Kördüğüm 312. Bölüm Özeti 14 Haziran Fragmanı # Maiyya’nın Oyunu…

Kördüğüm 312. Bölüm Özeti 14 Haziran’da Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinin özetlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Özel nedenlerden dolayı bir süredir özet yayınlamadık. Yeniden düzenli olarak Kördüğüm dizisinin özetleri sitemzide olacak. Kördüğüm 312. Bölüm Özeti ve 14 Haziranda yaşanacaklar…

Vishnu’ya olan aşkını Meethi’ye itiraf etmeye karar veren Mukta onunla yüz yüze konuşmaya cesaret edemez ve mektup yazmaya kara verir. Mektubu Meethi’ye vermeye gittiğinde ise Meethi banyodadır. Seslenerek mektubun yerini tarif eder ve çıkınca okumasını ister. Bu esnada Nani konuşmalara şahit olmuştur. Mukta’nın gitmesini bekler ve mektubu alarak okur. Meethi geldiğinde mukta bana bir şey birakmıştı diye sorunca Nani başka bir şey vererek onu kandırır. Nani , Mukta’nun Vishnu’ya aşık olmasına çok öfkelenir. Seni o beş parasız adamla asla evlendirmem onunla Meethi evlenmeli der. Mukta telefonda Vishnu’ya her şeyi anlatır ve Meethi’ye mektup yazdığını söyler.

Akash evi terketmeden önce Meethi’ye gider. Mangalsutra’yı Meethi’ye vererek takmasan da bu sende kalsın der ve hatıra olarak saklamasın ister. Mukta , Akash’ın gittiğini görür ve Meethi’nin onu neden durdurmadığına şaşırır. Hemen Meethi’nin yanına koşar. Bu sırada Meethi , Akash’ın gidişini izlerken onsuz yaşamayacağını anlar ve peşinden koşmaya başlar. Bu esnada Mukta , Meethi’nin yazdığı mektubu okuduğunu zannetmektedir. Meethi otobüslerin arasında Atişgart’a giden otobüsü aramaya başlar fakat otobüsün hareket ettiğini öğrenir. Otobüsün arkasından koşarak Akash diye bağırır ve ağlamaya başlar. Bu esnada Akash onun sesini duyar ve otobüsten inerek ona koşar. Birbirlerine sarılırlar ve Akash , Meethi’yi kucaklar yaptıkları için bir kez daha özür diler.

Mukta Rathor’un yanına giderek Vishnu ile konuştuklarını anlatır. Rathor artık herkesin her şeyi bilmesinin zamanı geldi der. Mukta yaşanan her şeyi Meethi anlatmalı der. Bu esnada Meethi , Akash’a ailesini ikna edeceğini söyleyerek yola çıkar. Rathor yapılan düğün hazırlıkları boşa gitmeyecek ve siz evleneceksinizi diyerek Mukta ‘ya , Vishnu’yu aramasını söyler. Her ikiside çok mutlu olmuştur. Rathor tam gerçekleri herkese açıklama hazırlığındayken Maiyya, yanında polislerle kapıya dayanır. Maiyaa polislere Rathorû göstererek Nirbay’ı öldüren kişinin o olduğunu söyler. Surabhi , Nirbay’ın ölümünü duyunca şok olur. Jogi başta olmak üzere herkes buna karşı çıkar ve Rathor’un katil olmadığını söyler. Maiyya ise şahitler var diyerek Rathor’u göz altına aldırır.

Maiyya , Damini’nin yanına gider. Damini onu görünce şaşkına döner. Meethi’ye elimden gelen her eziyeti yaptım fakat daha bitmedi öcümü almak için canınızı yakmaya devam edeceğim der. Bu esnada Meethi eve ulaşır. Damini ise Meethi ve Akash boşanma evraklarını imzaladılar artık ona zarar veremeyeceksin inanmazsan Meethi’ye sor der. Maiyya , Meethi’ye dönerek bunun gerçek olup olmadığını sorar. Meethi ne diyeceğini bilemez. Maiyya ne yaparsan yap Atişgarta gelme orada canın çok yanacak der.

Meethi olanları öğrenince şok olur. Damini’ye ben Vishnu ile evleneceğim der. Maiyya’da bu durumdan çok memnun kalır. Bu esnada Akash gelecek müjdeli haberi beklemktedir. Meethi ise  yaşanaların ardından artık Akash ile birlikte olma ihtimalinin kalmadığını düşünür. Akash ile evlenirse Damini’yi kaybedeceğine inanmaktadır ve üstüne üstlük babası Akash’ın ailesinin iftirası nedeniyle tutuklanmıştır. Akash’ı arayarak ona olanları anlatmak ister fakat o esnada Akash ona çarpan biri üzünden telefonu elinden düşürdüğü için ulaşamaz.

Akash telefonun çıkan bataryasını takarak aradığında Meethi telefonu açmak üzereyken Nani gelerek ona engel olur ve şu anda Akash ile konuşmasının uygun olmadığını söyler. Vishnu damatlığını gşymiş heyecanla Mukta’nın gelişini beklemektedir. Gelin salona gelir ve adetler gereği Vishnu parmağına kına alarak gelinin kaşlarının arasına sürmek üzere yüzündeki örtüyü kaldırır. Fakat örtünün altındaki yüz Mukta’ya değil Meethi’ye aittir. Vishnu adeta şok olur ve elindeki yüzüğü yere düşürür.

Kördüğüm 312. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Kördüğüm ve Ah Kalbim dizilerinin özetleri düzenli oalrak sitemizde olmaya devam edecek. Ayrıca Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan orjinal Kore dizilerinin de özetleri çok yakında sitemizde yayınlanmaya başlayacak. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayınız. Dizibilgi olarak hepinizie hayırlı bayramlar dileriz.

dizibilgi google play

Kördüğüm 312. Bölüm Özeti 14 Haziran Fragmanı # Maiyya’nın Oyunu… (148 Yorum)

 1. Benim soyadım aleyna yıldız)))
  Aa gökhan nolucak ki..soyad işte takma kafana))
  Yok kimse söylemedi yanlış anlarsın diğe söyledim))))

 2. Aaaa hayat bir ağzını tutamıyor ki)))) yaramaz kız)))) peki senin soyadın ne ⏪

 3. Senin değil yani hayatın soyadını sormuşdum..yoksa senin araşdırma diye bi niyetim yoktu))).e normal olarak abi kardeş olduğunuz için..soyad da aynı)))

 4. Teşekkürler Aleyna evet akşama yazarım…
  Ama nasıl biliyorsun ya söyle))) hadi hadi hadi hadi hadi hadi hadi)))))

 5. Tamam gökhan sana kolay gelsin şimdiden..akşam yazarsın o zaman))
  Biliyorum işte soyadını))))))

 6. Yok zaten wi fi ye bak akıllı ol gökhanı çağırırım haa söyledim..hemen çözülü verdi.korkuyor senden işte))))))

 7. Aaaa soyadımı nerden biliyorsun???)))))
  Teşekkür ederim. Aleyna ben hep kendim gibi davranırım sınırımı aşmam))))

 8. Aleyna ben yarın gündüz olamam malum cuma günü bayram. Erzaklar alıcağım. Hediye falan derken boş olamıyacağım. Haber vereyim dedim. Beni merak etmeyin..))

 9. Cesur ve korkusuz gökhan bayraktar))
  Soyadın bu dimi??))))
  Aferin sana helal)))hep böyle ol..kendin ol))tabi sen haklısın))aksi bile düşünülemez))

 10. Anladım zaten gençler yazdığını)))))
  Gayet iyiyim kötü değilim ki)))

 11. Benimle gurur duymana çok sevindim))Aleyna)) olay büyüsün benim korkum yok ben haklı olduğum için))) ve senin gibi AVUKATIM VAR))) ölsem de gam yemem))))))
  Aleyna ben bu olaylardan hiç korkmam )) yaralansam bile umurumda olmaz çünkü Öz babamın oğluyum)) onun huyunu almışım.. Öz babamda korkusuzdu.. Ve korumacısıydı.))

 12. Ooooo gökhan 345 mi?????..bende sadece 57 şarkı var..bende müzik tutkunuyum ama o kadar şarkım yok..çoğu zaman youtubeden açıyorum şarkıyı öyle dinlerim)) kıyamam sana(((..kötü olmuş((..ama senle gurur duyuyorum..şimdiki zamanda böyle geçler az..helal sana helal)))
  İnşAllah olay daha fazla büyümeden kapanır..hem kapanmasada senin bi avukat arkadaşın var))))))

 13. Aleyna omuzumda şişkinlik var şuan morartılar ve etim parçalandı biraz vura vura. Ağrım var ama geçer kas gevşetici iğne vurdum şuan biraz da olsun rahatladı. Olaydan daha haberim yok sanırım araştırmalar var..

 14. Tlm de 345 şarkı var daha da yüklemeyi düşünüyorum. Müzik tutkunuyum))))
  Evet ikimiz çok iyi arkadaş olduk)))) YouTube den bende bakarım))

 15. Aaa gökhan bu arada nasıl oldun??dün başına gelen olaylardan..yaraların nasıl oldu???olay artık çızüldü mü??aklımdaydı hep sormak ama deminden yazamadım))

 16. İyi geceler tatlı rüyalar ablamm))
  2 iyi arkadaş olduk desene gökhan))
  Aaa öyle mi ne güzel bende bayılırım arap şarkılara.. youtubeden şarkılara bakarken duydum çok beğendim şarkıyı)))..tamam yarın haber veririsin)türkçe anlamınıda okudum alt yazılardan)))

 17. Arap şarkıya bayılıyorum. Ben çok severim Aleyna)) tmm yarın indiririm))

 18. Aleykümselam canım ablam tabiki söylerim)))))))
  Banada bugün oldu ablam sinir oldum bende sen sinir olma ablam ben senin yerine sinir olurum))))
  İyi geceler tatlı uykular diliyorum sana ablam)))

 19. Bende iyiki tanıdım seni)) bende kalbimden ve içtenlikle söylüyorum sende bazı arkadaşlarımdan daha yakın oldun:))

 20. Intarnet cok koti ya hic calysmiyor tsk iy dilekleriniz icin simdilik intarnet calysmyyynca cok sinir oluyorym ya hadi iy gejeler kardeslerim Rabiyamada Hayatymada selamlarymy soyle tm Gokhan kardesim

 21. Aynen şimdi fark etdim))))şaka gibi))..tamam yarın indir..bakalım beğenicekmisin şarkıyı)))arap şarkısı severmisin??şarkı bi arap şarkısı da)))

 22. Evet öyle))ruh ikizim)).iyiki tanıdım seni)))bazı arkadaşlarımdan daha yakın oldun bana))samimi kalpden söylüyorum:)

 23. Önemli değil.Aleyna şimdi far ettin ya))) sabah indiririm bakalım beğenecek miyim??? Sen sevdiğine göre bende severim. ))

 24. Ayyy gökhan özür dilerim..aşağıdakı yorumu görmemeişim şarkının ismi..
  TAMALLY MAAK…yabancı bi şarkı ben çok sevdim))

 25. Ablammmmm hayırlı teskereler Abdullah kardeşime ))))) ANLAFIM ABLAM HER GÜN AKLIM SENDE KALIYORDU. AMA ŞİMDİ HABER VERDİN YA İÇİM RAHAT OLDU. ABLAM ANNENİN ELLERİNDEN ÖPERİM. Sen nasılsın ablam kalbin nasıl))) seni çok seviyoruz))))))

 26. Yok sen daha çok güldürüyorsun)))) teşekkür ederim.Aleyna))
  Aynen ne yapacağımız biliriz ikimz)) sen daha çok beni eğlendiriyorsun)))

 27. Hayatı biliyorum gökhaaan))))
  Ben aynurdan bahsediyorum))uyuyor sanarım..gelsede 3 müz konuşurduk ne güzel)))

 28. Merabalar kardesim Gokhan Aleyna ve bide Rojinim Gokhan kardesim san beni hic merak etme tm simdilik 19 haziranda benim tek kardesim Abdullah vatan borjuny devam etdirmeye gidiyor saglykly selamatly gitsin gelsin annejimde tek basyna kaliyor oyuzden buraya gelmeye vakit bulmaya bilirim ama beni merak etmeyin annem yekelige alysynjaya kadar anneme yardam etmam laxym o y.uzden

 29. Kapatdım tv odama keçdim aldım kulaklığı şarkı dinliyorum)))bide yeni bi şarkı buldum)))onu dinliyorum))

 30. Dedim ya Rabia hiranilin evinde))) haaaas abisinin gülü Aynur’umu diyorsun bilmem ki)))

 31. Aynen o iki deliyi bulursak biz biliriz napıcağımızı))))
  Hep gül))))ama sen daha çok güldürüyorsun beni seninle konuşurken fazlasıyla eğleniyorum))))
  Haa çalışdımı iyi)))

 32. Teşekkürler:))))
  Bide bunu diyorlar Ula iki yaramaz nerde acaba)))))) ayn çok eğleniriz)))

 33. Tabikide her akşam kahven hazır olur)))
  Aynen ne güzel olur gökhan baya eğleniriz))))).bide kaçıb saklanıyoruz..gelinle damat peşimizden bizi arıyor..ne aksiyon ama))))

 34. Veeeeeeee merve aydın.malesef adaya veda eden isim oldu((((
  Koş kız sarıl nişanlının kollarına fena mı)))

 35. Teşekkür ederim. O zaman her akşam isterim. Kahvenden))) ikimiz muhteşem ikili oluruz ya hayali bile çok komik düğün pastasını ikimiz alır sen mervenin suratına ben damadın suratına yapıştırır kaçarız))))) herkes de bizi kovalar)))
  Bu arada MERVE elendi..

 36. Fazlasıyla benziyor))))
  Afiyet olsun))ne zaman istersen yaparım))
  Aklına soktum bile aksiyon prensi)))bende gelirim ortalığı bir birine katarız)))mervede gelinliğini eline alıb arkamızdan koşturur))ahahahahah))))))).

 37. Ben daha şanslıyım. Böyle ailem olduğu için.))))
  Haa bende reklamın bitmesini bekliyorum. Hem nete giriyorum hem TGRT haberi izliyorum.)))
  Şarkının adı ne??))>>>

 38. Benziyor hemde nasıl)))))
  Kahve mi harikulade ✌✌ müthiş))))
  Aklıma sokma bak aklımda kalsa ben düğüne giderim. Aksiyonlu olur))))))))))
  Zeki prenses)))

 39. Aa ne güzel))annenle kardeşin çok şanslı)))
  Bende tv izliyorum survivor izliyorum..reklamların bitmesini bekliyorum işte..bide yeni bi şarkı buldum netde bugün onu indirdim))ben sevdim şarkıyı))

 40. Evet tabağa benziyor))))))
  Al kahveni buyur)))nasıl kahve))
  Aa ne şakası sen gidersin düğünee))))senden beklenir..aksiyon prensi)))))

 41. Hiç bekletilir mi )) aaa))) valla ne zaman duğunu olursa ben giderim ha ha ha)) şaka şaka

 42. Ne yapayım tabak emojini çıkmıyor bende bunu koydum ⭕ )))ha ha js benziyor işte tabağa yuvarlak buda yuvarlak))) ha ha ha oh bide kahve fena sayılmaz dur alayım kahvemi ☕))))
  Rica ederim. Afiyet bal şeker olsun sana.))

 43. Aynen insan sevdiğini bekletir mi hiç))))))..gitsin kavuşsun)))düğünlerinde yapsınlar..ben instadan takipdeyim)))acaba ne zaman olacak diye)))

 44. Aynen benziyor))
  Gökhan o tabak mı yaaa))topa benziyor ama neyse boş ver)))
  Tamam teşekkürler..ımmm nede lezettli güzel yapmışımmm)))bide kahve yaptım ☕☕

 45. Bide merve gitmek istiyor bence..çünki öyle bi konuşma yaptı)))..gitsemde kavuşsam nişanlıma))öyle havada)))))))

 46. Zevklerimiz aynı olduğu için tahmini zor değil neyi sevdiğimizi )))) teşekkür ederim. Çok güzel bak sanada bir tabak koydum. Buyur sende ye⭕⭕⭕ ))

 47. Hoşbuldum))). En sevdiğin bide tahmin etmişdim biliyormusun))çünki bende çok seviyorum)))..o zaman afiyet bal şeker olsun)))

 48. Oooooooo baklava vay be en sevdiğim. Asla hayır demediğim şey. Ellerine sağlık çok güzel harika lezzetli olmuş. Teşekkürler:)) Ve hoşgeldin.))

 49. Rojin kardeşim sana İNCİ MELEK KOLYE hediyemi beğendin mi))) güzel günlerde kullan))))

 50. DİZİ BİLGİ HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM SİZLERE:-) MUTLU HAYIRLI SAĞLIKLI AİLENİZLE GEÇİRMEK DİLEĞİYLE..