Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi’nin Büyük Pişmanlığı

Burak 14 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm özetlerini tek parça halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi geçen bölümde Meethi ve Vishnu evlenmiş Vishnu , Nani’nin duygu sömürüsü sonrası bu evliliğe razı olmuştu. Meethi yaptığından pişman olmuş ve bu oyuna son vermek için Vishnu ile konuşmaya gitmişti. Vishnu ise boşanmayı kabul etmemişti.  16 Haziran Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık

Kördüğüm 16 Haziran Özeti 314. Bölüm Tüyoları

Meethi boşanma isteğini reddeden Vishnu’ya bunun nedeninn sorar. Vishnu ise ikimizde hata yaptık ve bunun bedelini ödemek zorundayız diyerek cevap verir. Mukta üzgünm bir şekilde pencereden dışarıyı seyretmektedir. Tapasya Mukta’nın bu durumuna çok üzülür. Tapasya , Radhor’un kendisine söylediklerini hatırlar ve geçmişte yaşadığı olayları hatırlayarak göz yaşı döker. Mukta ile konuşmaya çalışsa da Mukta ona cevap vermez ve yanından uzaklaşır. Tapasya arkasından seslenerek bu düğün onların akderiydi ve yapılmak zorundaydı deyince Mukta sinirlenir ve birbirini seven insanlar kavuşamadı kardeşim bana ihanet etti der.

Rathor nezarette olduğu için eli kolu bağlı şekilde oturmaktan dolayı çok mutsuzdur. Akash ise sürekli Meethi’yi düşünmektedir. Meethi ise olanları bir şekilde Akash’a anlatmaya kararlıdır. Vishnu ise Meethi’yi arar ve düğün sonrası yapılması gerkenleri yapmak için çağırır. Meethi ve Vishnu düğün ertesi ritüelleri için eve geleceklerdir. mukta bunu duyunca sinilenir. Kendisine haberi veren Nani’ye ters bir şekilde onların ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor der. Nani geldiğinde kardeşinle bir araya gelrek bana olanları anlatmanızı istiyorum dediğinde Mukta o benim kardeşim değil diyerek Nani’ya çıkışır. Nani , Mukta’nın halini görünce yaptığından pişman olmaya başlar. Mukta’yı güçlü ol ve Vishnu’yu unutmaya çalış diye teselli eder.

Visnu ve meethi eve gelirler. Mukta onların gelişini izlerken çok üzgündür. Tapasya onun durumunu fark ederek onu mutfağa gönderir. Maiyya ise evde herkese tatlı dağıtmaktadır. Agarth onun bu keyifli hallerini görünce çok öfkelenir ve oğlum ölmüşken nasıl böyle davranırsın diyerek tepki gösterir. maiyya ise Rathor hapiste , Surabhi çocuğunu doğuracak ve Meethi , Akash ile değil başka biriyle evlendi der. Diğerleri bu haberlere sevinirler ve Akash’ın nerede olduğunu sorarlar. Maiyya onun biraz zamana ihtiyacı var yakında kendini toparlayacaktır diye yanıtlar.

Akash karanlık bir odada kemerle kendini kırbaçlamaktadır. Agarth ise Maiyya’ya oğlum buraya gelmeli onun bize ihtiyacı var der. Maiyya ise onun bir süre yalnız kalması gerektiğini söyler. bu sırada Meethi ve Vishnu , İşça’nın fotoğrafının önünde dua etmektedir. Vishnu ellerini yıkayıp üzgün bir şekilde odasına geçer . Mukta ona getirmiştir.  Vishnu üzgün olduğunu söylemeye çalışsa da Mukta onu dinlemek istemez ve dönüp kapıya doğru yönelir. Daha sonra Vishnu’ya döner ve biz evlenecektir neden böyle oldu kardeşimde bir başkasını seviyor bu durumu düzeltmelisin der. Vishnu ise artık bunun için çok geç olduğunu söyler. Bu sırada Meethi içeri girer. Bütün hatanın kendisinde olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Mukta ise boş yere ağlama numarası yapma artık senin gibi bir kardeşim yok der.

Meethi , Nani’nin kendisine mektup yerine başka birşey verdiğini hatırlar ve onun yanına hesap sormaya gider. Nani ve Meethi tartışmaya başlarlar. Bu sırada Tapasya gelir . Mukta’nın ortalarda olmadığını ve nerede olduğunu bilip bilmediklerini sorar. Meethi ve Tapasya hemen Mukta’ya ulaşmaya çalışırlar. Mukta’nın telefonu kapalıdır. Öte yandan Maiyya gelen telefonla Rathor’un ceset bulunamadığı için delil yetersizliği nedeniyle serbest kalacağını öğrenir. Maiyya hemen bir plan yapar. Nirbay’ın vücut ölçülerinde fakat yüzü tanınmaz halde olan bir ceset bularak onun Nirbay olduğunu söylemeye karar verir. Bu sırada Agarth , Kajiri’nin şahitlik yapması için ona baskı yapacaktır.

