Kördüğüm 31 Temmuz Özeti 359. Bölüm Fragmanı (2. kısım) # Yuvi yakalanır ve hapse atılır 

Kördüğüm 31 Temmuz Özeti 359. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Tapasya, Damini ile konuşmaya gelir. Acını azaltamam ama kendine dikkat etmelisin. Sadece sen Meethi’yi bu durumdayken destekleyebilirsin. Akash bile Meethi’nin  yanında değil, der. Mukta onlara Meethi ile buluşacağını söyler. Oradan doğrudan hastaneye gideceğim der. Nani ona hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Hastaneden bir saat önce döndün ve tekrar gidiyorsun. Hamileyken sağlığına dikkat etmelisin. Senin dinlenmeye ihtiyacın var, der.

Akash odasına gelir ve Meethi’nin sandalyede uyurken bulur. Kitabı elinden alırken Meethi uyanır. Akash  Yüzünü diğer tarafa çevirir. Meethi kendisi için endişelendiğini nerede olduğunu sorar. Meethi Akash’tan özür diler. Beni üzdüğünü biliyorum ve ne olursa olsun beni affetmeyeceksin haklısın der. Bu şekilde kendimi boğulmuş hissediyorum lütfen benimle konuş. Ben böyle yaşayamam, der. Sonra elindeki yarayı fark eder ve endişelenir. Akash bazı yarım kalmış işleri tamamladığını söyler.

Akash gitmek üzeredir ancak Meethi onu durdurur. Bir süre benimle otur konuş, sana şu anda ihtiyacım var, bunu bana yapma der. Akash beni yanlış anlama biraz yalnız kalmak istiyorum der. Yakında evde olacağım. İlaçlarını zamanında al der ve ayrılır. Meethi giderken Akash’ın elindeki kan izlerine bakar ve kötü hisseder . Akash, merdivenlerde Mukta ve Damini’yi görür. Mukta’nın sorduğu her şeye cevap vermeden ayrılır. Meethi ve Mukta, Meethi’nin kaybettiği bebek hakkında konuşur. Mukta, babasının Yuvi’yi polise teslim ettiğini söyler.

Meethi Yuvi’yi hapishanede görmeye gider elinde Puja Thaal (Bizdeki söz tepsisi gibi metal bir şey/ kızların erkek kardeşine onun esenliği için hazırlamış olduğu kutsal hediyeler vb. ) tutmaktadır. Bana sadece bir erkek kardeşim olduğu söylendi  o Kanha Bhaiya’ydı der. Onunla çok mutlu oldum ama büyüdüğümde başka bir erkek kardeşimin daha olduğunu öğrendim. Seninle tanışmak ya da vakit geçirmek için çok heyecanlanmıştım der. Geçtiğimiz yılları telafi etmek için hepsini bir araya getirmeniz için rakhi (evrensel kardeşlik ve kardeşliğin eşsiz bağını temsil eden süslü ip.) satın aldım der. Ama sen doğmamış bebeğimi öldürdün diyerek yüzüne rakhileri yüzüne fırlatır.

Kan bağımızı bugün bebeğimi öldürerek bitirdin. Sen benim kardeşim değilsin der. Yuvi Meethi’nin ellerini parmaklıkların ardından tutar ve seni hiçbir zaman  kız kardeşim olarak düşünmedim. Kan bağımız umurumda değil der. Meethi Yuvi’ye tokat atar. Tanrıya şükür ki parmaklıkların ardındasın yoksa kendi ellerimle seni öldürürdüm, diyerek oradan ayrılır. Ertesi sabah Meethi uyanır ve Akash’ı uyurken bulur. Takvime bakar ve bugünün tarihinde işaretlenmiş bir kalp vardır. Düğünlerini ve düğün gecelerini hatırlar. Akash uyanır ve ona bakar.

dizibilgi google play

Kördüğüm 31 Temmuz Özeti 359. Bölüm Fragmanı (2. kısım) # Yuvi yakalanır ve hapse atılır  (11 Yorum)

  1. Bütün bölümler cok güzel olmuş Pınar ablam ve Göker abi Elinize emeginize saglik Aynur kardeşim Aleyna Ablam Hayat ablam Guljan ablam Taylan ablam Mayah ablam Amirtan Baku ablam Gökhan Burak abim artık gel lütfen bu kusluk bitsin Rabia abla sen nasılsın Işıl ablam sen nasılsın ya artık gelin eskin günler gibi olalım neredesiniz siz çok özledim

  2. İyi geceler arkadaşlar. sizler için ilerleyen günlerde hint kültürü ve hint düğünleri ile ilgili de paylaşımlarda bulunacagım şuan heyacanla ve merakla arastiyorum hepinizin yakından ilgilenecegini düşünüyorum suprizimi bekleyin hint düğünleri birbirinden güzel takıları kıyafetleri ve daha neler neler…Sevgiyle kalın arkadaşlar SİZİ SEVİYORUM…❤

  3. Vaybe cok hizlisiniz ozetleri okumaya yetisemiyorus)))
    Elinize emeginize saglik goker abi pinar abla)))