Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ?

Burak 24 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Neler Yaşanacak ?

Kördüüm dizisinde heyecan tavan yapmış durumda. Agarth, Akash’ı öldürmek üzere Jogi’lerin evine gelmiş ve Akash’a doğrulttuğu silahın önüne atlayan Meethi’yi vurmuştu. Ağır yaralanan Meethi hastaneye kaldırılmıştı. Herkesin merak ettiği soru ise Methi’nin yaşayıp yaşamayacağı. 26 Haziran Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 26 Haziran Özeti 324. Bölüm Tüyoları

Kördüğüm 26 Haziran Özeti Akash’ın tapınağa giderek dua etmesiyle başlıyor. Akash , Meethi hayata tutunana kadar dua edeceğini söyler. Meethi’nin ameliyatı devam etmektedir. Fakat ameliyat esnasında elektrikler kesilir. Vishnu , Akash’a telefon eder ve neden hastanede olmadığını sorar. Akash ise Meehi’nin durumunu sorar ve Vishnu burada elektrikler kesildi diye cevap verir. Akash telefonu kapatarak Tapınağın merdivenlerini tırmanmayı sürdürür. Gördüğü hamile bir kadının yanına gider ve Meethi için ister.

Maiyya, Agarth’ın saklandığı yeri bulur ve elindeki tüfeği ona doğrultarak oğlumun intikamını alacağım der. Bu sırada polis sirenleri duyulur ve Kajiri gelerek polislerin geldiğini söyler. Maiyya hemen Agarthı bodruma sakla ve polisleri atlat der. Bu esnada hastane elektrikleri gelir. Meethi’nin durumu ciddiyetini sürdürmektedir. Akash merdivenleri tamamlar ve dua etmeye başlar. Meethi iyileştiği taktirde bundan sonra onu görmeyeceğini söyler.

Meethi kendine gelir ve ilk olarak Akash’ı sorar. Vishnu hemen Akash’ı arar ve olanları anlatır. Akash çok sevinir fakat aklına adadğı adak gelir ve Meethi’yi artık göremeyeceğini hatırlar. Yorgun olan Akash büyük üzüntü yaşar ve daha fazla dayanamayarak kendine geçerek yere yığılır. Bu sırada herkes Meethi’nin etrafına toplanmıştır. Meethi gözleriyle Akash’ı arar fakat orada değildir. Doktor gelerek artık dışarı çıkmaları gerektiğini ve hastanın dinlenmesi gerektiğini söyler. Mukta , Meethi’nin , Akash’ı aradığını farkeder ve ona ulaşacağını söyleyeek Meethi’den dinlenmesini ister. Vishnu  tekrar Akash’ı arar fakat bu kez ulaşamaz.

Damini gelerek Akash’ın gelmemesini ben söyledim der. Bunun üzerine Mukta tepki gösterir ve Damini ile tartışma yaşarlar. Akash uynadığında karşısında annesini görür.  Daha sonra Sankrant’a bir şey uzatarak Meethi’ye vermesini ister ve bundan sonra hayatımda Meethi diye biri olamaycak der. Maiyya oradan ayrılarak hastaneye gelir. Geldiğinde Damini herkese tatlı dağıtmaktadır. Hemşireye neden tatlı dağıtıldığını sorar. Hemşire de Meethi’nin hayati tehlikeyi atlattığını bu nedenle Damini’nin tatlıları dağttığını söyler. Maiyya , elindeki Akash’ın verdiği şeye bakarak şimdi bunun hiç sırası değil der ve bir kenara koyar. Bu esnada Nani ile karşılaşır. Meethi’yi suçlar ve vurulma esnasında sadece yanında Akash vardı der. Damini’nin ifadesi doğrultusunda Akash’ın hapse girebileceğini söyler. Maiyya bu sözler üzerine büyük üzüntü yaşar.

Öte yandan Agarth yakalnır. Maiyya hemen karakola gider ve polis şefinden yardım etmesini ister. Polis şefi ise oğlunun canına kast eden bir adamı neden savunuyorsun diye şaşırır. Maiyya bunun aile içi bir mesel olduğunu söyler. Vishnu sürekli olarak Akash’ı aramaktadır fakat ulaşamaz. Sankrant gelerek Akash’ın ilaçlarını verir. Akash ise Damini’nin sözlerini düşünmektedir. Polis şefi Maiyya’a ailelerimiz uzun süredir tanışıyor. Kızımız ile sizin oğlunuzun evlenmemesi için bir sbep görmüyorum der. Maiyya bu tekliften çok memnun olur.

Meethi olay anını düşünmektedir ve Akash’ı haykırmaktadır. Bu esnada Akash’ın dışarıda olduğunu görür. Akash içeri gelir ve Meethi ona doğru hareketlenmeye çalışır fakat başarılı olamaz. Meethi ayaklarını hissetmediğini farkeder. Ayağa kalkmaya çalışırken yataktan düşer. Akash diye bağırır. Damini onun sesini duyarak hemen doktora haber verir. Doktor ve hemşire Meethi’yi hemen yerden kaldırır. Meethi ayaklarını oynatamadığını söyler. Doktor muayene eder ve çekiçle eklemlerine vurarak refleks testi yapar. Meethi’nin bacakları hiçbir şekilde hareket etmemektedir.

Doktor dışarı çıkarak bekleyenlere haberlerin kötü olduğunu söyler. Merminin omur iliğe zarar verdiğini söyler ve bu nedenle Meethi’nin belden aşağısının tutmadığını belirtir. Jogi ve diğerleri duyduklarına inanamaz. Fakat doktor artık Meethi’nin yürümesi bir mucize der. Polis şefi Maiyya’yı arayarak düğünün ne zaman yapılabileceğini sorar. Maiyya ise Akash iyileşir iyileşmez bu evlilik gerçekleşecek der. Pavitra konuşmalaraı duyunca hemen Maiyya’ya yüklenir. Maiyya ise Pavitra’nın saçını yakalayarak onu tehdit eder ve Meethi ile Akash’ı uzak tutmak için her şeyi yapacağını söyler.

Meethi büyük şok yaşamıştır ve ayaklarına bakarak ağlamaktadır. Bu esnada Akash kendine gelir ve Meethi’nin ona ihtiyacı olduğunu düşünür. Fakat Meethi’nin yanına gidemeyeceğini bilmektedir. Vishnu , Meethi’ye moral vermek adına Akash’ı bulup getirmeye karar verir. Jogi , Meethi’nin yanına gider. Meethi artık yürüyemeyeceğim diye ağlamaktadır Jogi ise yürüyebileceğini söyleyerek ona moral vermeye çalışmaktadır.

Özeti beğendiyseniz sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Kördüğüm 324. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Özetler ve dizi ile ilgili görüşleriizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 324. Bölüm Özeti 26 Haziran Salı Fragmanı # Meethi Ölecek mi ?” üzerine 481 yorum

 1. Amrita Baku ((( dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiz yorumlari okumadan yazyotum bilyorum merak edyosuz beni kizlar size bisey soylyecem SERKAN BENİ KAÇİRDİİİ(( iki gune duyunum ocak Aynur Aleyna Mahym Guljan abla Hayat kotuyum cok kotuyum

 2. &Aynur& dedi ki:

  abla kizin nasil
  kizinin gozlerinden opuyorum)))

 3. &Aynur& dedi ki:

  evet guljan ablamyn keyfi yerinde simdi onunla telde konusdum)))

 4. &Aynur& dedi ki:

  iyim abla sen nasilsin??

 5. Mahym dedi ki:

  Guljan abla iymisin mashallah keyfin yerinde

 6. Mahym dedi ki:

  Aynurum nasilsin canim

 7. &Aynur& dedi ki:

  aman tanrym terlik digil ben kacdim)))hahahahah

 8. GULJAN dedi ki:

  Ha ha ha seni yaramaz benden iyje terlik yersin ondan sonra gozlerin hic uyumaz benimle konusdygyn zaman ha ha ha

 9. &Aynur& dedi ki:

