Kördüğüm 310. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı # Meethi Kaçırılıyor…

Burak 08 Haz 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 310. Bölüm Özeti 12 Haziran da Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 310. Bölüm özeti ile sizlerleyiz. Geçtiğimiz bölümde Vishnu ve Meethi artık işlerin ciddiye bindiğini görmüş ve her şeyi Damini’ye ititraf etmeye karar vermişlerdi. Fakat Damini’nin sağlık sorunları nedeniyle bunu söylemeyi başaramazlar. Meethi güyünüp süslenmiştir. Akash bu güzel kıyafetler içerisinde ona olan hayranlığını gizleyemez ve harika göründüğünü ititraf eder. Meethi cevap vermez. Bu esnada kına gelir ve Meethi’ye kına yakılırken Akash ile Meethi birbirlerine bakarlar. Bunu farkeden Kanka hemen Akash’ı oradan gönderir.

Kına yakan kadın damadın baş harfini sorar. Meethi bir an cevap veremez. Akrabalardan biri V harfi olacak, gelin çok utandı galiba diye bağırır. Akash servis yapmaktadır ve meyve sularını dağıtır. Meethi’ye meyve suyu vermeye geldiğinde Meethi elindeki harfi gösterir. Akash buradan bakınca A harfi gibi görünüyor der ve gülümser. Meethi ise bu bir V harfi diye tersler. Bu esnada dans başlar ve kızlardan biri Mukta’yı dansa kaldırırken elindeki V harfli kına Mukta’nın eline geçer. Kına yakan kız kendiliğnden eline V harfi oluştu senin hayatına isminin baş harfi V ile başlayan bigi girecek der. Bu sözleri Vishnu’da işitir.

Vishnu’yu düşüncelere dalmış şekilde gören Akash onun yanına gider. Bunun bir oyun olduğunu biliyorum. Meethi benden intikam almak için bunları yapıyor. Fakat senin gibi akıllı bir adam neden bunu yapar anlamıyorum diye sorar. Vishnu sebebi önemli değil ben ve Meethi evleniyoruz der. Vishnu oradan ayrılırken Mukta ile çarpışırlar. Uzun süre birbirleri ile balışırlarken Akash onları görür. Vishnu gittikten sonra Akash hemen Mukta’ya gider ve Vİshnu ile aranızda birşey mi var diye sorar. Mukta hayır öyle bir şey yok diyerek ayrılır. Akash buna inanmaz ve aralarında mutlaka bir şey olduğunu düşünür.

Meethi odasındayken eve dekorasyon için adamlar gelir. Meethi’nin odasına girerler ve onu bayıltırlar. Damani , Meethi aşağıya gelmediği için onu getirmek üzere yukarı çıkar. Odayı darmadağın görünce bağırmaya başlar. Onun sesini duyan Jogi hemen oraya gelir. Hemen onu aramaya çıkalım derler.  Damini bu dırada her şey senin yüzünden diyerek AKash’a saldırır. Jogi onu sakinleştirmeye çalışır. Etraftakiler de Akash’tan şüphelenmektedir ve Jogi polis gelene kadar Akash’a evden ayrılmamasını söyler. Akash eve dekorasyon için gelen adamlardan bahseder ve onların yaptığını anlatmaya çalıır fakat kimse onu dinlemez.

Meethi’yi kaçıran kişiler daha önce yan masadan laf atıp daha sonra kavga eden kişilerdir. Patronları o kız yüzünden bir günümü nezarette geçirdim der. Meethi’yi bir odaya kilitlerler. Meethi ayıldığında nerede olduğunu anlamaya çalışır. Kaçmak için odanın kapısını zorlar fakat başarılı olamaz. Daha sonra adamalr yanına geldiğinde bakanın oğlu olan adamı hemen tanır. Telefonunu almadıklarını farkeder ve hemen evdekileri aramaya çalışır fakat kimseye ulaşamaz. Son olarak Akash’ı arar ve Akash telefonu açar. Akash neresin diye sorar Meethi ise bilmiyorum adamlar buraya geliyor der. Akash telefonu açık bırakarak bir yere sakla der. Meethi telefonu kapatmadan cebine koyar. Bu esnada adamlardan biri Meethi’ye yaptıklarının bedelini ödeyeceksin der ve bulundukları yerin adını söyler. Akash bunu duyar duymaz harekete geçmeye çalışsa da bu esnada polisler gelir. Akash olanları polise anlatmaya çalışsa da kimseyi inandıramaz. Akash odadan kaçarak oraya doğru yola çıkar bu sıarada adamalrdan biri Meethi’nin telefonunu bulur. Telefonu alıp parçalar.

Öte yandan Agarth oğlunu aramaktadır. Polisler ise bu işi yapanın evden biri olabileceğinden şüphelenirler. Ayrıca Radhor ile kavga ettikleri bilgisine ulaştıklarını belirtirler. Polisler yakınlarda bir yere gizlendindiğini düşündüklerini söyleyince Maşyya panik yapar ve onu daha uzak bir yere taşıması gerektiğini düşünür.

Akash , Meethi’nin bulunduğu yere ulaşır. Meethi onu g örünce çok sevinir. Akash adamların birer birer icabına bakar. Akash Meethi’yi alarak oradan uzaklaşır.

Kördüğüm 310. Bölüm özetini sizlele paylaştık. Özetlerin devamı için bir reklama tıklayarak sitemize destek olabilir siniz. İyi Seyirler.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 310. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı # Meethi Kaçırılıyor…” üzerine 223 yorum

 1. Aleyna dedi ki:

  Aleyküme selam..
  Söyledim canım onunda sana selamı var))

 2. Hayat dedi ki:

  Ee bugün neler yaptın birtanem.

 3. Aleyna dedi ki:

  Yok birtanem benimde daha yok..

 4. Hayat dedi ki:

  Selam söyle Kuzenine

 5. Aleyna dedi ki:

  Kuzen çağırdıda ona bakdım hayat..

 6. Hayat dedi ki:

  Uykum daha yok senin varsa uyu canım sorun olmaz)))

 7. Hayat dedi ki:

  Hayır Aleyna canım buradayım çıkmadım daha)))

 8. Aleyna dedi ki:

  Uykun varmı canım??

 9. Aleyna dedi ki:

  Hayat çıkdın mı??

 10. Hayat dedi ki:

  Ne özürü birtanem önemli değil canım benim)))))))

 11. Hayat dedi ki:

  Buradayım Aleynam))))

 12. Aleyna dedi ki:

  Hayat birtanem özür dilerim..kuzenler geldi yazamadım..

 13. Hayat dedi ki:

  Sahur yemeğinde bereket vardır. Bir yudum su bile içecek olsanız sahura kalkmayı ihmal etmeyiniz. Çünkü sahura kalkana Allah rahmet eder, melekler de bağışlanmaları için dua ederler.HAYIRLI SAHURLAR DİLİYORUM HERKESE:)

 14. Aleyna dedi ki:

  Hayat canım ordamısın))

 15. Hayat dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar Aleyna canım sorun değil yarın görüşürüz inşallah))

 16. Hayat dedi ki:

  Aleyna uyudun sanırım

 17. Hayat dedi ki:

  Kimse yok mu???

 18. Hayat dedi ki:

  Aleynam canım ben seni bekleyecem )))))
  Bir kaç saat ))))

 19. Hayat dedi ki:

  Tamam birtanem Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar seni kocaman öpüyorum))))
  Teşekkür ederim canım benim))))))) yarın görüşürüz inşallah))))))))

 20. Hayat dedi ki:

  Ha ha ha ha )))))) maşallah maşallah nazar değmesin sana))))))))) abim gibisin)))))))) vallla))))

 21. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  hayat ablacim bizde cok gec oldu 3:10 ben uyuvcam tammy ablacim iyi geceler tatli ruyalar kocaman opiyorum seni ablacim haydi ben kacdim))))) Gokhan abimede iyi geceler soyle benden )))))))))))

 22. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  bende cook guzel bir oyuncuyum arkadaslarimla hep dalga gecerim)))))))))))))))))

 23. Hayat dedi ki:

  Sen hep gül sana gülmek yakışıyor))))))))))
  Abim fena oyuncu ya anlatamam)))))))))))
  )))) inşallah o da olur birtanem benim)))))))))))profesyonel olmak isterim )))
  Konuşma konusunda profesyonelim)))) ha ha ha

 24. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy ablacim o zaman bir proffesorsin)))))))))

 25. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy su an gulme krizindeyim)))))))))))))))))))
  hahahahahahaaaaahahahahahahah
  gokhan abi nekadarda iyi bir oyuncuymus))))
  ah ablacim simdi gulup gulup agliycam yaaa ben)))))))))))))))))))))))))))))

 26. Hayat dedi ki:

  Vay inşallah doktor olursun inşallah inşallah Amin kızlara doktorluk yakışır)))) benim arkadaşlarımın çoğu doktor okuyor tıp fakültesi okuyorlar))))
  Ben Fen Lisesini okuyorum ))) ben matematik öğretmenliği okuyorum hayalim matematik öğretmeni olmak)))

 27. Hayat dedi ki:

  Ben ve annem ve abim birlikte çocuk mağazaya gittik Abim de diyorki Anne ben ne anlarım alış verişten sen ve hayat yapın dedi annemde sen bundan daha iyi anlarsın taşımalıkta sen bize lazımsın bir yere gitmek falan yok Amin tmm dedi girdik mağzaya o kadar şirin kıyafetler var dıki anlatamam bir tane bebek kız kıyafeti vardı o kadar hoşuma gittiki abimde bana dönüp kız hayat tam sana göre dalga geçerek dedi bende karşı tarafta koştum satıyorlar hemen oraya gidip maymun kostumu aldım abime koştum abi bak sana hediye aldım abim açtı baktı kız bu ne bende Aaaa aynı sen sana çok yakışıyor diye abim beni çarşı pazar kovaladı sonra annemde bize bakıyor siz daha büyümediniz mi eşekler eşek kadar olmuşsunuz abimde bana dönüp dediki Aaa eşkek hayat Dedi bende bir vurdum sonra abim dedi ya ben ne alışverişten anlarım diye poşet poşet kardeşimize hediye almış hani anlamıyordun dedim bir tane şarkı var onu açtı( banane banane dünya yansın banane) şarkısını gülmekten öldüler müşteriler )) sonra eve dönmek için eşyaları arabaya koyduk sonra abimde anneme şaka amaçlı eline kırmızı bir şey sürmüş diyorki annee anneee elim koptu annem korktu oğlum ne oldu annem bir baktı şaka yapmış tokatı bastı abime sonra abim eve gelene kadar hiç konuşmadı bende dalga geçiyorum sabahtan beri abimde sen görürsün öcümü alıcam senden yarını bekle dedi bende bekliyorum ve tetikteyim Bir şey yapar diye))) ha ha ha
  Sonra kardeşimizle ilgili nasıl diye kilolumu hangi göz renkli kime benziyor diye hayal ettik))

 28. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  senin hayalin ne ablacim sen okulunu bitirdin dilmi

 29. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ben bir doktor olmayi dusuniyorum))))))))
  abim bana her zaman bu soruyu sorar bende ne diyecegimi bilmiyordum sonra abim dediki sen bir doktor ol kizlara doktor olmak yakisir dedi)))))))))))

 30. Hayat dedi ki:

  Anlatayım bekle yazıyorum çok komik geçti))))

 31. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  eee burada alis veris yaptinizmi kucuk kardesinize nasil gecdi anlatsana

 32. Hayat dedi ki:

  Okulu okuduktan sonra ne olmayı düşünüyorsun hayalin ne birtanem)))))))

 33. Hayat dedi ki:

  Bende rica ediyorum birtanem iyiki seni tanıdım ya sen çok tatlı kardeşimsin❤❤❤❤ iyiki geldin))))))))))))

 34. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  rica ederim ablacim))))))))))))
  sanada cook tesekkurler iyiki sizinle tanismisim))))))))))))))))))))

 35. Hayat dedi ki:

  Ben seni yerim yerim ham yaparım ya))) ♥❤♥❤
  H♥ A

 36. Hayat dedi ki:

  O senin güzelliğin meleğim birtanem seninde çok güzel ve saf yüreğin var canımın parçası))))))) teşekkür ederim birtanem ❤ ❤ ❤ ❤

 37. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy ablacim sen bir meleksin okadar iyi yuregin varki anlatamam)))))))))))))))))

 38. Hayat dedi ki:

  Bende dedikodu az yaparım ama hikaye anlatmayı çok yapıyorum (( dedikodu yapmama gerek yok Annem var ondan kralımı var)))ha ha ha bende arkadşlarım herşeyini anlatır bende konuşurum iyi oluyorlar))))) tarkanın şarkısı var (yolla )) o şarkı beni anlatıyor sanki)))ha ha ha ha ha

 39. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ama ben en cok arkadaslarymla dedikodu yapmayi cook seviyorum)))arkadaslarymyn hepsi bana dertlerini doker bende onlara yardim ederim)))

 40. Hayat dedi ki:

  Tenis de de iyiyim)))
  Birde yüzmede de))

 41. Hayat dedi ki:

  Ben kendi okulumun voleybol kaptanıyım)))

 42. Hayat dedi ki:

  Ben hastasıyım voleybolun))))
  Servis atışlarım çok iyi ve çok sert atıyorum erkekler gibi atışım var))))

 43. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy voleybol cook severim ben o oynu)))

 44. Hayat dedi ki:

  Evet ya ben sen aynıyız saçlar gözler konuşmalarımız ))))))
  Ne güzel yaa))) 😉

 45. Hayat dedi ki:

  Aynur’um ben ve sen ikiz gibiyiz kız)))) çok canımı yakıyor ya dişten nefret ediyorum ya sürekli ağrıyor ağrısı başıma vuruyor ya (((((
  Piknikte voleybol yarışması yapıcaz kızlar erkeklere karşı)))

 46. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  abla sen benim benzerimsin ikimizde siyah gozlu,siyah sacli, ben cok konuskanim sende oylesin))))

 47. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy ne guzel ben piknikleri cok severim)))
  ablacim tikki benim gibisin bende cok korkarim ))

 48. Hayat dedi ki:

  İnşallah geçer ya ben dişçiden korkuyorum o yüzden gidemiyorum ya((

 49. Hayat dedi ki:

  Yarında Bütün arkadaşlarımla toplanıp kız erkek karışık birlikte piknik yapıcaz havalar bugün çok sıcaktı bu fırsatı değerlendirmek istedik))

 50. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy ablacim gecer insallah bi doktora gitsen

 51. Hayat dedi ki:

  Hep iyi ol canım benim))) benim dişim ağrımaya başladı ((( onun haricinde iyiyim))

 52. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  iyim ablam))) sen nasilsin))

 53. Hayat dedi ki:

  Sesim gelir miii

  1. Anonim dedi ki:

   Günaydın bugün biraz gevezeliğiniz mi var ne 🙁 dişiniz de ağrımasa vay sayfanin haline güzel bir haftasonu geçirmeniz dileģiyle

   1. Hayat dedi ki:

    Günaydın 😀 teşekkür ederim beni güldürdün))))
    Evet dişlerimde ağrı olmasa vah vah bu sayfanın haline )) sayfa iflas eder benim yüzümden))))) güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle Kendinize iyi bakın Görüşürüz))))))))))

 54. Hayat dedi ki:

  Geldim birtanem nasılsın canım benim )))))
  Peşimi bırakmıyorlar ya )))ha ha ha

 55. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  hos bulduk ablacim)))

 56. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  geldin demek sonunda ablacim)))

 57. Hayat dedi ki:

  Buradayım Aynur’um 😮

 58. Hayat dedi ki:

  Aleyna birtanem geldim tatlımmm)))))
  Aynur’um hoşgeldin birtanem))))))

 59. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  KIMSE YOK GALIBA TAMAM SONRA GIRIRIM

 60. Hayat dedi ki:

  Bende geldimmm özür dilerim geç geldim misafirimizsiniz yeni gitti de))))

 61. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ALEYNA ABLAM NABER

 62. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  BEN GELDIM))))

 63. Aleyna dedi ki:

  Hayat canım gelmiyecekmisin sanarım..

 64. Aleyna dedi ki:

  Merhabalar)))

 65. Hayat dedi ki:

  Kimse yok mu Tamam ben sonra gelirim)))))

 66. HAYAT dedi ki:

  Biraz geç geldim ya üzgünüm abim rahat durmuyor ki yıkadığım bardağı olup kirletiyor tekrar yıkadım yine yine yine yaptı yaptı annemde Gökhan diye bağırdı kaçtı gitti abim))))) ha ha ha

 67. HAYAT A~Y~N~U~R~U~M ~A dedi ki:

  Geldim geldim)))))
  Saol birtanem benim ♥

 68. ~A~Y~N~U~R~ hayat ablama dedi ki:

  tamam ablacim)))))

 69. Hayat dedi ki:

  Ay ablan seni yesin A~Y~N~U~R~U~M 😮 😀 😛 birtanem benim ben bu bulaşıkları halledim gelirim cantanemmm))))

 70. Hayat dedi ki:

  Rojinim birtanem bizde seni çok seviyoruz yolunu dört gözle bekliyoruz)))

 71. ~A~Y~N~U~R~ hayat ablama dedi ki:

  tamam ablacim izliycem senin icin yarin canim ablacim)))

 72. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  tamam Rojin bizde seni cook seviyorus insallah temmuzda gorusuris)))))

 73. UMUT GÜLÜNE dedi ki:

  günay neredesin bak bekledim saatlerdir gelmedin okuyorsan gel lütfen

 74. Rojin dedi ki:

  Mahym abal ben tukiye gelmiyorum temmuzda gorusuruz herkes abla abiler siz cok seviyorum belki bayram gorusuruz

 75. Hayat dedi ki:

  Aynur’um keşke izlesen)))) ve dizinin ne kadar güzelleştiğini fark edeceksin)))

 76. Hayat dedi ki:

  Aynen haklısın bütün hint dizilerin konuları aynı bir günde farklı olsa şaşardım.

 77. TAHİR NEFES dedi ki:

  başları güzel ama tapasya kötüydü başta ama içça ölünce dizi sanki biraz daha güzel oldu ama biz bu olayların hepsini diğer hint dizilerinde gördük bütün hint dizilerinin konusu aynı

 78. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  evet akasla meethi evlendiklerinden sonra dizi iyi olmaya basladi ama ben su an izlemiyorum diziyi

 79. Hayat dedi ki:

  Ben bu diziyi çok seviyorum ya anlatamam ama ilk bsşları baya saçmaydı
  İçça öldüğü bölümüden sonra daha daha diziyi çok beğenmeye başladım en çok meethi ve akaş bölümleri çok güzel hoşuma gidiyor )))

 80. Hayat dedi ki:

  Evet ben dedim ya bak 3 yada 4 bılumu ne vişnu meethi evleniyorlar ama sonrada boşanıyorlar baya zaman geçtiğinde ve finalinde yanlış görmediysem mukta ve vişnu evleniyorlar bir kızı oluyor))))
  Surabi şimdiki bölümlerde hamile ya bir oğlumu oluyor demek))

 81. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ee abla ben bu diziyi izlemiyorum cok sacma olmaya basladi))) bende finalini gordum meethi akasla evleniyomus bir kizi oluyo kanhada oluyo onunda bir kizi oluyo kanhanin kizi meethinin kiziyla hep kavga ediyo tikki tapasyayla icca gibi onlarda))

 82. Hayat dedi ki:

  Bazı yerlerde gördüm meethi kaçırılıyor Akaş kurtarıyor meethiyi
  Ondan sonra meethi vişnu ile evlenmeyi kabul ediyor ve evleniyorlar ikisi…

 83. Hayat dedi ki:

  Evet canım benim ya nedense abim çok yoğun olmaya başladı aman inşallah bir gün konuşursunuz))))
  Ne eğleniriz)))

 84. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  anladim ablacim ama birturli konusamadik abimle ayy neyse bos ver bir gun konusurus insallah abimle))

 85. Hayat dedi ki:

  Yani bizi kız kıza bırakmak istiyor bizi rahatsız etmek istemiyor.

 86. Hayat dedi ki:

  Canım benim ya bugün kötü günümdü))) sarmadan bir türlü kurtulamadım ya)))))))))))))))) sen hep böyle gül birtanem)))))
  Abim gelemeye bilirim diyor arkadaşları bizim evde misafir olucaklar ama bir kaç kelime yazıp çıkarım dedi

 87. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ayy Hayat ablam nekedarda elançeli olmus)))
  su an gulme krizindeyim)))
  gokhan abim bu aksam gelmiçekmi

 88. Hayat dedi ki:

  İşkenceci SARMA))))) HA HA HA

 89. Hayat dedi ki:

  Ben ve arkadaşım yerde baygınlık geçirdik resmen)))) ha ha hayatımda bu kadar acımasız yemek görmedim))))) ha ha ha ha

 90. Hayat dedi ki:

  Aleynam Aynur’um ya
  Ben iki tencere dolusu sarma sardım canım çıktı resmen misafirimizsiniz de var ah ah ben yorgunum çok arkadaşımla beraber sarma sardık Halimizi gorseniz gülmekten ölürsünüz resmen savaş açtık yapraklara annemde dalganı geçiyor abimde öyle)))) ha ha ha ha

 91. Hayat dedi ki:

  Mahyam ablam şimdiden hayırlı iftarlar afiyet bal şeker olsun canım benim İyi geceler seni öptüm 😉

 92. .... dedi ki:

  Heycanlı bir bölüm…

 93. ~A~Y~N~U~R~mahym ablama dedi ki:

  tamam ablacim bende o saatde olurum

 94. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  merhaba Aleyna ablacim naber

 95. Aleyna dedi ki:

  Kimse yok galiba..
  Tamam ben çıkıyorum..akşam 11 gibi yazarım..

 96. Aleyna dedi ki:

  Tamam birtanem görüşürüz kolay gelsin sana)))bende öptüm.

 97. Mahym dedi ki:

  Yarın 7 gıbı burda ol tamammı canım bende gelıcam dedı kodu yapalım tamam optum by by

 98. Mahym dedi ki:

  Canım ıyı geceler sıze kocaman opuyorum senı canım Aleynacım yarın gorusuruz Allah nasıp ederse

 99. Aleyna dedi ki:

  Evet burda line,imo var…
  Allah bağışlasın evlatını)))
  Doğum günü partim harika keçti yaa..şarkı felanda söyledim arkadaşımlaa))baya eğlendim anlayacağın)))

 100. Aleyna dedi ki:

  Ablam yeni özet gelmiş buraya keçelim)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir