Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Fragmanı # Mukta ve Meethi Yangında Mahsur Kalıyor

Burak 20 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Kördüğüm 321. Bölüm Özeti’nde Akash , Meethi’ye giderek Mukta ile olan düğün davetiyesini verir. Meethi davetiyeyi alıyorum fakat bu düğün olmayacak bundan eminim diye cevaplar. Mukta’da Vishnu’ya giderek 2 gün sonra düğünüm var diyerek davetiyesini verir. Birbirine aşık dört kişi geçmişte gerçek aşklarıyla yaşadıkları anları hatırlamaya başlar.

Kördüğüm 23 Haziran Özeti 321. Bölüm Tüyoları

Kördüğüm 312. Bölüm Özeti tüm hızıyla sürüyor. Pavitra düğün davetiyesini Maiyya’ya gösterir. Akash ve Mukta’nın evleneceği haberini verir. Maiyya hizmetçinin kızından sa Mukta ile evlenmesi daha iyidir diyerek evliliğe onay verdiğini söyler ve tatlıların dağıtılmasını ister. Nani , Mukta’ya giderek senin Vİshnu’yu sevdiğine emindim şimdi nasıl oldu da Akash’a aşık oldun diye sorar. Mukta ise Vishnu ile yaşananlar büyük bir hataydı şimdi Akash ile evleneceğim der. Nani ise Akash ile evlenme kararında senin arkandayım der. Mukta bu sözlere çok şaşırır. Nani , Rathor’a dönerek sana güvenim her zaman tam sen doğru olanı bilirsin der.

Jogi hazırlıkların nasıl gittiğini sorar. Nani ise Rathor’a bunun bir intikam evliliği olup olmadığını sorar. Bu sırada Maiyya hediyelerle birlikte gelir. Maiyya  ilk iş olarak Jogi ve Damini’den özür diler. Haddinden fazla üzgün olduğunu bu nedenle istemediği sözler sarfettiğini iletir. Fakat duyduğum son haber beni oldukça mutlu etti der. Bu sırada Rathor kefalet ücretini vererek serbest kalmasını sağlayan kişinin Maiyya olduğunu söyler ve bunu neden yaptığını sorar. Maiyya ise cesedin teşhisi esnasında bir yanlış olmuş diye yanıtlar. Dışarıda Nani ile Maiyya karşılaşırlar.

Nani hizmetçinin kızıyla değil soylu Jogi Takur’un kızı olan Mukta’yı gelin olarak alıyorsun der. Maiyya bu sözlerden dolayı memnun olmuştur. Nani’nin ayaklarına dokunarak onu kutsar. Nani’de karşılık olarak Maiyya’yı kutsar. Akash ve Mukta’nın sürekli yan yana olması Vishnu’yu rahatsız etmektedir. Akash bir ara Mukta’yı öpmeye yeltenince Vishnu sinirlerine hakim olamayarak Akash’ı iterek düşürür. Mukta hemen araya girer ve Akash benim nişanlım benimle ne yaptığı seni ilgilendirmez diyerek Vishnu’ya çıkışır. Bu esnada gelen Meethi , Mukta’ya kocamdan özür dile der.

Meethi ile Vishnu’ya hediyeleri verilir. Bu esnada Akash gelir ve Rathor onu karşılar. Mukta’ya dönerek Akash için bir hediyen var mı diye sorar. Mukta kolunu açarak yaptırdığı Akash dövmesini gösterir. Vishnu bu yazıyı görünce şaşkına döner. Mulkta daha sonra Vishnu ya dönerek senin hediyeni vereyim der. İçinde karı koca figürü bulunan cam bir kar küresini Vishnu’ya uzatır. Vishnu kar küresini alırken Mukta kasıtlı olarak küreyi düşürür ve kırar. Şaşırmış gibi yaptıktan sonra eğilerek yerdeki karı koca figürünü alır ve insanlar bazen ayrılığın kaderini kendileri belirler diyerek ona laf sokar.

Mukta’nın vali töreni için hazırlıklar tüm hızıyla sürmektedir. Mukta ve Meethi kapı girişine havai fişek yerleştirmek üzere dışarı çıkarlar. Meethi , Mukta’ya konuşmamız lazım der. Bu yanlışa bir an önce son vermemiz gerekiyor der. Bu sırada yerdeki mumlardan biri havai fişekin fitilini ateşler. Ateş bir anda perdelere sıçrar ve Mukta ile Meethi daha neye uğradıklarını anlayamadan alevlerin ortasında mahsur kalırlar. Bu sırada Vishnu alevleri farkeder ve kapıyı tekmeleyerek içeri girer. Mukta’yı görür ve hemen kucağına alır. Fakat Meethi ortalarda yoktur. Vishnu dışarı çıktıktan sonra Meethi’ye bakmak için içeri girer. Fakat Akash çoktan alevlerin arasına dalmış ve Meethi’yi bulmuştur. Meethi’nin elbisesi tutuşmaya başlamıştır bile ve Akash hemen o ateşi söndürerek Meethi’yi yanmaktan son anda kurtarır. Akash’ta Meethi’yi kucaklayarak dışarı çıkar.

Rathor doktor çağırır. Bu sırada Rathor , Vishnu’ya gelerek artık bu oyuna bir son verin der. Mukta’yı sevdiğini herkese söyle ve Akash ile Mukta’nın düğününü iptal ettir. Bunu düğün olmadan yap ya da sonsuza kadar sessiz kal diyerek noktayı koyar.

Heyecanlı bir Kördüğüm Özeti’nin daha sonuna geldik. Özetleri beğendiyseniz sitemize destek olmak için reklamlara tıklamanız yeterlidir. Özetler ve dizi hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 321. Bölüm Özeti 23 Haziran Cumartesi Fragmanı # Mukta ve Meethi Yangında Mahsur Kalıyor” üzerine 130 yorum

 1. Aleyna❤ dedi ki:

  Kız delimisin tabi yazmam..şakalşıyoruz öylesine)))..
  Hep gül birtanem)))

 2. Hayat dedi ki:

  Yok ya keşke olsa ben kendim yazsam ona)))jahshsjsj

 3. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat senin instagramın hala yok dimi?

 4. Hayat dedi ki:

  Hahajsj beni güldürdün Allah’ta seni güldürsün))))tatlım beni kaçıracak))))hahajahsjsj

 5. Hayat dedi ki:

  Hilmi konusunda şaka yaptım ha Aleyna sakın yazma insda Adam zaten bir sürü sevgili değişmiş))))jahahshsjs)))
  Seviyorum ama bu bir hayal))))jaksjs

 6. Aleyna❤ dedi ki:

  Hoşbuldum))

 7. Aleyna❤ dedi ki:

  Anladım canım)))
  Kız tamam söylerim db gelir..oda zaten benim mesajımı bekliyoor))))..gelib burdan hooop seni alıcak kaçırıcak sonrada abin beni geberticek..

  Kız sen uyumuşsun valla))tabi evlendi)).bende internetden okurum magazin haberlerini)).

 8. Hayat dedi ki:

  Hoşgeldin))))

 9. Aleyna❤ dedi ki:

  Geldim))

 10. Hayat dedi ki:

  Beklerim canım benim)))-

 11. Hayat dedi ki:

  Abimin neti yok ki nasıl okusun kız))))hahahahs))) valla yaz insd dan deki db ye gel Hayat seni bekliyor diye)))jahshs bohçasını hazır etmiş)))hahshsjsh)))))

  Ya gerçekten mi yalan mı aaaa dunyadan haberim yok ben magazin pek izlemem de )))hahshs

 12. Anonim dedi ki:

  Hayat beni 10 dk beklermisin güzelim)))..tabi uyumazsan))

 13. Aleyna❤ dedi ki:

  Kız napalım dikkatini çekerek..kız abin mesajlarımızı okusa sana kızar valla)))))..kız ben instadan hilmiye bi mesaj çekeyim bi arkadaşım var sana aşık diye)))))))..annesini napıcan)))ahahahahhaha)).
  Atakan efsaneydi çok net))))))..kız yok evlendi o..ezgi mezgi yalan oldu)))..zaten öyle bi durumda yokmuş))

 14. Hayat dedi ki:

  Seranay aktaş sorvavır da erkek gibiydi valla nasılda hırçın yarışıyordu Maşallah )))

 15. Hayat dedi ki:

  Yok ben fragmanı izlemedim sanırım hatırlamıyorum)))))) belki izledim de aklıma gelmiyor)))hahaj

 16. Aleyna❤ dedi ki:

  Bide 2015 de serenay aktaşı seviyordum)))))..

 17. Hayat dedi ki:

  Yok birtanem senin netin çekmiyor sanırım dedim))) benimki çekiyorlar)))

 18. Hayat dedi ki:

  Aynen patatessss)))))kajsjdjsjjsjd))

  Valla ne yapmalıyım Aleynam hilmiyi nasıl dikatini çekerim bilemiyorum yaa((((( Keşke annesi bu siteye baksada benim olduğumu görse gelin adayım bu dese ben kalpten giderim yaa))))))))))) hahajaha

  Aynen Avatar Atakan bir numara Adam adam belliydi şampiyon olduğu zaten çokta hak etmişti eğer 2018 e sorvavıra gelseydi bu senenin şampiyonu o olurdu))))) bende onun hayranıydım gerçi haylada hayranım karakterine))) sanırım Ezgiyele sevgililer)))

 19. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat netin mi çekmiyor canım

 20. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayatcım senin netin mi çekmiyor..
  Yoksa benim netimi mi soruyorsun??

 21. Aleyna❤ dedi ki:

  Fragmanı yazıcakdım pardon)))

 22. Aleyna❤ dedi ki:

  kız Allah seni napmasın beni güldürdün gece gece)))))))ahahahahahhaha)))))))
  Aynen aynen patateeeeees)))))bide elenirken bile meşale elinde patarees diyerek gitdi))))..bozok 2015 all star dönemindeydi..

  Gülen suratım o yunan kıza 10 basar tabi)))ben bebek yüzlüm)))..kız sen bi hilminin dikkatini çekecek bişeyler yap yoksa çocuk elden gider valla])))]))..

  Ama ben 2016 da atakana hayrandım yaaaaaa..duruşu karakteri adam gibi adamdı))))..valla hayat murat ve atakanın dış görüntüleri zıt ama karakterleri benziyor..ben o karakterde insanları seviyorum)))..ama hayat 2016 da daha dragmanı bile yayınlanmamışdı survivorun..daha kimseyi yarışmacıları bilmiyorsum ama atakan bi magazin programında röportaj verirken işte şampiyon bu dedim..kimseyi görmeden..şampiyonda oldu))))))

 23. Hayat dedi ki:

  Aleynam canım benim netin çekmiyor sanırım??)

 24. Hayat dedi ki:

  Aynen ekranda hoş gözükmüyor)))

  Aynen ya adem yumruğu kalbine vuruyor harika)) birde gum gum ses çıkıyor ya ha tam oluyor)))))):::::Adem::::)))

 25. Aleyna❤ dedi ki:

  Ayy o mustafanın sevinç gösterisi ne o öyle))haka dansı mı ne))))))).valla hiç hoş gözükmüyor ekrandan)))..en güzeli adem..box yapıyor bide yumruğuyla göğüsüne vuryor)))))

 26. Hayat dedi ki:

  Ben p yunan kızı varyaaa bacaklarını kırarım kafanı gözünü kırarım haaa)))) ben o kızdan daha güzelim hilmi beni görse mum gibi erir))))jahshsh))

  Anıl bence Aşık damlaya hayır damla sülük gibi yapışmış adama))))jahahah

 27. Hayat dedi ki:

  Hani geçen senemiydi neydi BOZOK vardı çok güzel anırıyordu ya ben çok seviyorum Bozok’u)))))))
  Hakana diyordu sanırım Patatessssss soğan)))jahahahah))) ben çok güldüm ya öldüm bittim ben)))))hahaja PATATESSSS

 28. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen öyle..ama anılda az değil damlanın peşini bırakmıyor)))..valla ben o anılın sevgilisinim yerinde olsam sorgularım valla)))..ne o öyle benim sevgilim sürekli bi kızla ilgileniyor başka erkek mi yok))))..
  Kız korkma hilminin aklı o yunanlı güzelde)))kale bile almıyor damlayı))))..

 29. Hayat dedi ki:

  Okuz Turabi aynen yaratık gibi yürüyüş şekli varr)))hahahahsh kaba dayı yürüyüşü işte)))kakskskaka))))
  Aynen o sahneyi hatırlıyorum bende gülme krizine girdim yaa)))))

  Birde Mustafa Kemalin sevinç gösterisi var aynı goril gibi Ben gülmekten öldüm ya))))hahaha))) ama adamı severdim ben adaletli biri

 30. Aleyna❤ dedi ki:

  Teşekkürler teşekküler))))))..ben dövüşcü aleyna yıldı))))))))

  Aynen ya o ne öyle anırıyor sanki))ahahahahahahhaha))))..bide oyuna çıkarken yaratık gibi yürüşü var))))
  Ayy bide hakan bi keresinde mustafa kemale yakın izadan ok atması vardı ya suratına doğru..ben orda bitmişdim gülme krizindeydim))))

 31. Hayat dedi ki:

  Sevgilisi Anıla sordu ya damlayı Aslında anıla bir mjk gönderiyor)))hahajahshs))) kızda az değil hahaj)))

 32. Hayat dedi ki:

  Aynen bende fark ettim bu anıl damlaya aşık olmasın bu nedir ya be adam senin sevgilin var seni izliyor hiç mi utanman yok Kesin sevgilisi kıskançlıktan saçlarını yolmuştur bence Damlaya bak ya Halla halla hep erkeklere yakın oluyor anlamadım gitti kızı))))) amannnn hilmimden uzk dursun yoksa Dominik Cumhuriyetine gelirim ben hahajajsj))))

 33. Aleyna❤ dedi ki:

  Bu arada bu anıl damlayla fazla samimi gibime geliyor)))))))..
  Bide anılın sevgilisi var iletişim ödülünde sevgilisi anıla imalı imalı damlanın bacağının nasıl olduğunu sordu)))))))))))))))..

 34. Hayat dedi ki:

  Hele ok atma şekli beni kalpten götürüyor hele saçı ajahahahsh)))

 35. Hayat dedi ki:

  Sarı civciv Murat)))jahshshsh)))
  Aynen ya çakaallll Hakooo ne kadarda dönek ve ezik adam )))jajsjsh

 36. Hayat dedi ki:

  Karşınızda Profesyonel Dövüşçü Aleynaa)))))hahajs))))

  Aynen ya turabinin şovlarını çok özledim hani parkur da koşarak katır gibi anırıyor ya en çok onu özledim))))hahajshshs))))

 37. Aleyna❤ dedi ki:

  Ayy gitmesin ya sarı civcivim)))..sarı saçlarından sen sorumlusun muraaaaat))))ahahahahha)))))))..
  Ayy o hakan yok mu hakan..tam bi çakal)))

 38. Aleyna❤ dedi ki:

  Kız gidib wifinin kafasına 2 tanesink indirim))çözüldü))korktu zaar)))..ee sayesinde profesiyonel dövüşcü oldum)))))

  Evet amin inşAllah)))..yazık be turboya..o adam kesmelerini beşik sallammlarını..birisnin kalpini söküb çöpe atmalarını özledim(((..

 39. Hayat dedi ki:

  Aynen iyikide bir araya geldik ya mükemmel görüyorsunuz Anlatmaya gerek yok))))jakajahs))))

  Görücez bak murat gider gider )) ama yazık olacak keşke MAĞRA ADAMI HAKAN ELENSE hahajshs)))

 40. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen bizi anlatıyor hayatcımm)))..
  Ama iyiki biz bir araya geldik)))

  Evet gökhanla yanılıyoruz..en son sema olayında şok yaşadık ikimizde)))..hadi bakalım söylediğin olucak mı)))..ama murat kalır yaa))kalır))

 41. Hayat dedi ki:

  Ama gerçekten Turabi için çok üzüldüm. Ya adama yazık oldu.Allah acil şifalar versin Ona Amin:)))

 42. Hayat dedi ki:

  Dün benim çekmiyordu bak şimdi senin başına geldi)))))hahkdkdks

 43. Aleyna❤ dedi ki:

  Netim çekmedi of)))

 44. Hayat dedi ki:

  Ay kız seni yerim ya )))))) iki deli bir araya gelmemeliydi belkide bu kadar sevmemeliydi))))))jahshsh ikimizi anlatıyor sanki))))))))))))hahaha

 45. Hayat dedi ki:

  Ya Arapça şarkı harika))))) sen ve abim hep yanılıyorsunuz ben yanılmam baştan söyleyeyim))))jahshsjs

 46. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen öyle..demeki kalplerimiz ikimiz için çarpıyormuş))))))
  2 deli bir araya gelmemliydi belkide bu kadar sevmemeliydi))))

 47. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynen müzik dinliyorum..yeni indirdiğim bi arapça şarkı var..onu dinliyorum..çook güzel bi şarkı))))
  Arapça şarkılara bayılıyorum))..şarkının ismi…TAMALLY MAAK…

  Valla banada öyle geliyor ama..murat bu şaşırta bilir))))..ama gökhanla konuşurken bu tahmin işinde hep yanılıyorduk)))))))

 48. Hayat dedi ki:

  Selamlaşırız olacaktı pardon klavye hatası)))hahahaj

 49. Hayat dedi ki:

  Ne güzel ikimizin kalbi aynı anda attı ve karşılaştık))))
  Karşılaştık dedim bu şarkı aklıma geldi( başka bir şehirde karşılaşırmışız dostca ayrılalım belki selamlaşırmışız)))hahahsh

 50. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım bende iyi geceler yazdıkdan sonraa..önceki sayfaya bakdım şarkılarını okudum)))..bende şansımı deneyeyim dedim..süprizle karşılaşdım)))çok sevindim))

 51. Hayat dedi ki:

  Ben şimdi odama geçiyorum)) sen şimdi müzik dinliyorsundur)))hahahah))))
  Bence bu sefer MURAT gider artık sence??))

 52. Aleyna❤ dedi ki:

  Rica ederim kuzum))))..ee napıyon bakalım))
  Hakan,murat,turabi..adaylar..sence kim gider??

 53. Hayat dedi ki:

  Uyudun sandım Tatlım ))) iyi insan lafın üstüne gelirmiş))) tam kapatıyordum bir kez daha deneyim dedim seni gördüm))))

 54. Aleyna❤ dedi ki:

  Meleğim burdayım ama)))..

 55. Hayat dedi ki:

  Teşekkür ederim Birtanem benim ♥))))

 56. Hayat dedi ki:

  Aleynaaaaaa))))

 57. Aleyna❤ dedi ki:

  Diğer sayfadakı yazdığın şarkıları okuyordum)))..ellerine sağalık canım))harikaa))

 58. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat))

 59. Hayat dedi ki:

  İYİ geceler tatlı rüyalar Diliyorum sana ALEYNAM SORRY (( Yarın görüşürüz öptüm kocaman seni))

 60. Hayat dedi ki:

  Geldimmmmmmmmm))) ama geç geldim((((((((

 61. Aleyna❤ dedi ki:

  Aa bu arada amritam canım..hayırlı olsun)))..ee noldu baban verdi mi seni)))..canım yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz)))
  Cümleten iyi geceler)))

 62. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayatcım gelmiyeceksin sanarım.gülüm)))..görüşürüz birtanem Allah rahatlık versin)))iyi geceler))

 63. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayat uyudun mu meleğim)))

 64. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım uyumasam 1 gibi bende yaza bilirim)))..

 65. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam hayatcım..Allah mutlu mesut etsin rabianın abisni))))..
  İyi geceler.Allah rahatlık versin)))meleğimm))

 66. Hayat dedi ki:

  Aleynam canım benim bir kaç işim var da 1 gibi gelebilirim(( istersen uyu tatlım )) ben çıkıyorum 2 gün sonra Rabia’nın abisi evleniyor hazırlık yapıyoruz.

 67. Aleyna❤ dedi ki:

  Kimse yok mu))

 68. Aleyna❤ dedi ki:

  Ben geldim)..

 69. Hayat dedi ki:

  Ayy Aynur’um çok teşekkür ederim ya benim için bayada yazmısın heycanımı giderdin ya çok iyisin birtanem benim ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ♥ iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum sana güzel yüreklim yarın görüşürüz öptüm kocaman seni ❤ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 70. Aynur dedi ki:

  Abla benim cikmam lazim yarin gorusus iyi geceler tatli ruyalar bizde gec olduda…

 71. Aynur dedi ki:

  abime kolay gelsin)))

 72. Aynur dedi ki:

  Rica ederim ablam)))

 73. Aynur dedi ki:

  Ayy nekadarda cok yazmisim bi bolumuni anlatmisim)))hakahaha

 74. Aynur dedi ki:

  Ishitaya yeni bir es buldular amerikada calisiyomus…ishita raman cok iyi tartisti her sey ortaya cikti yani raman ishitani sadece para icin benim kizima ilgi gosteriyor,o benim kizima yaklasip benimle evlenmek iatiyor felan diye…
  Ishitanin annesinin ofisine vardigini ogrendi ve bunlar sadece para icin cabaliyolar diye kafasi karisdi adamcazin..
  Yine kavga etdiler ishita annesi raman ramanin annesi raman ofisinde bi parti yapti o partiyede karisi ile sevgilisi geldi raman bunu gorunce cok kizdi ve icgi icmeye basladi serhos halinda evine dondugunde annesi bir kiz bulmus ve raman oglum benim secdigim kizla evlenecsin dedi..ramanda cok kizgin ustesine bu evlilik raman misafirleri sz gitmezseniz ben giderim diye disari cikti ve gecmis anlarini hatirladi.. bu sirada ishita ramamyn yanina gelip szden bir sey sorabilirmiyim diye..
  Sonrasinda ishitada siz kizinize niye oyle davraniyosunuz onun bir anneneye ihtiyaci var diye oda kafasini karisdirdi..sonra o kavga basladi yani evine girecektiler ama anneleri yine kavgaya basladi siz birlikte na piyosunuz felan diye yine kavga en iyiside ishitanin annesi mihikanin sevgilisiyle bir aile yemegini yiyecekler yani teyzesi kabul etdi mihikanin sevgilsini

 75. Hayat dedi ki:

  Amrita canım benim nerdesin ????????? 🙁

 76. Hayat dedi ki:

  Teşekkür ederim canım benim bekliyorum ay heyecandan gitti gidecem))) aha ahahh

 77. Aynur dedi ki:

  Tamam anlatiyim biraz bekle…

 78. Hayat dedi ki:

  Yok bugün izleyemedim. Sorvavır olduğu için ama yarın tekrarını izleyecem bugün ki bölüm nasıldı ya fragmanı izledim sabah çok heycanlıydı anlatsana biraz tabi istersen)))
  Abimin interneti bitti. O yüzden yok aramızda şuan arkadaşlarıyla iş yerindeler)))

 79. Aynur dedi ki:

  Buarada gokhan abim nasil niye gelmedi selam soyle abime cok ozledim abimi…

 80. Aynur dedi ki:

  Hos buldum ablam)))
  Ee sev yeteri izledinmi cok mukammel oldu
  Hayir ben izleyip odama gecdim

 81. Hayat dedi ki:

  Hep iyi ol tatlım bende iyiyim şükür tv izliyorum. Sorvivor)
  Tv izliyor musun? Birtanem

 82. Hayat dedi ki:

  Ben geldim herkes kayboldu)))hahajahah 😮

 83. Aynur dedi ki:

  Iyim ablam))sen nasilsin
  Amrita abla tebrik ederim)))

 84. Hayat dedi ki:

  Amrita tatlım nasılsın ee anlatsana nasıl oldu bu hayırlı iş)))

 85. Hayat dedi ki:

  Aynur’um canım benim hoşgeldin birtanem nasılsın )))

 86. Hayat dedi ki:

  Amrita hayırlı uğurlu olsun canım benim tebrikler))

 87. Hayat dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız.

 88. Aynur dedi ki:

  Abla evleniyomusun???

 89. Aynur dedi ki:

  Abla ben burdayim)))

 90. &Aynur& dedi ki:

  Goker abi mukemmel olmus)))

 91. Amrita Baku dedi ki:

  Heey nerdesizz

 92. Amrita Baku dedi ki:

  Kizlar beni istemeye geldiler

 93. &Aynur& dedi ki:

  Ku ku kimse yokmu…

 94. &Aynur& dedi ki:

  Amrita ablam bende seninle konusmak istiyorum)))tamam sorun degil sana kolay gelsin)))

 95. &Aynur& dedi ki:

  Ben geldim ablam

 96. Hayat dedi ki:

  Off neden bugün sıkıcı günüm sıkılıp duruyorum. Herşeyi yapmama rağmen((

 97. Hayat dedi ki:

  Amrita canım sorun değil tatlım kolay gelsin sana canım benim eeeee güzel haberin be kız meraktan öldüm)))) bende özlüyorum.

 98. Hayat dedi ki:

  Eline sağlık Göker abi harika olmuş başarılarının devamını diliyorum.)

 99. Hayat dedi ki:

  Ay ne güzel Akash meethiyi kurtarıyor. Vişnu da muktayı ❤

 100. Hayat dedi ki:

  İlk okuyan ben))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir