Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı # Mukta Gizemli Mesajın Peşinde

Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı

Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde Mukta’nın cep telefonuna gizemli mesajlar gelmiş ve Nirbay hakkında bazı bilgilerin olduğu belgelerin bulunduğu adres Mukta’nın telefonuna gönderilmişti. Mukta bu mesajların peşine düşmeye karar verir. Bu durum Jogi’nin hoşuna gitmez ve Atişgarth’a gitmen güvenli değil der. Mukta onu sürekli haberdar edeceğini söyleyerek ikna eder. Surabhi ve Kanha’nın bebekleri eve gelir. Herkes bebeği bağrına basar ve Kanha’ya benzediğini söyler. Bu esnada Meethi’de Jogi’nin evine gelir.

Kördüğüm 21 Haziran Özeti 319. Bölüm Tüyoları

Meethi , Mukta’nın evde olmadığını farkedince hemen nerede olduğunu sorar. Atişgarth’a gittiğini öğrenince hemen Vİshnu’ya ulaşır ve durumu anlatarak Mukta’nın peşinden gitmesini söyler. Meethi , Akash’ın eve getirdiği kadının kim olduğunu merak etmektedir. Meethi madem evin yarısı Akash’ın o zaman yarısını kullansın diyerek eve bir çizgi çizerek ikiye ayırır.

Kördüğüm 319. Bölüm Özeti devam ediyor. Mukta ve Vİshnu mesajdaki adrese giderek Nirbay ile ilgili belgeleri alırlar. Daha sonra da Mumbai’ye dönerler. Vishnu , Meethi’yi arayarak herşeyin yolunda gittiğini söyler. Fakat yolun tıkalı olduğunu ve arabaların beklediğini görürler. Yolda çalışma olduğunu ve sabaha kadar açılmayacağını öğrenirler. Meethi , Akash’ın odasına girer. Odadaki duvarın kendi resimleriyle dolu olduğunu görür. Akash’a o resimleri oradan kaldır der.

 

Akash ise evie çizdiğin sınırı kendin bozdun diyerek alay eder. Ayrıca bu odanın kendisine ait olduğunu ve duvarına istediği resmi koyabileceğini söyler. Vishnu ile Mukta yolda kalmışlardır. Üstüne üstlük havada gittikçe kötüye gider. Kalacak bir yer aramaya başlarlar. Bir otel bulurlar fakat otelde elektrikler kesiktir. Vshnu , Meethi’ye haber vermesi gerektiğini söyler. Fakat Meethi’ye ulaşamaz ve Akash’ı arar. Akash telefonu açtığında Meethi’yi ister fakat Akash sınırı geçmem yasak bu yüzden yapamam diyerek alay eder. Vishnu yolda kaldıklarını ve bu gece gelemeyeceğini haber vermesini söyler.

Vishnu ve Mukta odada mum yakarlar. Bu sırada gök gürültüsünden korkan Mukta , Vishnu’ya sarılır. Bir süre öyle kaldıktan sonra Mukta geri çekilir fakat ayrılırken saçı Vishnu’nun düğmesine dolanır. Bu esnada Meethi evde akşam yemeği hazırlamaktadır. Vishnu için sofraya tabak koyunca Akash , Vishnu bu gece gelmeyecek der. Meethi , Vishnu’ya telefon etmek ister fakat Akash ona engel olur. Bırak kimle beraberse hoşça vakit geçirsin der. Meethi benden uzak dur diyerek odasına çekilir. Akash peşinden gelerek Vishnu ve Mukta’yı kasıtlı olarak bir araya getirdin der. Meethi ise evet onların mutlu olmasını istiyorum diye yanıtlar. Fakat bunun seninle bir ilgisi yok onlar bir araya gelse de biz asla birlikte olmayacağız der.

Mukta saçını Visnu’nun düğmesinden kurtararım. Vishnu iki ayrı oda tuttuğunu bir isteği olursa odasının kapısını çalmasını söyleyerek Mukta’nın yanından ayrılır. Meethi gürültüden uyuyamaz ve aşağı iner. Bu sırada bir kadının Akash’ın ceplerini kurcaladığını görür. Kadına kim olduğunu sorar. Kadın Akash’ın parayla kendisini tuttuğunu ve parasını vermeden sızıp kaldığını söyler. Meethi ona parasını verir. Bu sırada Akash sayıklamaya başlar. Kadın Meethi’nin mangalsutrasını görür ve demek evlisin der. Neden başka bir adam için endişeleniyorsun diye sorar ve gülerek evden ayrılır.

Maiyya , Jogi’nin sözlerini düşünmekteyken Pavitra yanına gelir. Torununun bu eve geldiği taktirde acısının hafifleyeceğini söyler. Pavitra’ya dönerek Kadambari’yi hazırlamasını söyler. Mukta odasında korkuyla oturmaktayken Nani arar. Bu sırada kapı çalar. Vishnu gelmiştir. Otele çok fazla insanın girip çıktığını bir şeye ihtiyacı olursa haber vermesini söyler. Nani konuşmaları duyar ve evli bir adamla ne işi olduğunu söyleyerek azarlar. Mukta ise ayrı odalarda kalıyoruz diyerek kendini savunur.

dizibilgi google play

Kördüğüm 319. Bölüm Özeti 21 Haziran Perşembe Fragmanı # Mukta Gizemli Mesajın Peşinde (117 Yorum)

 1. Canımın içi..gülen suratıım.bende iyiki seninle ve sizlerle tanışmışım)))))..valla senlede konuşmaya doyum olmuyor kuzum❤..
  Tekrar iyi geceler tatlış rüyalar..öpüyorum şeker yanaklarından❤❤❤❤..hadi ben kaçar❤❤❤

 2. Çok teşekkür ederim canımın parçası bende seni seviyorummmmmmmmmm kalbimin aynası iyi geceler tatlı rüyalar öpüyorum seni kocaman))))))))) seninle konuşmak çok güzel ve doyum olmuyor)))))iyiki varsın iyiki geldin birtanem ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 3. Tamma neden olmasın süper olur))))
  İyi geceler birtanem Allah rahatlık versin))).senle konuşmak çok iyi))iyiki varsın canım arkadaşım.seni seviyoruuum)))..

 4. Canım benim boyum normal..yani memnunum boyumdan çok şükür)))..
  Bende 10 sm uzun olsa yeter))..
  Bende sevmem 1.90 lık erkekleri..yanında bebek gibi kalırım)))))

 5. Aleynam canımın parçası tl sajım çok az kapandı kapanacak ya off benim sajım neden çabuk bitiyor anlamıyorum (((
  YARIN AKŞAM AYNI SAATTE BULUŞALIM MI))))))

 6. Teşekkür ederim birtanem benim))) tabi insan uzun boylu birini ister )))))
  Dediğm gibi biraz kısa olmasın benden ya yanı boyda yada birazcık uzun ben pek uzun boylu insanlar caz etmiyor))

 7. Helal sana hayatım helal…
  Tabi aşk her şeye yeter))heleki gerçek aşkı bulmuşsan))..ama bende boy takıntısı var)).uzun boylu olsun isterim ne yalan söyleyeyim))..

 8. Doğruyu söylemek gerekirse benim için görünüşün önemi yok iyi kalpli anlayışlı temiz tatlı eğlenceli guvenlilr olsun bana yeter engelli bile olsa umurumda olmaz ben ona bakarım yeterki söylediklerim gibi olsun bana yeter aşkımız yeter.. Diğer insanlar gibi değilim ben böyle boylu poslu biri olsun.. diye ben takmam bile aşk herşeyden güçlüdür))) benim için))

 9. Amin hayacım inşAllah))))
  Bende zor biriyim)).öncelikle iyice tanımadan emin olmadan asla ama asla evet demem..
  Hele o insanda ego ve kendini beğenilmişlik varsa başlamadan biter))..ben böyleyim işte))..

 10. Aynen öyle tatlım Allah öyle insanları ikimizin karşısına çıkarsın inşallah))❤ ama beni etkilemek zor)))jabzjsksj)))
  Vur vur Aleynam biraz eğlence olsun öyle değil mi))))hahajah

 11. Alkdksksj))) senden korkulur valla kız yazık değil mi kum torbasına git seni sinir edenin ağzının ortasına vur)))) kır kır çenesini kız))))))))kabsjslald)))
  Eee tabii stres atma konusunda 1 numara))))kskdjdb))))))

 12. Yok ben öyle birisiyle evlenicem ki.akıllı zeki dürüst anlayışlı efendi..birisi olmalı.dövmeye gerek kalmamalı…
  Ama tabi denek olarak döve bilirim)))ahahahahhaha))).

 13. Hayat boş ver uğraşmaya deymez)))çingeneler işte))))))

  Hayat bi gün çok sinirliydim..okulda bi olay yüzünden..eve geldim odama keçdim sinirden deliriyordum..sonra gitdim abimin odasına karşımdakı kum torbasını beni sinir eden insan sanarak bi vurdum kum torbası kopacakdı zaar)))))))
  Stres atma konusunda 1 numara)))

 14. Aynen öğren ilerde kocanı döversin aksbdjdksj)))))
  Bende abimden öğrendim dövüşmeyi erkeklerin korkulu rüyası ben dövüşçü HAYAT ajsbdhsjajsjd))))))

 15. Aynen öyle adını unutmuşum))kum torbası))))..yok ben abime vurmuyorum..ama abim koluma darbe yastığını takar..bende ona vurarım)))))..hevesliyim biraz abimde öğretdi biraz bana)))

 16. Aynen sakız çiğnesinler ama ağzı kapalı şabuldatmadan )))) yolda biri öyle çiğnesin valla ağzının ortasına yumruğumu indiririm akahsjdjsl)))))

 17. Evet kilp çok eğlenceli))tam benlik)))..ama kilpdeki kız güzel)))
  Bende sevmem hele o sokakda sakız çiynemeleri..hiç doğru haraketler değil)))..

 18. Ya kum torbası sen ona vuruyorsun)))) ben abime vuruyorum sinir sitres kalmıyor valla))))))jahshs abim yerinde kıbıldamıyor kas yığını işte))jajsjsjd

 19. Evet aslında yakışıyor ama üniversteye başladığım günden bırakdım artık..şimdi kahküllü değilim yani))
  Bende spor olarak..yürüş yaparım..bide abimin odasında kickbox yastık mı deniliyor ona ne bilmiyorum ama eldivenleri takıb ona vuruyorum..enerjimi böyle harcarım))..

 20. Ben roman kızları pek sevmem çok şımarıklar birde tuhaf konuşuyorlar ağızlarınd da sakızzz ayy Allahım ben çıldırıyorum öyle insanlar olunaca)))jahahaj

 21. Ay Aleyna ya gülmekten öldüm kız)))hahajah uzaylı jajajahahsh))))) ben burayın yerinde olsaydım hani kovboy olur ya elinde uzun ipi sallıyooorrrr ineğin tam kafasına atıyor haa işte ben öyle yapardım kızın tam kafasına atardım ve kız kaçamazdı ajhajajs
  Bende derimki inek nereye kaçıyom ajahahah))))))))

 22. İzlemelsin kilipi..kız bi roman kızı..buray arabda selfi çekerken kızda arkadan gözükmü.burayda kızı görür görmez etkilenmiş olmalı ki..hemen arabadan inib kızın arkasından koşuyor..tabi kızda koşuyor..yaa çok eğlenceli..ben severim böyle eğlenceli durumları..nerde kalmışdık..işte burau kızı kovalıyor kızdada keçi knatı var durmuyor zaar)))..kızın resmink sokakda keçen herkese soruyor..neysee en sonun kızı yakaladı derken kızda kolayesine basıb hooop yok oldu(((..burayda şaşdı kaldı öyle))..bu arada kız uzaylı sanarım)))

 23. Aynen kilo alınca kıyamet mi kopacak böyle insanlardan nefret ediyorum.. Ben zaten hızlı yağ yakıyorum her sabah koşu ve bisiklet turuna çıkıyorum))) kilo alsam bile ne olucak biraz tobuş olim ))jajaha

 24. Bende seni yedim)))haha
  Ben kâküllü saçı severimde ben pek yapmam kendi saçıma)))))) sen sever misin ? Kâkülü))))) ama sana yakışıyor eminim)))

 25. Bide bazen kilo alınca hiç kafamı takmıyorum..ne o öyle dunyanın sonu gelmiş gibi)))..biraz diyet biraz spor yapıca hemencecik veriyorum kiloyu..yani kendime hiç bi zaman dert etme kilo olayını))

 26. Evet burayın deli divane klibini dinledim ama izlemedim ya eğlenceli Ben yarın izlerim))))) bu arada o klipte ki kızz neden kayboluyorsun kız seni döverim ha adamı koşrur koştur pestili çıktı adamaın))) jahahah gerçi klibi daha izlemedim ahahsh))))

 27. Yedim bile))))))
  Kilomuz aynıı))benden uzunsun 4 sm)))..benimde saçlarım uzun))
  Keçen sene kahküllydüm))..

 28. Burayın yeni kilipi çıkdı gördün mü..deli divane..şarkı çok güzel kilpde mükemmel çok eğlenceli bi kilp..kızın arkasında koştur koştur sonunda yakaladım derke hoop diye kayıpol)))

 29. Anonim benim)))) bende seni yerim kız))) zeki arkadaşım eğlenceli tatlı arkadaşım))))
  Valla herkes beni yedi yedi bitirdi bende sana ayırdım kendimi))))jahahshah

 30. İki deli bir araya gelmemliydi..
  Belkide bu kadar sevmemeliydi)))..
  ..
  Ben seni yerim kız)))eğlenceli arkadaşım))

 31. Yıldız Tilbe ve serdar ortaç (Havalı yarim) şarkısı çalınca insanlıktan çıkıyorum hahshsh))))) çok oynuyorum bu şarkıda))))) gülme krizine girersin beni görünce))))jahahsh

 32. Bencedeeeeeeeeee))))hahagshshs)))
  Bu arada serdar ortaç ve hande yener (iki deli bir araya gelmemeliydi) şarkısı çalınca ben deli gibi dans ederim))) çok seviyorum şarkıyı)))jahshshs

 33. Evet bir birimizi görürdük))..ne güzel olurdu)))

  Aynen sevgilisi çok şanslı..hatda dünyanın en şanslı kadını bence)))..

 34. Yes pes etmek yok yakışır mı bize hıçç))))))
  Aynen adam yükseldikçe yükseliyor)) kralım murat hahajshsh))))

 35. Ben 18 yaşındayım ama 22 yaş gibi görünüyorum olgun simsiyah saçlar ve gözler )))uzun boyluyum zayıf)))

 36. Kız biz bizsek bu netin üstesinden geliriz..yok öyle pes etmek…

  Murat ceylan)))).nasıl birisi o..karakyeriyle yükseldikce yükseliyor)).Allah sahipine bağışlasın)))))ahahahha)))..

 37. Aynen sarı civciv..murata sarı civciv derim ben)))..

  Evet whatsapp gibi olsa mükkemle olurdu..bide pirofil resmimizi koyardık..tam olurdu))görürdüm sizleri))

 38. Aynen ya murat gel benim ol))hahajahah şaka şaka))))
  Aynen sevgilisini gördüm kız çok güzel maşallah))))

 39. Valla Aleyna canım benim net ve tele bizi kalpten götürür valla sana şöyleyim hazırlıklı ol))))ha hahaja)))))

 40. Hilmiyi es keçiyorum..karakter benlik değil….
  Aynen murat gibiler gerçek hayatda mümkün mü çünki çocuk rüya gibi)))..sevgilisini gördün mü)))..

 41. Bence de Hilmi kendini beğenmiş bir tip )) ay kılıksız ha shahsh şaka şaka adam karizmasıyla kızları etkiliyor )) kız tabide Murat asil beyefendi karizma desen var kibar desen var büyülü bakışları desen o da var anlayış desen bin kat var fazlası desen ooooooo çok var maşallah maşallah hahajahahshshshs)))))))
  Sahibine bağışlasın Muratı nerde onun gibileri )))) ha ha

 42. Ya keşke burası Wahasap gibi olsa kimin aktif olduğunu görürdük ve yazdığını sence iyi olmaz mıydı????? Bence iyi oldu)))

 43. Ben beğenmiyorum))..tamam tipi düzgün..hoş birisi ama..
  Kendini beğenmiş..egosu yüksek birisi..sevmediğim cinsden yani)).
  Ben muratın karakterini beğeniyorum..asil,efendi karakterli,anlayışlı..birisi..konuşmasıyla insanı büyülüyor resmen)))))))
  Bana göre ilk karakter sonra tip gelir)))

 44. Aynen bizimde elektirkler gitdi bugün((.elektirikde sorun çıkdı tüm aparmanın elektiriği gitdi(( 4 saat bekledik((..

 45. Bana göre kısa kız)))))) ja ha ha ha
  Aynen fark ettim Hilmi artık umursamıyor kaybese
  Evet Hilmi’yi beğeniyorum ♥ ))) ya sen)))))

 46. Kısa süremi..emin misin.hayaat 4 ay yetmez mi???)))))))..hilmicemde artık hiç kale almıyor yarışmayı)))
  Hilmicemi beğeniyormusun??

 47. Sakinim birtanem)))) galiba wifide sorun var sanırım bugün üst üste elektrik kesintisi oldu acaba ondan mı oldu ne

 48. Ay kendimi pencereden aşağı atacam ya net düzgün çekmiyor ((((
  Yok izleyemedim ya annem bir bırakmıyor ki izleyim

 49. İzledin mi dün acun 29 haziranda final olucağını söyledi)))..
  Perşembe günüde bi eleme daha olucak))

 50. Ooo gökhan başarmış desene)))biliyordum zaten başaracağını))).aferin abine))hayırlı bi işe vesile oldu))

 51. Aleynam canım benim ben birazdan gelirim Annem bana ceza verdi bulaşık yıkatacak(( ben yıkayıp geliyorum ve kız kaçırma görevi başarıyla tamamlandı Kız))ha ha ha
  Abim şeyde kızın anne ve babasıyla konuşmaya gitti
  Ben gelince sana anlatırım
  Hadi ben çıkıyorum yıkayıp geliyorum

 52. Aynurcum..hayatcım..amritacım..hadi gelin)))
  Mahym ablam nasıl oldun??
  Güljan ablam merak ediyorum seni..nasıl oldun)))

  Bu arada gökhan senin durumun ne alemde))kızı kaçırmayı başardınız mı)))..haberlerini bekliyorum:)