Kördüğüm 313. Bölüm Özeti 15 Haziran Cuma Fragmanı # Vishnu ve Meethi Evleniyor.

Kördüğüm 313. Bölüm Özeti 15 Haziran Cuma Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm Özetlerini tek parça halinde ve en detaylı şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Geçen bölümde Muta ve Vishnu neredeyse evlenecekken yaşanan gelişmeler sonrası Meethi ani bir karar almış ve Vishnu ile evlenmek üzere gelinliği giymişti. Bu bölümde Vishnu ve Meethi evleniyor. Vishnu ise bu durumdan Meethi sorumlu tutuyor ve bencillik ederek dört kişini hayatını alt üst ettin diyerek ona yükleniyor. 15 Haziran Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları kördüğüm 313. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 15 Haziran Özeti  313. Bölüm Tüyoları

Vishnu gelinliğin altında Meethi’yi görünce şok olur. Oradan hemen uzaklaşarak boş bir odaya kendisini atar. Etraftakiler ise zaten gelinin Meethi olacağını zannettikleri için Vishnu’nun tepkisine anlam veremezler.  Vishnu kendine gelmeye çalışır. Olanları anlayamaz ve ne olursa olsun Meethi ile evlenmeyeceğim diye kendi kendine söylenir. Gerekirse tüm gerçekleri herkese açıklayacağım der. Tekrar salona doğru yönelir fakat Nani onu kapıda durdurur.

Nani nereye gidiyorsun diye sorar. Vishnu ise salona geri dönüyorum fakat ne yapacağımı bilemez haldeyim diye yanıtlar. Ne olursa olsun bu düğünü durduracağım deyince Nani bunu yapmanın sonuçları ağır olur der. Ayrıca Damini bunu kaldıramaz ve eğer ölürse bunun sorumlusu sen olursun diyerek onu kararından vaz geçirmeye uğraşır. Vishnu ise nasıl oldu da işler bu noktaya gelebildi ben bu hatayı nasıl yapabildim diye kendisini yargılamaktadır.

Nani onu klundan tutarak İşça’nın resminin yanına getirir. Bu kadının adı İşça der. Onu tanıdın mı ? O senin öğretmenindi ve başına gelenler yüzünden kendi çocuğunu istediği gibi büyütemedi ve yanında olmadı der. Fakat senin gibi kimsesiz çocukları alarak büyüttü ve bu yaşa getirdi der. Daha sonra İşça’nın resmine dönerek İşça işte senin yetiştirip büyüttüğün öğrencin. Kızın meethi ile evleneceğini duyduğunda ne kadar mutlu olmuştun hatırlıyor musun fakat şimdi bu genç adam senin kızını gelinlikle ortada bırakıyor der. Vishnu birden geçmişe giderek öğrenciyken İşça’ya verdiği sözü hatırlar. Vishnu ve Nani düğün alanına geri dönerler.

Düğün kaldığı yerden devam eder. Akash düpün salonuna gelir ve gelinin kim olduğunu görmeye çalışır. Fakat yüzü kapalı olan Meethi’yi göremez. Mukta’da bu esnada oradadır ve neler olduğunu anlamaya çalışmatadır. Nikahı kıyan din adamı tekrar sindur kutusunu Vishnu’ya vererek kaşlarının arasına sürmesini ister. Vishnu kutuyu alır ve Meethi’nin yüzünü açar. Meethi’yi gören Akash ve Mukta şok geçirir. Nikah kıyılır ve din görevlisi Meethi ve Vishnu’yu karı koca ilan eder. Tapasya Mukta’ya giderek akrdeşini tebrik et der fakat Mukta sinirli bir şekilde oradan ayrılır. Damini ne olduğunu sorar. Tapu ise Meethi kendisi burada yokken evlendi bu nedenle sinirli dese de Damini bundan tatmin olmaz.

Rathor nezarette telefon etmek istediğini söyler fakat izin alamaz. Rathor cebinden bir miktar para çıkarır ve peolise vererek kendine ve arkadaşlarına yeyiecek birşeyler al der. Bu gün kızım evleniyor onunla konuşmak istiyorum deyince polis kabul eder. Bu esnada Mukta , Meethi’ye neden bana ihanet ettin diye sormaktadır. Senin Akash’a benimde Vishnu’ya aşık olduğumuzu bilirken neden böyle bir şey yaptın diye sorar. Meethi ise şok olur ve benim böyle birşeyden haberim yok der. Mukta ise sana mektup yazarak her şeyi anlatmıştım dediğinde Meethi böyle bir mektuptan haberim yok diye yanıtlar. Bu sırada Nani konuşmları dinlemektedir ve mektubu alarak Meethi’nin yatağına gizler. Mukta , Meethi’yi kolundan tutup mektubu koyduğu yere getirir. Meethi mektubu okur ve benim bunlardan haberim yoktu der. Mukta ise sen bencil ve sadece kendini düşünen birisin der.

Bu sırada Damini gelerek adetler gereği Vidai ritüelinin yapılması gerektiğini söyler. Mukta sinirli şekilde odadan çıakarken Damini neler olduğunu anlamaya çalışır. Akash ise perişan bir halde bir dilek ağacının yanına gelip dua etmeye başlar. Meethi ise Vidai için tekrar salona gelir. Ritüel bittikten sonra Meethi ailesinin dualarını almaya başlar. Bu esnada Vishnu ile konuşmaları hayalinde canlanmaktadır. meethi Surabhi’nin yanına geldiğinde neden evlendiğini anlamıyorum Akash ile birbirinizi ne kadar sevdiğiniz ortada der.

Akash bitkin bir şekilde otobüs beklemektedir. Bu sırada Maiyya yanına gelir. Olanları duydum seni sevmeyen bir kadın için üzülmeni istemiyorum der. İşça’nın kızı sana ihanet etti bize onlardan hayır gelmez diyerek Meethi’den Akash’ı soğutmaya çalışır. Vishnu ve Meethi odalarına geçerler. Vishnu Meethi’ye bağırmaya başlar ve hayatımı mahvettin der. Sadece benim değil Mukta ve Akash’ın da hayaını alt üst ettin diyerek Meethi’ye yüklenir. Meethi ise Akash’tan intikam almaya çalıştım fakat işlerin buraya geleceğini kestiremedim diyerek kendisini savunur. Vishnu ise benim öğretmenin bana dürüstlüğü öğretti fakat kendi kızı yalancının teki der.

Tapasya nezarete gelerek Rathor’a kefalet ile serbest kalmanı sağlayacağım der. Rathor ise kızımın düğünü nasıldı diye sorar. Tapasya Meethi çok güzel bir gelin oldu deyince Rathor şaşırır ve Meethi mi der. Tapu ise evet diye yanıtlar ve Meethi ile Vishnu’nun evlendiğini söyler. Rathor bu nasıl olur buna nasıl müsade edersinizi diye Tapasya ya söylenmeye başlar.

Sabah Meethi sıkıntılı bir şekilde uyanır. Vishnu’nun yanına gider ve yaşananların sorumlusu benim bu durumu düzelteceğim der. Vishnu ise bu bir oyun değil hem resmi olarak hem de boyunundaki mangalsutrayla tanrının huzurunda gerçek bir düğün yapıldı der. Ayrıca ben öğretmenime küçükken bir söz verdim ve ondan evliliğin  ne kadar kutsal birşey olduğunu öğrendim der. Ayrıca gerçekleri şimdi açıklarsan Damini’nin hali ne olacak der ve arkasını dönüp odayı terkedecekken Meethi onu seslenir. Ben herkese gerçeği açıklayacağım….

Kördüğüm 313. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. dizibilgi.tv olarak hepinize hayırlı bayramlar dileriz…

dizibilgi google play

Kördüğüm 313. Bölüm Özeti 15 Haziran Cuma Fragmanı # Vishnu ve Meethi Evleniyor. (49 Yorum)

 1. Kimse yok galiba ben 11 buçuk gibi gelirim)))
  Aynur kardeşim gelirsin konuşuruz birtanem)))
  Hadi görüşürüz.Allaha emanet olun))))

 2. Arafetin kutlu olsun Aynur canım..
  Aleyna Arafetin kutlu olsun.
  Amrita Arafetin kutlu olsun.
  Kenan Arafetin kutlu olsun.
  Gökhan kankam arafetin kutlu olsun.

 3. Pazartesi Kore dizisi(Sil baştan) çıkacak. Çok heyecanlıyım. Bu diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Mükemmel bir dizi ben ne zamandır. Bu diziyi sabırsızlıkla bekliyordum. Ve sonunda geldi. Çok şükür aayy yerimde duramıyorum. Ben
  ……………………
  Göker abi bir bilginiz var mı? Kördüğüm dizisi ne zaman biter. Yaz boyunca yayınlanacak mı? Bilginiz varsa sabırsızlıkla cevabınızı bekliyor olacağım.)) ve Elinize sağlık hayırlı bayramlar dilerim size arafetin kutlu mutlu olsun abi ve Dizi bilgi takipçileri.

  • Kördüğüm yayınlanmaya devam edecek. Ah kalbim hafta sonuna alnabilir.Ayrıca silbaştan ve diğer kore dizilerinin özetleri sitemizde olacak

   • Bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Göker abi buna çok sevindim.(sil baştan Kore dizisini) bu sitede yayınlanacağınız için çok teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

 4. Çok iyi)))bende yazmayı çok isterim ama işden çok yorgun geliyorum(((((o yazden yazamıyorum(((((ama yazmaya çalışıcağım))

 5. Arkadaşlar bu aralar işlerim o kadar yoğun ki yazmaya vaktim olmuyor evede yorgun geliyorum hemen uyuyorum.

 6. Önemli değil aynurum))).tamam canım bu akşam buluşuruz)).
  Çok teşekkürler gökhan kolay gelsin sana)))
  Merhaba amrita nasılsın))senle tanışamadık hiç birtanem))

 7. Teşekkür ederim. Abisinin gülü hadi ben işlerimi halledeyim. Kendine iyi bak Prenses)) 22:00 Görüşürüz.}}}>>

 8. Abisinin gülü Akşama var mısın? Ben akşama geleceğim. Malum yarın bayram şimdi. Alışverişe çıkacağım))

 9. Önemli değil Abisinin gülü diğer sayfada okudum nedenini yorgundun. İyi yaptın. Abisinin gülü))))⚓

 10. Abisinin gülü Prensesi))) hoş buldum. Seninde Arafat’ını kutlarım mübarek olsun inşallah.)))))

 11. abim gelmis benim çanim abim hos geldin))))seninde arafetin kutlu olsun))

 12. Teşekkür ederim. Rojin kardeşim seninde))
  Teşekkür ederim abisinin gülü Aynur ))))
  Teşekkür ederim Aleyna seninde))
  Mahyam ablam seninde Arafat’ını kutluyorum.

 13. Günaydın hayırlı sabahlar
  ..
  Arafatınızı kutlarım arkadaşlarım.
  ..
  Bu mübarek yerde açılan ellerinizi, aşkınla yanan gönüllerimizi boş çevirme!
  Bizi sana,senin kulluğuna, sevgine cennetine layık eyle. Bizleri affolunalar zümresine ilhak eyle ya Rabbi! Âmin.