Kördüğüm 320. Bölüm Özeti 22 Haziran Cuma Fragmanı # Damini , Akash’ı Tokatlıyor

Kördüğüm 320. Bölüm Özeti 22 Haziran Cuma Neler Yaşanacak ?

Meethi’nin tüm çabalarına rağmen Vishnu boşanmayı kabul etmemektedir. Bu duruma Meethi olduğu kadar Mukta’da tepki göstermektedir. Rathor’da oldukça tepkilidir fakat hapiste olması elini kolunu bağlamaktadır. Surbi’nin bebeği için isim töreni yapılmaktadır. Pandit bebeğin A harfi ile başlayan bir isme sahip olması gerektiğini söyler. Bu esnada Maiyya’da , Kadambari ve Pavitra ile birlikte Takur evindedir. Maiyya bebeğin ismi Ajitesh olacak der.

Pandit’e dönerek bebeğin ismi belirlendi çocuğun ismini söyle ve ritüeli bitir der. Kanha tüm bunlara rağmen Maiyya’nın kucağına torununu verir. Maiyya çocuğu kucağına alır almaz hakaretlere başlar ve Damini’ye ağır sözler söyleyerek çocuğu kendi evine götüreceğini söyler. Akash hemen müdahale ederek çocuk burada babasıyla kalacak der ve Maiyya’dan alarak Kanha’ya verir. Damini yeter artık diye bağırır ve gerçekleri açıklayacağını söyler. Kanha aslında sizin kanınızdan. Avinash yıllar önce babasının mirasına konmak için Kanha’yı öldürmeye çalıştı fakat İshca buna engel oldu der. İshca , Avinash’ı öldürmeseydi bu gün Kanha diye biri yoktu fakat Ischa buna rağmen büyük bedeller ödedi. Hayatının 18 yılını hapiste geçirdi der.

Akash ve Maiyya , Damini’nin sözleri karşısında adeta şok olmuştur. Akash ağlayarak Maiyya’ya bakar. Bu sırada Pavitra bebeği götürmek ister fakat Maiyya ona engel olur. Bu sırada Jogi , Akash’ın yanına giderek anneni karşına alarak doğruluktan taraf oldun sana çok teşekkür ederim der. Damini’de Akash için dua etmeye başlar.

Vishnu ve Meethi eve gelirler. Nani onları Mukta’yı kandırmakla suçlamaktadır. Vİshnu ona tepki göstererek karımı namussuzlukla suçlayamazsınız der. Bundela evine geri dönerler. Vishnu , Mukta 15 gün süre verdi fakat ben bu evliliği bitirmeyeceğim der. Bu esnada Maiyya avukatını arayarak davadan vazgeçtiğini ve geri çekmesini talep eder. Fakat bunu gizlice yapmasını tembihler. Akash’ı kazanmak için bunu yapmak zorunda olduğunu kendi kendine mırıldanır. Davanın çekilmesiyle Rathor hapisten çıkar.

Eve gelince herkes çok mutlu olmuştur. Rathor Mukta ile özel olarak konuşur ve her zaman arkasında olduğunu onun için ne gerekirse yapacağı söyler. Damini , Meethi’yi görmek için Bundela evine gider. Akash’ın odasına girince Meethi’nin resimlerini görür ve çok öfkelenir. Akash’a saldırarak onu tokatlamaya başlar ve kızımın hayatını cehenneme çevrdin diye bağırır. Duvardaki resimleri indirmeye başlar. Bu esnada kalbi sıkışır.

 

Rathor , Tapasya ile konuşmaktadır. Tapasya ile Meethi , Vishnu’nun birbirlerini sevdiğini iddia eder. Rathor ise bunun doğru olmadını gerçeklerin açıpa çıkma zamanının geldiğini söyler. Damini nefes almakta zorlanmaktadır. Akash ona yardım etmeye çalışır fakat Damini onun yardımını istemez. Bu sırada Vİshnu gelir ve Damini’yi sakinleştirir. Daha sonra duvarda AKash ile Meethi’nin aynı karede olduğu bir fotoğrafı alıp yakmaya başlar. Akash fotoğrafın küllerini suya karıştırıp içer. Resim önceden duvardaydı fakat artık damarlarımda dolaşıyor der.

 

Damini ile Vishnu oradan ayrılarak Jogi Takur evine gider. Jogi nereden geldiklerini sorar. Damini , Meethi’nin evine gittiklerini ve Akash ile karşılaştıklarını söyler. Jogi , Akash’ın seninle ne işi var diye sorar. Damini , Akash bundela evinin yarının sahibi olduğunu söyler. Herkes şoktadır. Agarth ise Rathor’u serbest bırakan kişinin kim olduğunu öğrenmeye çalışır.

 

 

Kördüğüm 22 Haziran Cuma Özeti 320. Bölüm Tüyoları # Akash , Mukta’ya Evlenme Teklifi Eder

Kördüğüm 22 Haziran Özeti devam ediyor. Meethi eve gelince Akash’ı otururken bulur. Duvardaki resimlerin parçalanmış olduğunu görünce neler olduğunu sorar. Akash olanları anlatır. Meethi , Damini’nin kalbi hassas eğer ona bir şey olursa sorumlusu sensin diyerek Akash’ı tehdit eder. Akash , Damini’nin gerçekleri bilemeye hakkı var der. Meethi ise artık peşimi bırak ve beni unut diyerek odayı terkeder.

Damini evde Jogi’ye olanları anlatır. Akash’ın Bundela evinin yarısına sahip olduğunu söyler. Rathor hariç herkes bu sözler karşısında şok geçirir. Jogi bu duruma büyük tepki gösterir. Vishnu’ya giderek Meethi’yi alıp buraya getirmesini söyler. Bu sırada Akash , Mukta’yı arar ve buluşmak istediğini söyler. Elindeki düğün davetiyesini gösterir. Davetiye’de Mukta ve Akash isimleri yazmaktadır…

Mukta , Meethi ve Vishnu büyük bir hata yaptı ben aynı hatayı tekrarlayamam der. Akash ise bunun da bir oyun olduğunu söyler. Bizim evliliğimizi gördüklerinde her ikiside yaptıkları hatayı anlayacaklar der. Mukta bu durumu babasıyla konuşur. Rathor ben her zaman senin ve doğruların yanındayım der. Meethi evden ayrılmak üzere eşyalarını toplarken Akash onu görür ve nereye gittiğini sorar. Meethi’den gitmemesini ister ve daha önce ona fırlattığı bileziği verir. Meethi bileziğe bakarken Akash merdivenden inmeye başlar ve beni sevdiğini biliyorum diye seslenir.

 

Meethi ve Vishnu  , Jogi ve Kanha ile akşam yemeğine otururlar. Rathor’da oraya gelir. Mukta gelerek size bir müjdem var der ve Akash ile evlilik kararı aldıklarını açıklar. Herkes şok olmuştur. Bu kararın nedenini sorarlar. Mukta ise Akash’tan hoşlandığını söyler. Rathor ben senin arkandayım der. Mukta düğün davetiyesini vererek 3 gün sonra düğünleri olduğunu söyler. Maiyya , Bundela konağına geldiğinde Akash’da oradadır. Maiyya  ona günlerdir seni arıyoruz der.

Akash ona gitmesini söyler. Maiyya ise sadece bir gün kalacağım der. Pavitra ile Gomti odalarına geçerler. Tapasya’da Damini ile konuşmaktadır. Damini Rathorun nasıl olup da bu evliliği onayladığını merak ettiğini söyler. Tapasya ise Mukta’nın evliliğine onay vermediğini iletir. Rathot ise her ikisi yetişkin ve evlilik kararı aldılarsa saygı göstermeliyiz der. Bu sırada Mukta , Vİshnu’ya giderek sadece 2 günün kaldı. Sonra düğünümü seyredeceksin der…

Kördüğüm 320. Bölüm Özeti’ni tüm detaylarıyla sizlerle paylaştık. Oldukça özel ve keyifli bir bölümdü. Özeti beğendiyseniz sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. Tüm isteklerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz. İyi Seyirler….

dizibilgi google play

Kördüğüm 320. Bölüm Özeti 22 Haziran Cuma Fragmanı # Damini , Akash’ı Tokatlıyor (70 Yorum)

 1. Allah razı olsun..Arzuw hanım hamdolsun iyiyim sizler nasılsınız.. Gerçekten mi? Guljan ablam iyimi beni gerçekten çok mutlu etiniz. Çok saolun var olun bana haber verdiğiniz.. İçin ona iyi bak olur mu Guljan ablam benim kıymetlim onu sevdiğimi ve hemen iyileşmesini söylerimsin… Ve iyi geceler..

 2. Selam kizlar nasilsiz yaaaa kusura bakmayin kizlar okadar islerim varki bu aralar cox yognum hic vaktim olmuyu buraya gelmeye aksamlarda yorgun olyorum ee nasilsiz Hayat Aleyna Gokhan Aynur Mahm ozlyorum sizle konusmayi canlarim

 3. Yeki Hast (یکی هست)” ↩ Rabişimin sevdiği şarkının Türkçe anlamı

  Kalbimde biri var ki her gece uyurken ona yazıyorum…

  Istemiyorum anlasın ki Kalbimin bu kadar çarpmasının sebebi odur

  Yine Bir kalem ve bir kâğıt benim deli kalbimin dostu olup…

  Bir göz yaşıyla ıslanan bir mektup var ama maalesef okuyanı yok

  Bir anda bir gun burda odamda dedi ki gitmek istiyorum…

  Bir şey diyemedim çık ki kalbine huzunun girmesini istemiyordum

  Kapını kapatırken ağlıyordum biliyordum öleceğimi o gideren

  Onu seviyordum buna gore giderken yolunu kesemedim…

  Korkuyorum o gun yetişe ki onu görmeden olum yaklasa ve yalnız olem…

  Tanrım yardim et bana…istemiyorum ölmemi anlasın..

  Odamın sessizliğini duvardaki saat kırıyor

  Yine onun gelmediğini ben başımdan atamıyorum

  Bir anda bir gun burda odamda dedi ki gitmek istiyorum…

  Bir şey diyemedin çık ki kalbine huzunun girmesini istemiyordum

  Kapını kapatırken ağlıyordum biliyordum öleceğimi o gideren

  Onu seviyordum buna gore giderken yolunu kesemedim…

  Kalbimde biri var ki her gece uyurken ona yazıyorum…

  Istemiyorum anlasın ki Kalbimin bu kadar çarpmasının sebebi odur

  Yine Bir kalem ve bir kâğıt benim deli kalbimin dostu olup…

  Bir göz yaşıyla ıslanan bir mektup var ama maalesef okuyanı yok

 4. Mere haath mein şarkısının Türkçe sözleri
  😉 😉 😉

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Bana yakın olduğunda, dünya kimin umurunda ,
  Aşkınla perşanım ,zaferler kazansamda.

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Bana yakın olduğunda, dünya kimin umurunda ,
  Aşkınla perşanım ,zaferler kazansamda.

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Aldığım nefes kalbinde yer bulabilirmi ,
  Aşkından mahvolmuş hayatım, hiç senden ayrılabilirmi

  Nefesin kadar güzel kokar ,
  Dudaklarından çıkan şarkılar,
  Uykusuz gecelerdeki hatıralar ,
  Kollarımla seni sarar,

  Gözlerin gibi rüyalar,
  Bana öyle bir sarıl ki, bitmesin bu masal.

  Bana yakın olduğunda, dünya kimin umurunda ,
  Aşkınla perşanım ,zaferler kazansamda.

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Bırak bugün ağlayayım, gözyaşlarım sel olup aksın.
  Kollarına al beni , sırılsıklam olalım.
  Acılar denizine düşmüş kalbim, bırak paramparça olsun.
  Öyle acılıyım ki, duvağın ıslanacak.

  Kalp atışın ne kadar gizemli ,
  Bulutlardan süzülen yağmur damlası gibi,
  Ayın geceye dönüşü gibi,
  Gözlerindeki sürme gibi,

  Okyanusdan gelen dalgalar gibi,
  Bana öyle yakın ol ki, bitmesin bu masal.

  Bana yakın olduğunda dünya kimin umurunda ,
  Aşkınla perişanım zaferler kazansamda.

  Ellerin benim olduğunda
  Cennetin kapıları benim olur.

  Nefesim eksikti,
  Kalp atışım eksikti,
  Herşeyimle ben eksiktim.

  Ama şimdi, ay öyle güzel ki, gökyüzü öyle güzel ki
  Ve şimdi herşeyimle senindim.

 5. Ay Allahım şu Akashın annesi tam bir şeytan valla nasıl biri Duşmanımın başına vermesin böyle kadını)))gahshsh
  Gerçi düşmanım yok ki ))ghahsjdh)))

 6. Meethi sen aynı annene çekmişsin ya biraz ratod gibi olsan dünyanın sonu mu gelecek)))jsvdhsh

 7. Şu akaşh çok kötü olmuş Be adam akıllı ol seni döverim ha))jahshsh içkici pislik seni ))jahshdk

 8. Allah razı olsun mahym ablam Amin inşallah hep iyi ol ablam seni çok seviyoruz iyiki varsın canım ablam teşekkür ederim. Cansın can ablam ben sabahları ev işleri dışarı arkadaşlar derken vakit bulamıyorum ablam ama yarın net sorunum olmasa senin için yazmaya çalışacam ablam bende büyüklerin ellerinden öperim küçüklerin gözlerinden öperim ben de seni çok özlüyorum ablam yazışmaları )))))) annem iyi çok şükür Rabia ve ışılın arası açıldı ablam tarıştılar ikisi Rabia kustu ışıldan ama inşallah barışırlar bu ışılın hatasıydı(( zayıf noktasından vurdu. Ama inşallah geçer)))))))

 9. Ay kızlar sinirden öldüm ben ya sabahtan beri buraya giremedim((((( net çekmiyor burada çok yağmur yağdı((

 10. Tamam aynurcum))izlerim kilpi)))..
  Canım ben dışarı çıkıyorum şimdi.akşama yazarım))görüşürüz birtanem))

 11. ben izledim cok guzel bir sarki)))
  egor krid ft timati-gucci vidionun adi
  cok guzel yaa cok populer oldu))sanada tavsiye ederim izle sende begeniceksin)))

 12. Işıl sağol güzelim iyim))sen nasılsın kuzum??
  Mahym ablam iyi olmana sevindim ablam hep iyi ol)).ablam bende gündüzleri pek yazamıyorum..akşamları fırsat buluyorum yazmaya))..

 13. Ben simdi cikiyorum canlarim benim ama yarin 7 gibi burda olucam…lutfen sizlerde gelmeye calisin ne olursunuz hic olmazsa gunduz 1 saatligine bile gelin nolursunuz sizlerle sohbet etmeyi cok ozledim hadi hoscakalin ALLAHA emanet olun
  ❤❤❤Gokhanim❤❤❤
  ❤❤❤Hayatim❤❤❤
  ❤❤❤Guljan ablam❤❤❤
  ❤❤❤Tyllam❤❤❤
  ❤❤❤Rabisim❤❤❤
  ❤❤❤Isilim❤❤❤
  ❤❤❤Aleynam❤❤❤
  ❤❤❤Aynurum❤❤❤
  ❤❤❤Rojinim❤❤❤
  ❤❤❤Nuranaay ablam❤❤❤
  Sizleri cok seviyorum,

 14. Guljan ablam sen benim icin cok degerlisin canim ablam ALLAHIMA her gun senin icin dua edicam hemen iyilesip ailenin cocuklarinin yanina sicacik yuvana geri donmeni diliyecam canim ablam benim seni cok cok ozledik biz seni seviyorum ablam melegim

 15. Aleynam melegim sen nerelerdesin yaaaa ben geliyorum sende yoksun digerleride yok sadece Aynurum var cok ozledim seni gel artik yaa

 16. Gokhanim kardesim , Hayatim gunduzleri yazmiyosunuz nerelerdesiniz siz merak ediyorum sizi canlarim nerelerde olursanizda caniniz sag olsun o bana yeter aileniz anneniz nasil kardeslerim buyuklerinizin ellerinden kucuklerinizin gozlerinden operim benim canlarim Dualarim hep annenizle olucak bebisimiz saglikli dogsun IKINIZIDE KALPTEN ICTENLIKTEN SEVIYORUM

 17. Isilim canimin ici nasilsin birtanem ben iyim cok sukur tesekkur ederim canim kizimda cok iyi mashallah ailen nasil buyuklerinizinellerinden kucuklerinizinde gozlerinden operim canim yaaaaa cok ozledim seni Rabisim nasil iyimi?

 18. tamam ablam sen isine bak)))isin bitdikten sonra gel olurmu seni bekliycem))
  sana kolay gelsin)))

 19. ramanin kizi cok guzel yaa bir prenses)))
  annesi var ya ramanin cok komik kadin yaa)))
  gece kardesimle izlerim o diziyi kardesimle gulup gulup oluyorus yaa))bide onun arkadaslarida tikki kendisi gibi şişko)))

 20. Oooo canım benim Sil baştan dizisinin hayranıyım:)ben çok severim diziyi:)) çok iyi eğlenceli güzel duygusal bir dizi izlemeni tavsiye ederim:))

 21. Bende öyle diziye aşık oldum:) saol birtanem:)ishitanın kuzeni sanırım 🙂 ıshitanın annesine teyze dediğine göre:)

 22. sil bastan nasil izliyomusun???
  ben hic izlemedim ama sabah 1-2 dakika izledim
  cok guzel bence)))

 23. Hep iyi ol Aynur canımın içi:) çok şükür hamdolsun iyiyim birtanem:)) bu arada Sev yeter dizisi bugün çok güzeldi:)

 24. Hayatım güzellik nasılsın tatlım ee neler yapıyorsun:) Annen nasıl 🙂 selam söyle Anneciğine:) Ablalık alıştırmaları nasıl gidiyor:) şimdi heyecanlısındır. Kerdeşimiz Umut Rudra sağlıklı dünyaya gelsin inşallah duamız Annenle ve kardeşinle daima:):):)

 25. Aynur canım nasılsın tatlım iyisinizdir. İnşallah:):)
  Mahym ablam nasılsın canım ablacım ailen nasıl kızın nasıl kızını gözlerinden öpüyorum.:)
  Aleyna canım nasılsın iyimisin günaydın hayırlı sabahlar herkese:):)

 26. Canlarim benim beni merak etmeyin benim internetim dogru duzgun cekmiyo cekdigi zaman sizlerle olucam sizleri cok seviyorum

 27. Günaydın hayırlı sabahlar herkese selam olsun ben şimdi çıkmam lazım Akşama doğru görüşürüz.))))