Mukta halen ortalıkta yoktur. Mukta’yı ararlerken kaza yapıp ölen bir genç kızın cesedinin başında toplanan bir grup insan görürler. Onun Mukta olmasından endişe ederler. Fakat ceset Mukta’ya değil başka bir kıza aittir. Mukta olmadığı için rahatlasalar da bu durum morallerini bozar. Eve dönerlerken Meethi bu hatayı nasıl telafi edeceğim der. Tapasya ise zamanla her şeyin yoluna gireceğini söyler. Eve girdiklerinde Mukta’nın orada olduğunu görürler. Nani yemek yemesi için ısrar etse de Mukta bunu reddeder. Etrafına bakarak yalnız kalmak istediğini söyler.

Meethi ağlayarak odadan çıkar. Mukta ise Meethi ile birlikte olan fotoğrafını yere atıp parçalar. Damini odaya gelir ve Mukta’dan Meethi’yi alıp gelmesini söyler. Mukta yüzüne bakmadan Meethi’yi alıp odaya götürür. Girdiklerinde odanın Visnu ve Meethi için düzenlendiğini görürler. Mukta sitemli bir şekilde tebrikler diyerek odadan ayrılır. Meethi ağlamaya başlar. Vishnu , Meethi’nin yanına gelir. Meethi lütfen artık bu oyuna bir son vermemiz gerek der. Vishnu birkez daha hayır diyince Meethi kalkıp Visnu’nun yanına gider. Madem bu gerçek bir evlilik o zaman görevini yap der. Vishnu önce şaşırsa da daha sonra takılarını çıkarır. Meethi’nin yanıan gider ve onun bileziklerini çıkarmaya başlar. Kıyafetlerine doğru yönelince Meethi adeta taş kesilir. Vishnu ne oldu der gibi alaylı şekilde ona bakar. Biz birbirimize dokunamayız fakat bu evlilik devem edecek diye noktayı koyar.

Kördüğüm 314. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Özetlerimiz bayram boyunca da sitemizde yayınlanmaya devam edecek. Özetleri beğeniyor ve sitemize destek olmak istiyorsanız bir reklama tıklamanız yeterlidir. Her türlü istek ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 314. Bölüm Özeti 16 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi’nin Büyük Pişmanlığı” üzerine 270 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Evet kafayı yemişsin sen kendi kendine ancak konuşursun tımarhaneden kaçmışsın buna kim inanır senin yalanlarına
  Gerçek dost diyorsun sen gerçek misin bir gün anlayacaklar arkadaşların

 2. Aleyna❤ dedi ki:

  He he ben kafayı hedim kendi kendime mesajlaşıcam.Ayy Allahım yaa)))))hadi hadi..

 3. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam anonim bu senin düşüncen..senle iyi konuşdum anlamadın….demek ki buna layik inan değilsin…hadi..
  Benim burda gerçek dostlarım var.onlar bana yeter..senin gibilerle işim olmaz………..

 4. Anonim dedi ki:

  Bay bay sana sitenin içine ettiniz Aşkmış aman gece gece beni güldürdünüz

 5. Aleyna❤ dedi ki:

  İyi geceler gece gece neşem tatdım kaçdı((((..neden yaa neden..ben iyi niyetimle konuşdum.ama yanlış anlaşılma oldu)).burayı arkadaşlarımı çok seviyorum..ama sizin gibiler yüzünden soyuyor insan(((..
  İyi geceler gerçek arkadaşlarım..keşke burda olsanız(((yarın görüşürüz((..Allaha emanet olun..

 6. Anonim dedi ki:

  Ben gitmem bu sizin değil herkesin sitesi

 7. Anonim dedi ki:

  Ya hr he saçma değil Kenan uydurma bir kere hep Aleyna gelse sende hooppp yazıyorsun anlamıyorum siz tek kişimisiniz kendi kendine mi mesajlaşıyorsunuz anlamıyorum çık ilginç garip bir durum ya he sen Gökhanı bekliyordun umarım oyledir

 8. Aleyna❤ dedi ki:

  Tamam benim kalpim çok kırıldı..karşılık veripde kimsenin kalpini kırmak istemem..tatsız durumlar yaşanmasın..bu senin gereksiz düşüncen..şu anda çok üzgünüm(((..acaba kimsin??..lütfen git…yazma bidaha..uğraşma benle..

 9. Kenan dedi ki:

  Aleyna üzme kendini)).boş boş konuşub giderler bunlar.hadi ben kaçdım.kafama takmıyorum bunları.
  Bu arada anonim ben 2-3 gündür yazmıyorum biraya yazsam aleynada burda hep yazarım..mesajlara dikkat edersen gökhanıda aradım bekledim sordum ama gelmedi.neyse o senin düşünce çok saçma..hadi iyi geceler size.

 10. Anonim dedi ki:

  Ben doğruları söylüyorum kim olsa bana hak verir Aleyna hanım

 11. Anonim dedi ki:

  Diğer arkadaşlara yazık yazık ya

 12. Aleyna❤ dedi ki:

  İyi geceler kenan..
  Anonim iyi niyetini anladım ama..lütfen üslubuna dikkat et..sözlerine beni üzme..kim oluğunu bilmiyorum ama..burdan sonsuza kadar gitme sebebim olma((..çok iyi arkadaşlarım var benim burda.onları bırakıb gitmek hiç ama hiç istemem..lütfen daha fazla üzme beni((.

 13. Anonim dedi ki:

  Kimi kandırıyorsunuz anlamıyorum açıkçası

 14. Anonim dedi ki:

  Hıhı umarım öyledir kesin hı hı

 15. Anonim dedi ki:

  Ne kadar saçma Aleyna gelince Kenan da yazmaya başlıyor ne saçma sapan

 16. Kenan dedi ki:

  Tamam aleyna iyi geceler..
  Anonim sözlerine dikkat et lütfen
  Aleyna benim arkadaşım burdakı herkes gibi))

 17. Anonim dedi ki:

  Diğer arkadaşlarında o yüzden yazmıyordur kesiinnn

 18. Anonim dedi ki:

  Kenan sen Aleynaya aşıksın ya bir defolun gidin ya aşk meşk

 19. Aleyna❤ dedi ki:

  Döversinde.seni tanımıyor daha))))
  Neyse boş ver artık
  Benim uykum geldi..çıksam sorun olmaz dimi.

 20. Anonim dedi ki:

  Niye ben dövemezmiyim??????

 21. Aleyna❤ dedi ki:

  Yok senden korkucağını hiç sanmam))))..

 22. Kenan dedi ki:

  Geldin)))çok sevindim))))))).kimse seni deli edemez ben gebertirim o wifini)))))))))..

 23. Aleyna❤ dedi ki:

  Kenan özür dilerim..bu wifi beni deli ediyor(( biri gelsin şunu bi güzel dövsün artık hatda dövmesin öldürsün(((((((((..benden korkmuyooooor((((((

 24. Kenan dedi ki:

  Aleynaaaaaaaa((((((((..neden((((

 25. Kenan dedi ki:

  ALEYNAAAAAA(((((((((((gitme ne oluuur((((((((

 26. Kenan dedi ki:

  Hayırlı bayramlar rojin)iyi geceler sana)

 27. Kenan dedi ki:

  Nerdesin????????

 28. Rojin dedi ki:

  Merhaba alyna abla kenan abla nasilsiniz hayat ablam sen nasilsinz ben belki yarin gelirim herkes iyi bayramlar ve iyi geceler siz cok seviyorum

 29. Aleyna❤ dedi ki:

  Evet 18 yaşındayım)..

 30. Kenan dedi ki:

  Seversin demek sen))
  Sen 18 yaşındaydın dimi)))

 31. Aleyna❤ dedi ki:

  Hayır hiçte saçma değil..ben çok seviyorum survivoru).

 32. Kenan dedi ki:

  Yok hiç sevmem surviboru saçma gelir bana.

 33. Aleyna❤ dedi ki:

  Sağol))
  Survivor izlermisin

 34. Kenan dedi ki:

  Doğruları söyledim ben)))

 35. Aleyna❤ dedi ki:

  Evet dövdüm wifiyi;););)..neyse boş ver uzun hikaye…
  Dinledin demek))evet güzel şarkı..çook teşekkürler:)))))))

 36. Kenan dedi ki:

  Haa wifi anladım..bide dövdün mü nasıl)))))))).
  Anladım o zaman gökhan kardeşim iyi geceler şimdiden..
  Bu arada dinledim şarkıyı aleynaaaa şarkıda kalpin gibi harika muhteşem..ben sevmem hiç arap şarkılarını ama bunu sevdim))

 37. Aleyna❤ dedi ki:

  Burdayım.wifim de yine sorun çıkdı..dövdüm akıllandı)))ahahaha))
  Aynen gökhan gelmez artık(((..dışarda işleri var..yarın yazar..

 38. Kenan dedi ki:

  Gökhan kardeşiim yazmıycaksın sanarım..

 39. Kenan dedi ki:

  Aleynaaaaaaaaa gitmeee(( nerdesin((((

 40. Kenan dedi ki:

  Bu arada yarın yazamaya bilirim..
  Şimdiden herkesen bayramını kutlarım rabbim tutduğunuz orucları etdiyiniz duaları kabul etsin).

 41. Aleyna❤ dedi ki:

  Öyle mi.tam aksi ben bayılırım arap şarkılarına))))))).

 42. Kenan dedi ki:

  Arap şarkısı mı yok ben hiç sevmem arap şarkılarını.ama dinlerim senin için.

 43. Aleyna❤ dedi ki:

  Şarkının ismi tamally maak..arap şarkısı severmisin?

 44. Kenan dedi ki:

  Öylemi hangi şarkıyı)))

 45. Aleyna❤ dedi ki:

  İyim rojinim sen nasılsın?))
  Aynen artık gelmaz gökhan bence))yarın konuşursunuz))
  Bende aynen odadayım müzik dinliyorum işte..

 46. Kenan dedi ki:

  Hoşgeldin rojin iyim ya sen

 47. Aleyna❤ dedi ki:

  Hoş geldin rojinim))))

 48. Kenan dedi ki:

  Anladım aleyna
  gökhaaan kardeşim sen varken benim işlerim oluyor ben var senin))))))))
  Bir denk gelemedik
  Ee aleyna neler yapıyorsun.ben salondayım hem sana yazıyorum hemde müzik dinliyorum.

 49. Rojin88 dedi ki:

  Ben geldim nasilsiniz

 50. Aleyna❤ dedi ki:

  Bilmiyorum ki..yazıcağını söylemişdi..işleri çıkdı ondan yazamıyor galiba..yada şu an uyuyordur…

 51. Kenan dedi ki:

  Hoşbuldum aleynaa)))gökhan neden yazmıyor)geceleri yazardı hep)

 52. Aleyna❤ dedi ki:

  Hoşgeldin kenan)).

 53. Kenan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar)))
  Aleyna ben geldim))gökhan kardeeşim nerdesin.ne zamndır konuşamadık senle)))

 54. Aleyna❤ dedi ki:

  Ben bekliyorum..uyursam yazarım)))

 55. Aleyna❤ dedi ki:

  Gökhan uyudun galiba……

 56. Aleyna❤ dedi ki:

  Kimse yok muuuuu?????????????

 57. Aleyna❤ dedi ki:

  Ben geldim))

 58. Hayat dedi ki:

  Çok teşekkürler canım benim Allah razı olsun evet annem yorulmamamı hepsini ben yapayım bari yanmasın)))ha ha ha ha
  Bilmemki abim yazar mı yazmazmı… İyi geceler tatlı rüyalar güzellik)))

 59. Aleyna❤ dedi ki:

  O zaman ben 15 dk geliyorum)))

 60. Aleyna❤ dedi ki:

  Mahym ablam bugün hiç yazmadın(((..
  Kimse yok muuuu(((((((

 61. Aleyna❤ dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar canım)))yarın inşAllah görüşürüz))))

 62. Aleyna❤ dedi ki:

  Aa öyle mi..tamam gülen suratım))sen annene yarım et hamile nede olsa çok yorulmasın)))..kolay gelsin birtanem))
  Herkesde gitdi bende gideyim o zaman))
  Gökhan yazacak mı???))

 63. Hayat dedi ki:

  Teşekkürler canım benim))) evet abim baklavayı çok sever bir tepsi baklavayı mideye indirir)))

 64. Aleyna❤ dedi ki:

  Ne güzel baklava)))gökhanda bayılır baklavaya bide)))))kolay gelsin sana güzelim)))

 65. Hayat dedi ki:

  Ben yarına yazıcam şimdi baklava yapacaz annemle birtanem))

 66. Hayat dedi ki:

  Bende iyiyim çok şükür ya))) bende özledim)))
  Ee sen neler yapıyorsun.
  Abim dışarı gitti işleri çıktı birtanem)))

 67. Aleyna❤ dedi ki:

  Yazmayı unutdum..
  Hoşbuldum gülen suratım)))
  Ee burdamısın yazıcakmısın???

 68. Hayat dedi ki:

  Ben evime geldim. Ve şimdi Annemle Baklava yspacaz)))) ben bilmem ama annem yapacak bende onu ver bunu getir yapacam çok eğlenceli olacak))))

 69. Aleyna❤ dedi ki:

  Şükür iyim hayatcım❤️..ee napıyorsun canımın içi)))

 70. Aleyna❤ dedi ki:

  Gökhan burdamısın))
  Hayat canım birtanem gülen siratım nasılsın???çok özledim seni güzelim))))))))
  Aynur canım kardeşim iyi geceler))

 71. Hayat dedi ki:

  Ay ay kim gelmiş Aleyna gelmiş hoşgeldin birtanem nasılsın))))))

 72. Aleyna❤ dedi ki:

  Ben geldim))))

 73. Hayat dedi ki:

  Ben birazdan gelirim. Haaa sizde gelin )))

 74. Hayat dedi ki:

  Aleyna birtanem nerdesin canım benim gel hadi özledim ben)))))))

 75. Hayat dedi ki:

  Aynur’um güzellik iyi geceler tatlı rüyalar birtanem yarın konuşuruz inşallah meleğim))) seni kocaman öpüyorum.)))))

 76. Hayat dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hayırlı bayramlar bayramımız kutlu mutlu sağlıklı Ailemizle beraber olmayı saygı sevgi diliyorum herkese nasılsınız arkadaşlarım sizleri çok özledim ya anlatamam ben artık varım ya sizsiz yapamıyorum ki))))) bensiz neler yaptınız bakayım ha)))) burası ne kadarda sessizleşmiş ama artık ben geldimmm))))))))))) sizi çok seviyorum))

 77. &Gökhan Burak⚓&ABİSİNİN GÜLÜNE dedi ki:

  Tamam abisinin gülü sen uyu yarın görüşürüz. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana.)) bayramın mübarek olsun kutlu olsun))

 78. &Aynur& canimin parcasy abime dedi ki:

  abi bizde çok geç oldu ben yorgunum gunum çok guzel geçdi)))yarin konusurus))

 79. &Aynur& canimin parcasy abime dedi ki:

  ben burdayim)))

 80. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  İyi tamam ben çıktım…)))

 81. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  NerdesinizZzZzZzZzZzZz?????

 82. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Anlaşılan hiç kimse yok 😮

 83. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Kimse var mi yok mi camı tıklat))

 84. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü orada mısın??))) 😀

 85. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Avukat nerede acaba???

 86. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Dur senin için biraz daha durayım. İşler biraz beklesin)))

 87. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü nasılsın )))

 88. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Ben 12 gibi geleceğim. İşlerim çıktı(((
  Hep işim çıkıp duruyor ya off((

 89. &Aynur& dedi ki:

  tesekurler)))))))

 90. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Ohh oh rojin kardeşim çok beğendim. BAKLAVA))PASTA bunları çok severim. Şimdiden yedim bitti gitti.)))hahaja
  Oooooo Aynur abisinin gülü kahve nefis olmuş ya ellerinize sağlık )) ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻))))))

 91. &Aynur& dedi ki:

  hos buldum))))iyim çok sukur))sen nasilsin

 92. Rojin dedi ki:

  Hosgeldin aynur nasilsin

 93. &Aynur& dedi ki:

  ben burdayim Rojin)))

 94. Rojin88 dedi ki:

  Kimse yok birazda gelirim

 95. Rojin88 dedi ki:

  Gokhan burka abim benim hediyem pasta ve baklava olsun ve Goker abi elin saglik ve emeyine cok tesskurler

  1. Göker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim

 96. &Aynur& canimin parcasy abime dedi ki:

  ooo cok guzel olmus ellerine saglik))))
  senin hediyen immmm kafve olsun))))
  hayirli iftarlar)))

 97. &Gökhan Burak⚓ dedi ki:

  Bende hediyemi isterim. 3. De ben))))
  Hadi ben kaçar)))

 98. &Gökhan Burak⚓&A¤G¤H¤T¤M¤A¤R dedi ki:

  Benim ikinize de hediye im bu ☕☕ çikolatalı süt))) Afiyet bal şeker olsun. Aynur ce rojin kardeşim)))
  Hayırlı iftarlar herkese ben çıktım. Şimdi ezan okuyacak.. Akşam herzamanki saate gelirim.))

 99. &Aynur& dedi ki:

  ikincide ben)))benim hediyem ne

 100. Rojin88 dedi ki:

  Ilk ben hediyemi isyiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir