Kördüğüm 316. Bölüm Özeti 18 Haziran Pazartesi Fragmanı # Kanha’nın zor seçimi… Karısı mı Çocuğu mu ?

Burak 17 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 316. Bölüm Özeti 18 Haziran Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Ekranların en çok izlenen günlük dizisi Kördüğüm’ün özetlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 18 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek olacak Kördüğüm 316. Bölüm’de oldukça önemli olaylar yaşanacak. Sözü uzatmadan 316. Bölüm Özeti’ne geçelim.

18 Haziran Pazartesi Özeti Kördüğüm 316. Bölüm Tüyoları

Akash ile Meethi konuşmaktadır. Akash bu konaktan hiç bir şekilde gitmeyeceğini söyler. Meethi ise artık bu evden git diye Akash’a yalvarmaktadır. Tapasya  , Mukta ve Vishnu’yu alarak Rathor’u ziyarete gider. Rathor eğer ben dışarda olsaydım bunların olmasına müsade etmezdim der. Fakat artık bu durumu sizin düzeltmeniz gerekiyor gerçekleri herkese anlatmalısınız diye salık verir.

Bu sırada Meethi , Vishnu’yu arar fakat Vishnu telefona cevap vermez. Rathor ise bu oyuna bir an önce son vermeniz gerekiyor yoksa bir çok insanın hayatı mahvolacak der. Vishnu ise beni affedin fakat bunu yapamam dye cevap verir. Mukta ise babasına artık ısrar etmemesini söyler. Bu esnada Surabhi , Nirbay ile ilgili bir gelişme olup olmadığını öğrenmek için Karji’ye telefon eder. Karji , Nirbay’ın cesedinin teşhis edildiğini yüzünün tanınmaz bir halde olduğunu söyler. Surabhi bu sözleri duyunca şok geçirir. Odaya giren Damini ve Nani’ye olanları anlatır.

Nani cesedin bulunduğunu duyunca Rathor’un serbest kalma ihtimalinin kalmadığını söyleyerek büyük üzüntü yaşar. Eve geldiklerinde Vİshnu , Akash’ı sofra hazırlarken bulur. Vİshnu ne yaptığını sorduğunda siz ve eşiniz Meethi’ye yemek hazırladım der. Vishnu hemen Meethi’ye gider ve Akash evmizde ne arıyor diye sorar. Meethi ise zorla geldiğini ve onu dinlemediğini söyler. Vishnu bu duruma çok sinirlenir. Daha sonra ise yemeğe Meethi ile birlikte oturur ve Akash’ın gözü önünde Meethi’ye yemek yedirir. Akash oralı olmaz ve odasına çekilir.

 

Jogi , Rathor için avukat arayışındadır. Avukat deliller gayet açık yapacak bir şey yok der ve davayı reddeder. Bu sırada odaya gelen Tapasya onu teskin etmeye çalışır. Meethi ve Vishnu ise Akash’ın nasıl olupta bu kadar rahat olmasına anlam veremezler. Meethi gitmesi için herşeyi söylediğini fakat Akash’ın sinir bozucu bir şekilde rahat davrandığını söyler.

Meethi ile Vİshnu , Akash’ı evden göndermenin yollarını aramaktadır. Meethi , Surabhi’ye haber vermeyi teklif eder fakat Vishnu bu işi kendisinin çözeceğini söyler. Öte yandan Atişgan evinde yas vardır. Adetler gereği kocasını kaybeden kadın 30 gün süresince bir odaya kazanmak durumundadır. Maiyya , Karji’yi teskin etmeye çalışır ve ben de oğlumu kaybettim ama güçlü olmak zorundayız der.

Vishnu polislerle birlikte eve gelir ve Akash’ın eve zorla girdiğini söyler. Akash koltukta oturmaktadır ve hiç duruma tepki vermez. Vishnu polislere bir kez daha Akash’ı götürmelerini söyler. Polisler Akash’a doğru hareketlendğinde Akash cebinden bir kağıt çıkararak polise verir ve yüksek sesle okrmusunuz diye sorar. Polisi kağıdı okuduğunda herkes şok olur çünkü kağıtta Yuvraç’ın evin üzerindeki haklarının yarısını Akash’a devrettiği yazmaktadır. Polisler yasal olarak yapacak bir şey olmadığını söyleyerek evden ayrılırlar.

