlı dağıtıldığını sorar. Hemşire de Meethi’nin hayati tehlikeyi atlattığını bu nedenle Damini’nin tatlıları dağttığını söyler. Maiyya , elindeki Akash’ın verdiği şeye bakarak şimdi bunun hiç sırası değil der ve bir kenara koyar. Bu esnada Nani ile karşılaşır. Meethi’yi suçlar ve vurulma esnasında sadece yanında Akash vardı der. Damini’nin ifadesi doğrultusunda Akash’ın hapse girebileceğini söyler. Maiyya bu sözler üzerine büyük üzüntü yaşar.

Öte yandan Agarth yakalnır. Maiyya hemen karakola gider ve polis şefinden yardım etmesini ister. Polis şefi ise oğlunun canına kast eden bir adamı neden savunuyorsun diye şaşırır. Maiyya bunun aile içi bir mesel olduğunu söyler. Vishnu sürekli olarak Akash’ı aramaktadır fakat ulaşamaz. Sankrant gelerek Akash’ın ilaçlarını verir. Akash ise Damini’nin sözlerini düşünmektedir. Polis şefi Maiyya’a ailelerimiz uzun süredir tanışıyor. Kızımız ile sizin oğlunuzun evlenmemesi için bir sbep görmüyorum der. Maiyya bu tekliften çok memnun olur.

Meethi olay anını düşünmektedir ve Akash’ı haykırmaktadır. Bu esnada Akash’ın dışarıda olduğunu görür. Akash içeri gelir ve Meethi ona doğru hareketlenmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Meethi ayaklarını hissetmediğini farkeder. Ayağa kalkmaya çalışırken yataktan düşer. Akash diye bağırır. Damini onun sesini duyarak hemen doktora haber verir. Doktor ve hemşire Meethi’yi hemen yerden kaldırır. Meethi ayaklarını oynatamadığını söyler. Doktor muayene eder ve çekiçle eklemlerine vurarak refleks testi yapar. Meethi’nin bacakları hiçbir şekilde hareket etmemektedir.

Doktor dışarı çıkarak bekleyenlere haberlerin kötü olduğunu söyler. Merminin omur iliğe zarar verdiğini söyler ve bu nedenle Meethi’nin belden aşağısının tutmadığını belirtir. Jogi ve diğerleri duyduklarına inanamaz. Fakat doktor artık Meethi’nin yürümesi bir mucize der. Polis şefi Maiyya’yı arayarak düğünün ne zaman yapılabileceğini sorar. Maiyya ise Akash iyileşir iyileşmez bu evlilik gerçekleşecek der. Pavitra konuşmalaraı duyunca hemen Maiyya’ya yüklenir. Maiyya ise Pavitra’nın saçını yakalayarak onu tehdit eder ve Meethi ile Akash’ı uzak tutmak için her şeyi yapacağını söyler.

Meethi büyük şok yaşamıştır ve ayaklarına bakarak ağlamaktadır. Bu esnada Akash kendine gelir ve Meethi’nin ona ihtiyacı olduğunu düşünür. Fakat Meethi’nin yanına gidemeyeceğini bilmektedir. Vishnu , Meethi’ye moral vermek adına Akash’ı bulup getirmeye karar verir. Jogi , Meethi’nin yanına gider. Meethi artık yürüyemeyeceğim diye ağlamaktadır Jogi ise yürüyebileceğini söyleyerek ona moral vermeye çalışmaktadır.

Özeti beğendiyseniz sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Özetler ve dizi ile ilgili görüşleriizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ? (481 Yorum)

 1. Ay kızlar sizler cansınız can birtanelerim dünyada sizi gibi meleklerim bir tane olur )))))))) Afiyet olsun canlarım )))) Aleynam tatlım ben siz siz dün yapamadım ya vallahi billahi))))) bende günleri sayıyordum sizlere kavuşmak için)))))

  Yaa Aynur’um bu nasıl olur ya Amrita evine dönmüş mü yaa Neler olmuş ya Amrita şimdi nasıl bir durumdadır
  Ama nasıl olur amrita kaçırıldı ve buraya mı yazdı ya bu nasıl olur anlamadım..

 2. Aynen aynurum sesimle eskişehire ulaşdım))))..isterseniz tüm eskişehiri buraya çağırayım)))ahahahaha))))..

 3. Hayat sesimle eskişehire değil dünyanın diğer ucuna bile ulaşırım))))))ahahaha)))..
  Bende günleri kovalıyorum sana kavuşmak için hayaaat)))..
  Bu arada kahven harikaaa ellerine yüreğine sağlık))))..

  Aynur kuzum ingilizce şarkılar dinlerim evet))..

 4. Hoş bulduk Aynur’um tatlım Afiyet bal şeker olsun yarasın kız)))))))))
  Sabaha kadar konuşuruz valla ))))) jahahajshsh eee kahve benim vaz geçilmezim her gün içerim)))) ve dır dıra başlarım hahahahaj))))

 5. Oo kahve mi)))..ben az şekerli içerim ama))))..bi tadına bakayım)))..
  Canım bende bitek hayday oynarım))..

 6. ingliz sarkilarini dinlermisin hangilerini
  Ben Anne marie-friends
  Clean pul ft anne marie rockyby boyle iste onlari cok severim
  bide SELENA GOMEZ JUSTIN BIEBER
  onlarin hayraniyim
  HOS GELDIN ABLA
  OOO KAHFE COK GUZEL OLMIS ELINE SAGLIK AA ABLA SEN BIZE AKSAM AKSAM KAHFE VERIPSABAHA KADAR KONUSMAMIZIMI ISTIYOSUN))))SAKA SAKAHAAHHAH

 7. Sinyaliniz alınmıştırrrrrr
  Geldimmmm)))))) hahahajshshsh❤❤❤❤❤❤❤
  Sizlere de kahve getirdim buyrun ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕

 8. Ben burdan hayata sinyal gönderiyorum))..HAYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT…hemen buraya gel bakıyım❤❤❤❤..

 9. Bilmem abla bizim sekerparemiz nerde acaba heyyu nerdesin
  Abla ben indoriyorum sana soyledifim oyunu teen love story cok guzel bende doya doya oynariim))))

 10. Tamam aynur anladım..kuzenlerine sorarsın ama anlamadığın bi şey olursa bana sora bilirsin)))

 11. Ben cok iyi bir oyun bilirim arkadasym oynady cok guzel ismide bence teen love story for girls olmali a bide turkcede inglizcede oynaya bilirsin cok guzel

 12. Abla senin oynadigin baska benim oynadigim baska olabilir o yuzden eve ne zaman akrabalarym geldiginde sorarim sonra sana soylerim

 13. Aynur canım oyuna girmeden önce ismini felan yazmalısın))..bi çok arkadaşımda oynuryor hepsi kolaylıkla girdiler))..
  Canım sol yukarı kısımında ayarlara giriyorsun orda türkçeye rahatlıkla keçire bilirsin))..
  Tamam sen yarın kuzenlerine sorarsın))..

 14. Abla ben oyuna girdim oyun inglizce okudum bana anlatdilar nasil oynaldifini ama ben pek iyi anlamadim sonra okufum her seyi oyuna baslaya bilmiyorum hic bir bilgi yok sadece boyle yaziyo start ve ona basiyosun oyuna giremiyorum a bide turkceyede geciremedim ayy abla ben anlamadim eve kuzenlerim felan geldiginde onlarsan sorarim nasil giticegimi tamammy

 15. Ne güzel aynurum rus ve ingilizceyide biliyorsun..ben ingilizcede iyim ama rusca hiç bilmiyorum)))..

 16. Ben inglizce ruscada anlarym tamam turkce olsun o zaman
  Haaa abla indirdim simdi bakiyorum oyuna

 17. Tamam kuzum indir)))..
  Zaten ilk başladığında oyun sana kendisi anlatacakdır nasıl oynalıldığını)))..bide ayarlardan türkçeyi ayarla ki anlayasın diye))).

 18. Canım oyun bi çiftlik oyunu))).
  Aşağıdakı resimlere bakıyorsan yani ciftlik bi yer bi sürü hayvanlar felan var işte)))..
  Zaten hayday yaz ilk çıkanı indir))

 19. Ben simdi hay day diye yazdim play markete bir cok cikdi yani hay dayda nasil oynalinir ben gordum hayvanlar vardi tavuk yani oyle seyler yoksa onda ferma mi var

 20. Aynurcum oyunlarda tıpkı insanlar gibi gözüktüğü kadar olmaya bilirler..görüntüye aldanmamak gerek))..
  Haa anlata bildiğime sevindim))..

 21. Haa simdi anladim tamam ben simdi insirmeye calisiyim
  Abla ya cok merakliydim indirdigim oyun hicde guzel digilmis yine basga oyun indiricem hicde hosuma gitmedi ama disindan cok guzele benziyordu iciyse fuuuuuuu

 22. Anlatdin hemde cok iyi masallah
  Ayy benim kafan karisdi benim oynadigim oyunda net gerekmiyo abla

 23. 2 defa yazmışım hayday oynadın mı diye pardon)))..
  Hayday online oyun..yani net gerektiriyor..çiftlik oyunu ama mesela oyunda tanımadığın kişilerle(amerka,italy,arap,rus,)yani hangi ülke olursa olsun insanlarıyla konuşa biliyorsun))..başka oyuncuların çiftliğini ziyaret edebilirsin ordan hatda alışveriş bile yapabiliyorsun..yani oyun harikaaa)))..ama oyun hiç tehlikeli bi oyun değil))..istersen sende indir ordan hatda konuşa biliriz)))..

