Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi’nin Büyük Pişmanlığı

Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm özetlerini tek parça halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi geçen bölümde Meethi ve Vishnu evlenmiş Vishnu , Nani’nin duygu sömürüsü sonrası bu evliliğe razı olmuştu. Meethi yaptığından pişman olmuş ve bu oyuna son vermek için Vishnu ile konuşmaya gitmişti. Vishnu ise boşanmayı kabul etmemişti.  16 Haziran Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık

Kördüğüm 16 Haziran Özeti 314. Bölüm Tüyoları

Meethi boşanma isteğini reddeden Vishnu’ya bunun nedeninn sorar. Vishnu ise ikimizde hata yaptık ve bunun bedelini ödemek zorundayız diyerek cevap verir. Mukta üzgünm bir şekilde pencereden dışarıyı seyretmektedir. Tapasya Mukta’nın bu durumuna çok üzülür. Tapasya , Radhor’un kendisine söylediklerini hatırlar ve geçmişte yaşadığı olayları hatırlayarak göz yaşı döker. Mukta ile konuşmaya çalışsa da Mukta ona cevap vermez ve yanından uzaklaşır. Tapasya arkasından seslenerek bu düğün onların akderiydi ve yapılmak zorundaydı deyince Mukta sinirlenir ve birbirini seven insanlar kavuşamadı kardeşim bana ihanet etti der.

Rathor nezarette olduğu için eli kolu bağlı şekilde oturmaktan dolayı çok mutsuzdur. Akash ise sürekli Meethi’yi düşünmektedir. Meethi ise olanları bir şekilde Akash’a anlatmaya kararlıdır. Vishnu ise Meethi’yi arar ve düğün sonrası yapılması gerkenleri yapmak için çağırır. Meethi ve Vishnu düğün ertesi ritüelleri için eve geleceklerdir. mukta bunu duyunca sinilenir. Kendisine haberi veren Nani’ye ters bir şekilde onların ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor der. Nani geldiğinde kardeşinle bir araya gelrek bana olanları anlatmanızı istiyorum dediğinde Mukta o benim kardeşim değil diyerek Nani’ya çıkışır. Nani , Mukta’nın halini görünce yaptığından pişman olmaya başlar. Mukta’yı güçlü ol ve Vishnu’yu unutmaya çalış diye teselli eder.

Visnu ve meethi eve gelirler. Mukta onların gelişini izlerken çok üzgündür. Tapasya onun durumunu fark ederek onu mutfağa gönderir. Maiyya ise evde herkese tatlı dağıtmaktadır. Agarth onun bu keyifli hallerini görünce çok öfkelenir ve oğlum ölmüşken nasıl böyle davranırsın diyerek tepki gösterir. maiyya ise Rathor hapiste , Surabhi çocuğunu doğuracak ve Meethi , Akash ile değil başka biriyle evlendi der. Diğerleri bu haberlere sevinirler ve Akash’ın nerede olduğunu sorarlar. Maiyya onun biraz zamana ihtiyacı var yakında kendini toparlayacaktır diye yanıtlar.

Akash karanlık bir odada kemerle kendini kırbaçlamaktadır. Agarth ise Maiyya’ya oğlum buraya gelmeli onun bize ihtiyacı var der. Maiyya ise onun bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler. bu sırada Meethi ve Vishnu , İşça’nın fotoğrafının önünde dua etmektedir. Vishnu ellerini yıkayıp üzgün bir şekilde odasına geçer . Mukta ona getirmiştir.  Vishnu üzgün olduğunu söylemeye çalışsa da Mukta onu dinlemek istemez ve dönüp kapıya doğru yönelir. Daha sonra Vishnu’ya döner ve biz evlenecektir neden böyle oldu kardeşimde bir başkasını seviyor bu durumu düzeltmelisin der. Vishnu ise artık bunun için çok geç olduğunu söyler. Bu sırada Meethi içeri girer. Bütün hatanın kendisinde olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Mukta ise boş yere ağlama numarası yapma artık senin gibi bir kardeşim yok der.

Meethi , Nani’nin kendisine mektup yerine başka birşey verdiğini hatırlar ve onun yanına hesap sormaya gider. Nani ve Meethi tartışmaya başlarlar. Bu sırada Tapasya gelir . Mukta’nın ortalarda olmadığını ve nerede olduğunu bilip bilmediklerini sorar. Meethi ve Tapasya hemen Mukta’ya ulaşmaya çalışırlar. Mukta’nın telefonu kapalıdır. Öte yandan Maiyya gelen telefonla Rathor’un ceset bulunamadığı için delil yetersizliği nedeniyle serbest kalacağını öğrenir. Maiyya hemen bir plan yapar. Nirbay’ın vücut ölçülerinde fakat yüzü tanınmaz halde olan bir ceset bularak onun Nirbay olduğunu söylemeye karar verir. Bu sırada Agarth , Kajiri’nin şahitlik yapması için ona baskı yapacaktır.

Mukta halen ortalıkta yoktur. Mukta’yı ararlerken kaza yapıp ölen bir genç kızın cesedinin başında toplanan bir grup insan görürler. Onun Mukta olmasından endişe ederler. Fakat ceset Mukta’ya değil başka bir kıza aittir. Mukta olmadığı için rahatlasalar da bu durum morallerini bozar. Eve dönerlerken Meethi bu hatayı nasıl telafi edeceğim der. Tapasya ise zamanla her şeyin yoluna gireceğini söyler. Eve girdiklerinde Mukta’nın orada olduğunu görürler. Nani yemek yemesi için ısrar etse de Mukta bunu reddeder. Etrafına bakarak yalnız kalmak istediğini söyler.

Meethi ağlayarak odadan çıkar. Mukta ise Meethi ile birlikte olan fotoğrafını yere atıp parçalar. Damini odaya gelir ve Mukta’dan Meethi’yi alıp gelmesini söyler. Mukta yüzüne bakmadan Meethi’yi alıp odaya götürür. Girdiklerinde odanın Visnu ve Meethi için düzenlendiğini görürler. Mukta sitemli bir şekilde tebrikler diyerek odadan ayrılır. Meethi ağlamaya başlar. Vishnu , Meethi’nin yanına gelir. Meethi lütfen artık bu oyuna bir son vermemiz gerek der. Vishnu birkez daha hayır diyince Meethi kalkıp Visnu’nun yanına gider. Madem bu gerçek bir evlilik o zaman görevini yap der. Vishnu önce şaşırsa da daha sonra takılarını çıkarır. Meethi’nin yanıan gider ve onun bileziklerini çıkarmaya başlar. Kıyafetlerine doğru yönelince Meethi adeta taş kesilir. Vishnu ne oldu der gibi alaylı şekilde ona bakar. Biz birbirimize dokunamayız fakat bu evlilik devem edecek diye noktayı koyar.

Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Özetlerimiz bayram boyunca da sitemizde yayınlanmaya devam edecek. Özetleri beğeniyor ve sitemize destek olmak istiyorsanız bir reklama tıklamanız yeterlidir. Her türlü istek ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

dizibilgi google play

Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi’nin Büyük Pişmanlığı (270 Yorum)

 1. Evet kafayı yemişsin sen kendi kendine ancak konuşursun tımarhaneden kaçmışsın buna kim inanır senin yalanlarına
  Gerçek dost diyorsun sen gerçek misin bir gün anlayacaklar arkadaşların

 2. Tamam anonim bu senin düşüncen..senle iyi konuşdum anlamadın….demek ki buna layik inan değilsin…hadi..
  Benim burda gerçek dostlarım var.onlar bana yeter..senin gibilerle işim olmaz………..

 3. İyi geceler gece gece neşem tatdım kaçdı((((..neden yaa neden..ben iyi niyetimle konuşdum.ama yanlış anlaşılma oldu)).burayı arkadaşlarımı çok seviyorum..ama sizin gibiler yüzünden soyuyor insan(((..
  İyi geceler gerçek arkadaşlarım..keşke burda olsanız(((yarın görüşürüz((..Allaha emanet olun..

 4. Ya hr he saçma değil Kenan uydurma bir kere hep Aleyna gelse sende hooppp yazıyorsun anlamıyorum siz tek kişimisiniz kendi kendine mi mesajlaşıyorsunuz anlamıyorum çık ilginç garip bir durum ya he sen Gökhanı bekliyordun umarım oyledir

 5. Tamam benim kalpim çok kırıldı..karşılık veripde kimsenin kalpini kırmak istemem..tatsız durumlar yaşanmasın..bu senin gereksiz düşüncen..şu anda çok üzgünüm(((..acaba kimsin??..lütfen git…yazma bidaha..uğraşma benle..

 6. Aleyna üzme kendini)).boş boş konuşub giderler bunlar.hadi ben kaçdım.kafama takmıyorum bunları.
  Bu arada anonim ben 2-3 gündür yazmıyorum biraya yazsam aleynada burda hep yazarım..mesajlara dikkat edersen gökhanıda aradım bekledim sordum ama gelmedi.neyse o senin düşünce çok saçma..hadi iyi geceler size.

 7. İyi geceler kenan..
  Anonim iyi niyetini anladım ama..lütfen üslubuna dikkat et..sözlerine beni üzme..kim oluğunu bilmiyorum ama..burdan sonsuza kadar gitme sebebim olma((..çok iyi arkadaşlarım var benim burda.onları bırakıb gitmek hiç ama hiç istemem..lütfen daha fazla üzme beni((.

 8. Tamam aleyna iyi geceler..
  Anonim sözlerine dikkat et lütfen
  Aleyna benim arkadaşım burdakı herkes gibi))

 9. Döversinde.seni tanımıyor daha))))
  Neyse boş ver artık
  Benim uykum geldi..çıksam sorun olmaz dimi.

 10. Kenan özür dilerim..bu wifi beni deli ediyor(( biri gelsin şunu bi güzel dövsün artık hatda dövmesin öldürsün(((((((((..benden korkmuyooooor((((((

 11. Merhaba alyna abla kenan abla nasilsiniz hayat ablam sen nasilsinz ben belki yarin gelirim herkes iyi bayramlar ve iyi geceler siz cok seviyorum

 12. Evet dövdüm wifiyi;););)..neyse boş ver uzun hikaye…
  Dinledin demek))evet güzel şarkı..çook teşekkürler:)))))))

 13. Haa wifi anladım..bide dövdün mü nasıl)))))))).
  Anladım o zaman gökhan kardeşim iyi geceler şimdiden..
  Bu arada dinledim şarkıyı aleynaaaa şarkıda kalpin gibi harika muhteşem..ben sevmem hiç arap şarkılarını ama bunu sevdim))

 14. Burdayım.wifim de yine sorun çıkdı..dövdüm akıllandı)))ahahaha))
  Aynen gökhan gelmez artık(((..dışarda işleri var..yarın yazar..

 15. Bu arada yarın yazamaya bilirim..
  Şimdiden herkesen bayramını kutlarım rabbim tutduğunuz orucları etdiyiniz duaları kabul etsin).

 16. İyim rojinim sen nasılsın?))
  Aynen artık gelmaz gökhan bence))yarın konuşursunuz))
  Bende aynen odadayım müzik dinliyorum işte..

 17. Anladım aleyna
  gökhaaan kardeşim sen varken benim işlerim oluyor ben var senin))))))))
  Bir denk gelemedik
  Ee aleyna neler yapıyorsun.ben salondayım hem sana yazıyorum hemde müzik dinliyorum.

 18. Bilmiyorum ki..yazıcağını söylemişdi..işleri çıkdı ondan yazamıyor galiba..yada şu an uyuyordur…

 19. Merhaba arkadaşlar)))
  Aleyna ben geldim))gökhan kardeeşim nerdesin.ne zamndır konuşamadık senle)))

 20. Çok teşekkürler canım benim Allah razı olsun evet annem yorulmamamı hepsini ben yapayım bari yanmasın)))ha ha ha ha
  Bilmemki abim yazar mı yazmazmı… İyi geceler tatlı rüyalar güzellik)))

 21. Aa öyle mi..tamam gülen suratım))sen annene yarım et hamile nede olsa çok yorulmasın)))..kolay gelsin birtanem))
  Herkesde gitdi bende gideyim o zaman))
  Gökhan yazacak mı???))

 22. Teşekkürler canım benim))) evet abim baklavayı çok sever bir tepsi baklavayı mideye indirir)))

 23. Bende iyiyim çok şükür ya))) bende özledim)))
  Ee sen neler yapıyorsun.
  Abim dışarı gitti işleri çıktı birtanem)))

 24. Ben evime geldim. Ve şimdi Annemle Baklava yspacaz)))) ben bilmem ama annem yapacak bende onu ver bunu getir yapacam çok eğlenceli olacak))))

 25. Gökhan burdamısın))
  Hayat canım birtanem gülen siratım nasılsın???çok özledim seni güzelim))))))))
  Aynur canım kardeşim iyi geceler))

 26. Aynur’um güzellik iyi geceler tatlı rüyalar birtanem yarın konuşuruz inşallah meleğim))) seni kocaman öpüyorum.)))))

 27. Hayırlı akşamlar hayırlı bayramlar bayramımız kutlu mutlu sağlıklı Ailemizle beraber olmayı saygı sevgi diliyorum herkese nasılsınız arkadaşlarım sizleri çok özledim ya anlatamam ben artık varım ya sizsiz yapamıyorum ki))))) bensiz neler yaptınız bakayım ha)))) burası ne kadarda sessizleşmiş ama artık ben geldimmm))))))))))) sizi çok seviyorum))

 28. Tamam abisinin gülü sen uyu yarın görüşürüz. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana.)) bayramın mübarek olsun kutlu olsun))

 29. abi bizde çok geç oldu ben yorgunum gunum çok guzel geçdi)))yarin konusurus))

 30. Ohh oh rojin kardeşim çok beğendim. BAKLAVA))PASTA bunları çok severim. Şimdiden yedim bitti gitti.)))hahaja
  Oooooo Aynur abisinin gülü kahve nefis olmuş ya ellerinize sağlık )) ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻))))))

 31. Gokhan burka abim benim hediyem pasta ve baklava olsun ve Goker abi elin saglik ve emeyine cok tesskurler

 32. ooo cok guzel olmus ellerine saglik))))
  senin hediyen immmm kafve olsun))))
  hayirli iftarlar)))

 33. Benim ikinize de hediye im bu ☕☕ çikolatalı süt))) Afiyet bal şeker olsun. Aynur ce rojin kardeşim)))
  Hayırlı iftarlar herkese ben çıktım. Şimdi ezan okuyacak.. Akşam herzamanki saate gelirim.))