Vishnu odasına çıkar. Meethi yanına geldiğinde Vishnu’nun bavulunu topladığını görür. Vishnu bu evde daha fazla kalamayacağını söylemektedir. Meethi’ye de sen de eşyalarını topla ve bu evden ayrılalım der. Meethi ise büyüklere dua töreni için söz verdiğini söyler. Vishnu bu esnada İşça’ya verdiği bir sözü hatırlar ve kalmayı kabul eder.

Ertesi sabah Akash , Mukta’nın yanına gider. Her ikimizde aşklarımız için savaşalım der. Akash elini Mukta’ya uzatır fakat Mukta bu eli havada bırakır. Babam senin ailenin iftiraları nedeniyle ceza evindeyken bu teklifi kabul edemeyeceğini söyler. Bu esnada Damini , Meethi’yi arayarak Surabhi’nin rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını söyler. Mukta’da haberi alır almaz hastaneye koşar. Doktorlar Surabhi’nin durumunun kritik olduğunu söylerler. İşer ters giderse bebek ile anne arasında bir seçim yapmak zorunda kalabileceklerini söylerler. Kanka bunu duyunca adeta şok olur. Hemşire bir evrak getirerek Kanha’ya verir ve bir seçim yapılması gerektiğinde kimin kurtulacağını seçerek imzalamanız gerekiyor der. Kanka bir süre donup kalır daha sonra karımın kurtulmasını istiyorum der.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 316. Bölüm Özeti 18 Haziran Pazartesi Fragmanı # Kanha’nın zor seçimi… Karısı mı Çocuğu mu ?” üzerine 63 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  sanada iyi geceler optum ablam ))))

 2. &Aynur& dedi ki:

  tamam ablam sorun degil bende olmaya calisirin))

 3. Mahym dedi ki:

  Aynurum asil ben senden ozur dilerim canım ya cok yogundum bu gun ama benım sımdı cıkmam lazım ama yarın Allah nasıp ederse 7 gıbı burda olucam ıyı geceler canım

 4. &Aynur& dedi ki:

  ku ku kimse yokmu???

 5. &Aynur& dedi ki:

  mahym ablam ozur dilerim isim cikti benim cikmak sorundaydim ama ben burdayim)))

 6. &Aynur& dedi ki:

  tamam ablam bende olmaya calisicagim ama saat 10 gibi gel olurmu))

 7. &Aynur& dedi ki:

  ben geldim))

 8. Aleyna❤ dedi ki:

  Canlarım ben akşama yazarım))).görüşürüz))sizde burda olun))

 9. Aleyna❤ dedi ki:

  Mahym ablam.aynurum amritam iyim canlarım))))..
  Arkadaşlarım benim gündüzler hiç müsait olmuyorum(((..arkadaşlarla biyerle gidiyorum..kuzenlerim felan geliyor..yani yazmaya fırsatım olmuyor(((..

 10. Mahym dedi ki:

  Aynurum nerdesın

 11. Mahym dedi ki:

  Geldim canım Aynurum

 12. Hayat dedi ki:

  Yeni sayfaya gelin hadii)))

 13. Hayat dedi ki:

  Aleynam birtanemsin sana katılıyorum. Cnm sen takma birtanem❤ kız ne güzel yazıyorsun ya hayran kaldım)))))))

 14. Aleyna❤ dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar..belli ki burda bana rahat yok..neden benle uğraşdıklarına dairde hiç bi bir fikrimde yok..haa söylemiş ki erkek dışında kimseyle konuşmuyor canım benim..ben burda hayat ve aynurlada sıkca konuşuyorum…rojin,mahym,guljan abla sıkca yazmadıkları için e normal olarakda konuşamıyoruz..ben akşamları müsait oluyorum çoğu zaman..o vakitde de kime denk gelsem konuşurum..ya hayat olmuş ya aynur yada gökhan..yani sen bunu kendine dert etme güzelim!!!!!!..
  Rica ediyorum birdaha benimle uğraşma..demek ki birilerini rahatsız ediyorum konuşmalarımla..bu kadar art niyetli olmanında arkasında bişey var ama ne o sorgulanmalı bende)…

 15. Anonim dedi ki:

  Merhabalar Anonim ben senin dedigine katiliyorum, burada kendını begensınler dıye ask sevmem, nefret ederım felan fılan,burdakı ınsanların kafasını bulandırmayın ne o laflarınıza bır dakıka bı bakın evlendıgınız zamandada oylemı soylıyeceksınız bırazcık durust olun bee, Ask sevmezsenız neden burada erkeklerle mesajlasıyosunuz, sız o benım arkadasım dostum dıyeceksınız bılıyorum, tamam o sızın dostunuz dıyelım neden sıteye dıger kızlar arkadaslar geldıgı zaman onlarla mesajlasmıyosunuz yazık ya arkadaslara cok yazık oyle olmayın kardesler bırazcık durust olun

 16. Mahym dedi ki:

  Olur canım bırtanem ben bekleyıcam senı sana kolay gelsın

 17. &Aynur& dedi ki:

  ablam benim islerim var ejem semzek getirdi sony arassalamaly ufff gaty mayda is sony arassalap bolayyn son gelerin))

 18. &Aynur& dedi ki:

  abla çok kotu seyler oldu anonim diye birisi aleyna ablama sen arkadaslygy layik dilsin diye abla iftira atdilar neyse bos verelim
  ne ozuru ablacim bidaha agzindan cikmasin o soz))

 19. Mahym dedi ki:

  Aynurum bırtanem nerdesın

 20. Mahym dedi ki:

  eeee neler oldu buralarda ne var ne yok ablacım

 21. Mahym dedi ki:

  Burdayım canım geldım ozur dılerım canım bekletdım senı ıslerım buaralar cok yogun canım

 22. &Aynur& dedi ki:

  BEN GELDIM))MAHYM ABLA NERDESIN

 23. &Aynur& dedi ki:

  MAHYM ABLAM BEN BIRAZDAN GELIRIM BULASIKLARI HAL EDYIM HEMEN 5 DAKIKAYA GELIRIM

 24. &Aynur& dedi ki:

  TAMAM SORUN DEGIL BEKLIYEÇEGIM)))

 25. &Aynur& dedi ki:

  ABLAM BURDAMISIN))

 26. &Aynur& dedi ki:

  AA ABLAM GELMIS BENIM HOS GELDIN ABLAM))BEN IYIM SEN NASILSIN)ISLER NASIL GIDIYO

 27. Mahym dedi ki:

  Guljan ablam nasılsın ıymısın canım ablam nerdesın yaa senı cok cok ozledım Sensız buranın hıc tadı yok Suan yorumlarınızı okudum Arzuw hanımın dedıklerı dogrumu acaba gercekten cok korkuyorum GULJAN ABLAM ıyı olsun ne olur ALLAHIM Bıze bı haber ver neolur

 28. Mahym dedi ki:

  Merhaba arkadaslarım nasılsınız sızlerı cok ozledım HEPINIZE IYI BAYRAMLAR DILERIM
  Aynurum bırtanem melegım bende senı cok ozledım canım nasılsın ıymısın

 29. &Aynur& dedi ki:

  MAHYM ABLA NERDESIN SENI ÇOK OZLEDIM(((HADI GEL ARTIK

 30. &Aynur& dedi ki:

  ÇOK OZUR DILERIM AKSAM GELEMEDIM(((BIZ HIÇ DOGRU DUZGUN KONUSAMADIK((

 31. &Aynur& dedi ki:

  MERHABA ARKADASLAR NASILSINIZ))
  MERHABA GULJAN ABLAM NASILSIN))

 32. GULJAN dedi ki:

  Selamlar herkese hayrly sabahlar Hayat Isil Aleyna Amrita Gokhan kardesim Nuranaay Mahym nasylsynyz bizde int koti cekyor ya aksamda burdaydym hep yazdyklarynyzy okudym ama yazmaya yorum gitmedi ya

 33. Aleyna❤ dedi ki:

  Hadi arkadaşlar bende kaçıyorum))iyi geceler)))

 34. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım burdayım yaa)))seni beklerken tl kurcaladım biraz..
  Tamam birtanem iyi geceler tatlı rüyalar gülüm)))

 35. HAYAT dedi ki:

  Aleynam gelmeyeceksin sanırım ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR BİRTANEM SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM)))) BYS BYS

 36. Hayat dedi ki:

  Önemli değil papatyam ♥
  Teşekkürler canım benim ☺☺☺

 37. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam birtanem işine bak sen))

 38. Hayat dedi ki:

  Ben birazdan gelirim. Beni çağırıyorlar Hayat hayat hayat diye (( rüyama girecekler diye korkirem))))hahaj

 39. Aleyna❤ dedi ki:

  Özür dilerim birtanem..acil işim çıkdı..çıkmak zorunda kaldım))..

 40. Hayat dedi ki:

  Rojinim iyi geceler tatlı rüyalar birtanem çiçeğim Ez de hez dıkım♥

 41. Hayat dedi ki:

  Aynur’um sende uyudun galiba gelmedin. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar Birtanem benim ♥

 42. Hayat dedi ki:

  Sanırım olucaktı

 43. Hayat dedi ki:

  Aleynam uyudun sandım

 44. Hayat dedi ki:

  Ah ah sende mi )))) benim gibi yapıyorlar ha ha ha
  Zaten yarın tansiyon ölçeri alacam kendim için))hahajja

 45. Aleyna❤ dedi ki:

  Bilirim hayatcım bilmezmiyim))aynısını bana yapıyorlar))aynen 18 yaşımızda bizi şeker hastası bile yaparlar)))))

 46. Hayat dedi ki:

  Yok birtanem seninle doğru düzgün konuşamadık konuşmak istiyorum ya)))

 47. Aleyna❤ dedi ki:

  Canım yorgunsan uyuya bilirsin birtanem sorun olmaz)))

 48. Hayat dedi ki:

  18 yaşımda beni tansiyon hastası yaptılar valla(( hahaj

 49. Hayat▪ dedi ki:

  O kadar yordular ki beni hayat bunu getirir misin hayat şunu bunu yok yok onu ayyy kafa gitti bende yanlışıkla ona dedimki elinin körü git kendin al diye)))) ha ha ha ha
  Kuzenler güldüler bana ya

 50. Aleyna❤ dedi ki:

  Haa sizde mi kalacak))anladım)))

 51. Hayat dedi ki:

  CANIM benim❤
  Yok gitmediler bizde uyuyacaklar(( peşimi bırakmamaya niyetliler sanırım(( ha ha ha

 52. Aleyna❤ dedi ki:

  Yetmez mi..hayatım yeter tabi..sende benim gönlümün birincisin tatlımm)))
  Ee gitdi mi misafirleriniz??

 53. Hayat dedi ki:

  Sen kaçtın yırtın valla Aleynam ben kaçmak istiyorum ama kaçamıyorum annem tutkal gibi yapışmış bana çıkmıyor ki))haha
  Birde misafirimiz gidecek dedim ama gitmedi bizde uyucak)) ha ha ha

 54. Hayat dedi ki:

  Ay Aleynam canım benim bitranemmmm sen benim gönlümün birincisisin o yetmez mi))))))/

 55. Hayat dedi ki:

  Slm imparator

 56. Hayat dedi ki:

  Geldimmmmmmmmm))))))

 57. IMPARATOR dedi ki:

  as

 58. Aleyna❤ dedi ki:

  Selam imparator)

 59. IMPARATOR dedi ki:

  slm

 60. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam gülüm görüşürüz)))..ben uyumuyorum daha gelirseniz konuşuruz)))

 61. Aleyna❤ dedi ki:

  Tüh 1dk kaçırdım birinciliği)))
  Ama olsun gülen suratım oldu)))
  Canımın içi keçen gün bizde mirsafirliğe gitdik..biraz oturdum.hemen kaçdım))

 62. Aleyna❤ dedi ki:

  Ooo yeni özet)))
  Hadi bakalım ilk defa..1 ben olayım))))))))..bide hediye durumu vardı galiba dimi;)))..

 63. Hayat dedi ki:

  İlk ben hahah
  Surabi ölecek maalesef (((
  ……
  ALEYNAM birtanem benim misafirlerimiz birazdan gidecekler Olleyyyy ben sonra gelecem abim daha gelmedi eve misafirlerden kaçtı da hahajajah
  Hadi ben çıkıyorum annem kızıp duruyor bana ya ((
  Hanımefendi hamile ya gergin))gahahs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.