 24. Aynur kız beni güldürdüüün))))))..
  Canım netle mb aynı şey zaten))..
  Yanii mesela oyuna girerken (no internet) yazılıyorsa demekdir ki..oyun internet gerektiriyor.ya wifi yada mb farketmez..ama direk oynaya biliyorsan net gerektirmiyor))
  Bilmem anlata bildim mi))
  Mesela benim oynadığım hayday oyunu net gerektiriyor..online yani..
  Sen hayday oynadın mı hiç???

 25. Ismi rusca aslinda tamam goruyum ismini sana yazirim 1 dakika..
  Hayday nasil oyun ilk kez duydum ismini

 26. Anladım aynur)))..bilirim o tip oyunları))..kuzenimde hep oynar..bana aleynaa sende indir oynuyalım de…

 27. Bende seni yerim abla ham nam nam yedim bile aleyna abla sana kalmadi ben yedim hayat ablamy))))hahhahahah
  Tamam abla tekme yeme sen hadi gorusurus byyy
  Haa anladim abla ama oo minik kizlar icin digil 12 16 17 18 yaslar icinde cok enteresan oyunlar var yani hikaye gidiyo bir kiz uniwersiteye gelir birine asik felan olur iste cok guzel yaa))))))

 28. Geveze mi…no no no yanlış tespit hayaaat)))))..
  Geveze lafını pozitif lafıyla karıştırıyorsun hayaaaat)))..
  Hadi kuzum sen koş anneni kızdırma..

 29. Oyyy ikinizi ham diye yerim hahaja)))))))) Aleynam Aynur’um sizlerde çok seviliyorsunuz ya)))))) sizi çok sevirem haaa)))) Aleynam evet evet o bir geveze Hayat kız))) hahahahshsh))))))))))
  Umut Rudra şuan miğdemde hahahajah))))))
  Hadi gerçekten kaçar yoksa annemden uçan tekme yecem )))) hahajah

 30. Canım kız oyunları demek))))..yok birtanem öyle oyunları oynuyanı çook uzun zaman oldu))..ama sen yaşdayken oynardım tabi)))..
  Ben hayday oynuyorum))..

 31. Bi kedi gördüm galiba..evet evet bi kedi gördüm))))ahahahahahaha)))
  Hayır o kedi değil kardeşim hayat))))..canımın içi seviliyorsuuuunnn)))..evet hemde nasıl özledik)))..tamam 4 gözle bekleyeceğim))))..umutu ye)))

 32. Play marketde indirdim inglizce yazdim games for girls 2018 diye ayyy abla sen o oyunlari gorsen hepsini indirmek istersin o kadar guzelki
  Hayaat abla ozlemezmiyis tabikide oLedik hemde cok tamam seni bekleris burda♥♥♥♥♥

 33. Tamam birtanem anlarım))..
  Hmm demek tv8 yok(((..
  Survivor her sene sıkı takipçisiyim))..

 34. ))Beni özlemişsiniz ayoo)))) hahshshshsjsh)))))))))))
  Bende sizi çok özledim ama ben 12 ya da 1 gibi gelicem şimdi hastaneye misafir geldi. Kardeşimi görmeye)))))))))))))))))))
  Hadi ben kaçar kantine bir şeyler alıcam))))))))
  Oyyy ben sizi özledim gerçekten yaaaaaaaa))))))
  Hadi ben kaçtım BYS BYS 😛 ❤❤❤❤

 35. Odamda oturuyorum senle mesajlasip aa bide yeni oyun indiriyorum kizlar icin cok heycanliyim acaba nasil bir oyun
  Sen napiyosun abla

 36. Ben şu an survivor izliyoruum)))..
  Finalede 3 gün kaldı çok heyecanlı))sen izliyormusun??

 37. Aynur valla konu bulmaya gerek yok))ben konuşurken zaten konu kendiliğinden açılı verir..
  Ee napıyorsun??

 38. Aynur canısı ben şimdi çıkıyorum saat 11 de inşAllah burdayım))).
  Kuzum 11 de buluşalım tamam mı))görüşürüz))

 39. paptyam nerdesin sen???
  seni ozledik burda yaa(((((
  hayat abla gokhan abi sizleri cok ama cok ozledik(((

 40. riça ederim mahym abla aaa anladym canim benim ayyy bana selamymy var ayyy ben yerim ya senin kizini))ham nam nam yedim bile sana kalmadi))saka saka
  tamam abla sanada iyi geceler tatli tatli ruyalar)))
  vealeykumselam tabikide soylerim ablam)))
  sende annene selam soyle canim benim)))
  anneminde selamy var sana)))
  birtanecik ablam yarin gorusurus)))

 41. Mahym ablam sorun değil ablam)))asıl ben özür dilerim yazamadım))..

  Amrita noldu güzelim??..canım sen bi anlat hele ne alemdesiniz??..

 42. Tesekkur ederim canim operim tabi Ayrica kizimin sana selamida var bana dediki Aynur teyzeme selam soyle anne bende tamam kizim dedim

 43. Hepinize iyi geceler canlarim benim
  Sizleri cok seviyorum ben yarin buraya gelmeye calisicam Allah rahatlik versin hepinize