Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı # Mukta Gizemli Mesajın Peşinde

Burak 19 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı

Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde Mukta’nın cep telefonuna gizemli mesajlar gelmiş ve Nirbay hakkında bazı bilgilerin olduğu belgelerin bulunduğu adres Mukta’nın telefonuna gönderilmişti. Mukta bu mesajların peşine düşmeye karar verir. Bu durum Jogi’nin hoşuna gitmez ve Atişgarth’a gitmen güvenli değil der. Mukta onu sürekli haberdar edeceğini söyleyerek ikna eder. Surabhi ve Kanha’nın bebekleri eve gelir. Herkes bebeği bağrına basar ve Kanha’ya benzediğini söyler. Bu esnada Meethi’de Jogi’nin evine gelir.

Kördüğüm 21 Haziran Özeti 319. Bölüm Tüyoları

Meethi , Mukta’nın evde olmadığını farkedince hemen nerede olduğunu sorar. Atişgarth’a gittiğini öğrenince hemen Vİshnu’ya ulaşır ve durumu anlatarak Mukta’nın peşinden gitmesini söyler. Meethi , Akash’ın eve getirdiği kadının kim olduğunu merak etmektedir. Meethi madem evin yarısı Akash’ın o zaman yarısını kullansın diyerek eve bir çizgi çizerek ikiye ayırır.

Kördüğüm 319. Bölüm Özeti devam ediyor. Mukta ve Vİshnu mesajdaki adrese giderek Nirbay ile ilgili belgeleri alırlar. Daha sonra da Mumbai’ye dönerler. Vishnu , Meethi’yi arayarak herşeyin yolunda gittiğini söyler. Fakat yolun tıkalı olduğunu ve arabaların beklediğini görürler. Yolda çalışma olduğunu ve sabaha kadar açılmayacağını öğrenirler. Meethi , Akash’ın odasına girer. Odadaki duvarın kendi resimleriyle dolu olduğunu görür. Akash’a o resimleri oradan kaldır der.

 

Akash ise evie çizdiğin sınırı kendin bozdun diyerek alay eder. Ayrıca bu odanın kendisine ait olduğunu ve duvarına istediği resmi koyabileceğini söyler. Vishnu ile Mukta yolda kalmışlardır. Üstüne üstlük havada gittikçe kötüye gider. Kalacak bir yer aramaya başlarlar. Bir otel bulurlar fakat otelde elektrikler kesiktir. Vshnu , Meethi’ye haber vermesi gerektiğini söyler. Fakat Meethi’ye ulaşamaz ve Akash’ı arar. Akash telefonu açtığında Meethi’yi ister fakat Akash sınırı geçmem yasak bu yüzden yapamam diyerek alay eder. Vishnu yolda kaldıklarını ve bu gece gelemeyeceğini haber vermesini söyler.

Vishnu ve Mukta odada mum yakarlar. Bu sırada gök gürültüsünden korkan Mukta , Vishnu’ya sarılır. Bir süre öyle kaldıktan sonra Mukta geri çekilir fakat ayrılırken saçı Vishnu’nun düğmesine dolanır. Bu esnada Meethi evde akşam yemeği hazırlamaktadır. Vishnu için sofraya tabak koyunca Akash , Vishnu bu gece gelmeyecek der. Meethi , Vishnu’ya telefon etmek ister fakat Akash ona engel olur. Bırak kimle beraberse hoşça vakit geçirsin der. Meethi benden uzak dur diyerek odasına çekilir. Akash peşinden gelerek Vishnu ve Mukta’yı kasıtlı olarak bir araya getirdin der. Meethi ise evet onların mutlu olmasını istiyorum diye yanıtlar. Fakat bunun seninle bir ilgisi yok onlar bir araya gelse de biz asla birlikte olmayacağız der.

Mukta saçını Visnu’nun düğmesinden kurtararım. Vishnu iki ayrı oda tuttuğunu bir isteği olursa odasının kapısını çalmasını söyleyerek Mukta’nın yanından ayrılır. Meethi gürültüden uyuyamaz ve aşağı iner. Bu sırada bir kadının Akash’ın ceplerini kurcaladığını görür. Kadına kim olduğunu sorar. Kadın Akash’ın parayla kendisini tuttuğunu ve parasını vermeden sızıp kaldığını söyler. Meethi ona parasını verir. Bu sırada Akash sayıklamaya başlar. Kadın Meethi’nin mangalsutrasını görür ve demek evlisin der. Neden başka bir adam için endişeleniyorsun diye sorar ve gülerek evden ayrılır.

Maiyya , Jogi’nin sözlerini düşünmekteyken Pavitra yanına gelir. Torununun bu eve geldiği taktirde acısının hafifleyeceğini söyler. Pavitra’ya dönerek Kadambari’yi hazırlamasını söyler. Mukta odasında korkuyla oturmaktayken Nani arar. Bu sırada kapı çalar. Vishnu gelmiştir. Otele çok fazla insanın girip çıktığını bir şeye ihtiyacı olursa haber vermesini söyler. Nani konuşmaları duyar ve evli bir adamla ne işi olduğunu söyleyerek azarlar. Mukta ise ayrı odalarda kalıyoruz diyerek kendini savunur.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı # Mukta Gizemli Mesajın Peşinde” üzerine 117 yorum

 1. Mavi dedi ki:

  Bu bolum heycanliydi bana gore ve heycanda muktaya geldi gizemli mesajdi

 2. Anonim dedi ki:

  Gg

 3. Hayat dedi ki:

  Ayy amrita haberin ne valla kalpten götüreceksin gel yeni sayfaya

 4. Amrita A z E r B a Y c A n dedi ki:

  Bu arada sizlere guzel heyacanli haberlerim var kizlarrr

 5. Amrita A z E r B a Y c A n dedi ki:

  Selam kizlar nasilsi neler yapyosuz kizlar yaaa cok yogunum bu aralar ora kosdur bura kosdur yazamiyorum sizede

 6. Aleyna❤ dedi ki:

  Mahym ablam nasıl oldun iyimisin??

 7. Aleyna❤ dedi ki:

  Aynurum,,mahym ablam şükür iyim canlarım)))..

 8. &Aynur& dedi ki:

  cansi ingliz dilini ogrenmeye calisiyorum internetden bir kac vidio izliyorum inglizce)))
  ingliz dilini bilmek cok onemle yurt disina gitsem konusobilirim problemsiz))

 9. Mahym dedi ki:

  Bende ıyım cok sukur canım ee neler yapıyorsun canısım

 10. &Aynur& dedi ki:

  iyim ablalarym)) seninde gunun hayirli olsun)))sen nasilsin??

 11. Mahym dedi ki:

  Aleynam hosgeldım canım nasılsın gunun hayırlı olsun melegım

 12. Mahym dedi ki:

  Anonım benım canım adımı yazmadan gonderıye basmısım

 13. Anonim dedi ki:

  Aynurum burdayım canım geldım geldım merhaba nasılsın gunun hayırlı olsun bırtanem

 14. Aleyna❤ dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar)))
  İyim aynurum sen nasılsın birtanem)❤

 15. &Aynur& dedi ki:

  mahym abla nerdesin???

 16. &Aynur& dedi ki:

  ku ku kimse yokmu???

 17. &Aynur& dedi ki:

  merhbalar))nasilsiniz arkadaslar)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir