Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Fragmanı # Mukta ve Meethi Yangında Mahsur Kalıyor

Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Kördüğüm 321. Bölüm Özeti’nde Akash , Meethi’ye giderek Mukta ile olan düğün davetiyesini verir. Meethi davetiyeyi alıyorum fakat bu düğün olmayacak bundan eminim diye cevaplar. Mukta’da Vishnu’ya giderek 2 gün sonra düğünüm var diyerek davetiyesini verir. Birbirine aşık dört kişi geçmişte gerçek aşklarıyla yaşadıkları anları hatırlamaya başlar.

Kördüğüm 23 Haziran Özeti 321. Bölüm Tüyoları

Kördüğüm 312. Bölüm Özeti tüm hızıyla sürüyor. Pavitra düğün davetiyesini Maiyya’ya gösterir. Akash ve Mukta’nın evleneceği haberini verir. Maiyya hizmetçinin kızından sa Mukta ile evlenmesi daha iyidir diyerek evliliğe onay verdiğini söyler ve tatlıların dağıtılmasını ister. Nani , Mukta’ya giderek senin Vİshnu’yu sevdiğine emindim şimdi nasıl oldu da Akash’a aşık oldun diye sorar. Mukta ise Vishnu ile yaşananlar büyük bir hataydı şimdi Akash ile evleneceğim der. Nani ise Akash ile evlenme kararında senin arkandayım der. Mukta bu sözlere çok şaşırır. Nani , Rathor’a dönerek sana güvenim her zaman tam sen doğru olanı bilirsin der.

Jogi hazırlıkların nasıl gittiğini sorar. Nani ise Rathor’a bunun bir intikam evliliği olup olmadığını sorar. Bu sırada Maiyya hediyelerle birlikte gelir. Maiyya  ilk iş olarak Jogi ve Damini’den özür diler. Haddinden fazla üzgün olduğunu bu nedenle istemediği sözler sarfettiğini iletir. Fakat duyduğum son haber beni oldukça mutlu etti der. Bu sırada Rathor kefalet ücretini vererek serbest kalmasını sağlayan kişinin Maiyya olduğunu söyler ve bunu neden yaptığını sorar. Maiyya ise cesedin teşhisi esnasında bir yanlış olmuş diye yanıtlar. Dışarıda Nani ile Maiyya karşılaşırlar.

Nani hizmetçinin kızıyla değil soylu Jogi Takur’un kızı olan Mukta’yı gelin olarak alıyorsun der. Maiyya bu sözlerden dolayı memnun olmuştur. Nani’nin ayaklarına dokunarak onu kutsar. Nani’de karşılık olarak Maiyya’yı kutsar. Akash ve Mukta’nın sürekli yan yana olması Vishnu’yu rahatsız etmektedir. Akash bir ara Mukta’yı öpmeye yeltenince Vishnu sinirlerine hakim olamayarak Akash’ı iterek düşürür. Mukta hemen araya girer ve Akash benim nişanlım benimle ne yaptığı seni ilgilendirmez diyerek Vishnu’ya çıkışır. Bu esnada gelen Meethi , Mukta’ya kocamdan özür dile der.

Meethi ile Vishnu’ya hediyeleri verilir. Bu esnada Akash gelir ve Rathor onu karşılar. Mukta’ya dönerek Akash için bir hediyen var mı diye sorar. Mukta kolunu açarak yaptırdığı Akash dövmesini gösterir. Vishnu bu yazıyı görünce şaşkına döner. Mulkta daha sonra Vishnu ya dönerek senin hediyeni vereyim der. İçinde karı koca figürü bulunan cam bir kar küresini Vishnu’ya uzatır. Vishnu kar küresini alırken Mukta kasıtlı olarak küreyi düşürür ve kırar. Şaşırmış gibi yaptıktan sonra eğilerek yerdeki karı koca figürünü alır ve insanlar bazen ayrılığın kaderini kendileri belirler diyerek ona laf sokar.

Mukta’nın vali töreni için hazırlıklar tüm hızıyla sürmektedir. Mukta ve Meethi kapı girişine havai fişek yerleştirmek üzere dışarı çıkarlar. Meethi , Mukta’ya konuşmamız lazım der. Bu yanlışa bir an önce son vermemiz gerekiyor der. Bu sırada yerdeki mumlardan biri havai fişekin fitilini ateşler. Ateş bir anda perdelere sıçrar ve Mukta ile Meethi daha neye uğradıklarını anlayamadan alevlerin ortasında mahsur kalırlar. Bu sırada Vishnu alevleri farkeder ve kapıyı tekmeleyerek içeri girer. Mukta’yı görür ve hemen kucağına alır. Fakat Meethi ortalarda yoktur. Vishnu dışarı çıktıktan sonra Meethi’ye bakmak için içeri girer. Fakat Akash çoktan alevlerin arasına dalmış ve Meethi’yi bulmuştur. Meethi’nin elbisesi tutuşmaya başlamıştır bile ve Akash hemen o ateşi söndürerek Meethi’yi yanmaktan son anda kurtarır. Akash’ta Meethi’yi kucaklayarak dışarı çıkar.

Rathor doktor çağırır. Bu sırada Rathor , Vishnu’ya gelerek artık bu oyuna bir son verin der. Mukta’yı sevdiğini herkese söyle ve Akash ile Mukta’nın düğününü iptal ettir. Bunu düğün olmadan yap ya da sonsuza kadar sessiz kal diyerek noktayı koyar.

Heyecanlı bir Kördüğüm Özeti’nin daha sonuna geldik. Özetleri beğendiyseniz sitemize destek olmak için reklamlara tıklamanız yeterlidir. Özetler ve dizi hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

dizibilgi google play

Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Fragmanı # Mukta ve Meethi Yangında Mahsur Kalıyor (130 Yorum)

 1. Hahajsj beni güldürdün Allah’ta seni güldürsün))))tatlım beni kaçıracak))))hahajahsjsj

 2. Hilmi konusunda şaka yaptım ha Aleyna sakın yazma insda Adam zaten bir sürü sevgili değişmiş))))jahahshsjs)))
  Seviyorum ama bu bir hayal))))jaksjs

 3. Anladım canım)))
  Kız tamam söylerim db gelir..oda zaten benim mesajımı bekliyoor))))..gelib burdan hooop seni alıcak kaçırıcak sonrada abin beni geberticek..

  Kız sen uyumuşsun valla))tabi evlendi)).bende internetden okurum magazin haberlerini)).

 4. Abimin neti yok ki nasıl okusun kız))))hahahahs))) valla yaz insd dan deki db ye gel Hayat seni bekliyor diye)))jahshs bohçasını hazır etmiş)))hahshsjsh)))))

  Ya gerçekten mi yalan mı aaaa dunyadan haberim yok ben magazin pek izlemem de )))hahshs

 5. Kız napalım dikkatini çekerek..kız abin mesajlarımızı okusa sana kızar valla)))))..kız ben instadan hilmiye bi mesaj çekeyim bi arkadaşım var sana aşık diye)))))))..annesini napıcan)))ahahahahhaha)).
  Atakan efsaneydi çok net))))))..kız yok evlendi o..ezgi mezgi yalan oldu)))..zaten öyle bi durumda yokmuş))

 6. Yok ben fragmanı izlemedim sanırım hatırlamıyorum)))))) belki izledim de aklıma gelmiyor)))hahaj

 7. Aynen patatessss)))))kajsjdjsjjsjd))

  Valla ne yapmalıyım Aleynam hilmiyi nasıl dikatini çekerim bilemiyorum yaa((((( Keşke annesi bu siteye baksada benim olduğumu görse gelin adayım bu dese ben kalpten giderim yaa))))))))))) hahajaha

  Aynen Avatar Atakan bir numara Adam adam belliydi şampiyon olduğu zaten çokta hak etmişti eğer 2018 e sorvavıra gelseydi bu senenin şampiyonu o olurdu))))) bende onun hayranıydım gerçi haylada hayranım karakterine))) sanırım Ezgiyele sevgililer)))

 8. kız Allah seni napmasın beni güldürdün gece gece)))))))ahahahahahhaha)))))))
  Aynen aynen patateeeeees)))))bide elenirken bile meşale elinde patarees diyerek gitdi))))..bozok 2015 all star dönemindeydi..

  Gülen suratım o yunan kıza 10 basar tabi)))ben bebek yüzlüm)))..kız sen bi hilminin dikkatini çekecek bişeyler yap yoksa çocuk elden gider valla])))]))..

  Ama ben 2016 da atakana hayrandım yaaaaaa..duruşu karakteri adam gibi adamdı))))..valla hayat murat ve atakanın dış görüntüleri zıt ama karakterleri benziyor..ben o karakterde insanları seviyorum)))..ama hayat 2016 da daha dragmanı bile yayınlanmamışdı survivorun..daha kimseyi yarışmacıları bilmiyorsum ama atakan bi magazin programında röportaj verirken işte şampiyon bu dedim..kimseyi görmeden..şampiyonda oldu))))))

 9. Aynen ekranda hoş gözükmüyor)))

  Aynen ya adem yumruğu kalbine vuruyor harika)) birde gum gum ses çıkıyor ya ha tam oluyor)))))):::::Adem::::)))

 10. Ayy o mustafanın sevinç gösterisi ne o öyle))haka dansı mı ne))))))).valla hiç hoş gözükmüyor ekrandan)))..en güzeli adem..box yapıyor bide yumruğuyla göğüsüne vuryor)))))

 11. Ben p yunan kızı varyaaa bacaklarını kırarım kafanı gözünü kırarım haaa)))) ben o kızdan daha güzelim hilmi beni görse mum gibi erir))))jahshsh))

  Anıl bence Aşık damlaya hayır damla sülük gibi yapışmış adama))))jahahah

 12. Hani geçen senemiydi neydi BOZOK vardı çok güzel anırıyordu ya ben çok seviyorum Bozok’u)))))))
  Hakana diyordu sanırım Patatessssss soğan)))jahahahah))) ben çok güldüm ya öldüm bittim ben)))))hahaja PATATESSSS

 13. Aynen öyle..ama anılda az değil damlanın peşini bırakmıyor)))..valla ben o anılın sevgilisinim yerinde olsam sorgularım valla)))..ne o öyle benim sevgilim sürekli bi kızla ilgileniyor başka erkek mi yok))))..
  Kız korkma hilminin aklı o yunanlı güzelde)))kale bile almıyor damlayı))))..

 14. Okuz Turabi aynen yaratık gibi yürüyüş şekli varr)))hahahahsh kaba dayı yürüyüşü işte)))kakskskaka))))
  Aynen o sahneyi hatırlıyorum bende gülme krizine girdim yaa)))))

  Birde Mustafa Kemalin sevinç gösterisi var aynı goril gibi Ben gülmekten öldüm ya))))hahaha))) ama adamı severdim ben adaletli biri

 15. Teşekkürler teşekküler))))))..ben dövüşcü aleyna yıldı))))))))

  Aynen ya o ne öyle anırıyor sanki))ahahahahahahhaha))))..bide oyuna çıkarken yaratık gibi yürüşü var))))
  Ayy bide hakan bi keresinde mustafa kemale yakın izadan ok atması vardı ya suratına doğru..ben orda bitmişdim gülme krizindeydim))))

 16. Sevgilisi Anıla sordu ya damlayı Aslında anıla bir mjk gönderiyor)))hahajahshs))) kızda az değil hahaj)))

 17. Aynen bende fark ettim bu anıl damlaya aşık olmasın bu nedir ya be adam senin sevgilin var seni izliyor hiç mi utanman yok Kesin sevgilisi kıskançlıktan saçlarını yolmuştur bence Damlaya bak ya Halla halla hep erkeklere yakın oluyor anlamadım gitti kızı))))) amannnn hilmimden uzk dursun yoksa Dominik Cumhuriyetine gelirim ben hahajajsj))))

 18. Bu arada bu anıl damlayla fazla samimi gibime geliyor)))))))..
  Bide anılın sevgilisi var iletişim ödülünde sevgilisi anıla imalı imalı damlanın bacağının nasıl olduğunu sordu)))))))))))))))..

 19. Sarı civciv Murat)))jahshshsh)))
  Aynen ya çakaallll Hakooo ne kadarda dönek ve ezik adam )))jajsjsh

 20. Karşınızda Profesyonel Dövüşçü Aleynaa)))))hahajs))))

  Aynen ya turabinin şovlarını çok özledim hani parkur da koşarak katır gibi anırıyor ya en çok onu özledim))))hahajshshs))))

 21. Ayy gitmesin ya sarı civcivim)))..sarı saçlarından sen sorumlusun muraaaaat))))ahahahahha)))))))..
  Ayy o hakan yok mu hakan..tam bi çakal)))

 22. Kız gidib wifinin kafasına 2 tanesink indirim))çözüldü))korktu zaar)))..ee sayesinde profesiyonel dövüşcü oldum)))))

  Evet amin inşAllah)))..yazık be turboya..o adam kesmelerini beşik sallammlarını..birisnin kalpini söküb çöpe atmalarını özledim(((..

 23. Aynen iyikide bir araya geldik ya mükemmel görüyorsunuz Anlatmaya gerek yok))))jakajahs))))

  Görücez bak murat gider gider )) ama yazık olacak keşke MAĞRA ADAMI HAKAN ELENSE hahajshs)))

 24. Aynen bizi anlatıyor hayatcımm)))..
  Ama iyiki biz bir araya geldik)))

  Evet gökhanla yanılıyoruz..en son sema olayında şok yaşadık ikimizde)))..hadi bakalım söylediğin olucak mı)))..ama murat kalır yaa))kalır))

 25. Ama gerçekten Turabi için çok üzüldüm. Ya adama yazık oldu.Allah acil şifalar versin Ona Amin:)))

 26. Ay kız seni yerim ya )))))) iki deli bir araya gelmemeliydi belkide bu kadar sevmemeliydi))))))jahshsh ikimizi anlatıyor sanki))))))))))))hahaha

 27. Ya Arapça şarkı harika))))) sen ve abim hep yanılıyorsunuz ben yanılmam baştan söyleyeyim))))jahshsjs

 28. Aynen öyle..demeki kalplerimiz ikimiz için çarpıyormuş))))))
  2 deli bir araya gelmemliydi belkide bu kadar sevmemeliydi))))

 29. Aynen müzik dinliyorum..yeni indirdiğim bi arapça şarkı var..onu dinliyorum..çook güzel bi şarkı))))
  Arapça şarkılara bayılıyorum))..şarkının ismi…TAMALLY MAAK…

  Valla banada öyle geliyor ama..murat bu şaşırta bilir))))..ama gökhanla konuşurken bu tahmin işinde hep yanılıyorduk)))))))

 30. Ne güzel ikimizin kalbi aynı anda attı ve karşılaştık))))
  Karşılaştık dedim bu şarkı aklıma geldi( başka bir şehirde karşılaşırmışız dostca ayrılalım belki selamlaşırmışız)))hahahsh

 31. Canım bende iyi geceler yazdıkdan sonraa..önceki sayfaya bakdım şarkılarını okudum)))..bende şansımı deneyeyim dedim..süprizle karşılaşdım)))çok sevindim))

 32. Ben şimdi odama geçiyorum)) sen şimdi müzik dinliyorsundur)))hahahah))))
  Bence bu sefer MURAT gider artık sence??))

 33. Uyudun sandım Tatlım ))) iyi insan lafın üstüne gelirmiş))) tam kapatıyordum bir kez daha deneyim dedim seni gördüm))))

 34. Diğer sayfadakı yazdığın şarkıları okuyordum)))..ellerine sağalık canım))harikaa))

 35. İYİ geceler tatlı rüyalar Diliyorum sana ALEYNAM SORRY (( Yarın görüşürüz öptüm kocaman seni))

 36. Aa bu arada amritam canım..hayırlı olsun)))..ee noldu baban verdi mi seni)))..canım yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz)))
  Cümleten iyi geceler)))

 37. Hayatcım gelmiyeceksin sanarım.gülüm)))..görüşürüz birtanem Allah rahatlık versin)))iyi geceler))

 38. Tamam hayatcım..Allah mutlu mesut etsin rabianın abisni))))..
  İyi geceler.Allah rahatlık versin)))meleğimm))

 39. Aleynam canım benim bir kaç işim var da 1 gibi gelebilirim(( istersen uyu tatlım )) ben çıkıyorum 2 gün sonra Rabia’nın abisi evleniyor hazırlık yapıyoruz.

 40. Ayy Aynur’um çok teşekkür ederim ya benim için bayada yazmısın heycanımı giderdin ya çok iyisin birtanem benim ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ♥ iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum sana güzel yüreklim yarın görüşürüz öptüm kocaman seni ❤ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 41. Ishitaya yeni bir es buldular amerikada calisiyomus…ishita raman cok iyi tartisti her sey ortaya cikti yani raman ishitani sadece para icin benim kizima ilgi gosteriyor,o benim kizima yaklasip benimle evlenmek iatiyor felan diye…
  Ishitanin annesinin ofisine vardigini ogrendi ve bunlar sadece para icin cabaliyolar diye kafasi karisdi adamcazin..
  Yine kavga etdiler ishita annesi raman ramanin annesi raman ofisinde bi parti yapti o partiyede karisi ile sevgilisi geldi raman bunu gorunce cok kizdi ve icgi icmeye basladi serhos halinda evine dondugunde annesi bir kiz bulmus ve raman oglum benim secdigim kizla evlenecsin dedi..ramanda cok kizgin ustesine bu evlilik raman misafirleri sz gitmezseniz ben giderim diye disari cikti ve gecmis anlarini hatirladi.. bu sirada ishita ramamyn yanina gelip szden bir sey sorabilirmiyim diye..
  Sonrasinda ishitada siz kizinize niye oyle davraniyosunuz onun bir anneneye ihtiyaci var diye oda kafasini karisdirdi..sonra o kavga basladi yani evine girecektiler ama anneleri yine kavgaya basladi siz birlikte na piyosunuz felan diye yine kavga en iyiside ishitanin annesi mihikanin sevgilisiyle bir aile yemegini yiyecekler yani teyzesi kabul etdi mihikanin sevgilsini

 42. Yok bugün izleyemedim. Sorvavır olduğu için ama yarın tekrarını izleyecem bugün ki bölüm nasıldı ya fragmanı izledim sabah çok heycanlıydı anlatsana biraz tabi istersen)))
  Abimin interneti bitti. O yüzden yok aramızda şuan arkadaşlarıyla iş yerindeler)))

 43. Amrita canım sorun değil tatlım kolay gelsin sana canım benim eeeee güzel haberin be kız meraktan öldüm)))) bende özlüyorum.