  Amrita abla nerdesin sen kac gundur yoksun yaa

 10. &Aynur& dedi ki:

  mesaj gonderdim abla

 11. &Aynur& dedi ki:

  tamam simdi mesaj atiyorum kendi numaramdan

 12. GULJAN dedi ki:

  Numara bende ne yazsan yaz Aynur

 13. &Aynur& dedi ki:

  abla ben hayla uykudayim yaa simdi uyandym sen uyan diyince)))hahahahhaha

 14. GULJAN dedi ki:

  Aynur Hayat 2 hafta diyl 2 gun yaziyor ya uyan kizim gozlerini ac

 15. &Aynur& dedi ki:

  guljan abla kocanyn ismi ne bende ona gore mesaj yaziyim

 16. &Aynur& dedi ki:

  merhaba nasilsin guljan abla tamam simdi mesaj gonderiyorum)))

 17. &Aynur& dedi ki:

  aa iki gunluk yokum demissiniz ben iki hafta sandym pardon…..
  abla seni cok ozliycez)))

 18. GULJAN dedi ki:

  Gonder janym tabiki olur

 19. &Aynur& dedi ki:

  hayat abla tamam aaa iki hafta sonra my????
  aman tanrym ben iki hafta sonra yurt disina gidiyorum((((
  seni ozliyicez abla((((
  annene ve bebisimize cok iyi bak abla aa tabi kendinede iyi bak)))

 20. &Aynur& dedi ki:

  papatyam nerdesin sen dun yokdun….
  sabah koleje gisiyorum dedin sonra hic bir haber yok(((

 21. &Aynur& dedi ki:

  merhabalar)))nasilsiniz ablalarym)))
  tm guljan ablam anladim ben simdi mesaj gondersem olurmu yoksa aksam gonderiyim

 22. Mahym dedi ki:

  Merhaba Guljan ablam nasilsin iymisin seni cok ozledim yaaa? Iyilesdinmi kalbin nasil gecmis olsun canim ablam benim?
  Ayyyy Guljan ablam yaaaa hic ben sana kusermiyim aksine ben burda her gun seni sordum merak etdim seni canim ablam

 23. GULJANDAN HAYAT KARDESIME dedi ki:

  A buarada Rabisim nasyl duginde guzal olmusmy nasyl durumy iymi simdi kendini toparlamysmy selamlarymy soyle tm janym

 24. GULJANDAN HAYAT KARDESIME dedi ki:

  Hayatjym guzalim tm janym ama cabujak alsyn tm ben cok merakly bekliyjam evet sizde imo var bizin turkiyeye calysmaya ya okumaya giden vatandaslarimiz aylalariyle imodan konusyorlar janym sen Gokhana soyle tm janym bebisi seni Gokhan kardesimi cok merakla bekliyorym janym benim Isilimede bol bol selamlarymy soyle guzalim tm

 25. GULJAN dedi ki:

  Selamlar
  Aynur
  Aleyna
  Hayat
  Gokhan kardesim
  Mahym
  Rojin
  Bilge
  Nuranaay
  Amrita
  Isilim ikizim
  Arzuwym
  Tyllam
  Adini unutdygym kimse varsa herkese meraba Aynuur evet numaranyn pesi 62 ama ben ondan imoya katilmayorym ben kendi numaramdan katilyorym ama san kojamyn numarasyna messaj gonder tm yada ara ben ondan sonra imoya katildigim numaradan sana imoda messaj yollarym janym tm

 26. Aleyna❤ dedi ki:

  Senle tanışamadık bilge))..neyse canım iyi geceler tatlı rüyalar..yarın görüşürüz)))
  Hadi bende çıkıyorum..
  Cümleten iyi geceler)))

 27. Aleyna❤ dedi ki:

  Merhaba bile))))

 28. ¤Bilge¤ dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız. Selam Hayat nasılsın iyimisin, Annen doğum yapmış Allah analı babalı büyütsün,inşAllah sağlıklı ömür diliyorum. Sana ailene kardeşine. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin sizlere Vatana millete hayırlı evlat nasip etsin Allah. İnşAllah dün doğum yapmış annen Annenin ellerinden öpüyorum. Selam söyle benden Annenin yanında ol daima şimdi sizlere çok ihtiyacı vardır.Annene iyi bak yalnız bırakma tamamı canım benim. Şimdi nasıl mutlu olduğunuzu tahmin edebiliyorum.Kusuruma bakma yeni yorumunu gördüm. Canım benim bende turizmle uğraştığım için pek zamanım olmuyor. Seninle bir türlü rast gelemedik. İsterdim ki seninle her gün konuşabilmek ve yorumunu okuduğuma göre hastanede erkek hemşire kafayı takmış sana .. Sen onu hiç kale alma umursama eğer onun yanına gidip konuşmak istersen o kişi heveslenecektir. Ve sana yapılacaktır. Ben bu gibi erkekleri gördüm. Sana tavsiyem konuşma onunla ve sana bir şey demek istiyorum. 2 hafta sonra benim işim Eskişehir ‘e düştü. Ankara dayım ben. İstersen 2 hafta sonra geleceğim için seninle de tanışmak isterim senin gibi komik ve şirin tanışmak isterim. Kabul ediyorsan ve istersen yalnız gelme abini de kendinle getir.
  Onuda tanımak isterim. 2 gün yoksun demek olsun sen geldiğinde cevap bana bırakırsın ben okurum. İyi geceler sana. Kendine iyi bak Allaha emanet ol..

  Ve selam Aleyna, ada, mahyam, guljan hanım,Aynur rojin nasılsınız iyisinizdir. İnşAllah Allah rahatlık versin iyi geceler.. Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun. Görüşürüz.. Uyumam gerek çok yorgunum vakit bulursam yazmaya çalışacağım..

 29. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat arayı çok açıbda..kendini özletme bakıyım)))..

 30. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat canım uyku haram bana evet)))..çünki geç kalkdığım için geceler uyuyamıyoruum)))..
  Ayy ben onu ısırırım hayat)))..
  Haklısın galiba kimse gelmez(((..
  Neyse bende instada vakit keçiririm)))..

 31. Hayat dedi ki:

  Saol birtanem teşekkür ederim seni ve arkadaşlarımı özleyeceğim ya((( ama napayım ya ((
  Sen uyu bugün kimse gelmez Aynur uyudu o yüzden ((( uyku neden haram kız?? Hahahah)))))) Umut rudra şimdi kucağımda Biliyor musun birde arada tekme vuruyor kardeşim herhalde büyünce nija olucak))) hahahahshshshsh

 32. Aleyna❤ dedi ki:

  Off kimse yokmu((((((..
  Aynurum uyudun mu(((

 33. Aleyna❤ dedi ki:

  Sitede kimse yokmuuuu(((((((..
  Amrita birtanem neden yazmıyorsun((..
  Neyse ben hala uyumuyorum..uyku haram bana))))))..

 34. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat öyle mi kuzum(((..tamam birtanem tabi sende haklısın annen yeni doğum yaptı yardım etmen lazım annene)))..tamam canımın içi iyi geceler tatlı rüyalar..bu arada umutu benim içinde yee))))))..

 35. Hayat dedi ki:

  Aleyna özür dilerim ben 2 günlük yokum da Annemle ilgilenmem lazım beni merak etmeyin.
  Birde Kardeşim doğduğu için baya işlerim var birde Kardeşimle zaman geçirmek istiyorum ne zamandır bu günü bekliyordum
  İyi geceler tatlı rüyalar diliyorum herkese))

 36. Joli dedi ki:

  Slm

 37. Hayat dedi ki:

  Eskişehir’de rüzgar var. Umarım akşama wifi çeker. Tamam canım görüşürüz))

 38. Aleyna❤ dedi ki:

  Merhabalar)))
  Aynurum kuzum iyi geceler birtanem))..
  Hayatcım canımın içi ben 11 de burda olurum..şimdi müsait değilim))görüşürüz))❤

 39. Hayat dedi ki:

  Gelen olmayacak gibi hissediyorum (( hahaja
  Ben çıkıyorum şimdi haaa

 40. Hayat dedi ki:

  Kızlar nerdesiniz ya ¬_¬

 41. Hayat dedi ki:

  Kimse yok galiba ben birazdan gelirim

 42. Hayat dedi ki:

  Tamam birtanem senin yerine doya doya öperim Umutumuzu birtanem benim iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum şimdiden sana:) öptüm kocaman seni Aynur’um))))))))

 43. Hayat dedi ki:

  Aleykümselam canım benim Yengenle Hastanenin kantinindeler bende şimdi odaya geldim.)))

 44. &Aynur& dedi ki:

  HADI ALLAHA EMANET OLUN)))
  BEN KACAR))))

 45. &Aynur& dedi ki:

  ben bu aksam gelemem cok uzgunum…
  HERKESE IYI GECELER TATLI RUYALAR DILIRIM)))
  SIZE IYI SOHBETLER ABLALARYM))))
  YARIN GORUSURUS)))
  VE BEBISIMIZI BENIM ICIN OPERMISIN ABLAM MINIK UMUTUMUZU)))

 46. &Aynur& dedi ki:

  abla gokhan abime rabis ablama ceylan yengeme selamlarimi iletirmisin çok ozledim abimi)))

 47. Hayat dedi ki:

  Oley oley dizi devam ediyor güzel

 48. &Aynur& dedi ki:

  hayat ablam iyi olmana sevindim)))
  bizde iyiz cok sukur)))
  ayy ben o minik bebisi gormek istiyorum yaa)))

 49. Hayat dedi ki:

  Benim şimdi çıkmam lazım ŞU HEMŞİRENİN İCABINDA BAKMAM LAZIM))))))) hahahahahshshshsh

 50. Hayat dedi ki:

  Selam canım arkadaşlarım nasılsınız ben çookk iyiyim kardeşim için ordan oraya koşturuyorum))))))
  Guljan ablam canım benim evet abimin sevgilisi oldu 3 gün önce rabişin abisinin düğününde Abim ve ceylan karşılaştılar abim ondan etkilendi o da abimden ve konuştular başbaşa dolaştılar ve sevgili olmaya karar verdiler bir görsen çok yakışıyorlar)))))))
  Ve ablam abim neten imo indirmeye çalıştı ama tlsinde yer yoktu bir sürü uygulama var havzası dolu abim dediki ben bir gün en iyi havza kartı alıcakmış ve o zaman abim orda senle konuşacak fotolarda atıcak benim kendisinin ve kardeşimin)))))))))))))))))) 8 Temmuz doğum günün mü ablam oyy ne güzel şimdiden İyiki doğdun abla iyiki doğdun ablam iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun Guljan ablam seni çok seviyoruz ve iyiki varsın canım benim ❤ )))))

 51. &Aynur& dedi ki:

  guljan abla men seni imodan dabavit etdim sms baran bolsa mana ertir oylen yazay bolyamy tel ejemde bolya

 52. &Aynur& dedi ki:

  heyy ku ku kimse yokmu???

 53. &Aynur& dedi ki:

  guljan abla ben numarani buldum sen kocamin numarasini veriyorum cunki burasi guvenli digil diye yamissin nomerinin basi 62 likden baslayamy???

 54. Anonim dedi ki:

  dizi çok uzadı ve saçmalamaya başladı

 55. Bir dost dedi ki:

  Beğendiyseniz reklamlara tıklayın demişsiniz ama reklamda ücretsiz �ncil var Dolayısıyla sitenizde Hristiyanlık misyonerliği yapılıyor. 3-5 kuruş için bu kadar küçülmeye gerek yok biraz dikkatli olun.

 56. &Aynur& dedi ki:

  ben takip ediyordum aslinda sizi))))hihihihih
  tamam bakiyorum simdi)))

 57. GULJAN dedi ki:

  Aprelin ayagyndaky yorymlara bak tm

 58. GULJAN dedi ki:

  Benimde imoda ismim Hajy oda benim oglumun ady tm janym sen o aralardada burdaymydyn a cok sasirdim ya

 59. &Aynur& dedi ki:

  simdi ben eski yorumlara bakicam senin numarani bularim)))

 60. &Aynur& dedi ki:

  tamam abla ben bir yerde gormusdum senin tyllaya numarani verdigini ben bulup sana ulasirim tamammy

 61. &Aynur& dedi ki:

  tesekur ederim abla)))
  howa seretyan yyldyzyma ama bu zamanlar hic bakmam

 62. GULJAN dedi ki:

  Bu yuzden saklanyorym ya Tyllamla numara alisdigimizda burda insanlar azdy simdilik cok sonra yazarym tm Aynur

 63. &Aynur& dedi ki:

  benim ismim ALLANUR ALLANAZAROW imoda aslinda bende annemin telinden girerim)))
  o benim kardesimin ismi ve soyady

 64. GULJAN dedi ki:

  Sende seretanmyn ya yyldyzyn
  Iyiki dogdyn Aynurjym Allahym hep mugtly ol tm

 65. &Aynur& dedi ki:

  tamam abla ama sen guveniyosun mu buraya burasy guvenli digil ki???

 66. &Aynur& dedi ki:

  ayy ne guzel ikimizimde dogum gunumuz temmuzda))))

 67. GULJAN dedi ki:

  Tm ama sen bana messaj gonder kojamyn numarasyndan diyl kendi numaramdan imoya katilyorym Aynur

 68. &Aynur& dedi ki:

  ayy ne guzel simdiden iyiki dogdun iyki varsin ablam)))
  benim dogum gunumde 14 temmuz)))

 69. &Aynur& dedi ki:

  rica ederim abla)))

 70. GULJAN dedi ki:

  8 temmuzda benim dogum gunim 30 yasiyorym 31 gidiyorym

 71. &Aynur& dedi ki:

  soyle abla hadi hadi meraklatdin kardesini

 72. &Aynur& dedi ki:

  abla sen bana kocanyn numarasyny versen bende seni bularym imodan nasil

 73. GULJAN dedi ki:

  Sana yine bir cok iy haberim bar Aynur soyleyeyimmi tsk janym sanada

 74. &Aynur& dedi ki:

  sonun aydyn 13 yasinda bir gyz basym casdy))))hahagahah

 75. &Aynur& dedi ki:

  imo giryan nomerimi beresim gelya yone bu yere her hili adam girya ………..

 76. GULJAN dedi ki:

  Su yasynda basyn cassa sonurrak nahili bor ha ha ha ha

 77. &Aynur& dedi ki:

  ablam size uzun bir omur mutluluklari dilerim hep mutlu olun ablam kocanla)))

 78. GULJAN dedi ki:

  Alo Aynur burdamyn imo giryamin sen imoda seni nadip tapyp bilerin

 79. &Aynur& dedi ki:

  wiii bagyslarsynyz menin basym casdy ablam)))
  burda o kadar insan varki benim kafam karisdi ablam yaa simdi kendi kendimi guluyorum)))gahaghahaahg
  evet bizm gelnimiz CEYLAN yengem)))

 80. GULJAN dedi ki:

  Ags yasayar yone Tyllam men durmusa cykan 30 yasymda bir oglym birem gyzym bar adamym bar ben ony oda beni cok sevyorys ya

 81. GULJAN dedi ki:

  Ben Lebapdan diyl Marydan Aynur yone Tyllam Lebaply

 82. GULJAN dedi ki:

  Sizin diyl bizim gelnimiz Aynur sende Gokhanyn kardesisin

 83. &Aynur& dedi ki:

  siz lebabyn niresinden???
  abla bizde cok mutluyus cifte mutluluklar abim kalbinin anaftarini buldu,bebisimiz dogdu)))))

 84. GULJAN dedi ki:

  Bu aralarda hic biseyden haberim yok ya inanki cok mutluyym Aynur

 85. &Aynur& dedi ki:

  rabis ablamyn abisin dugununde abim bir kiza asik olmus kendisi arabystanly ismide CEYLAN)))
  abimle yasitdas abimden cok etkilenmis)))
  yengemizde cok etkilenmis)))abimi cok seviyor bizim yengemiz)))yani sizin geliniz)))

 86. GULJAN dedi ki:

  Hadi anlat Aynurjym nasyl oldy

 87. &Aynur& dedi ki:

  hayat abla sana kolay gelsin)))
  bebisimizi benim için gozlerinden opermisin ablam)))
  guljan abla evet gokhan abimin sevgilisi var istersen anlatiyimmi???

 88. GULJANDAN MAHYMA dedi ki:

  Mahym salam gowmy yagdaylan armada sen mana oykelimin men name etdim a bu arada ejen onatmy gowmy yagdaylary ozin gowmy gyzyn gowmy onatmy

 89. GULJANDAN HAYAT KARDESIME dedi ki:

  Hayatym bebismi oldy ay cok mutluyum ya inanamazsyn ALLAHYM hayrly ugyrly analy babaly musliman evlady olsyn adida UMUTMY cok guzal isim annenede selamlarymy soyle tm ellerinden operim annene cok iy bakgyn Hayatym tm a Gokhanyn sevgilisimi var bilmiyorym ya yeni tanisdimi ay cok mutly oldyym ya

 90. Hayat dedi ki:

  Aynur’um Aleynam Mahyam ablam benim çıkmam lazım bebiş için bir kaç şeyler almaya gidiyorum abim dun almayı unutmuş şimdi ben almaya gidiyorum))))))
  Sizleri çok seviyorum)))❤

 91. Hayat dedi ki:

  ZARA hoşgeldin birtanem aramıza tabiki olabilirsin bizde çok seviniriz canım benim))))

 92. Hayat dedi ki:

  Mahyam ablam Kıymetli dileklerin için çok teşekkür ederim canım benim çok saol ablam be ozuru ablam kardeşim dün doğdu))))))) Ablam bir goresen o kadar tatlı ki Allah’ım ben onu yerim yer ablası ona kurban olsun ya))))))))))))))))))))
  Nasılsın canım ablam kızın nasıl Annenin ellerinden öperim canım benim ❤❤

 93. HayatDan GULJAN ABLAMA dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar Guljan ablam canım benim nasıl oldun birtanem abim bir kaç gün ara verdi. Sevgilisiyle zaman geçirmek için sevgilisi kendi ülkesine gidebilir Bizde imo var galiba bilmiyorum ama bunu abime iletirim. Kardeşine hayırlı teskereler dilerim canım benim anladım Aleykümselam tylla ablamı çok sevdiğimizi ve özlediğimizi söylerimsin Annenin ellerinden öperim canım benim))

 94. &Aynur& dedi ki:

  ayy abla ne kusuru…
  iyis abla hemde cok sen nasilsin

 95. Mahym dedi ki:

  Aleynam Aynurum beni merak etmissiniz yaa canlarim benim kusra bakmayin islerimden dolayi vakit bulamiyorum yaa bu gunler cok yogunum nasilsiniz iymisiniz

 96. Mahym dedi ki:

  Bu arada kizlar ozur dilerim
  Hic vakit bulmamiyorum yaa
  Aynurum
  Aleynam
  Rojinim
  Bilge ablam
  Ada hanim

 97. Mahym dedi ki:

  GOKHANIM,HAYATIM sonunda beklenen an geldi demek aaa?
  Suan cok mutluyum ki inanamazsiniz, bir yandanda kendimi cok kotu hissediyorum gec ogrendigim icin lutfen beni affedin islerden dolayi siteye gelemedim
  Ayyyy Minik Umudum gelmis,ablasynyn bitanesi gelmis hos gelmis
  Mashallah Mashallah Allah nazarlardan korusun!!!
  Allah anali-babali mutluluklu,saglikli buyutsin
  Suan sirin oldugun gibi daima bir omur kalbinde sirin olsun,kendi guzelligin gibi hayatinda guzel olsun Benim minik UMUDUM…
  Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.
  Daima Yuce Allahim seni butun kotuluklerden kotu dilden kotu gozden korusun Inshallah
  Iyi ki dogdun
  Iyi ki varsin
  Iyi ki aramiza geldim
  BENIM CENNET KOKULU MINIK MELEGIM…

 98. &Aynur& dedi ki:

  gorusurus ablam

 99. &Aynur& dedi ki:

  gorusurus)))

 100. Aleyna❤ dedi ki:

  Ben izlemiyorum..ama tavsiyen üzerine izlemeye calışırım canım))
  Birtanem ben çıkıyorum..görüşürüz))ı❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir